Artykuły

Top 25 Darmowe Black Friday! Mobilne aplikacje na zakupy na Android i Apple iPhone

0

Niezależnie od tego, czy przechodzisz do świąt na poduszce niepohamowanej radości, czy niechętnie stawiasz temu czoła ze stoicką rezygnacją, wiesz, co będziesz robić w pewnym momencie między połową listopada a ostatnim tygodniem grudnia: stale gromadząc prezenty dla rodziny, przyjaciół, współpracowników i osób, do których jesteś zobowiązany z tego czy innego powodu.

Jeśli jesteś doświadczonym kupującym, wiesz, że korzystanie z odrobiny nowoczesnej technologii może przejść długą drogę.

Odpowiednia Aplikacja Robi Różnicę

Świąteczne zakupy to teraz sprawa wielokanałowa. Zdecydowana większość świątecznych kupujących robi teraz przynajmniej część swoich zakupów online, czy to z całkowicie cyfrowymi sprzedawcami, takimi jak Amazon, czy hybrydami, takimi jak Walmart lub Best Buy. Spośród milionów kupujących, którzy nadal trafiają do sklepów w listopadzie i grudniu, większość przynosi smartfony. Badanie przeprowadzone przez Deloitte w 2017 r. wykazało, że 40% wakacyjnych kupujących planuje korzystać z aplikacji zakupowej Sprzedawcy w tym roku, a kolejne 36% planuje korzystać z aplikacji do płatności mobilnych. klienci wakacyjni korzystają z urządzeń mobilnych, aby zwiększyć komfort zakupów.

Mobilne pomoce naprawdę przydają się w dwóch najbardziej gorączkowych dniach wczesnego sezonu zakupów wakacyjnych: Czarny piątek, Dzień bezpośrednio po Święcie Dziękczynienia i rzekomej genezie sprzedaży „doorbuster”; i Cyber poniedziałek, oryginalne cyfrowe święto zakupów w następny poniedziałek.

Wszystkie wymienione tutaj aplikacje mają funkcje zaprojektowane w celu uproszczenia i zwiększenia zakupów wakacyjnych, zwłaszcza w chaotyczne, pełne rozdań dni, takie jak Czarny piątek i Cyber poniedziałek. Kilka z nich zostało zaprojektowanych specjalnie na dwa wielkie dni, ale większość z nich to po prostu przyjazne dla kupujących cyfrowe pomoce, które oferują wyraźną przewagę nad stacjonarnymi witrynami e-commerce.

O ile nie zaznaczono inaczej, wszystkie te aplikacje są bezpłatne i nie wymagają bieżących opłat członkowskich. Niektórzy sprzedawcy detaliczni lub właściciele aplikacji mogli mieć opłacone programy członkowskie i kluby, ale użytkownicy aplikacji nie są zobowiązani do przyłączenia się.

W tym czasie poświęć kilka minut na przeczytanie naszych porad, aby lepiej robić zakupy w Czarny piątek i Cyber poniedziałek.

Aplikacje Dla Sprzedawców

Wszystkie te aplikacje są wspierane przez głównych amerykańskich sprzedawców detalicznych. Wszystkie łączą się z markami wymienionymi w naszych wakacyjnych przewodnikach po zakupach: Black Friday 2019 Shopping guide i Cyber Monday 2019 Shopping guide.

1. Amazonka

Zwróćmy uwagę na słonia w pokoju: główna Strona internetowa Amazon nie jest zbyt przyjazna dla urządzeń mobilnych. To nie powstrzymało Amazon od wzrostu do niekwestionowanego Behemota detalicznego w Ameryce Północnej, ale mimo to jest to niedobór.

Dobrze, że jest aplikacja Amazon, mobilna destylacja dla iOS (w tym Apple Watch) i Android. Nowsze wersje aplikacji są wyposażone w Alexa, Głos modulowany AI asystenta Amazon, co dla (prawie) hands-free doświadczenie.

Sprawdź dzień przed Świętem Dziękczynienia i ponownie w sam Czarny piątek, aby uzyskać pełny zestaw ofert weekendowych na Święto Dziękczynienia. Nie przegap sprzedaży w Cyber Poniedziałek i Cyber tydzień Amazon, które rozciągają się przez tydzień po Święcie Dziękczynienia.

2. eBay

Lubisz licytować prezenty świąteczne, ale nie chcesz parkować przy pulpicie przez drugą połowę listopada i większość grudnia? Aplikacja eBay dla iOS i Androida może pomóc.

Poręczne alerty cen i stawek aplikacji eBay położą kres zbędnym logowaniom – będziesz wiedzieć, kiedy w końcu nadszedł czas, aby pociągnąć za spust i kiedy trzeba ponownie licytować (jeśli budget może sobie z tym poradzić) bez sprawdzania konta eBay lub nawet otwierania pakietu poczty e-mail. Skorzystaj z funkcji listy obserwowanych, aby sprawdzić swoją listę prezentów – a gdy nadejdzie odpowiedni czas, licytuj lub kup.

Jeśli potrzebujesz dodatkowej gotówki w tym sezonie świątecznym, zawsze możesz zmniejszyć rozmiar i zmniejszyć swoje życie, wypełniając budżet na prezenty świąteczne. Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź nasz przewodnik sprzedaży rzeczy na eBay, Craigslist i Amazon.

3. Best Buy

Aplikacja Best Buy jest jednym z najbystrzejszych i najbardziej wszechstronnych na tej liście. W przeciwieństwie do wielu aplikacji detalicznych, jest on wyraźnie zbudowany z myślą o zakupach stacjonarnych. To sprawia, że jest to świetny dodatek do arsenału Black Friday.

Niektóre z moich ulubionych funkcji aplikacji Best Buy:

 • Skaner QR, którego można użyć do wywołania szczegółowych informacji o produkcie w sklepie i utworzenia rejestru prezentów lub listy życzeń
 • Pełne możliwości e-tailingu
 • Szczegółowe oceny i recenzje produktów
 • Dostęp do codziennych ofert i promocji, w tym rabatów na czarny piątek i Cyber poniedziałek
 • Bezpieczne logowanie Touch ID
 • Kompleksowe kanały pomocy, w tym tekst i rozmowa

4. Cel

Aplikacja mobilna kompatybilna z systemem iOS i Android jest bardzo przydatna. Podobnie jak aplikacja Best Buy, jest wyraźnie zaprojektowany, aby zwiększyć osobiste zakupy. Jestem szczególnie zadowolony z:

 • Szczegółowe oferty produktów zawierające lokalizacje przejść w preferowanym sklepie – które ustawiasz w aplikacji) – ogromna oszczędność czasu w wielkoformatowych sklepach docelowych
 • Opinie o produktach dostarczane przez użytkownika
 • Aktualne mapy sklepów
 • Cartwheel, wewnętrzny agregator kuponów i transakcji Target
 • Cotygodniowe ulotki sprzedażowe, w tym Skanowanie w Czarny piątek i Cyber poniedziałek, gdy są dostępne
 • Skaner kodów kreskowych do wyciągania ofert produktów

5. Walmart

Aplikacja mobilna Walmart jest również kompatybilna z systemami iOS i Android. Godne uwagi funkcje obejmują:

 • Cotygodniowe skanowanie ulotek, w tym Czarny piątek i Cyber poniedziałek, gdy są dostępne
 • Walmart Pay, mobilna aplikacja do płatności zbliżeniowych, której możesz użyć do wymeldowania bez pomocy człowieka lub stałego skanera
 • Wewnętrzne przechowywanie paragonów dla łatwego budżetowania i zwrotów (zarówno podczas wakacji)
 • Mobilna aplikacja do zamawiania i odbioru w aptece-w aplikacji – nie ma bezpośredniego związku z Black Friday, ale nadal jest przydatna
 • Rabaty na odbiór w sklepie dla wybranych przedmiotów-zamów online, wahaj się w dogodnym dla Ciebie momencie
 • Śledzenie zamówień w przypadku zakupów od statku do sklepu i od statku do domu

6. Macy ’ s

Kompatybilna z systemami iOS i Android aplikacja Macy ’ s shopping jest wyposażona w słodki bonus: 25% zniżki na pierwsze zamówienie złożone za pośrednictwem aplikacji. Inne przydatne funkcje obejmują:

 • Skaner kodów kreskowych, aby wyświetlić szczegółowe oferty produktów i sprawdzić dostępność wariantów (takich jak różne kolory lub rozmiary)
 • Zamawianie Online w sklepie po wypróbowaniu go-Wystarczy zeskanować kod produktu, użyć zapisanych danych karty płatniczej, aby zakończyć transakcję i zorganizować wysyłkę do domu
 • Przechowuj katalogi i mapy (choć nic tak obszernego jak katalog docelowy i mapa)
 • Cotygodniowe skanowanie ulotek, w tym Czarny piątek i Cyber poniedziałek, gdy są dostępne
 • Alerty o transakcjach w czasie rzeczywistym na podstawie Twojej lokalizacji w sklepie – jeśli przejdziesz obok czegoś, co uważasz za link, będziesz o tym wiedział

7. Home Depot

Aplikacja Home Depot ułatwia domowe improwizacjet projektuje o każdej porze roku, ale naprawdę świeci podczas wakacji. Robi kilka rzeczy lepiej niż większość innych aplikacji detalicznych widziałem:

 • Szczegółowe mapy sklepów z dokładnymi lokalizacjami przedmiotów w alejkach-jeśli kiedykolwiek wędrowałeś, agape, przez jeden z tych jaskiniowych sklepów, wiesz, jak ważne jest to
 • Dostępność produktów w czasie niemal rzeczywistym według produktów i działów
 • Wyszukiwanie obrazów – wystarczy zrobić zdjęcie nieznanego elementu, a program zwróci listę prawdopodobnych dopasowań
 • Porównanie produktów Side-by-side ze szczegółowymi specyfikacjami
 • Skaner kodów kreskowych do dogłębnych recenzji i opisów
 • Twórz listy zakupów oparte na projektach lub na osobach-idealne na świąteczny prezent-uzyskanie lub przebudowa po wakacjach

8. Lowe ’ s

Lowe 's ma wiele aplikacji mobilnych, ale flagowym produktem jest odpowiednio nazwana aplikacja mobilna Lowe’ s. Jest kompatybilny z iOS i Android. Najważniejsze to:

 • Lokalizator produktów w sklepie z podstawowymi mapami przejść i systemem przechowywania do oznaczania i” zakładek ” ulubionych produktów
 • Szybkie listy lub przyjazne dla użytkownika listy zakupów i zegarków idealne na sezon prezentów
 • Skanery kodów kreskowych do kompleksowej informacji o produkcie i funkcji dodawania do listy
 • Listy zakupów dla poszczególnych sklepów
 • MyLowe 's, darmowy program lojalnościowy, który przechowuje Twoją kartę rabatową i kartę kredytową Lowe’ s (jeśli ją posiadasz), a także śledzi historię zakupów

Jeśli planujesz duży projekt poprawy domu lub po prostu chcesz sobie wyobrazić, co może być, nie przegap aplikacji kreatywnych pomysłów Lowe. Oferuje bazę danych projektów z instrukcjami krok po kroku, pomysłami i wskazówkami od sieci wpływowych blogerów Lowe oraz interaktywne narzędzie do makijażu, które pozwala „przebudować” swój dom na telefonie.

9. Menards

Aplikacja Menards kompatybilna z systemami iOS i Android to kompleksowa pomoc w sprzedaży detalicznej, która jest równie przydatna w domu jak i w sklepie. Moje ulubione funkcje:

 • Narzędzie rozszerzonej rzeczywistości, które pozwala wizualizować produkty Menards w domu – na przykład nową kuchenkę mikrofalową w naturalnym środowisku kuchennym lub nowy leżak tam, gdzie chcesz, na patio
 • Kalkulatory produktów, które liczą się ilość surowców (i ich koszt) musisz zakończyć swój kolejny projekt poprawy domu
 • Skany kodów kreskowych ujawniające szczegółowe informacje o produkcie
 • Listy, które możesz uporządkować według odbiorcy prezentu, projektu lub podróży
 • Konfigurowalne rejestry prezentów-zdecydowanie pomoc w okresie świątecznym
 • Mapy w sklepie ze szczegółowymi renderingami korytarzy

10. Overstock.com

Overstock.com nie ma fizycznego sklepu, aby pochwalić się w swojej aplikacji, ale to nie powstrzymuje tego wielokrotnie nagradzanego, kompatybilnego z iOS i Androidem produktu od świecenia W Czarny piątek i nie tylko. Funkcje, które naprawdę przykuły moją uwagę, to:

 • Oszałamiające narzędzie rozszerzonej rzeczywistości, które pozwala wizualizować, jak produkty Overstock będą wyglądać w Twojej przestrzeni życiowej
 • Codzienne oferty (w tym Promocje Na Czarny piątek) i wirtualne kupony „zdrapka i wygraj”, które grywają oszczędności
 • Spersonalizowane powiadomienia w aplikacji i e-mail
 • 10% od pierwszego zakupu w aplikacji
 • Zamawianie jednym kliknięciem w Apple Pay i Android Pay

11. Wayfair

Wayfair ma Aplikacje iOS i Android oferują ukierunkowany dostęp do tego, co twierdzi Wayfair, to ” największy internetowy katalog mebli i wystroju wnętrz.”Z ponad 7 milina sku w ogóle, kim jestem, aby się kłócić?

Do najważniejszych funkcji aplikacji Wayfair należą:

 • Dostęp do codziennych, ograniczonych czasowo ofert, począwszy od godziny 12: 00 każdego dnia
 • Interaktywne tablice z pomysłami, na których możesz publikować i wymieniać pomysły na dekorowanie i Ulepszanie domu z innymi Wayfairerami
 • Zamówienie zoptymalizowane pod kątem aplikacji
 • Funkcja rozszerzonej rzeczywistości, która mapuje potencjalne zakupy w istniejących pomieszczeniach wewnętrznych i zewnętrznych w Twoim domu

Aplikacje do wyszukiwania ofert i zniżek

Te mobilne aplikacje kuponowe nie są ograniczone do jednego sprzedawcy. Liczy się tylko układ.

12. Capital One Shopping

Capital One Shopping to darmowe rozszerzenie przeglądarki, które pomaga kupującym zaoszczędzić pieniądze na zakupach online. Jednym kliknięciem Capital One Shopping wyszukuje lepsze oferty od innych sprzedawców podczas przeglądania określonego sprzedawcy online. Po przetestowaniu wszystkich dostępnych kodów kuponów od setek sprzedawców detalicznych (w tym wielkich nazwisk, takich jak Costco i Target), Capital One Shopping stosuje najlepszy kod kuponu z grupy i wyświetla całkowite potencjalne oszczędności.

Capital One Shopping automatycznie wyszukuje również lepsze oferty od innych sprzedawców podczas przeglądania Amazon. Gdy Capital One Shopping znajdzie oszczędności na konkretnym produkcie, zobaczysz lepszą cenę lub ceny z podsumowaniem dopasowanego produktu, w tym:

* Całkowita cena z podatkiem, wysyłką i aktywnymi kuponami
* Historia cen
* Polityka Zwrotów
* Kosztorys dostawy
* Powiązane oferty produktowe od innych użytkowników Capital One Shopping
* Recenzje i rankingi produktów

Zakupy Capital One są dostępne dla przeglądarek Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge i Safari.

Capital One Shopping rekompensuje nam, gdy otrzymasz rozszerzenie Capital One Shopping za pomocą podanych przez nas linków.

13. Ibotta

Ibotta to aplikacja cash back, która jest kompatybilna z niektórymi najlepszymi sprzedawcami w Ameryce Północnej, od wszechobecnych gigantów, takich jak Walmart i Amazon, po regionalne supermarkety, takie jak H-E-B, sklepy odzieżowe i artykuły domowe, takie jak Under Armour i Kohl, a nawet zewnętrzni dostawcy podróży, tacy jak Travelocity i Amazon. Booking.com.

Ibotta działa przez cały rok, ale ilość dostępnych ofert i rabatów zdecydowanie wyprzedza święta. W przeciwieństwie do wielu innych aplikacji cash back, oszczędzająca pieniądze moc Ibotta nie ogranicza się do zakupów cyfrowych: możesz zrobić zdjęcie swojego paragonu w sklepie, aby ubiegać się o zniżkę z mocą wsteczną. Skorzystaj z funkcji Zapłać z Ibotta, aby ubiegać się o zwrot gotówki w szerszej gamie sprzedawców detalicznych niż w klasycznej aplikacji.

14. Rakuten

Aplikacja Rakuten zapewnia rabaty do 40% (W niektórych przypadkach wyższe) od ponad 2500 sprzedawców w całym kraju, w tym setki z promocjami blowout Black Friday. Zakres możliwości jest niemożliwe, aby zrobić sprawiedliwość w krótkim blurb, ale oto próbka:

 • Głębokie zniżki od najlepszych sprzedawców online i stacjonarnych, takich jak Amazon, eBay i Samsung
 • Specjalne zniżki na przejażdżki Lyft – idealne do pokonania ruchu w centrum handlowym Black Friday
 • Powiadomienia Push, gdy pojawią się nowe oferty
 • Ekskluzywne kody kuponów i możliwości rabatowe nie znaleziono nigdzie indziej
 • Zwrot gotówki w sklepie po bezpiecznym dodaniu karty kredytowej do aplikacji
 • Bonus powitalny w wysokości 10 $ przy pierwszym zamówieniu i bonus za polecenie w wysokości 25 $za polecenie nowego klienta

15. RetailMeNot

Aplikacja RetailMeNot jest włączonae z oryginalnych cyfrowych aplikacji dyskontowych, i nadal jest wyraźnie jednym z najlepszych. Z nawet 70% zniżką na wybrane natychmiastowe rabaty i do 15% zwrotem gotówki u wybranych partnerów, RetailMeNot może zaoferować najgłębsze zniżki w każdej aplikacji Black Friday. Jest jeszcze lepszy ze względu na jego ogromną aperturę: około trzech tuzinów kategorii zakupów, od restauracji i artykułów spożywczych po elektronikę i Podróże. Najważniejsze to:

 • Do 12% wartości bonusu przy wymianie cash back na kartę podarunkową
 • Ukierunkowane oferty lokalne za pośrednictwem funkcji blisko mnie
 • Cotygodniowe kupony w sklepie i online, z rosnącą ilością wokół świąt
 • Kupony do wydruku dla kupujących, którzy nie chcą polegać na ekranach smartfonów

16. BeFrugal

BeFrugal ma relacje cash back z ponad 5,000 poszczególnych sprzedawców i oferuje kupony z niektórych 50,000 sklepów i sklepów, gdzie użytkownicy twierdzą, że do 40% off wybierz produkty. Podobnie jak inne aplikacje rabatowe, BeFrugal oferuje szeroką gamę partnerów, od dostawców usług turystycznych i restauracji po najlepsze marki odzieżowe i elektroniczne. Rozrywka to również duży biznes, z ekskluzywnymi ofertami od StubHub, Ticketmaster i Fandango. Spread cheer w tym sezonie świątecznym z bonusem 10 za każde udane polecenie.

17. Drop

Drop to przyjazna dla użytkownika aplikacja cash back, która nagradza kupujących za bezpośrednie zakupy dokonane w aplikacji-niewiarygodnie łatwa konfiguracja, która sprawia, że zdobywanie nagród jest tak proste, jak kliknięcie ” Sprawdź.”Nie wymaga skanowania paragonów ani aktywacji wtyczki. Drop współpracuje z setkami najlepszych marek detalicznych, gastronomicznych i turystycznych i oferuje mnóstwo wartości dodanej:

 • Tematyczne kolekcje dostosowane do osobistych preferencji kupujących, skracające czas spędzany na stronach poszczególnych sprzedawców W Czarny piątek
 • Możliwość zdobycia premii cash back poprzez oglądanie filmów lub odblokowywanie osiągnięć
 • Premie za polecenie dla nowych użytkowników Drop
 • Możliwość wymiany nagród na karty upominkowe, które stanowią wspaniałe prezenty świąteczne last minute dla odbiorców

18. DealNews

Aplikacja DealNews działa na systemach operacyjnych iOS i Android. Aplikacja działa przez cały rok, oczywiście, ale naprawdę świeci od Czarnego piątku do Cyber tygodnia, kiedy typowy wolumen transakcji (około 300 dziennie) skoków. DealNews oferty są oceniane przez profesjonalnych deal-spotters, którzy robią te rzeczy na życie, więc są one znacznie bardziej prawdopodobne, aby być warte swojej chwili niż Losowe oferty znajdziesz z pobieżnej wyszukiwarki Google.

Chociaż aplikacja Dealnews nie jest tak wszechstronna jak strona komputerowa, wiele podstawowych funkcji pozostaje:

 • Dzisiejsze najlepsze oferty, skarbnica sprawdzonych przez ekspertów ofert z całego retailsphere
 • Zaawansowana funkcja oszczędzania transakcji, która pozwala zaoszczędzić nieograniczone czasowo możliwości na później-DealNews obraca to jako pomocny sposób na uniknięcie kupowania produktów na nieprzyjaznych dla urządzeń mobilnych witrynach partnerskich
 • Mnóstwo kodów kuponów dla setek sprzedawców partnerskich
 • Dzielone oferty-idealne do rozpowszechniania świątecznej radości (i ostrzegania osób na liście prezentów)

19. Flipp

Flipp nie jest uśpiony od stycznia do października-został pomyślany jako punkt kompleksowej obsługi dla cotygodniowych ulotek i skanów reklam. Ale jego powodem jest zdecydowanie sezon zakupów wakacyjnych. Użyj go do zbierania i studiowania ulotek Black Friday i Cyber Monday, gdy tylko zostaną one udostępnione ogółowi społeczeństwa: zazwyczaj kilka dni przed each wakacje, w zależności od sprzedawcy. Udział bierze ponad 800 sprzedawców, w tym wielkie bronie, takie jak Walmart i Macy ’ s.

Konfigurowalne listy zakupów i funkcja cyfrowego przycinania pomagają uporządkować listę prezentów i przyciąć wydatki – chociaż, szczerze mówiąc, istnieją bardziej wydajne aplikacje do tych celów. Sprawdź skrytkę kuponów, która oferuje rotacyjne zniżki w zakresie od 20% do 70% zniżki. Flipp integruje się z kartami lojalnościowymi wielu sprzedawców-wystarczy załadować kupony cyfrowe i zapisać je automatycznie przy kasie.

20. Shopkick

Shopkick to aplikacja lojalnościowa dla kupujących kompatybilna z systemami iOS i Android, która zarabia prawdziwe nagrody za każdy zakup dokonany u uczestniczących sprzedawców. Punkty Reward – „kicks” – można wymienić na karty podarunkowe z Walmart, Amazon, Best Buy i innych. Użyj skanera kodów kreskowych do zakupów w sklepie i funkcji mobilnej kasy do zakupów w domu.

Stawki zarabiania różnią się w zależności od sprzedawcy, ale Shopkick twierdzi, że wielu nowych użytkowników zdobywa pierwsze karty upominkowe w ciągu tygodnia od rejestracji. Nieźle, biorąc pod uwagę, że to nic nie kosztuje.

21. Oferty Brada

Aplikacja Brad ’ s Deals jest pomostem między bardziej bezosobowymi aplikacjami kuponów na świecie a trudnymi w użyciu agregatorami raportów konsumenckich na świecie. Prawdziwą wartością jest tutaj szybki dostęp do gwarantowanych najlepszych cen na najnowsze oferty online, w tym promocje Black Friday i Cyber Monday. Przeglądaj oferty, gdy masz wolną chwilę w pracy lub podczas dojazdu, a następnie zapisz swoje ulubione i kup później w dogodnym dla Ciebie czasie.

22. TGI Black Friday

Aplikacja TGI Black Friday jest stworzona z myślą o Black Friday – dosłownie. Nagłówek to ogromna kolekcja dokładnych, aktualnych skanów reklam w Czarny piątek, ale niektóre inne funkcje są również warte wywołania:

 • Przeszukiwalna, aktualna baza ofert Black Friday
 • Spersonalizowane listy zakupów, które z pewnością pomogą w logistyce prezentów świątecznych
 • Powiadomienia Push dla nowych reklam opublikowanych przez twoich ulubionych sprzedawców
 • Porównania cen, aby upewnić się, że otrzymujesz najniższą reklamowaną cenę w dowolnym miejscu

Ostatnie Słowo

Nie są to jedyne aplikacje, które mogą okazać się przydatne w tym wakacyjnym sezonie zakupowym. Podczas badania tego postu natknąłem się na całą masę aplikacji detalicznych, które nie były wystarczająco zniżkowe, aby dokonać cięcia w Czarny piątek, ale nadal wyraźnie miały użyteczność dla zatęsknionych upominków.

Jak aplikacja Santa ’ s Bag, dzięki uprzejmości Clay Pot Software. Dzięki intuicyjnym funkcjom budżetowania i Przechowywania Torba Świętego Mikołaja jest jedną z najmądrzejszych aplikacji do zarządzania zakupami, jakie kiedykolwiek widziałem. Jeśli lista odbiorców prezentów świątecznych jest długa, a masz kompatybilne urządzenie z systemem iOS, sprawdź to-to duża poprawa w porównaniu z ręcznie pisanymi listami lub nudnymi arkuszami kalkulacyjnymi Excela.

Czy kierunek studiów, który wybierzesz, wpływa na Twój potencjał zawodowy?

Poprzedni wpis

Co To jest handel Po godzinach i kto może handlować tymi przedłużonym czasem?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły