Artykuły

To jest przypomnienie, aby wykonać coroczny audyt subskrypcji

0

Sprawdzanie wszystkich regularnych wydatków jest ważną częścią utrzymania finansów zdrowe. Zbyt często ludzie zapisują się na miesięczną subskrypcję członkostwa w siłowni, subskrypcji lub członkostwa premium, a następnie przestają z niego korzystać. Bez regularnego śledzenia tego, na co wydajesz pieniądze, możesz łatwo znaleźć się wydając setki dolarów miesięcznie na rzeczy, których już nie używasz.

Co to jest audyt subskrypcji?

Audyt subskrypcji odnosi się do procesu przechodzenia przez wszystkie miesięczne subskrypcje. Czasami najtrudniejszą częścią audytu subskrypcji jest ustalenie, jakie są wszystkie różne miesięczne subskrypcje. Gdy masz listę swoich miesięcznych subskrypcji i ile kosztują one każdego miesiąca, możesz zdecydować, które nadal zapewniają Ci wartość. Na koniec możesz anulować wszystkie, których już nie używasz.

Korzystanie z automatycznego śledzenia subskrypcji Mint

Może być trudno nawet dowiedzieć się, jakie są wszystkie miesięczne subskrypcje. W tym miejscu pojawia się Automatyczna usługa śledzenia subskrypcji Mint. Tak długo, jak podłączyłeś bank lub kartę kredytową, której używasz do płacenia za subskrypcję do Mint, automatyczny moduł śledzenia subskrypcji będzie go śledzić. Możesz zobaczyć wszystkie swoje subskrypcje w jednym miejscu, dzięki czemu masz lepszą kontrolę nad swoimi wydatkami. A jeśli Ceny się zmienią, automatycznie otrzymasz powiadomienie — wtedy możesz zdecydować, czy wyższa cena nadal jest dla ciebie warta.

Sprawdź również inne rachunki cykliczne

Podczas przeprowadzania audytu subskrypcji warto sprawdzić również inne rachunki cykliczne. Możesz nie myśleć o rzeczach takich jak ubezpieczenie, telefon komórkowy lub narzędzia jako subskrypcji, ale wszystko, co płacisz regularnie, można uznać za subskrypcję. I chociaż możesz nigdy nie anulować rachunku za Internet lub telefon komórkowy, nadal dobrym pomysłem jest regularne sprawdzanie tego rodzaju powtarzających się wydatków.

Sposób sprawdzania rachunków cyklicznych zależy od rodzaju rachunku lub płatności cyklicznych. W niektórych przypadkach jedyną decyzją będzie decyzja o anulowaniu lub nie. W przypadku usług komunalnych lub ubezpieczenia możesz wybrać innego dostawcę lub renegocjować rachunek.

Jeśli renegocjowanie rachunku brzmi jak zbyt wiele obowiązków, masz szczęście, aplikacja Mint ma nową funkcję negocjowania rachunku z BillShark. Będą za Ciebie negocjować, a jeśli nie zaoszczędzą Ci pieniędzy, nic im nie dasz.

Mając świadomość wszystkich swoich finansów może pomóc utrzymać niskie wydatki i umieścić cię na drodze do solidnej podstawy finansowej.

Powiązane

Zapisz się na Mint już dziś

Od budżetów i rachunków po bezpłatną ocenę kredytową i nie tylko, będziesz
odkryj bezproblemowy sposób, aby być na bieżąco.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie

Dan Miller (93 Postów)

Dan Miller jest niezależnym pisarzem i założycielem PointsWithACrew.com, strona, która pomaga rodzinom podróżować za darmo / tanio. Jego główna baza znajduje się w Cincinnati, ale stara się podróżować po świecie jak najwięcej ze swoją żoną i sześciorgiem dzieci.

Linki

Zgodne a niespełniające warunków kredyty hipoteczne

Poprzedni wpis

Jak zarezerwować Najtańszy możliwy lot (uzyskać najlepsze ceny Linii Lotniczych)

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły