Artykuły

Karta podarunkowa właściciela firmy M1 Finance

0

Karta Rewards właściciela przez M1 jest kartą kredytową rewards zarezerwowaną dla członków M1 Plus. Uaktualnij swoją subskrypcję M1 Finance do M1 Plus za jedyne 125 USD rocznie i jest ona Twoja — wraz z mnóstwem innych ekskluzywnych korzyści.

Dlaczego warto dokonać aktualizacji i ubiegać się o kartę nagród właściciela? Na początek oferuje do 10% z powrotem na zakupy z kwalifikującymi się markami, jedną z najlepszych stóp zwrotu z wydatków w branży. Obiecuje bezproblemowe reinwestowanie zdobytych nagród, potencjalnie zwiększając zwrot w czasie. Bez wysiłku integruje się z resztą ekosystemu M1: wydawaj, Inwestuj i pożyczaj.

Zaintrygowany kartą nagród właściciela przez M1? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o jego funkcjach, zaletach, wadach i ogólnej przydatności.

Najważniejsze cechy karty Nagród właściciela przez M1

Karta nagród właściciela przez M1 ma hojny program nagród i kilka dodatkowych funkcji, na które warto zwrócić uwagę.

Zdobywanie nagród za pomocą karty Rewards właściciela

Karta lojalnościowa właściciela zapewnia zwrot gotówki w wysokości 1,5% przy większości kwalifikujących się zakupów. Niektóre zakupy kwalifikują się do wyższych stawek zwrotu gotówki: 2,5%, 5% lub 10%.

Te wyższe stawki zwrotu gotówki dotyczą zakupów z markami partnerów M1. Aby otrzymać bonus cash-back powyżej 1,5% wartości bazowej przy kwalifikujących się zakupach, musisz posiadać akcje marki bazowej na swoim koncie M1 Invest. Udział ułamkowy jest dopuszczalny.

Przykładami marek, które generują wyższe stopy zwrotu gotówki są:

 • 2,5%: Amazon / Whole Foods, Costco, Apple, Home Depot, McDonald 's, Uber, Target, Verizon, Walmart/Sam’ s Club.
 • 5%: Starbucks, UPS, United Airlines, Southwest Airlines, Delta Airlines, American Airlines, FedEx, Dollar General, Chipotle.
 • 10%: Tesla, Netflix, Wayfair, Peloton, Adobe, Bath & Body Works.

M1 caps miesięczne zarobki cash-back na poziomie $200 we wszystkich poziomach cash-back, w tym 1,5% linii bazowej. Ta karta nie zapewnia nieograniczonego zwrotu gotówki.

Wymienianie nagród za pomocą karty Rewards właściciela

M1 automatycznie reinwestuje Nagrody cash-back w bazowych papierach wartościowych. Na przykład, jeśli zarobisz 2 USD z powrotem na zakupie w Walmart, M1 dodaje 2 USD w Walmart stock do Twojego portfela.

Jeśli wolisz, możesz zdecydować się na zdeponowanie zwrotu gotówki na koncie M1 Spend — koncie zarządzania gotówką, z którego możesz wypłacić gotówkę do woli. 

Dodatkowe Korzyści Z Karty

Karta nagród właściciela ma jeszcze kilka korzyści, na które warto zwrócić uwagę:

 • Technologia płatności zbliżeniowych
 • Karta metalowa szczotkowana-bez cienkiego plastiku
 • Brak odpowiedzialności za nieautoryzowane transakcje
 • Bezpłatna ochrona przed kradzieżą tożsamości z rejestracją
 • Całodobowa pomoc przy zgubieniu lub kradzieży karty
 • Obsługa konta 24/7
 • Specjalne korzyści i korzyści w kwalifikujących się obiektach w Visa Signature Luxury Hotel Collection
 • Brak opłat za transakcje zagraniczne

Ważne Opłaty

Karta nagród właściciela wymaga członkostwa M1 Plus. M1 Plus kosztuje 125 USD rocznie po pierwszym roku, kiedy jest bezpłatny. 

Wymagany Kredyt

Ta karta wymaga dobrego do doskonałego kredytu. Jeśli masz jakieś znaczące Skazy na raporcie kredytowym, wniosek może zostać odrzucony.

Zalety karty Rewards właściciela przez M1

Najważniejsze zalety karty lojalnościowej właściciela obejmują ponadprzeciętne zarobki z tytułu zwrotu gotówki na wybranych zakupach i możliwość zwiększenia zarobków z tytułu zwrotu gotówki poprzez inwestycje rynkowe w czasie.

 1. Do 10% zwrotu gotówki przy wybranych zakupach. Karta lojalnościowa właściciela zapewnia do 10% zwrotu gotówki przy zakupach u partnerów M1. To więcej niż większość konkurencyjnych kart o pewien dystans.
 2. Przyzwoita Podstawa Zwrotu Gotówki. Ta karta ma podstawową stopę zwrotu gotówki w wysokości 1,5%. Chociaż nie jest to spektakularne, jest to solidna stopa zwrotu z codziennych wydatków.
 3. M1 Automatycznie Reinwestuje Nagrody Pieniężne. Domyślnie M1 automatycznie reinwestuje nagrody pieniężne zdobyte za pomocą karty Rewards właściciela. Dzięki temu Twoje ciężko zarobione nagrody mają szansę rosnąć z czasem, chociaż podczas spadku rynku wartość zdobytych nagród może spaść.
 4. Brak Opłaty Za Transakcję Zagraniczną. Ta karta nie pobiera opłat za transakcje zagraniczne. To duży plus, jeśli regularnie podróżujesz za granicę lub robisz zakupy u międzynarodowych sprzedawców.

Wady karty Nagród właściciela przez M1

Wady karty Rewards właściciela obejmują nieuniknioną roczną opłatę, limit zarobków cash-back i inne ograniczenia dotyczące programu cash-back.

 1. Ma nieuniknioną roczną opłatę po pierwszym roku. Karta nagród właściciela jest dostępna tylko dla członków M1 Plus. Po pierwszym roku subskrypcja M1 Plus jest bezpłatna i kosztuje 125 USD rocznie. 
 2. Zarobki Cash-Back ograniczone do $200 miesięcznie. M1 ogranicza potencjał zarobków cash-back tej karty na $200 miesięcznie. Jest to dość wysoki limit, ale stwarza problemy, jeśli planujesz duży zakup z jedną z firm partnerskich M1. Na przykład, jeśli wydasz 40 000 USD na nową Teslę za pomocą karty, nie uzyskasz pełnego 10% zwrotu gotówki z ceny zakupu.
 3. Musi posiadać akcje w firmach, aby zarobić Bonus Cash Back. Jeśli chcesz otrzymać bonus cash back w firmie partnerskiej, musisz zdobyć akcje bazowe. Dzięki wstępnie zbudowanym portfelom M1 Invest nie musisz koniecznie kupować udziałów w każdej firmie z osobna, ale nadal będziesz musiał wykonać dodatkową pracę, aby upewnić się, że masz odpowiednie nazwy w swoim portfelu.
 4. Wiele firm nie kwalifikuje się do premii Cash Back. Lista bonusowych cash-back karty właściciela obejmuje dziesiątki znanych firm. Wyklucza to jednak wiele innych, prawdopodobnie zawierających niektóre nazwy w portfolio M1. 

Jak układa się karta nagród właściciela przez M1

Karta nagród właściciela przez M1 ma dużą konkurencję. Oto, jak to się porównuje do karty Stash Stock-Back, innej karty oferowanej przez wiodącą platformę inwestycyjną.

Karta nagród właściciela przez M1 Stash Stock-Back Card
Stawka Nagród 1,5%; premia do 10% 0,125% stawki podstawowej za wydane 100$; bonus do 5% za wydane 100 $
Nalicza Odsetki? Tak. Nie.
Opłaty $125 z członkostwem M1 Plus po pierwszym roku Do $9 miesięcznie, w zależności od planu skrytki

Ostatnie Słowo

Karta nagród właściciela M1 jest dobrym uzupełnieniem członkostwa M1 Plus. Jeśli myślisz o uaktualnieniu konta M1 lub już pociągnąłeś za spust, możesz dodać jeszcze więcej wartości do subskrypcji, składając wniosek.

Wartość ta obejmuje zyski z tytułu zwrotu gotówki do 10% przy wybranych zakupach oraz płynną funkcję reinwestycji zwrotu gotówki, która może pomóc tym zyskom rosnąć w czasie.

Ale karta nagród właściciela nie jest idealna. Pod the hood, program cash-back jest nieco restrykcyjny, z przyzwoitą, ale nie niesamowitą stawką bazową 1.5% i limitem 200 $w nagrodach cash-back każdego miesiąca. 

Jaki jest werdykt? Jeśli jesteś już fanem M1, zgłoś się. Jeśli nie należysz jeszcze do rodziny M1, ta karta nie jest obowiązkowa. 

Motley Fool Options Review

Poprzedni wpis

Co to jest firma Unicorn i czy powinieneś zainwestować w Startup?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły