Artykuły

Możesz teraz podłączyć kartę Apple do Mint

0

Minters-pytałeś, dostarczyliśmy. Drum roll please…

Nasze najbardziej pożądane połączenie jest teraz w Mint! Z przyjemnością ogłaszamy, że użytkownicy mogą teraz bezpiecznie i bezpośrednio łączyć się z kartą Apple Card. 

Śledź swoją kartę Apple w aplikacji Mint

Dziś Mint staje się pierwszą aplikacją do finansów osobistych, która bezpośrednio łączy się z bardzo pożądaną kartą Apple. Jako aplikacja go-to, aby mieć wszystkie swoje finanse w jednym miejscu-łącząc konta, inwestycje, rachunki i wiele innych — Wprowadzamy długo oczekiwaną obsługę karty Apple Card. 

Wszystko, co musisz zrobić, to połączyć swoje konto Apple Card, aby zobaczyć wszystkie transakcje w Mint. Oto jak:

Jak podłączyć Apple Card do Mint:

1) Otwórz aplikację Mint.

2) Naciśnij znak ” + „w prawym górnym rogu, a następnie kliknij” Konto.” 

3) wyszukaj „kartę Apple”, naciśnij Kontynuuj, a następnie wykonaj kroki, aby bezpiecznie dodać kartę Apple.

To jest to! Zobacz i śledź swoje konto i wszystkie transakcje w aplikacji Mint.

Korzyści z śledzenia wydatków na kartę Apple za pomocą Mint

Wyświetlanie wszystkich kont, w tym karty Apple, w aplikacji Mint sprawia, że kontrolowanie finansów jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. 

  • Nie ma potrzeby stosowania wielu aplikacji. Pomyśl o Mint jako o aplikacji finansowej all-in-one, w której możesz połączyć swoje konta, inwestycje, pożyczki i zobaczyć wszystkie transakcje w jednym miejscu. 
  • Zobacz nadchodzące rachunki i oznacz je jako zapłacone jednym kliknięciem, dzięki czemu możesz uniknąć opóźnień i konsekwentnie dokonywać płatności na czas.
  • Przekategoryzuj transakcje. Zamiast iść jeden po drugim, możesz edytować i rekategoryzować wiele transakcji w tym samym czasie za pomocą opcji edycji zbiorczej.
  • Twoje połączenie jest prywatne i bezpieczne. Podczas podłączania karty Apple Mint nie będzie widzieć Twojego Apple ID ani poświadczeń.

 

Chcesz zarejestrować się na kartę Apple? Złóż wniosek o kartę Apple w ciągu kilku minut, korzystając z tego linku. Możesz zacząć z niego korzystać od razu z Apple Pay*!

Od kart kredytowych i Inwestycji do bezpłatnej oceny kredytowej i więcej, Mint pomaga pozostać na szczycie tego wszystkiego. Zaloguj się lub Pobierz aplikację mobilną, aby rozpocząć.

 

 

 

 

 

* Z zastrzeżeniem zatwierdzenia kredytu 

Dowiedz się więcej na temat oceny aplikacji Apple Card na stronie support.apple.com/kb/HT209218.

Aby uzyskać dostęp i korzystać ze wszystkich funkcji karty Apple, musisz dodać kartę Apple do portfela na iPhonie lub iPadzie z najnowszą wersją iOS lub iPadOS. Zaktualizuj do najnowszej wersji, przechodząc do Ustawienia > Ogólne Warunki > Aktualizacja oprogramowania. Dotknij Pobierz i zainstaluj.

Dostępne dla kwalifikujących się kandydatów w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli mieszkasz na terytorium USA, zadzwoń do Goldman Sachs pod numer 877-255-5923 z pytaniami dotyczącymi karty Apple Card. Karta Apple jest wydawana przez Goldman Sachs Bank USA, Oddział w Salt Lake City.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa Autorskie © 2019 Apple Inc. One Apple Park Way, Cupertino, CA 95014

Powiązane

Zapisz się na Mint już dziś

Od budżetów i rachunków po bezpłatną ocenę kredytową i nie tylko, będziesz
odkryj bezproblemowy sposób, aby być na bieżąco.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie

Annemarie Belda (31 Postów)

Annemarie Belda jest menedżerem ds. komunikacji w Intuit Mint. Pasjonuje się pomaganiem czytelnikom w osiąganiu ich celów finansowych, od założenia konta oszczędnościowego po wolność finansową.

Jak złożyć upadłość na kredyt studencki

Poprzedni wpis

Jak zaoszczędzić na przebudowie piwnicy

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły