Artykuły

Kiedy należy zaktualizować plan nieruchomości i dlaczego jest to ważne

0

Masz swoje plany nieruchomości do kwadratu, a teraz nie musisz już na nie patrzeć, prawda? Niezupełnie. Aby zapewnić, że będą one aktualne i aktualne, będziesz musiał je aktualizować co jakiś czas. 

Na przykład, jeśli spełniasz długoterminowy cel finansowy, taki jak spłata długu lub zakup domu po zakończeniu planów nieruchomości, nie będą one uwzględniać zmiany w Twoich aktywach. Oznacza to, że nie będzie wyznaczonego beneficjenta, co może powodować stres, zamieszanie i wiele dodatkowych legalnych prac dla Twoich bliskich po śmierci.

Aby temu zapobiec, Przeglądaj i aktualizuj plany nieruchomości co jakiś czas, aby upewnić się, że odzwierciedlają one twoje aktywa obrotowe, beneficjentów i życzenia.

Kiedy Należy Zaktualizować Plan Nieruchomości

Nie musisz aktualizować swoich planów co miesiąc. Tak naprawdę muszą być aktualizowane tylko wtedy, gdy zmieniają się aktywa, beneficjenci lub Administratorzy nieruchomości. Oto, kiedy powinieneś zaktualizować swoje plany nieruchomości: 

Rekomendacje doradcy giełdowego Motley Fool mają średni zwrot na poziomie 618%. Za 79 $(lub tylko 1,52 $tygodniowo) dołącz do ponad 1 miliona członków i nie przegap ich nadchodzących wyborów giełdowych. 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy. Zarejestruj Się Teraz

Po Wielkiej zmianie życia

Ważne wydarzenia życiowe mają ogromny wpływ na twoje plany majątkowe. Podczas planowania nieruchomości może nie być najważniejsze w następujących sytuacjach, należy przejrzeć dokumenty planowania nieruchomości po: 

1. Żenisz Się

Zaktualizuj swoje plany majątkowe po ślubie, aby odzwierciedlić nowego współmałżonka i wszystkie pasierby, które masz. Jest to szczególnie ważne, jeśli wcześniej byłeś żonaty i potrzebujesz planów majątkowych, aby uwzględnić nowego partnera zamiast byłego. 

2. Rozwodzisz Się

Z tego samego powodu musisz zaktualizować swoje plany majątkowe po rozwodzie lub separacji. Są szanse, że będziesz chciał zaktualizować to, co, jeśli w ogóle, chcesz zostawić swojego byłego małżonka. Możesz również usunąć je z pełnomocnictwa i Testamentu. 

3. Narodziny lub adopcja dziecka lub wnuka

Jeśli nie zaktualizujesz swoich planów majątkowych po urodzeniu nowego dziecka, nie zostaną one uwzględnione w testamencie. Oznacza to, że nie będą uprawnieni do żadnych konkretnych prezentów lub aktywów, które są dystrybuowane po twojej śmierci. Będziesz również chciał zaktualizować swoje plany majątkowe po adopcji nowego dziecka lub wnuka. 

4. Twoje dzieci lub wnuki osiągają kamienie milowe

Wraz z wiekiem dzieci i wnuki mogą zmieniać się aktywa, które chcesz im pozostawić lub sposób, w jaki mają do nich dostęp. Na przykład Twoje życzenia dla beneficjentów mogą się zmienić, gdy osiągną pełnoletność, wezmą ślub lub będą mieli dziecko. 

Weź pod uwagę, że wiele funduszy powierniczych jest utworzonych, aby stać się dostępnymi, gdy jakiekolwiek małoletnie dzieci osiągną określony wiek, na przykład 21. 

Możesz również zdecydować się na zmianę sposobu dystrybucji aktywów w zależności od etapu życia, w którym znajdują się beneficjenci, na przykład jeśli jedno z Twoich dzieci jest właścicielem własnego domu, a inne nie. 

5. Ktoś związany z Twoimi planami majątkowymi poważnie zachoruje, jest niepełnosprawny lub umiera

Powinieneś sprawdzić swoje dokumenty, jeśli jakakolwiek osoba istotna dla Twojego planu nieruchomości — taka jak beneficjent, wykonawca, opiekun, dziecko, współmałżonek lub inny członek rodziny — poważnie zachoruje lub jest niepełnosprawna. Może to mieć wpływ na to, jakie aktywa mogą być odbierane i w jaki sposób oraz czy mogą działać legalnie w Twoim imieniu. 

To samo dotyczy jeśli ktoś, kto jest częścią planu nieruchomości odejdzie przed tobą. Jest to szczególnie ważne, jeśli zmarły jest wymieniony jako adwokat, agent opieki zdrowotnej lub wykonawca. 

6. Przeprowadzasz się do innego stanu lub kraju

Prawo spadkowe i podatki od nieruchomości różnią się w zależności od stanu i kraju. Jeśli przeprowadzasz się w nowe miejsce, ważne jest zaktualizowanie planów nieruchomości, aby upewnić się, że odzwierciedlają one przepisy i regulacje nowego stanu lub kraju. 

Jeśli nie jesteś pewien, czy dokumenty planowania nieruchomości są zgodne z prawem nowej lokalizacji, skontaktuj się z lokalnym prawnikiem planowania nieruchomości lub kancelarią prawną. Będą w stanie pomóc w dokonaniu niezbędnych zmian, aby upewnić się, że plany nieruchomości są prawnie uzasadnione. 

7. Twoje relacje z Beneficjentem się zmieniają

Chociaż nie powinieneś zmieniać swojej woli za każdym razem, gdy nie zgadzasz się z beneficjentem, powinieneś zaktualizować swoje plany nieruchomości, jeśli twoje relacje z kimś zmieniają się na stałe. Na przykład, jeśli ty i beneficjent staliście się oddaleni od siebie, możesz chcieć ich wydziedziczyć. 

Jeśli zdecydujesz się kogoś wydziedziczyć, nie podejmuj tej decyzji pochopnie. Wydziedziczenie może powodować zranione uczucia, zamieszanie i wyciągnięte spory prawne, więc upewnij się, że jesteś pewien, że chcesz iść do przodu przed zmianą planów nieruchomości. 

Po istotnych zmianach finansowych

Wiele dokumentów dotyczących planowania nieruchomości, z których będziesz korzystać, jest bezpośrednio związanych z dystrybucją i zarządzaniem aktywami. Oznacza to, że musisz zmienić swoje plany nieruchomości za każdym razem, gdy doświadczysz znaczącej zmiany w swoich finansach osobistych. 

Zaktualizuj swoje plany nieruchomości po którymkolwiek z poniższych wydarzeń. 

1. Twoje Aktywa Się Zmieniają

Kiedy zmieniają się Twoje aktywa, ma to bezpośredni wpływ na wartość twojej nieruchomości i to, ile jest dostępnych do rozdania beneficjentom. 

Jeśli twoje aktywa zwiększają się lub zmniejszają o znaczną, trwałą kwotę, powinno to znaleźć odzwierciedlenie w planach nieruchomości. Może to obejmować narastanie długu, dziedziczenie pieniędzy, wygraną na loterii, uzyskanie polisy na życie lub uzyskanie lub utratę znacznych pieniędzy na inwestycję. 

2. Kupujesz lub sprzedajesz Nieruchomości

Jeśli dokonasz jakichkolwiek zmian w nieruchomości, którą posiadasz, musi ona zostać uwzględniona w planach nieruchomości. Na przykład skoryguj dokumenty planowania nieruchomości po zakupie lub sprzedaży: 

 • Dom rodzinny
 • Nieruchomość wakacyjna
 • Nieruchomość inwestycyjna
 • Nieruchomości komercyjne
 • Grunty niezabudowane

3. Otwierasz, zamykasz, sprzedajesz lub inwestujesz w firmę

Wszelkie przedsięwzięcia związane z biznesem, które podejmujesz lub zawierasz, wpływają na wszystko, od pełnomocnictwa do woli i żywego zaufania. Jeśli dokonasz jakichkolwiek zmian w swoich zainteresowaniach biznesowych, zaktualizuj plany nieruchomości, aby uwzględnić zwiększenie lub zmniejszenie aktywów. 

4. Twoje Życie Zawodowe Się Zmienia

Twoja praca pomaga rozwijać swoje aktywa w czasie. To ma sens tylko dla ciebie, aby zaktualizować swoje plany nieruchomości, jeśli: 

 • Dostać nową pracę lub stracić starą
 • Otrzymaj znaczącą podwyżkę
 • Zmień karierę
 • Zostań przedsiębiorcą lub freelancerem
 • Zdobądź dużą promocję

5. Twoje Cele Finansowe Się Zmieniają

Cele finansowe obejmują wszystko, od założenia konta emerytalnego po spłatę zadłużenia z karty kredytowej. Dla większości ludzi cele te zmieniają się w czasie, gdy gromadzą aktywa i poruszają się przez życie. 

Na przykład, może twój wplan emerytalny polegał na spłacie domu, ale po dobrych decyzjach finansowych można teraz dążyć do czegoś większego, np. przejścia na emeryturę w innym kraju lub państwie. 

Wraz ze zmianą celów finansowych upewnij się, że plany nieruchomości nadal odzwierciedlają obecną sytuację, a nie poprzednią. 

Po zmianie federalnych lub stanowych przepisów podatkowych

Stanowe i federalne przepisy dotyczące podatku od nieruchomości zmieniają się co jakiś czas, podobnie jak prawa spadkowe. Nawet jeśli nie doświadczyłeś żadnych ważnych wydarzeń życiowych lub zmian w aktywach, dobrym pomysłem jest przeglądanie planów nieruchomości co jakiś czas, aby upewnić się, że nadal są zgodne z najnowszymi przepisami dotyczącymi podatku od nieruchomości. 

Pomoże to Twoim bliskim uniknąć problemów z urzędem skarbowym, jeśli chodzi o płacenie należnych podatków od nieruchomości i dystrybucję bogactwa. 

Podobnie jak w przypadku przeprowadzki do innego kraju lub stanu, Jeśli nie masz pewności, że Twoje plany nieruchomości odzwierciedlają obecne prawo podatkowe, skonsultuj się z lokalnym prawnikiem ds. planowania nieruchomości. Mogą również pomóc w planowaniu podatkowym związanym z Twoją nieruchomością, co może pomóc zmniejszyć kwotę, jaką będzie winien Twoja nieruchomość. 

Co 3 do 5 lat

Jeśli nie znajdziesz się w żadnej z powyższych okoliczności, nadal dobrą praktyką jest przeglądanie planów nieruchomości co trzy do pięciu lat. Mogą się zmienić nie tylko twoje aktywa, ale także twoje osobiste opinie, przekonania i relacje. 

Na przykład zastanów się, czy: 

 • Odkryłeś nowy cel charytatywny, którym jesteś pasjonatem
 • Twoje duchowe przekonania się zmieniły
 • Twój związek zmienił się z wykonawcą lub adwokatem
 • Masz nowe zwierzęta, które wymagają opieki

Twoje plany nieruchomości mogą się zmieniać z wielu różnych powodów, dlatego tak ważne jest, aby regularnie je przeglądać. Jest to szczególnie prawdziwe, jeśli masz silne opinie na temat planów końca życia i chcesz mieć kontrolę nad swoim majątkiem po śmierci. 

Dlaczego Warto Zaktualizować Plan Nieruchomości

Aktualizacja planów nieruchomości wiąże się z wieloma korzyściami dla Ciebie, Twoich bliskich i tych, którzy będą odpowiedzialni za zamknięcie twojej nieruchomości. Utrzymanie planów nieruchomości istotnych i odzwierciedlających bieżącą sytuację finansową ma wiele zalet. 

Są to główne powody, dla których powinieneś zaktualizować swoje plany nieruchomości: 

Dla spokoju ducha

Jeśli masz konkretne życzenia dotyczące któregokolwiek z Twoich aktywów, aktualizacja planów nieruchomości zapewnia, że są one przestrzegane. Na przykład, jeśli chcesz zostawić pamiątkę rodzinną wnukowi lub przekazać darowiznę na cele charytatywne, możesz przeliterować to Życzenie dla swoich spadkobierców. 

Sporządzenie jasnego planu pomaga dać poczucie kontroli nad swoim bogactwem i dobytkiem oraz zapewnia, że są one dystrybuowane na podstawie Twoich preferencji, a nie cudzych. 

Aby ułatwić rozliczenie majątku

Kiedy umrzesz bez testamentu, twój majątek musi przejść przez probate, co może potrwać miesiące, a czasami nawet lata. Oznacza to, że twoi beneficjenci nie będą mieli dostępu do Twoich zasobów, dopóki nie przejdą przez ten proces. 

I chociaż wola nie musi oznaczać, że możesz całkowicie uniknąć spadku, to sprawia, że proces jest znacznie łatwiejszy i prostszy dla sądów. Jasny, prawny plan nieruchomości jest znacznie bardziej skłonny do szybkiego i bezproblemowego przechodzenia przez probate. 

Oznacza to, że twoje aktywa mogą być dystrybuowane, a Twoja nieruchomość zamknięta szybciej, a twoi bliscy mogą uniknąć konieczności podejmowania decyzji abokto co dostanie. 

Aby Zapewnić Odpowiednie Wyznaczenie Beneficjentów

Z czasem twoje relacje z ludźmi się zmieniają. W miarę przechodzenia przez życie twoi beneficjenci i twoje życzenia dotyczące sposobu dystrybucji ich aktywów mogą się zmienić. 

Na przykład nowe dziecko lub wnuk może przyjść do twojego życia lub możesz zdecydować się na pozostawienie części swojego majątku na rzecz organizacji charytatywnej, która stała się dla ciebie ważna. Aktualizacja dokumentów planowania nieruchomości zapewnia, że żadna osoba lub przyczyna ważna dla ciebie nie jest pominięta.

Aby Zapewnić Wykonawcom, Powiernikom, Agentom Odpowiednie

To samo dotyczy osób działających w Twoim imieniu, takich jak wykonawcy, powiernicy i agenci. Aktualizacja planów nieruchomości zapewnia pozostawienie zarządzania swoimi sprawami do tych, którym ufasz. 

Jak zaktualizować plany Nieruchomości

W przypadku małych zmian, takich jak dodanie beneficjenta lub zmiana wykonawcy, możesz użyć kodycylu, aby zaktualizować swoją wolę. Kodycyl jest dokumentem prawnym, który działa jako uzupełnienie Twojej ostatniej woli i Testamentu.

Jednak w przypadku poważnych zmian lub jeśli dokonujesz wielu aktualizacji, najlepiej jest całkowicie utworzyć nową wolę. Jeśli tak, pamiętaj, aby redystrybuować zaktualizowaną wolę do wykonawcy i zastąpić istniejące kopie nowymi dokumentami. 

Ostatnie Słowo

W miarę przechodzenia przez życie doświadczysz wszelkiego rodzaju zmian w swoich aktywach, relacjach i osobistych preferencjach. Jeśli nie zaktualizujesz swoich planów nieruchomości, aby je odzwierciedlić, nie będzie możliwości, aby Twoi bliscy ustalili, jak rozdzielić swój majątek. 

Aby upewnić się, że zaktualizowane plany nieruchomości są przestrzegane, Zastąp istniejące dokumenty, poinformuj odpowiednie strony i trzymaj się wszelkich odpowiednich przepisów w swoim stanie. 

Jak płacić BLIKIEM? Czy to bezpieczne?

Poprzedni wpis

przegląd eFile 2022 – czy ten tani Prep podatkowy jest naprawdę mniej podatkowy?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły