Artykuły

Najlepsze miejsca do zakupu wina Online 2022

0

Kiedy pandemia COVID-19 nawiedziła Stany Zjednoczone w 2020 roku, sprzedaż wina online wzrosła. Stres związany z pandemią sprawił, że ludzie bardziej potrzebowali drinka niż kiedykolwiek w czasie, gdy byli mniej skłonni do opuszczania swoich domów. To było idealne środowisko dla internetowych sprzedawców wina do rozkwitu.

Ale wtedy stało się coś ciekawego. Zamiast spadać w miarę łagodzenia pandemii, sprzedaż wina przez Internet nadal rosła. Wielu pijących wino, którzy po raz pierwszy zwrócili się do sieci z konieczności trzymali się dla wygody, wyboru i wartości sklepów internetowych z winem.

Znalezienie wspaniałego wina w Internecie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek, zwłaszcza w porównaniu z ograniczonym wyborem w sklepach. W Internecie masz szeroki wybór win na wyciągnięcie ręki. Łatwo jest wyszukiwać według rocznika lub odmiany winogron. I podobnie jak inne formy zakupów online, możesz to zrobić w piżamie.

Najlepsze miejsca na zakup wina Online

Nasz wybór dla najlepszego sprzedawcy win w Internecie, Wine.com, oferuje najlepsze połączenie wyboru, możliwości wyszukiwania i opcji wysyłki. Jeśli wszystko, czego chcesz, to dobra butelka wina i łatwe zakupy, to świetny wybór.

Rekomendacje doradcy giełdowego Motley Fool mają średni zwrot na poziomie 618%. Za 79 $(lub tylko 1,52 $tygodniowo) dołącz do ponad 1 miliona członków i nie przegap ich nadchodzących wyborów giełdowych. 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy. Zarejestruj Się Teraz

Jeśli jednak szukasz czegoś bardziej konkretnego, jedna z innych witryn na naszej liście może lepiej zaspokoić Twoje potrzeby. Niektóre specjalizują się w konkretnych rodzajach win, takich jak wina organiczne, rzadkie roczniki, butelki budżetowe lub Kolekcje kuratorskie.

Inne wyróżniają się służbą. Oferują więcej opcji dostawy lub zaleceń dostosowanych do Twoich konkretnych potrzeb i upodobań.

Najlepszy Ogólnie: Wine.com

Wine.com oferuje ogromny wybór. Prowadzi ponad 3000 win czerwonych, ponad 1500 win białych oraz ponad 350 szampanów i win musujących. Jest sekcja poświęcona wybornym winom kosztującym setki za butelkę, ale jest też wiele wysoko ocenianych win poniżej 20 USD.

Strona oferuje wiele sposobów wyszukiwania. Możesz przeglądać określone odmiany i regiony winiarskie lub sortować według oceny, ceny, rocznika, rozmiaru lub recenzji. Użyj zakładki Odkryj, aby znaleźć popularne style win, zielone i zrównoważone wina lub najlepsze typy w różnych przedziałach cenowych. Jest nawet okno czatu z poradami od eksperta od wina na żywo.

Istnieje również wiele opcji wysyłki. Możesz wybrać standardową lub przyspieszoną wysyłkę lub wybrać datę dostawy w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. Jeśli dołączysz do Klubu wina StewardShip za $59 rocznie, wysyłka jest bezpłatna. Lub zorganizować odbiór w lokalnym biurze FedEx lub Walgreens.

Najlepszy Klub Win: Winc

Winc to producent wina z siedzibą w Kalifornii, który prowadzi internetowy klub winiarski. Po zapisaniu się do członkostwa wykonujesz krótki quiz, aby określić swój profil podniebienia. Każdego miesiąca Winc wysyła cztery odpowiednie butelki wina z własnej winnicy i swoich partnerów. Z czasem udoskonala swoje rekomendacje na podstawie Twoich ocen swoich wyborów.

Wina Winca nie są w tej samej cenie. Twoja miesięczna opłata członkowska zamienia się w kredyt na twoim koncie i odejmuje Miesięczne wybory wina z salda. Jeśli pominiesz miesiąc, kredyty gromadzą się na twoim koncie. Ceny zaczynają się od około $13 za butelkę. 

Musisz zalogować się na swoje konto co miesiąc i wymeldować się, aby otrzymać swoje wybory. Możesz także zmienić wybory lub dodać więcej butelek. Wysyłka jest bezpłatny dla wszystkich zamówień czterech butelek lub więcej.

Najlepsze do Win ekologicznych: Chambers Street Wines

Recenzenci nazywają Chambers Street Wines sklepem z winami organicznymi, biodynamicznymi i naturalnymi. Witryna nie oferuje wielu dużych marek, ani fizycznego sklepu z nią związanego w Nowym Jorku. Zamiast tego jest to miejsce, w którym można szukać nowych win od małych, zrównoważonych winiarzy.

Właściciele sklepów osobiście przetestowali wszystkie wina 800 plus, które noszą. Wybór Chambers Street wpisuje się w aktualne trendy w Big Apple. Duży nacisk kładziemy na wina z Burgundii, Rodanu, Doliny Loary, Piemontu, Austrii i Niemiec.

Możesz wyszukiwać wina według regionu i sortować listę według producenta, rocznika, jakości i ceny. Butelki zaczynają się od około $11, i jest 10% zniżki na pełną skrzynkę. 

Wysyłka odbywa się przez FedEx, z uziemieniem jako domyślną metodą. Dostawa jest bezpłatna w niektórych częściach Nowego Jorku, a odbiór jest również opcją.

Najlepsze dla rzadkich win: K & L Wine Merchants 

Założona w 1976 roku firma K&L Wine Merchants jest ulubieńcem ekspertów od wina. Zarówno” miłośnik wina”, jak i czasopisma” Food & Wine ” chwalą tę stronę za stare i rzadkie roczniki w stromych rabatach. Jej kupcy regularnie odwiedzają Europę, aby kupować bezpośrednio od winiarzy, co pomaga utrzymać ceny na niskim poziomie. 

Wybór win K & l obejmuje prawie 8000 win z całego świata, ze szczególnym uwzględnieniem pinot noir i cabernet sauvignon. Jest też mały wybór alkoholi. Możesz wyszukiwać według kraju, podregionu, odmiany, apelacji, rocznika, przedziału cenowego lub typu ogólnego. 

W K&L działa kilka klubów winiarskich, w tym osobisty serwis sommelierski z niestandardowymi miesięcznymi wyborami. Możesz również robić zakupy przy butelce. Ceny wahają się od poniżej $10 do ponad $100.

K&L z siedzibą w Kalifornii oferuje wysyłkę tylko do ośmiu Stanów. Jeśli mieszkasz w San Francisco lub Los Angeles, możesz zdecydować się na lokalną dostawę lub odbiór z krawężnika.

Najlepszy do parowania żywności: Bottlerocket 

Kupowanie wina w Bottlerocket to wyjątkowe doświadczenie. Zamiast przedstawiać listę posortowaną według odmiany lub regionu, Strona główna pyta, z jakim winem chcesz sparować swoje jedzenie. W tym celu skupiamy się na stronie: pomagamy znaleźć najlepsze wino do każdego posiłku, od steków po Chińskie jedzenie na wynos.

Ale to nie jedyna opcja wyszukiwania. Możesz przeglądać ponad 500 kolekcji win według kategorii, winogron, regionu lub ceny. Możesz również użyć kryteriów degustacyjnych, takich jak” kwiatowy”,” muskularny „lub” jammy.”Wybierz” zielony „dla Win organicznych i naturalnych,” krytycy „dla ekspertów wybiera, lub” prezenty”, aby znaleźć wina dla ludzi od” szefa „do” trzeciej daty.” 

Bottlerocket ceny wahają się od poniżej $15 do ponad $200. Dostawa jest bezpłatna w niektórych częściach Nowego Jorku. W innym przypadku zamówienia wysyłane są za pośrednictwem FedEx i mogą trwać od trzech do 12 dni.

Najlepsze do kolekcji: Wine Insiders

To, co odróżnia Wine Insiders od innych internetowych sklepów z winami, to jego kolekcje. Aby pomóc ci odkryć wspaniałe wina, oferuje zestawy win posortowane według tematów, odmian i regionu. Przykłady obejmują włoskie czerwone, różowe, wina naturalne, wina musujące poniżej 20 dolarów i brunch selection. Niektóre zestawy są kuratorowane przez gwiazdy, takie jak Martha Stewart i Geoffrey Zakarian.

Można również kupić wino w butelce. Do wyboru jest ponad 500 win, z dużą ilością notatek degustacyjnych, które Cię poprowadzą. Ceny wahają się od $9 do $25 za butelkę, a każda butelka jest wigwarancja 100% satysfakcji.

Wine Insiders oferuje wysyłkę do większości stanów, ale tylko przy zamówieniu trzech lub więcej butelek. Wysyłka jest płaska $14.95 dla trzech do pięciu butelek i za darmo dla sześciu butelek lub więcej.

Najlepsze na każdą kieszeń: Gary ’ s Wine & Marketplace 

Wybór w Gary ’ s Wine and Marketplace jest imponujący. Oferuje prawie 3000 win, ponad 1200 piw i ponad 1100 rodzajów alkoholi. Dostępne są również zestawy upominkowe i szeroki asortyment wykwintnych serów, przekąsek i innych ciekawostek do napojów.

Gary ’ s oferuje wina w każdym przedziale cenowym, od poniżej $5 do ponad $1,000 za butelkę. Możesz przeglądać jej wybory według stylu, odmiany, kraju, regionu winiarskiego lub funkcji i sortować listę według nazwy, ceny lub trendów. 

Gary ’ s oferuje również kilka klubów wina, w tym sommelier society spotlighting inny typ każdego miesiąca.

Gary ’ s ma cztery sklepy fizyczne w New Jersey i jeden w Napa Valley w Kalifornii, więc klienci w tych obszarach mogą zorganizować lokalną dostawę za opłatą w wysokości 5 USD. Wysyłka do innych obszarów trwa od jednego do trzech dni. Szacunkowe koszty wysyłki można zobaczyć na stronie produktu. 

Najlepsze dla szybkiej dostawy: Drizly

Kiedy potrzebujesz wina lub innego alkoholu w pośpiechu, Drizly jest miejscem, w którym warto szukać. Witryna nawiązała współpracę z tysiącami sklepów z alkoholami i winami w ponad 1400 miastach w USA i Kanadzie, aby zapewnić dostawę alkoholu ponad 100 milionom klientów. Tak więc, kupując wino przez Drizly, wspierasz również lokalne firmy. 

Ze względu na ten model, wybór dostępny na Drizly zależy od tego, gdzie mieszkasz. Możesz wpisać swój kod pocztowy na stronie, aby przeglądać wybory w Twojej okolicy. W większości przypadków można zamówić wybrane wino w ciągu godziny.

Możesz również zamówić spoza swojej okolicy i zamiast tego wysłać wino do ciebie. Jednak wysyłka może potrwać kilka dni roboczych i nie można wybrać daty dostawy.

Metodologia: jak wybieramy najlepszych sprzedawców wina Online

Aby znaleźć najlepsze sklepy z winami online, skonsultowaliśmy się z wieloma opiniami, aby zobaczyć, które strony uzyskały najwięcej rekomendacji. Następnie odwiedziliśmy najlepsze sklepy, aby sprawdzić ich wybór, ceny, opcje wysyłki i łatwość obsługi.

Na podstawie naszych ustaleń wybraliśmy najlepszych sprzedawców wina online, aby dopasować je do różnych potrzeb związanych z zakupem wina.

Wybór

Jednym z najważniejszych czynników przy wyborze sklepu internetowego wina jest wybór. Przyjrzeliśmy się zarówno liczbie win oferowanych w każdym sklepie, jak i ich różnorodności.

W najlepszych sklepach pojawiły się roczniki z różnych regionów winiarskich, obejmujące wiele różnych odmian. Sklepy zdobyły dodatkowe punkty za specjalistyczne oferty, takie jak wina wyborne, wina naturalne lub biodynamiczne oraz zestawy upominkowe.

Cennik

Kolejnym obszarem, w którym szukaliśmy różnorodności, były ceny. Najlepsze sklepy oferowały wina w kilku różnych przedziałach cenowych. Większość sklepów na naszej liście ma zarówno wysokiej klasy wina na specjalne okazje, jak i niedrogie wina w zakresie 10 i poniżej.

Wysyłka

Istnieją dwa czynniki, które należy wziąć pod uwagę, jeśli chodzi o wysyłkę: szybkość i koszt. W większości przypadków istnieje kompromis między nimi, szybsza dostawa oznacza wyższe ceny.

Najlepsze sklepy internetowe wina równowagi tych konkurencyjnych potrzeb, oferując wiele opcji wysyłki. Możesz dostać wino w kilka dni za niższą cenę lub zapłacić dodatkowo za przyspieszony wysyłka. Wiele sklepów zapewnia również lokalne opcje dostawy i odbioru.

Łatwość zakupów

Najlepsze sklepy z winem ułatwiają zakupy. Jeśli szukasz konkretnej butelki wina, powinno być łatwo go znaleźć. Idealnie, sklep powinien oferować wiele sposobów wyszukiwania tego, co chcesz — według nazwy, rodzaju wina, regionu, odmiany lub ceny.

Na te czasy, kiedy nie jesteś pewien, czego chcesz, Sklep z winami powinien oferować narzędzia, które pomogą Ci wybrać. Faworyzowaliśmy sklepy oferujące takie pomoce zakupowe jak:

  • Oceny od innych kupujących lub ekspertów od wina
  • Noty degustacyjne dające podgląd profilu smakowego wina
  • Porady dotyczące parowania żywności
  • Wskazówki dotyczące wyboru win na określone okazje
  • Ogólne informacje o winie dla początkującego nabywcy

Kupowanie Wina Online FAQ

Jeśli dopiero zaczynasz kupować wino w Internecie, pomysł może wydawać się nieco mylący. To zupełnie inne doświadczenie od wizyty w lokalnym sklepie z winami i wychodzenia z butelką pod pachą. Oto odpowiedzi na niektóre z najczęstszych pytań, jakie mają kupujący.

Recenzja EY TaxChat-czy jest to usługa profesjonalnego przygotowania podatkowego dla Ciebie?

Poprzedni wpis

Stare polskie banknoty z lat 80 – jakie są ich aktualne wartości i jak je wycenić?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły