Finanse osobiste

Ubezpieczenie auta Link4 – czy warto?

7
fot. Pixabay (Mahal)
Link4 ubezpieczenie aut

Ubezpieczenie auta Link4 to najszersza i najpowszechniejsza z ofert, jaką oferuje firma. Nie jest jednak jedyną opcją, z jakiej skorzystać mogą klienci przedsiębiorstwa. Link4 to firma z bogatym doświadczeniem, która od wielu lat skutecznie działa na rynku ubezpieczeń, zapewniając wszystkim zainteresowanym możliwość taniego ubezpieczenia samochodu, ubezpieczenia domu czy mieszkania oraz zabezpieczenia podróży. Klienci chętnie sięgają po dobrze dopracowaną ofertę ubezpieczenia pojazdu oraz jego części. Warunki skorzystania z Link4 są korzystne pod wieloma względami.

Dzisiejszym partnerem wpisu jest ubezpieczyciel LINK4. Polecenie Link4 przyszło mi z dużą łatwością z racji korzystania z OC/AC tej firmy nacodzień.

Link4 – ubezpieczenie auta

W dzisiejszych czasach prawie każda rodzina ma przynajmniej jeden samochód. Bez czterech kółek trudno ruszyć się z miejsca, samochody służą nam do wyjazdu do pracy, na zakupy, na weekend z najbliższymi. Każdy taki pojazd powinien być ubezpieczony od wypadków, kradzieży czy zniszczeń. Link4 oferuje najlepsze ubezpieczenie auta pod wieloma względami, nie ograniczając się jedynie do całości pojazdu, ale obejmując również ubezpieczenie opon.

Co daje nam ubezpieczenie auta w Link4?

Wybierając ubezpieczenie auta Link4, możemy liczyć na:

–    pomoc drogową w 30 minut

–    Pakiet Ac z samochodem zastępczym i Assistance Opony

–    7% zniżki przy zakupie polisy przez internet

Link4 zapewnia swoim klientom najniższe ceny ubezpieczeń, gwarantując dokładne zabezpieczenie samochodu w każdej sytuacji. Firmę wybiera szeroki procent Polaków, którzy wymagają najszybszej pomocy w czasie awarii, możliwości wymiany auta, gdy osobisty pojazd jest w serwisie oraz najlepszych warunków współpracy. Już samo podstawowe ubezpieczenie auta Link4 zawiera wiele korzyści i występuje w kilku wariantach.

Ubezpieczenie podstawowe

fot. Pixabay (Tama66)

Ubezpieczenie podstawowe Link4

Pakiet OC

Każdy posiadacz auta ma obowiązek wykupić ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC). W link4 ubezpieczenie to obejmuje nie tylko standardową ochronę, ale również błyskawiczną pomoc na miejscu wypadku. Firma do każdego pakietu dołącza unikalny Program pomocy z samochodem zastępczym i Assistance Opony, który obejmuje:

–    samochód zastępczy

–    pomoc drogową 30 minut od zgłoszenia

–    naprawę samochodu na miejscu lub holowanie do 100 km

–    przekazanie informacji o wypadku wybranej osobie

–    informację 24/h

Oferta link4 znajduje się w  czołówce rankingu najlepszych ubezpieczeń OC. Zamawiając pakiet online możemy liczyć nawet na 7% zniżki, a samo ubezpieczenie otrzymamy już od 459 złotych.

Pakiet OC i AC

Wybierając pakiet AC i OC, stawiamy na najlepszą jakość. W tej opcji otrzymujemy:

–    pełną ochronę w przypadku wypadków, kradzieży i zdarzeń losowych

–    szybką pomoc na miejscu zdarzenia w tym holowanie

–    samochód zastępczy

–    możliwość wygodnego sposobu rozliczenia szkody.

Pakiet Link4 ubezpieczenie AC i OC zapewnia wiele korzyści. Wybierając tę opcję, wybieramy pomoc w każdej sytuacji, dzięki czemu nie musimy obawiać się o naprawę szkód lub przewożenie uszkodzonego auta do serwisu. Składkę ubezpieczenia AC i OC znajdziemy już od 674 złotych.  Ten wariant to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa w niskiej cenie.

Autocasco

Ubezpieczenie AC link4 obejmuje przede wszystkim ochronę auta przed uszkodzeniem lub kradzieżą. Dodatkowo możemy wybrać ochronę takich elementów, jak:

–    fotelik dziecięcy

–    instalację gazową

–    samochód (do 15 lat)

Pakiet ubezpieczenia AC link4 podzielony jest na dwa warianty:

–    warsztat – naprawa samochodu następuje w warsztatach ASO

–    kosztorys – klient otrzymuje odszkodowanie na podstawie wyceny szkody przez rzeczoznawcę i naprawia samochód samodzielnie

Ubezpieczenie AC rozliczane jest zawsze z korzyścią dla Ciebie, ponieważ:

–    auto, nawet po wypadku, w dalszym ciągu ubezpieczone jest na pełną sumę

–    istnieje możliwość wykupienia amortyzacji, dzięki czemu odszkodowanie nie zmniejsza się o zużycie części podlegających wymianie

–    w pakiecie otrzymujemy ubezpieczenie bagażu podręcznego od zniszczenia i kradzieży

Wybierając AC, zapewniamy swojemu samochodowi pełną ochronę, dbając także o ubezpieczenie opon. Link4 to firma zapewniająca najlepszy pakiet ubezpieczeń auta w każdym zakresie, gwarantująca doskonałą ochronę dowolnej marki samochodu.

Trzy powyższe pakiety ubezpieczenia auta link4 to nie jedyne dostępne opcje, jakie oferuje firma. Są również ciekawe warianty ubezpieczeń dodatkowych.

Ubezpieczenia dodatkowe

fot. Pixabay (Jan2575)

Ubezpieczenia Link4

Auto Assistance

–    pomoc drogowa w 30 minut

–    samochód zastępczy nawet na 10 dni

–    pomoc w razie wypadku, awarii lub kradzieży

–    holowanie do wskazanego miejsca do 200 km

–    wymiana koła

–    dostarczenie paliwa

–    złomowanie

Pomoc ubezpieczenia Auto Assistance obejmuje zarówno kierowców, jak i pasażera samochodu. Jest to komfortowy pakiet, który zapewnia mnóstwo dodatkowych opcji i gwarantuje pomoc właściwie w każdym aspekcie ochrony pojazdu.

Smart Casco

Tańsza opcja autocasco. W zależności od wybranego zakresu ubezpieczenia obejmuje:

–    Żywioły: pożar,  huragan, grad, powódź i inne

–    Szkodę całkowitą: zderzenia, działanie osób trzecich, wybuchy, zatopienie itd.

–    Kradzież

Można wybrać ubezpieczenie tylko od jednego wariantu lub zdecydować się na ubezpieczenie pełne, zawierające wszystkie trzy z wyżej podanych.

Szyby24

Szyby24 to pierwsze  Polsce ubezpieczenie szyb w wyniku ich uszkodzenia lub rozbicia. Link4 pokryje koszty naprawy lub wymiany szyby w jednym z profesjonalnych zakładów sieci Nord Glass.

Ubezpieczenie szyby24 zapewnia:

–    naprawę lub wymianę szyby w warsztacie Link4

–    pokrycie kosztów parkingu do 48h (w przypadku, gdy natychmiastowa naprawa nie jest możliwa)

–    ochronę zniżki w kolejnym roku (przy odnowieniu polisy Link4)

Szyby24 najlepiej zakupić wraz z ubezpieczeniem OC lub ubezpieczeniem OC link4.

fot. Pixabay (Free-Photos)

Link4 Ubezpieczenie Szyb

Jak kupić ubezpieczenie auta Link4?

Istnieje kilka możliwości zakupu ubezpieczenia i opłacenia składki w Link4. Aktualnie możemy cieszyć się dobrym ubezpieczeniem nawet bez wychodzenia z domu, wybierając opcję płatności:

–    on-line

–    kartą płatniczą lub kredytową

–    przelewem

–    za pomocą bankowości internetowej–

Chcąc poznać cenę składki polisy OC, AC lub OC i AC, wystarczy skorzystać z kalkulatora walutowego, który określi nam dokładnie, ile zapłacimy, w zależności od rodzaju ubezpieczenia oraz modelu naszego pojazdu.

Link4 pozwala nam wybrać całkowitą ochronę samochodu w najlepszej cenie na polskim rynku. Wielu zadowolonych klientów potwierdza, iż przedsiębiorstwo zapewnia doskonałe warunki współpracy, gwarantując wszystkim swoim klientom pomoc w nagłych okolicznościach.

Dlaczego warto wybrać Link4?

Link4 działa na rynku ubezpieczeniowym już od wielu alt i wciąż się rozwija, zapewniając osobom zainteresowanym coraz lepsze warunki. Opinie o Link4 są w większości pozytywne, ludzie doceniają to, co firma dla nich robi, cieszą się z możliwości całkowitej ochrony samochodu w tak wielu sytuacjach.

Link4 ma najlepszą ofertę ubezpieczeń pojazdu, jaką możemy znaleźć. Najpowszechniejsze jest ubezpieczenie ac Link4, opinie o tym pakiecie są bardzo wysokie, osoby, które z niego skorzystały, chętnie polecają go innym, chwaląc błyskawiczną pomoc w trudnych sytuacjach.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, dotyczące wyboru ubezpieczenia link4, telefon do firmy znajdziesz na stronie internetowej. Zachęcamy do zadawania pytań, obsługa firmy wszystkich potraktuje uprzejmie, udzielając odpowiedzi na każde z nich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Lokata dynamiczna – co to jest?

Poprzedni wpis

Jak tanio przygotować święta? #OSZCZĘDZAMNA #5 Święta Bożego Narodzenia

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy