Artykuły

Jak kupić dom

0

Chcesz zdobyć świetną ofertę na następny dom?

Nieruchomości wykluczenia czasami zrobić wielkie okazje-nacisk na ” czasami.- Mogą również wiązać się z ukrytymi pułapkami i biurokracją w konieczności pracy z biurokratycznymi sprzedawcami banków. 

Upewnij się, że dokładnie rozumiesz, w co się pakujesz, zanim złożysz oferty na aktywa warte setki tysięcy. Użyj tej listy kontrolnej jako przewodnik po zakupie wykluczone domu.

Jak kupić dom

Chociaż można kupić nieruchomości na każdym etapie procesu wykluczenia, większość homebuyers tylko rozważyć domy już wykluczone i odzyskane przez bank. Jest to najbezpieczniejszy sposób na zakup foreclosures, a proces opisany poniżej. 

Rekomendacje doradcy giełdowego Motley Fool mają średni zwrot na poziomie 618%. Za 79 $(lub tylko 1,52 $tygodniowo) dołącz do ponad 1 miliona członków i nie przegap ich nadchodzących wyborów giełdowych. 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy. Zarejestruj Się Teraz

1. Poznaj różne rodzaje wykluczenia

Przede wszystkim, przed zakupem wykluczone dom należy zrozumieć proces wykluczenia.

Gdy właściciel domu domyślnie, kredytodawcy muszą czekać co najmniej 120 dni przed nawet rozpoczęciem procesu wykluczenia. To daje kredytobiorcy dużo czasu na negocjowanie planu płatności lub krótkiej sprzedaży, sprzedać nieruchomość, lub użyć innej strategii, aby zapobiec wykluczenia. 

Po 120 dniach kredytodawcy mogą złożyć wniosek w sądzie do wykluczenia i reklamować aukcję wykluczenia. Aukcja nie może się odbyć mniej niż 60 dni po zakończeniu 120-dniowego okresu oczekiwania, przez co najmniej sześć miesięcy od momentu, w którym kredytobiorca nie wywiązuje się z zobowiązania, a jego dom idzie na aukcję. W rzeczywistości zwykle trwa to dłużej, czasami nawet rok. 

Na aukcji publicznej większość kredytodawców hipotecznych rozpoczyna licytację od całkowitej kwoty należnej, w tym opłat prawnych i zwrotów. Ponieważ jest to zwykle w pobliżu lub powyżej wartości rynkowej domu-zwłaszcza, że oferenci nie mogą wejść do nieruchomości, aby sprawdzić jego stan-większość domów nie sprzedają na aukcji wykluczenia. Pożyczkodawca przejmuje następnie własność, co zajmuje więcej miesięcy składania dokumentów prawnych. 

Jeśli właściciel domu pozostaje w nieruchomości po tym, jak pożyczkodawca odzyskał prawo własności, pożyczkodawca musi złożyć wniosek o eksmisję, co trwa miesiące dłużej. Dopiero po tym, jak nieruchomość została zwolniona, kredytodawcy wystawiają ją na sprzedaż w usłudze wielokrotnego wystawiania (MLS). 

Teoretycznie można kupić foreclosures na każdym etapie wykluczenia. Po pożyczkodawców złożyć w sądzie o wykluczenie, staje się publicznym zapisem, więc można skontaktować się z właścicielem, aby spróbować kupić dom, zanim trafi na aukcję. To okno oferuje najlepszy potencjał, aby zdobyć wiele punktów, ze sprzedającym w trudnym terminie. Ale większość homebuyers nie mają umiejętności potrzebne do koordynowania tych sprzedaży, więc tylko profesjonalni inwestorzy nieruchomości zazwyczaj ściągnąć zakupy pre-wykluczenia. Ale jeśli i tak chcesz spróbować, sprawdź Foreclosure.com. 

Możesz również kupić nieruchomości na aukcjach. Ale te aukcje odbywają się na schodach sądu, a nie na posesji, więc kupujący nie mają możliwości sprawdzenia stanu wnętrza nieruchomości. 

Co pozostawia nieruchomości należące do banku po wykluczeniu, zwane również” nieruchomościami posiadanymi ” lub nieruchomościami REO. 

2. Wynajmij pośrednika w obrocie nieruchomościami

Ponieważ dążysz do znalezienia foreclosures publicznie wymienione na MLS, należy zatrudnić Agenta Nieruchomości. 

Twój Pośrednik pomoże Ci Szukaj ofert, harmonogram pokazów, zobacz domów, oferty, i sporządzać umowy. Te dobre przynoszą również bogactwo kontaktów, od inspektorów domowych przez wykonawców po kredytodawców. 

Przeczytaj, jak znaleźć dobrego agenta nieruchomości, a najlepiej pracować z jednym zaznajomieni z foreclosures. Dobrzy agenci nieruchomości okazują się szczególnie pomocni dla początkujących nabywców domów, którzy nie znają dobrze tego procesu. 

3. Znajdź Dom zamknięty

Twój agent nieruchomości może pomóc Ci znaleźć nieruchomości należące do banku wymienione na sprzedaż. Sprawdź również dział mieszkań i Rozwoju Miast (HUD) lista przejętych nieruchomości na sprzedaż. 

Są to zazwyczaj fixer-uppers w potrzebie pracy. Prace te mogą obejmować zarówno problemy kosmetyczne, jak i większe problemy mechaniczne i wady konstrukcyjne. Poznaj swój poziom komfortu i ograniczenia budżetowe przy remontach i trzymaj się Nieruchomości po prawej stronie tej linii. 

Kupowanie fixer-upper zwykle oznacza współpracę z kontrahentami po zakupie, więc upewnij się, że czujesz się komfortowo z zatrudnianiem, zarządzaniem i negocjowaniem z kontrahentami. Jako inwestor nieruchomości uważam, że praca z kontrahentami jest stałym źródłem bólu głowy. 

4. Zapoznaj Się Z Opcjami Finansowania

Trudniej jest sfinansować fixer-upper niż dom gotowy do przeprowadzki. 

Jeśli nieruchomość wymaga tylko aktualizacji kosmetycznych i nadaje się do zamieszkania, zwykle możesz wziąć konwencjonalny kredyt hipoteczny lub hipotekę rządową bez dodatkowych kłopotów. Ale jeśli nieruchomość nie jest w stanie mieszkalnym, będziesz potrzebował specjalnego kredytu na remont. 

Większość homebuyers używać jeden z dwa pożyczka program fixer-uppers: Fannie Mae 's HomeStyle loan lub FHA’ s 203K loan. Te programy pożyczkowe finansują koszty naprawy oprócz ceny sprzedaży,ale nadal będziesz musiał zapłacić z góry za każdy etap naprawy, zanim pożyczkodawca Ci zwróci. Oba programy mają ścisłe zasady, więc badaj je ostrożnie przed pociągnięciem za spust na wykluczeniu.

Należy pamiętać, że im lepszy kredyt, tym większe szanse na uzyskanie zgody na niskooprocentowany kredyt zakupowo-rehabilitacyjny. Pull swój własny raport kredytowy, aby sprawdzić go na błędy, i rozpocząć pracę nad poprawą Scoring kredytowy w razie potrzeby. 

5. Uzyskaj wstępną zgodę na kredyt hipoteczny

Gdy już wiesz, jaki rodzaj kredytu hipotecznego chcesz, zacznij robić zakupy. 

Porównaj stopy procentowe i warunki pożyczki online za pośrednictwem usług takich jak LendingTree. Następnie podnieś telefon i zadzwoń do lokalnych brokerów hipotecznych, banków i SKOK-ów, aby porównać ich ceny. 

Nie bójcie się grać przeciwko sobie. Jeśli znajdziesz pożyczkodawcę, którego lubisz bardziej niż innych, podziel się niższymi kwotowaniami cenowymi, które otrzymałeś gdzie indziej i zapytaj, czy mogą je pokonać.

Porównując zakupy, nie pozwól, aby każdy pożyczkodawca wyciągnął twój kredyt. To dings swój wynik za każdym razem pożyczkodawca robi trudne pull, więc po prostu ustnie dać im swój wynik podczas zbierania cytatów, i tylko Niech twój ostateczny wybrany pożyczkodawca wyciągnąć swój kredyt, gdy wstępnie zatwierdzić.

Należy pamiętać, że wstępne zatwierdzenia różnią się od wstępnych kwalifikacji. Wstępne Kwalifikacje oznaczają praktycznie nic, podczas gdy wstępne zatwierdzenie oznacza, że pożyczkodawca prawdopodobnie zatwierdzi twój kredyt mieszkaniowy. Kiedy składasz oferty, powinieneś dołączyć list wstępnego zatwierdzenia jako dowód, że możesz sfinansować zakup.

6. Złóż Oferty

Kiedy agresywnie polujesz na domowe okazje, zazwyczaj grasz w grę liczbową. Składasz wiele ofert lowball, wiedząc, że większość nigdzie nie pójdzie. 

Ale niektórzy sprzedawcy — w tym przypadku banki-złożą kontroferty, a wtedy może rozpocząć się taniec negocjacyjny. 

Tylko uważaj, że banki robią dla powolnych, biurokratycznych sprzedawców, z niekończącymi się tajemnymi zasadami. Nie oczekuj szybkiego zwrotu w odpowiedziach na oferty, kontrofertach, zatwierdzeniach lub czegokolwiek innego. 

Na koniec upewnij się, że w umowie zawarte są klauzule awaryjne dotyczące finansowania i stanu nieruchomości. Jeśli Twoje finansowanie upadnie lub nieruchomość okaże się mieć poważny problem strukturalny, chcesz być w stanie odstąpić od umowy i odzyskać zadatek.

7. Uzyskaj wycenę i inspekcję domu

Kiedy bank zaakceptuje jedną z Twoich ofert, to jest do wyścigu. Musisz skontaktować się z kredytodawcą hipotecznym, aby rozpocząć proces zatwierdzania pożyczki, który obejmuje dostarczenie im góry dokumentacji. 

Wiąże się to również z zamówieniem wyceny, a ty za nią płacisz. Jeśli nieruchomość nie wycenić za cenę zakupu umowy, kredyt spada w większości przypadków. 

Podczas gdy wycena chroni pożyczkodawcę, należy również zamówić inspekcję domu, aby chronić siebie. Musisz znać dokładny stan każdej deski, kamienia, drutu, rury i gontu w tym domu. To pomaga przewidzieć budżet na remont i uniknąć kupna kasy. 

Ostatnie Słowo

Nie każdy wykluczenia jest dobry interes, więc nie popadaj w samozadowolenie przy zakupie wykluczonego domu. 

Aby mieć pewność, że stać Cię na dom, musisz przeprowadzić wszystkie badania, od kosztów zamknięcia po koszty remontu. Uruchom numery za pomocą kalkulatora przystępności domu, aby dokładnie sprawdzić swoje finanse osobiste.

W szczególności dodatkowy budżet na nieprzewidziane koszty remontu i przenoszenia. Dodaj co najmniej 20% całkowitego budżetu na remont jako bufor, ponieważ Prawo Murphy ’ ego stosuje się podwójnie do remontów domów. 

Powiedział, że, foreclosures oferują coraz rzadszą okazję do zdobycia okazja na nieruchomości. Nie spiesz się i zrobić to dobrze, a może skończyć się z wielką ofertę na następny zakup domu. 

Najlepsze książki o finansach osobistych dla młodzieży (nastolatki i młodzież)

Poprzedni wpis

Jak zaplanować ślub na budżet + Kalkulator budżetu weselnego

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły