Artykuły

Urządzanie Super Bowl Party na budżet [Budżetowanie Party Cost Calculator]

0

Zbliża się Super Bowl i wiecie, co to oznacza: nadszedł czas, aby zacząć planować imprezę. Imprezy Super Bowl to przede wszystkim emocje związane z grą, pyszne jedzenie i świetne towarzystwo. Zapraszasz najbliższych przyjaciół i rodzinę, przygotowujesz pyszne przekąski Super Bowl i po prostu ciesz się swoim towarzystwem podczas oglądania ulubionego sportu Ameryki.

Ale tak ekscytujące, jak rzucanie Super Bowl party Jest, może również stać się drogie. Z kosztów żywności i inflacji na wzrost, koszt Super Bowl partii może zrobić poważne wgniecenie w wypłatę. Według statystyk amerykańskiego Biura Pracy Ceny żywności wzrosły o 6,3% w ciągu ostatniego roku, a roczna stopa inflacji wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych wynosi do 7% od stycznia 2022 roku. Więc zaopatrzenie się w Jedzenie na Super Bowl będzie prawdopodobnie droższe niż w tym roku. 

Nie oznacza to, że musisz odwołać imprezę i przegapić Los Angeles i Cincinnati, musisz tylko dowiedzieć się, jak zorganizować imprezę Super Bowl z ograniczonym budżetem. I mamy idealne narzędzie, które pomoże Ci to zrobić. Dzięki naszemu kalkulatorowi imprez Super Bowl możesz urządzić niezapomniane przyjęcie i dobrze się bawić bez łamania budżetu. Nasz darmowy kalkulator może posłużyć do oszacowania, ile wydasz na imprezę Super Bowl-od jedzenia i napojów po dekoracje-dzięki czemu możesz planować bez stresu.

Czytaj dalej lub skorzystaj z poniższych linków, aby uzyskać wszystkie wskazówki, których potrzebujesz, aby zorganizować imprezę Super Bowl w ograniczonym budżecie.

Budżetowanie na imprezę Super Bowl

Jeśli chcesz zorganizować świetną imprezę Super Bowl przy ograniczonym budżecie, musisz zaplanować ją z wyprzedzeniem. Planowanie z wyprzedzeniem pozwoli Ci zastanowić się, gdzie chcesz przeznaczyć większość swoich pieniędzy i gdzie możesz obniżyć koszty. Dzięki solidnemu budżetowi możesz uniknąć wydatków na niepotrzebne wydatki i opracować strategię, aby uzyskać jak najwięcej pieniędzy. 

Na przykład, jeśli jedzenie będzie cię kosztować więcej w tym roku, możesz chcieć przeznaczyć więcej na jedzenie, a mniej na dekoracje,abyś mógł trzymać się swojego budżetu i nadal mieć ulubione przekąski wszystkich. 

Dowiedz się, co chcesz priorytetyzować i wydaj na to więcej pieniędzy.

Korzystanie z kalkulatora kosztów imprez Super Bowl 

Aby pomóc ci zaplanować imprezę Super Bowl na budżet, możesz skorzystać z naszego bezpłatnego kalkulatora. Nasz kalkulator kosztów Super Bowl party pomoże Ci oszacować, ile może kosztować Twoja impreza, abyś mógł zacząć planować już teraz.

Oficjalny Sponsor Super Bowl LVI

Ile osób weźmie udział w imprezie?

Wybierz liczbę osób, które chcesz wziąć udział w imprezie.

0

Ilu gości wypije alkohol?

Wybierz liczbę osób, które Twoim zdaniem będą pić alkohol, abyśmy mogli oszacować, ile możesz wydać na alkohol.

0

Ile planujesz wydać na dekoracje
a sprzęt imprezowy?

Ile zamierzasz wydać na dekoracje i Akcesoria imprezowe?

Wprowadź szacunkową kwotę dolara, którą planujesz wydać na dekoracje i artykuły imprezowe. Jeśli nie spodziewasz się żadnych, wyjdź na 0.

Ile zamierzasz wydać na sprzęt kibica?

Wprowadź szacunkową kwotę dolara, którą zamierzasz wydać na sprzęt wentylatorowy. Jeśli nie spodziewasz się żadnych, wyjdź na 0.

Jakieś inne wydatki?

Wprowadź szacunkową kwotę dolara, którą spodziewasz się wydać na miscellaneowydatki USA. Jeśli nie spodziewasz się żadnych, wyjdź na 0.

Szacowana Impreza Super Bowl będzie cię kosztować:

Jest to szacunkowe, ile może kosztować Twoja impreza Super Bowl na podstawie informacji podanych powyżej.

całkowity koszt imprezy super bowl

$XX

Podział według kategorii:

Wydatki na napoje alkoholowe30%

Wydatki na żywność i napoje bezalkoholowe35%

Wydatki różne20%

Wydatki na dekorację10%

Wydatek na przekładnie wentylatorowe5%

Uwaga: obliczenia i informacje są dostarczane jako ogólne wskazówki i mogą nie być dokładne.

Z Super Bowl party kalkulator kosztów, można oszacować koszty, takie jak jedzenie, napoje, wystrój, i party dostaw. 

Aby korzystać z kalkulatora, musisz wprowadzić informacje takie jak:

 • Ile osób ma wziąć udział
 • Ile potraw planujesz podać
 • Ile osób powinno pić alkohol
 • Ile chcesz wydać na dekoracje i sprzęt kibica
 • Wszelkie inne wydatki, które możesz mieć

Ułatwiliśmy oszacowanie kosztów, jasno określając wszystko w celu prostych obliczeń. Na przykład koszt żywności i alkoholu będzie zależał od tego, ile porcji żywności zamierzasz dostarczyć i ile osób wypije. W przypadku wystroju, wyposażenia wentylatora i różnych wydatków musisz wprowadzić własne oszacowanie, ile przewidujesz wydać.

Oto jak to działa.

 1. Wprowadzasz wszystkie kluczowe informacje potrzebne do obliczeń-na przykład, ile osób myślisz, że przyjdzie i ile zamierzasz wydać na zapasy na imprezę.
 2. Kalkulator zsumuje wszystkie te informacje i dostarczy Ci oszacowania, ile Twoja strona może kosztować w oparciu o liczby, które umieściłeś.
 3. Gdy masz ten szacunek, możesz go użyć, aby zdecydować, jak iść do przodu. Na przykład, jeśli numer jest poza twoim budżetem, musisz obniżyć niektóre koszty. Możesz to zrobić, zapraszając mniej osób, zmniejszając wystrój lub prosząc o pomoc w dostarczaniu napojów lub żywności.

W ciągu zaledwie kilku minut można mieć kosztorys i rozpocząć planowanie Super Bowl party na budżet-to naprawdę tak proste, jak to.

Zapewniając wszystko vs. Potluck stylu Super Bowl Party

Jednym ze sposobów może być w stanie zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy na Super Bowl partii jest to styl potluck. Zasadniczo oznacza to, że nadal zapewnisz jedzenie, ale goście przyniosą większość potraw. O potluck stylu Super Bowl party jest głównym sposobem, aby zaoszczędzić pieniądze, ponieważ każdy gość bierze na niewielką część kosztów spożywczych. 

Każda opcja ma swoje plusy i minusy, więc zastanów się, co jest najlepsze dla Ciebie i twoich znajomych. 

Plusy imprezy w stylu potluck:

 • Zaoszczędź na wydatkach spożywczych-co może być twoim największym kosztem.
 • Dobry sposób na dywersyfikację opcji żywieniowych. 

Plusy kupowania wszystkiego:

 • Masz pełną kontrolę nad tym, co jest zrobione.
 • Traktuj swoich przyjaciół i rodzinę.

Cons of a potluck-style party:

 • Ludzie mogą przypadkowo przynieść wielokrotności tego samego, jeśli nie planujesz ostrożnie.

Wady kupowania wszystkiego:

 • Zapewnienie wszystkiego oznacza również, że będzie cię to kosztować o wiele więcej.

Więc, jeśli zdecydujesz się rzucić pimpreza w stylu otlucka, niech wszyscy powiedzą ci wcześniej, co przynoszą, abyś mógł upewnić się, że nie ma powtarzających się potraw. Prosta lista rejestracji może być również pomocna, aby każdy mógł zobaczyć, co przynoszą inni. Tak czy inaczej, organizacja jest kluczowa.

5 wskazówek, jak zorganizować imprezę Super Bowl w budżecie

Istnieją różne sposoby na to, jak można rzucić Super Bowl party na budżet, który nie wymaga obszernego planowania lub budżetowania. Wszystkie nasze wskazówki to proste sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy, dzięki czemu możesz urządzić imprezę Super Bowl bez rozbijania banku:

1. Kupuj przedmioty pozamarkowe

Wszystko, co kupisz na imprezę Super Bowl, nie musi być najwyższej klasy. Kupowanie artykułów spożywczych poza marką to łatwy sposób na zaoszczędzenie na zakupach, a jednocześnie osiągnięcie tego samego wspaniałego smaku. Można również znaleźć wiele tanich receptur żywności Super Bowl online, które są pyszne i nie będzie kosztować mnóstwo pieniędzy, aby.

Zaufaj nam, ze względu na wpływ inflacji na Artykuły spożywcze już teraz, będziesz bardziej niż szczęśliwy, aby wprowadzić korekty do zwykłych zakupów, aby zaoszczędzić trochę. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak inflacja wpływa na siłę nabywczą? Możesz również skorzystać z naszego kalkulatora inflacji. 

2. Stwórz własny wystrój

Świetny sposób na przyjęcie Super Bowl na wyższy poziom jest z wystrojem, ale to nie znaczy, że musi być drogie. Najlepszym sposobem, aby zaoszczędzić na wystroju jest po prostu zrobić go samemu. Wyjmij papier budowlany i nożyczki i bądź kreatywny! Możesz nawet zatrudnić swoje dzieci do pomocy i sprawić, że będzie to sprawa całej rodziny. To będzie zabawa i zaoszczędzić pieniądze!

3. B. Y. O. B

Jeśli nie chcesz, aby cała impreza w stylu potluck, możesz przynajmniej zrobić to B. Y. O. B. posiadanie gości przynoszących własne napoje znacznie obniży Twój rachunek za zakupy. Jest to również świetny sposób na wypróbowanie różnych rodzajów napojów.

4. Współgospodarz

Jeśli chcesz złagodzić niektóre z obowiązków planowania partii, należy rozważyć pozyskanie współgospodarza, aby ci pomóc. Nie tylko sprawi to, że impreza będzie bardziej przystępna, ale także zmniejszy ilość stresu na Ciebie. Dodatkowo, zorganizowanie imprezy z przyjacielem może sprawić, że całe planowanie imprezy będzie o wiele przyjemniejsze.

5. Planuj z wyprzedzeniem

Im więcej zaplanujesz z wyprzedzeniem, tym więcej możesz zaoszczędzić i mniej będziesz musiał stresować się pieniędzmi. Ustalenie szczegółów z wyprzedzeniem zapewni Ci więcej spokoju, jeśli chodzi o czas gry i faktycznie musisz zacząć planować imprezę. 

Jest to również dobry pomysł, aby zdawać sobie sprawę z porad finansowych, dzięki czemu można zapisać i uzyskać swoje finanse w porządku przed imprezą, zamiast szyfrować na linii kasy. Jeśli potrzebujesz pomocy w budżetowaniu, aplikacja Mint jest również pomocnym narzędziem.

Affordable Super Bowl Party FAQ

Czy można pobierać opłaty za imprezę Super Bowl?

Rzucanie Super Bowl party może być drogie, ale pozew można uzyskać za pobieranie opłat za super Bowl party będzie znacznie więcej. Chociaż proszenie znajomych i rodziny o zabranie jedzenia i napojów na imprezę jest całkowicie legalne, obciążanie osób opłatą za wstęp na imprezę zwykle nie jest—szczególnie jeśli podajesz alkohol. To dlatego, że nie masz licencji, aby służyć.

Jeśli rozważasz naliczenie opłat za imprezę, powinieneś najpierw przyjrzeć się prawom swojego stanu.

Jakie zapasy potrzebujesz, aby urządzić imprezę Super Bowl?

Podstawowe zaopatrzenie, które musisz rzucić Super Bowl party obejmują:

 • Żywność
 • Napoje-zarówno alkoholowe jak i bezalkoholowe
 • Odznaczenia
 • Chłodnice i lód
 • Talerze i tace do serwowania
 • Talerze, naczynia i sztućce
 • Fan gear

W zależności od tego, czego jeszcze potrzebujesz lub chcesz, możesz mieć również inne różne przedmioty do odebrania.

Jak zorganizować małą imprezę Super Bowl?

Jeśli chcesz zorganizować imprezę Super Bowl w tym roku, ale nie chcesz dodatkowego stresu—i kosztów-zapraszania mnóstwa ludzi, po prostu zrób to małe przyjęcie. Możesz po prostu mieć tyle samo zabawy z najbliższymi przyjaciółmi i rodziną, jak z całą okolicą. Aby zorganizować małą imprezę Super Bowl, po prostu zaproś najbliższych i spraw, aby była to bardzo przypadkowa impreza z ograniczonym jedzeniem i wystrojem.

Zorganizuj udaną imprezę Super Bowl bez rozbijania banku

Super Bowl powinien być dzień zabawy, gdzie można dostać się do oglądania Los Angeles i Cincinnati duke to się stać następnym Mistrzów Super Bowl. To nie czas na stres o swoje finanse. Organizowanie Super Bowl party nie musi być drogie ani ekstrawaganckie. Możesz rzucić niesamowitą imprezę Super Bowl z niektórymi z ulubionych fanów piłki nożnej, zachowując to proste. Skorzystaj z naszego bezpłatnego kalkulatora kosztów imprez Super Bowl, aby pomóc ci zaplanować i zaoszczędzić, abyś mógł skupić się na dobrej zabawie.

Źródła: Trading Economics / U. S. Bureau of Labor Statistics

Powiązane

Zapisz się na Mint już dziś

Od budżetów i rachunków po bezpłatną ocenę kredytową i nie tylko, będziesz
odkryj bezproblemowy sposób, aby być na bieżąco.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie

12 sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy w restauracjach

Poprzedni wpis

Co To jest Ubezpieczenie zdrowotne i jak działa?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły