Artykuły

Trade Ideas Review 2022-handluj z technologią ai o nazwie Holly

0

Day trading to ekscytujący proces. Często znajdziesz historie milionerów giełdowych, którzy nie robią nic więcej niż siedzą przed kilkoma ekranami i dokonują kilku transakcji dziennie. Jeśli porozmawiasz z którymkolwiek z tych ekspertów, dowiesz się, że ich sukces zależy w dużej mierze od narzędzi, których używają podczas handlu. 

Dan Mirkin, wieloletni ekspert z Wall Street, zdał sobie sprawę, że narzędzia dostępne dla zwykłych traderów były niższe w porównaniu z narzędziami dostępnymi dla inwestorów instytucjonalnych. Opracował oprogramowanie trade Ideas trading w 2002, aby dać przedsiębiorcy detalicznemu nogę w górę. 

Od tego czasu Trade Ideas stał się jednym z najpopularniejszych narzędzi online dla aktywnych traderów. 

Kluczowe cechy idei handlowych

Nie mówimy o przeciętnej platformie transakcyjnej. Napędzana sztuczną inteligencją o nazwie Holly, platforma daje Ci wszystkie narzędzia potrzebne do znalezienia i skorzystania z wysokiej jakości możliwości handlowych. Niektóre z najbardziej ekscytujących funkcji, które otrzymasz po zarejestrowaniu się w subskrypcji Trade Ideas, obejmują:

Holly AI-nowy silnik sztucznej inteligencji dla Traderów

Holly jest sztuczną inteligencją, która działa jako serce technologii w Trade Ideas. Sztuczna inteligencja do skanowania zapasów może przetwarzać dane rynkowe znacznie szybciej niż jakikolwiek człowiek i z przekonującą dokładnością. 

Niektóre z trików Holly knows how to do include:

Sygnały Wejścia I Wyjścia

Holly używa różnych algorytmów do statystycznej analizy danych w czasie rzeczywistym na każdym magazynie, który ma zbadać. Stamtąd zapewnia Ci najlepszy punkt wejścia na podstawie jej analizy. 

Każdy punkt wejścia jest połączony z grupą sugerowanych wyjść, z których każdy oferuje inny poziom zarządzania ryzykiem. Wszystko, co musisz zrobić, to wejść do handlu, gdy zasugerujesz i zdecydować, jaką kwotę ryzyka jesteś gotów zaakceptować. 

Okna Alarmowe

Holly jest również silnikiem, który utrzymuje okna alarmowe Trade Ideas przy życiu. Te okna dają możliwość wyboru określonych typów alertów i filtrowania danych, dzięki czemu dowiadujesz się tylko o interesujących Cię okazjach handlowych. 

Na przykład, jeśli chcesz otrzymywać alerty cenowe dotyczące akcji groszowych, które zaczynają rosnąć ze znacznym tempem, możesz je ustawić w oknie alertu. 

Robo-Doradca

Myślałeś o skorzystaniu z usług robo-doradcy? Cóż, Holly przenosi te usługi na wyższy poziom, używając dziesiątek algorytmów handlowych, aby znaleźć najlepsze ruchy na rynku. 

Sztuczna inteligencja analizuje ponad milion możliwości handlowych podczas snu. Na następny dzień handlowy wykonuje transakcje z najwyższymi prawdopodobieństwami sukcesu w oparciu o swoje badania, łącząc się z interaktywnymi brokerami, aby automatycznie wykonać te ruchy w twoim portfelu na żywo. 

Brokerage Plus

Funkcje maklerskie Plus, które otrzymujesz w ramach subskrypcji pomysłów na handel, mogą być sprzedawane jako usługa własna, ponieważ są tak potężne. Narzędzie ma trzy podstawowe punkty funkcjonalności, które sprawiają, że jest tak solidne:

  • Skaner Zapasów. Narzędzie skanera akcji Brokerage Plus jest jak żaden inny skaner akcji na rynku. Oferuje bardzo intuicyjne funkcje skanowania i możliwość wyświetlania na podstawie większej liczby wskaźników, niż mógłbym wymienić tutaj. 
  • Buduj Strategie Handlowe. Skorzystaj z danych rynkowych zebranych przez Holly, aby zbudować własne unikalne strategie handlowe. 
  • Auto-Handel. Gdy twoje strategie handlowe są zbudowane, jesteś gotowy. Holly automatycznie handluje na podstawie strategii zaprojektowanej na koncie handlowym Interactive Brokers na żywo. Wszystko inne musisz zrobić tylko wtedy, gdy zdecydujesz, że chcesz zaktualizować swoje strategie. 

OddsMaker

Czy nie byłoby wspaniale zwiększyć swoje szanse na sukces w handlu? Do tego właśnie został zaprojektowany OddsMaker. Korzystając z zastrzeżonej przez firmę technologii testowania historycznego opartej na zdarzeniach, narzędzie przegląda Twoje portfolio, aby sprawdzić, jak dobrze sprawdziło się w najnowszej historii. 

Stamtąd narzędzie wskazuje parametry, które można zmienić, aby Twoja strategia handlowa była bardziej skuteczna, poprawiając kursy na rynku. 

Wyścigi W Czasie Rzeczywistym

Funkcja wyścigów w czasie rzeczywistym jest najnowszą funkcją Platformy Trade Ideas. Jest to unikalny sposób porównywania możliwości handlowych, który sprawia, że porównanie jest ekscytujące. 

Aby porównać Akcje, wybierz ramy czasowe wyścigu, do 20 akcji do porównania ze sobą i parametr, który jest ważny dla Twojej strategii handlowej, niezależnie od tego, czy jest to akcja cenowa, zmiana z zamknięcia, czy szeroki zakres innych opcji. 

Po ustawieniu wyścigu usiądź wygodnie i obejrzyj program. Kiedy jeden z samochodów na torze cyfrowym wygra wyścig, będziesz wiedział, że ticker, który reprezentuje samochód, jest najlepszym akcją do mieszania ze strategią handlową w danym momencie. 

Edukacja

Edukacja i szkolenia są niezwykle ważne dla tak wielu handlowców. Istnieje mnóstwo usług, które zapewniają narzędzia, ale niewiele dają w zakresie edukacji, która czyni te narzędzia użytecznymi. Idee handlowe nie są jedną z tych usług. 

Firma wie, że wraz z Twoim sukcesem przychodzi ich sukces i zainwestowała mnóstwo pieniędzy w dostarczenie narzędzi i wiedzy, których potrzebujesz, aby odnieść sukces. 

Jednym z tych zasobów jest trade Ideas University. Ti University jest pełen samouczków, nie tylko na temat korzystania z narzędzi, które zapewniają za pośrednictwem swoich subskrypcji, ale na różne tematy, takie jak Podstawy handlu, konfiguracje handlowe, ocena ryzyka i zarządzanie, swing trading i momentum trading. 

Firma wie również, że niektórzy ludzie uczą się przez czytanie, niektórzy uczą się przez oglądanie, a niektórzy uczą się przez działanie. Zespół Trade Ideas stworzył możliwości dla wszystkich ludzi, aby uczyć się za pomocą ich ulubionej metody. 

Jeśli nie jesteś zainteresowany samouczkami lub potrzebujesz więcej wskazówek, istnieje wiele codziennych webinariów, takich jak Free Trading Room — gdzie możesz oglądać moderatora Barrie Einarson trade w czasie rzeczywistym — codzienną sesję wsparcia i różne inne webinaria rozrzucone w ciągu tygodnia. 

Chcesz przenieść swoją edukacyjną podróż na wyższy poziom z prawdziwą, indywidualną pomocą? To też jest dostępne. Za $129 za godzinę możesz otrzymać sesje szkoleniowe jeden na jeden, dając Ci poświęcony czas z profesjonalistami, aby nauczyć się sztuki handlu. 

Nie można wystarczająco podkreślić, jak dokładne i intuicyjne są materiały edukacyjne idee handlowe. Jeśli jesteś początkującym, spodoba ci się fakt, że plan lekcji jest napisany w sposób łatwy do zrozumienia i nawigacji. Nawet eksperci są często zszokowani tym, jak materiały edukacyjne uczą ich myślenia poza schematem i stają się lepszymi handlowcami. 

Live Trading Room

Live Trading Room jest pomysłem Barrie Einarson, aktywnego Day tradera i długoterminowego członka pomysłów handlowych. Kiedy skontaktował się z firmą w 2013 roku, suggested live Trading room, który pozwoli członkom śledzić wraz z ekspertami na rynku w czasie rzeczywistym. 

Live trading room rozpoczął się jako tekstowy czat i szybko stał się integralną częścią usługi Trade Ideas. Dzisiaj, Live Trading room oferuje Einarson dokonywanie transakcji na żywo, które są przesyłane do widzów przez większość sesji giełdowej. 

Pasek Kanału

Pasek kanałów to w pełni konfigurowalny pasek danych, który wskazuje możliwości trendowania w oparciu o wstępnie skonfigurowany układ. Do wyboru jest 48 kanałów, z których najbardziej popularne to:

  • Przedmarket. Zacznij dzień od sprawdzenia, jakie akcje są trendy w przedmarkecie i jakie możliwości mogą pojawić się wokół nich. 
  • Holly Grail. Holly wykorzystuje statystyki do analizowania możliwości handlowych w czasie rzeczywistym i prezentowania ich w miarę ich powstawania. 
  • Holly 2.0. Jest to wersja nowej generacji Holly, która ma inne podejście do handlu statystycznego, a jednocześnie utrzymuje emocje z dala od środowiska handlowego.
  • Lista obserwowanych Barrie ’ ego. Einarson, gospodarz Live Trading Room, przygotowuje listę najlepszych akcji do oglądania każdego dnia, oferując je za pośrednictwem paska kanałów. 
  • Blockchain/Crypto. Jeśli jesteś zainteresowany handlem aktywami kryptograficznymi, jest to pasek kanałów dla Ciebie, przedstawiający największe możliwości w blockchain codziennie. 
  • Buzz Sentyment Społeczny. Ten kanał pobiera dane z BUZZ and MOON Exchange-traded funds (ETF), które skanują media społecznościowe w poszukiwaniu informacji o nastrojach na akcjach. Rezultatem jest lista 75 najbardziej pozytywnie mówionych akcji o dużej kapitalizacji. 

Jeśli wstępnie skonfigurowane układy nie spełniają Twoich potrzeb, nie martw się, możesz również utworzyć własny układ niestandardowy, aby pasek kanału wyświetlał najważniejsze dla ciebie dane. 

Zalety pomysłów handlowych

W tym momencie jest całkiem jasne, że subskrypcja usług Trade Ideas ma kilka zalet. Niektóre z najważniejszych zalet rejestracji to:

Holly

Największą zaletą handlu pomysłami jest dostęp do Holly, jej zastrzeżonej sztucznej inteligencji. Kilka firm próbuje wykorzystać AI na swoją korzyść na rynku, ale nie widziałem, aby ktoś zbliżył się do możliwości Holly. 

Niezależnie od tego, czy chcesz skanować rynki, testować strategie, automatyzować strategię handlową, czy oceniać ryzyko związane z konkretną transakcją, Holly Ci w tym pomoże. Jest to najbardziej solidne narzędzie do skanowania zapasów na rynku.

Edukacja 

Wykształcony przedsiębiorca ma najlepszą okazję, aby odnieść sukces jako przedsiębiorca. Niestety, giełda nie jest czymś, o czym można się wiele nauczyć w szkole, więc większość uczestników musi się kształcić, czytając artykuły, oglądając filmy lub metodą prób i błędów, co może szybko stać się drogie. 

Z pomysłami na handel, nie jesteś pozostawiony do własnych urządzeń w zakresie edukacji. 

Firma oferuje kompletne lekcje, które są w stanie sprawić, że niektóre z najbardziej złożonych strategii handlowych będą łatwe do zrozumienia, nawet dla początkujących traderów. Jednocześnie eksperci mogą spodziewać się czegoś, o czym nigdy wcześniej nie myśleli. 

Aktywny Czat Room

Trade Ideas to popularna usługa, więc nie powinno dziwić, że firma oferuje niezwykle aktywny czat. Jednak nie jest to jak przeciętny czat na giełdzie. 

Moderatorzy sali wykonują świetną robotę utrzymując wiadomości na temat. Wszyscy na platformie wydają się przyjaźni i chętni do pomocy. Tak więc, jeśli jesteś nowicjuszem szukającym okazji, aby oprzeć się na radach dużej grupy doświadczonych handlowców, na czacie znajdziesz to, czego szukasz. 

Dostępny Symulator Handlu

Prawie każdy ma obecnie symulator handlu. Warto jednak wspomnieć, że Trade ideas ma własny symulator na platformie. Korzystając z usługi, nie musisz wchodzić na inną stronę internetową, aby uzyskać dostęp do symulatora i przetestować swoje strategie. 

Symulator oferowany przez trade Ideas jest solidny, działa w czasie rzeczywistym i zapewnia wszystkie możliwości platformy trade Ideas, bez ryzyka handlu za prawdziwe pieniądze. 

Kanały Informacyjne

Im więcej handlujesz, tym bardziej zauważysz, że wiadomości poruszają rynek. Kiedy firma wydaje pozytywne wiadomości, akcje mają tendencję do wzrostu. Z drugiej strony, jeśli publiczne ogłoszenie rzuci ciemną chmurę nad firmą, akcje spadną. 

Po kliknięciu w Pomysły handlowe, aby wyświetlić pojedynczą akcję, znajdziesz wykres i dane handlowe wraz z kanałem wiadomości, pozwalając na wszystkie najnowsze wiadomości od firmy. 

Platforma handlowa łączy się z popularnymi brokerami

Inną cechą, która odróżnia pomysły handlowe od innych podobnych usług, jest to, że pozwala łączyć się z najpopularniejszymi brokerami na świecie. Platforma handlowa Trade Ideas jest obsługiwana przez E * Trade i Interactive Brokers. 

Po podłączeniu konta maklerskiego możesz skorzystać z handlu jednym kliknięciem. Po prostu kliknij i przeciągnij znaczniki Kup i Sprzedaj w dowolnym oknie wykresu, a Twoja transakcja zostanie dokonana na koncie maklerskim. 

Wady idei handlowych

Jak w przypadku każdej usługi finansowej, Trade Ideas nie jest idealnym rozwiązaniem dla każdego uczestnika rynku akcji. Dobrą wiadomością jest to, że chociaż są wady, nie ma wiele do powiedzenia. Niemniej jednak przed zarejestrowaniem się rozważ następujące kwestie:

Ryzyko

Jak sama nazwa wskazuje, usługi Trade Ideas koncentrują się na handlu akcjami, a nie inwestowaniu w nie. Ci, którzy przyjmują długoterminowe, powolne i stabilne podejście do inwestowania, nie otrzymają wiele z usługi. 

Warto również wspomnieć, że handel jest procesem ryzykownym. W związku z tym inwestorom obezwładnionym ryzykiem lepiej służyłaby inna strategia i zestaw narzędzi inwestycyjnych. 

Najlepsze funkcje dostępne tylko w ramach planu Premium 

Najlepsze funkcje Trade Ideas są dostępne tylko z najdroższą subskrypcją. 

Masz dostęp do niektórych usług opartych na sztucznej inteligencji, większości usług edukacyjnych, paska kanałów i alertów cenowych w planie standardowym w wysokości 118 USD miesięcznie lub 1068 USD rocznie. 

Jeśli jednak chcesz zautomatyzowanych możliwości handlowych, testowania historycznego i narzędzi do zarządzania ryzykiem, a także odblokować pełne możliwości Holly the AI, musisz mieć subskrypcję premium, która kosztuje 228 USD miesięcznie lub 2268 USD rocznie. 

Jak Pomysły Handlowe Się Kumulują

Porównywanie pomysłów handlowych z czymkolwiek innym na rynku jest jak porównywanie jabłka z główką sałaty. Platforma jest tak solidna, że naprawdę nie ma konkurencji. Być może najbliżej Trade Ideas jest TradingView, platforma oferująca usługi alertów i tworzenia wykresów. 

Trade Ideas wydaje alerty dostarczane przez analizę statystyczną opartą na sztucznej inteligencji, dzięki czemu są tak solidne jak humanly (i sztucznie) możliwe. Natomiast TradingView używa 12 różnych parametrów, które wywołują alerty handlowe, ale sztuczna inteligencja nie pomaga.  

Obie platformy oferują solidne możliwości tworzenia wykresów, ale Trade Ideas jest wyjątkowy, ponieważ pozwala przeciągać i upuszczać punkty wejścia i wyjścia bezpośrednio na konto maklerskie — coś, czego nie oferuje żadna inna podobna usługa. 

Pomysły na handel są jednak droższe, a jego standardowy Plan działa $ 118 miesięcznie (lub $1,069 rocznie, jeśli jest wypłacany rocznie). Plan Premium, który oferuje wszystkie swoje funkcje, kosztuje $228 miesięcznie lub $2,268 rocznie. TradingView ma trzy stosunkowo niedrogie poziomy cen z najbardziej podstawowym planem Pro za $ 14.95 miesięcznie lub $ 155.40 rocznie, a najlepszy Plan Premium kosztuje $59.95 miesięcznie lub $ 599.40 rocznie.

Ostatnie Słowo

Oprogramowanie Trade Ideas jest jednym z najlepszych narzędzi na rynku dzisiaj dla dziennego zestawu narzędzi tradera. Nie ma dyskontowania wartości posiadania sztucznej inteligencji, która nie tylko pokazuje, jakie możliwości handlowe są tam, ale uczy, gdzie można dostosować swoją strategię, aby generować najlepsze wyniki. 

Niezależnie od tego, czy jesteś aspirującym poważnym dziennym inwestorem, czy już profesjonalistą lub ekspertem, pomysły handlowe powinny być jednym z twoich narzędzi badawczych. 

Czym jest Momentum Trading i jak działa ta strategia?

Poprzedni wpis

Czy powinieneś oszczędzać na edukację swojego dziecka Na studiach lub na emeryturze?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły