Artykuły

Varo Bank Review – rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe online

0
Varo Bank Review - rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe online
Varo Bank Review - rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe online

Plusy

 • Zarabiaj 0,50% rocznego zysku procentowego (APY)^, a następnie kwalifikuj się, aby zarobić 3,00% APY^ na saldzie zaledwie grosza
 • Zarabiaj do 15%* cash back na wybranych zakupach i usługach
 • Otrzymaj wypłatę do dwóch dni wcześniej^^ z kwalifikującym się depozytem bezpośrednim
 • Dwa sposoby automatycznego zapisywania
 • Zacznij budować kredyt z elastyczną bezpieczną kartą kredytową
 • Bezproblemowo odbieraj gotówkę, korzystając z ponad 55 000 bankomatów Allpoint® na całym świecie

Wady

 • Brak rachunku inwestycyjnego
 • Brak opcji Niezabezpieczonej karty kredytowej

Varo to przyjazny dla urządzeń mobilnych bank internetowy, który pomoże Ci zautomatyzować Twoje oszczędności, zarobić więcej odsetek na saldach i zbudować kredyt****. Możesz to zrobić, unikając miesięcznych opłat konserwacyjnych i innych ukrytych opłat.

Varo to świetny wybór, niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją finansową podróż, czy już jesteś na dobrej drodze do lepszej przyszłości. Bez rachunku inwestycyjnego lub niezabezpieczonych produktów kredytowych nie jest tak wszechstronny, jak niektóre instytucje finansowe. Ale na pewno warto sprawdzić, czy obecny bank go nie tnie.

Kluczowe cechy Varo Banku

Varo oferuje cztery różne produkty:

Konto Bankowe Varo

Konto bankowe Varo to codzienne konto varo. Jest to internetowe konto czekowe ubezpieczone przez FDIC bez minimalnego wymogu wpłaty lub minimalnego wymogu salda i bez miesięcznych opłat konserwacyjnych.

Konto bankowe Varo jest wyposażone w kartę debetową Visa® z możliwością płatności zbliżeniowych i funkcją blokowania w aplikacji. Wybierz zakupy i usługi Zarabiaj do 15%* cash back (sprawdź kartę Varo Perks na swoim koncie, aby uzyskać aktualne oferty). Po osiągnięciu 5 $cash back, Varo wpłaca prawdziwe pieniądze na Twoje konto bankowe Varo.

Konto bankowe Varo oferuje również wczesną wpłatę bezpośrednią dla wybranych klientów. Jeśli twój pracodawca lub dostawca świadczeń rządowych zgłosi się do Rezerwy Federalnej w celu rozpoczęcia bezpośredniego procesu wpłaty, możesz otrzymać środki nawet dwa dni wcześniej.^^

Konto bankowe Varo posiada kilka innych godnych uwagi funkcji, w tym:

 • Brak opłat za transakcje zagraniczne lub debet
 • Natychmiastowe przelewy osobiste (P2P) bez opłat za przelewy
 • Ponad 55 000 bankomatów w sieci Allpoint
 • Wpłać gotówkę w ponad 90 000 punktów sprzedaży detalicznej za pomocą Green Dot Reload @ The Register (obowiązuje opłata za usługę detaliczną).***

Konto Oszczędnościowe Varo

Konto Oszczędnościowe Varo to Internetowe Konto Oszczędnościowe o wysokiej wydajności. Ułatwia to oszczędzanie dzięki dwóm zautomatyzowanym narzędziom oszczędnościowym, które bez wysiłku wysyłają pieniądze z konta czekowego Varo na konto oszczędnościowe Varo:

 • Zapisz swoją wypłatę: Wybierz procent każdej bezpośredniej wpłaty, aby zapisać swoją wypłatę, aby przelać ją na konto oszczędnościowe.
 • Zapisz zmianę: Zapisz zmianę automatycznie zaokrągla każdą transakcję do najbliższego dolara i przekazuje kwotę zaokrągloną na konto oszczędnościowe.

Konto Oszczędnościowe Varo zaczyna się od zarobienia 0,50% APY, a następnie kwalifikuje się do zarobienia 3,00% APY na saldzie zaledwie grosza, jeśli spełniasz te wymagania:

 • Otrzymuj całkowite bezpośrednie depozyty w wysokości 1000 USD lub więcej w każdym okresie kwalifikacyjnym.**
 • Utrzymuj dzienne saldo oszczędności w wysokości 5 000 USD lub mniej przez cały miesiąc kalendarzowy.
 • Utrzymuj salda konta bankowego i Konta Oszczędnościowego powyżej lub równe 0,00 USD przez cały miesiąc kalendarzowy.

Varo Advance

Varo Advance to produkt varo payday cash advance. Use to, aby uzyskać zaliczkę gotówkową między $20 i $100 na nadchodzącą wypłatę z tylko jedną prostą opłatą.

Opłaty Varo Advance zależą od wysokości zaliczki:

 • 20 $ zaliczki: za darmo
 • 50 $ Zaliczka: 3 $
 • 75 zł Zaliczka: 4 zł
 • 100 $ Zaliczka: 5 $

Aby się zakwalifikować, Twój rachunek bankowy Varo musi mieć co najmniej 30 dni i być w dobrej kondycji (bez ujemnych sald). Musisz otrzymać co najmniej $1,000 w łącznych bezpośrednich wpłat na konto bankowe i konto oszczędnościowe w ciągu 31 dni przed zaliczką.

Zaliczkę należy spłacić w ciągu 30 dni. Varo to ułatwia – kiedy zaplanujesz swoją zaliczkę, wybierz automatyczną spłatę 15 lub 30 dni w przyszłości. Kiedy spłacisz zaliczkę w całości, możesz wziąć kolejną.

Varo Believe

Varo Believe to bezpieczna karta kredytowa, która może pomóc w budowaniu kredytu w czasie.**** Posiada kilka nietradycyjnych funkcji, które czynią go bardziej elastycznym i przyjaznym dla użytkownika niż typowa bezpieczna karta:

 • Brak minimalnego depozytu zabezpieczającego, aby rozpocząć
 • Brak opłaty rocznej lub stopy procentowej (APR)
 • Możliwość zapłaty salda karty kredytowej za pomocą depozytu zabezpieczającego
 • Brak twardej kontroli kredytowej, aby zastosować

Varo Believe nie pozwala wydawać pieniędzy poza depozytem. Jeśli wpłacisz $100, aby rozpocząć, Twój limit kredytowy wyniesie $100. A jeśli zdecydujesz się zapłacić saldo karty depozytem zabezpieczającym, Twój limit kredytowy spadnie o odpowiednią kwotę, chyba że dokonasz kolejnej wpłaty.

Aby zakwalifikować się do Varo Believe, musisz otrzymać dwa bezpośrednie depozyty o łącznej wartości 1000 USD lub więcej w ostatnim okresie 90-dniowym. Twoje konto Varo nie może mieć ujemnego salda w tym czasie. Obowiązują dodatkowe kwalifikacje.

Zalety Varo Banku

Varo daje Ci wiele do polubienia. Jego zalety to doskonałe zyski z kont oszczędnościowych^, świetne stopy zwrotu gotówki przy wybranych zakupach*, automatyczne funkcje oszczędzania i innowacyjna bezpieczna karta kredytowa.

Doskonałe Zyski Z Konta Oszczędnościowego^

Konto Oszczędnościowe Varo ma jedną z lepszych stóp zwrotu. Jeśli spełnisz trzy wymagania w danym okresie kwalifikacyjnym, możesz zarobić znacznie więcej: zarobić 0,50% APY, a następnie zakwalifikować się do zarobienia 3,00% APY^ na saldach od 0,01 $do 5,000$. To fantastyczna stopa zwrotu w warunkach niskich stóp procentowych.

Świetne stawki zwrotu gotówki przy wybranych zakupach*

Wybierz zakupy kartą debetową varo zarabiaj cash back po imponujących stawkach. A ponieważ możesz używać karty debetowej wszędzie tam, gdzie akceptowana jest karta Visa, będziesz mieć wiele możliwości zarabiania.

Wczesna wpłata bezpośrednia i wypłata zaliczki gotówkowej dla uprawnionych posiadaczy kont

Jeśli masz konto w banku Varo, możesz kwalifikować się do wczesnej wpłaty bezpośredniej, jeśli twój pracodawca lub dostawca świadczeń rządowych zgłosi się do Rezerwy Federalnej, aby rozpocząć proces wpłaty bezpośredniej. Wczesna wpłata bezpośrednia jest różna, ale możesz otrzymać środki nawet dwa dni wcześniej.^

Dwie opcje dla łatwych, automatycznych oszczędności

Varo oferuje dwa proste sposoby automatyzacji oszczędności: zaokrąglanie reszty przy każdym zakupie i odkładanie niestandardowej części każdej wypłaty. Wybierz oba, aby zaoszczędzić jeszcze szybciej.

Świetna Bezpieczna karta kredytowa dla wykwalifikowanych kandydatów

Varo Believe to innowacyjna bezpieczna karta kredytowa bez opłat miesięcznych lub rocznych, bez opłat odsetkowych, bez minimalnego depozytu zabezpieczającego i bez twardej kontroli kredytowej z Twoją aplikacją. Dodatkowo możesz zapłacić saldo na wyciągu wto Twój depozyt.

Wady Varo Banku

Varo nie jest idealny. Żaden bank nie jest. Jego wady obejmują brak rachunku inwestycyjnego dla papierów wartościowych będących przedmiotem obrotu na rynku i brak Niezabezpieczonej opcji karty kredytowej.

Brak Rachunku Inwestycyjnego

Varo jest fantastyczny do zarządzania przepływami pieniężnymi i oszczędzania na przyszłość, ale nie jest to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania pieniędzmi. W szczególności nie ma opcji rachunku inwestycyjnego, co oznacza, że nie możesz posiadać akcji, funduszy giełdowych (ETF) ani żadnych innych papierów wartościowych notowanych na rynku na rachunku pod marką Varo.

Brak Opcji Niezabezpieczonej Karty Kredytowej

Na razie Varo oferuje tylko jedną kartę kredytową: Varo Believe, bezpieczny produkt. Jeśli Varo doda w przyszłości opcję Niezabezpieczonej karty kredytowej-lub umożliwi aktualizację do niezabezpieczonej wersji karty Believe – może to jeszcze bardziej spodobać się użytkownikom, których kredyt jest na podwyższeniu.

Ostatnie Słowo

Varo jest jednym z najlepszych banków internetowych dostępnych obecnie. Oferuje cztery różne produkty, które pomagają klientom w codziennych potrzebach bankowych bez pobierania miesięcznych opłat konserwacyjnych.

W sumie oferta produktów Varo jest prawie najlepsza w swojej klasie. Jeśli jesteś na rynku nowego banku internetowego, chcesz dowiedzieć się więcej o jego funkcjach i możliwościach.

Zastrzeżenia

* Poszczególne oferty mogą się różnić. 15% cashback Dostępny dla określonych produktów lub usług zakupionych online ważny do 2021 roku. Sprawdź kartę Varo Perks, aby uzyskać więcej informacji i aktualnych ofert. 

^Varo APY jest dokładne od 1 października 2021. Stawka ta jest zmienna i może ulec zmianie. Nie wymaga minimalnego salda, aby otworzyć konto. Saldo na koncie oszczędnościowym musi wynosić co najmniej 0,01 USD, aby uzyskać odsetki.

** Okres kwalifikacyjny rozpoczyna się pierwszego dnia kalendarzowego miesiąca i kończy się na zamknięciu ostatniego dnia roboczego miesiąca.

^ ^ Wczesny dostęp do bezpośrednich środków depozytowych zależy od terminu składania depozytów przez płatnika. Varo zazwyczaj publikuje takie depozyty w dniu ich otrzymania, co może nastąpić do dwóch dni wcześniej niż planowana data płatności płatnika.

Usługi rachunku bankowego świadczone przez Varo Bank, N. A. członek FDIC. Karta debetowa Visa® jest wydawana przez Varo Bank, N. A. na podstawie licencji Visa U. S. A. Inc i może być używana wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty debetowe Visa.

*** Varo Bank nie nalicza opłaty za wpłaty gotówkowe. Obowiązuje jednak opłata za usługę detaliczną w wysokości do 5,95 USD.

**** Varo uważa, że karta kredytowa jest bezpieczną kartą kredytową zaprojektowaną, aby pomóc ci zbudować swój kredyt; jednak na twój kredyt wpływa wiele czynników, w tym historia płatności, wykorzystanie, obraźliwe znaki, wiek konta, całkowita liczba kont i zapytania–nie wszystkie czynniki są jednakowo ważone. Budowanie kredytu może zająć trochę czasu i jest procesem, ale program Varo Believe może być w stanie pomóc.

11 Najlepszych Kart Kredytowych Travel Rewards

Poprzedni wpis

Dobre oferty na koniec roku, na które warto zwrócić uwagę…

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły