Artykuły

Najlepsze pożyczki osobiste dla posiadaczy wizy H-1B

0

Program wizowy H1-B przyciąga tysiące wysoko wykwalifikowanych imigrantów do pracy w Stanach Zjednoczonych każdego roku. Dzięki sukcesowi zawodowemu wielu posiadaczy wiz H1-B staje się legalnymi stałymi rezydentami, a ostatecznie obywatelami USA. Kupują samochody i domy, płacą podatki stanowe i federalne i pomagają uczynić Amerykę bogatszą i bardziej dynamiczną.

Ale nie mogą tego zrobić sami. Aby w pełni uczestniczyć w amerykańskim społeczeństwie, posiadacze wiz H1-B i inni wykwalifikowani imigranci muszą uczestniczyć w amerykańskich systemach bankowych i kredytowych. Prędzej czy później oznacza to ubieganie się o kredyt.

Wielu amerykańskich kredytodawców przyjmuje tylko wnioski od obywateli USA i stałych mieszkańców, ustanawiając coś w rodzaju paragrafu 22 dla nowszych przyjazdów. Na szczęście niektórzy wierzyciele są bardziej pobłażliwi, w tym osobiste firmy pożyczkowe na tej liście.

Najlepsze pożyczki osobiste dla posiadaczy wizy H-1B

Te osobiste firmy pożyczkowe akceptują wnioski od posiadaczy wiz H1-B i posiadaczy niektórych innych wiz pracowniczych. Aby ubiegać się o pracę, musisz podać numer ubezpieczenia społecznego, adres w USA i ofertę zatrudnienia.

Rekomendacje doradcy giełdowego Motley Fool mają średni zwrot na poziomie 618%. Za 79 $(lub tylko 1,52 $tygodniowo) dołącz do ponad 1 miliona członków i nie przegap ich nadchodzących wyborów giełdowych. 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy. Zarejestruj Się Teraz

Każdy z tych kredytodawców robi co najmniej jedną rzecz naprawdę dobrze, niezależnie od tego, czy oferuje wysokie limity pożyczek dla wnioskodawców o wyższych dochodach, czy wyszukuje oferty od wielu kredytodawców w jednym pakiecie. Nasz najlepszy pożyczkodawca zapewnia optymalną wartość dla najszerszego grona potencjalnych pożyczkobiorców.

Najlepszy Ogólnie: Szczudło

Szczudła jest najlepszy ogólny osobisty dostawca pożyczki dla posiadaczy wiz H1-B i innych ostatnich imigrantów, ponieważ ma niezwykle ekspansywne wymagania kwalifikacyjne i oferuje elastyczne warunki pożyczki. Aby zakwalifikować się do pożyczki na szczudła, musisz tylko:

 • Mieć fizyczną obecność w USA i amerykański adres
 • Mieć numer telefonu w USA
 • Posiadać konto bankowe w USA
 • Posiadać ważną wizę na co najmniej sześć miesięcy

Stilt przyjmuje wizy H1-B i wiele innych,w tym F-1, O-1, J-1, L-1, TN, L-1, G-1 oraz specjalne statusy, takie jak DACA i Asylum.

Dodatkowe funkcje:

 • Okres kredytowania wynosi od 12 do 36 miesięcy
 • Szeroka gama celów pożyczkowych, w tym podstawowe potrzeby, takie jak płacenie kaucji za wynajem lub wspieranie członka rodziny w domu
 • Pożycz do 35 000 zł
 • Czynniki niekredytowe brane pod uwagę, jeśli nie masz zdolności kredytowej

Najlepsze dla wyższych limitów pożyczek: SoFi

SoFi ma najwyższy limit kredytowy spośród wszystkich dostawców na tej liście: $100,000. 

Jednak nie wszyscy wnioskodawcy kwalifikują się do pożyczek tej wielkości. Najlepiej wykwalifikowani kandydaci mają duże dochody i aktywa, doskonałe kredyty i długie historie pracy. Ale przebywanie w USA na wizie pracowniczej niekoniecznie jest przeszkodą.

Dodatkowe funkcje:

 • Brak opłat początkowych
 • Doskonałe ceny i warunki dla dobrze wykwalifikowanych kandydatów
 • Okres kredytowania od 24 do 84 miesięcy
 • Dostęp do szeregu innych produktów kredytowych, takich jak kredyty studenckie — które mogą być otwarte dla obywateli i nierezydentów
 • Dostęp do usług bankowych i inwestycyjnych

Najlepszy na dobry kredyt: Marcus by Goldman Sachs

Jeśli masz wynik kredytowy, Marcus by Goldman Sachs jest najlepszym wyborem dla konkurencyjnych cenowo pożyczek osobistych. Chociaż zmienny i związany z dominującym byćstawki Nchmark, Marcus ma niezwykle niski zakres stóp procentowych i jest znany z zapewnienia korzystnych cen dla osób z wynikami FICO powyżej 660.

Jeśli nie masz zdolności kredytowej, Marcus może nadal zaakceptować Twoją aplikację. Jego wymagania kwalifikacyjne stanowią tylko, że wnioskodawcy muszą fizycznie znajdować się w Stanach Zjednoczonych, posiadać konto bankowe w Stanach Zjednoczonych i mieć numer ubezpieczenia społecznego.

Dodatkowe funkcje:

 • Pożycz do 40 000 zł
 • Brak opłat za pożyczki osobiste
 • Specjalna opcja pożyczki na ulepszenia domu
 • Noś wiele kredytów na raz, jeśli kwalifikujesz się

Najlepsze dla linii kredytowych: Upgrade

Upgrade jest jednym z niewielu przyjaznych imigrantom personal loan providers, który oferuje również elastyczne linie kredytowe. W zależności od zdolności kredytowej i preferencji, możesz wybrać linię kredytową z jednej z czterech kart kredytowych typu Upgrade:

Dodatkowe funkcje:

 • Brak opłat początkowych
 • Postępuj zgodnie z ustalonym harmonogramem wypłat, aby Twoje przepływy pieniężne były bardziej przewidywalne
 • Ubiegaj się o linie kredytowe od 500 do 25 000 USD, jeśli się kwalifikujesz

Best Online Loan Broker: Earnest

Earnest to cyfrowy broker pożyczkowy, który współpracuje z wieloma różnymi kredytodawcami osobistymi, aby znaleźć najlepsze dopasowanie do Twoich potrzeb. 

Chociaż nie udziela pożyczek bezpośrednio, szeroka sieć pożyczkodawców Earnest umożliwia oferowanie korzystnych stawek i warunków szerokiemu gronu kredytobiorców. A jeśli jesteś na rynku innych rodzajów kredytów, takich jak kredyty refinansujące zadłużenie studentów, Earnest może w tym pomóc.

Dodatkowe funkcje:

 • Pożycz do $100,000 jeśli kwalifikujesz się
 • Uzyskaj najbardziej konkurencyjne stopy procentowe, na które pozwala TWÓJ profil kredytobiorcy
 • Uzyskaj pożyczki bez opłat początkowych, jeśli kwalifikujesz się
 • Znajdź kredytodawców, którzy używają czynników niekredytowych w ubezpieczeniach

Metodologia: jak wybieramy najlepsze pożyczki osobiste dla posiadaczy wiz H1-B

Korzystamy z kilku kluczowych czynników, aby ocenić najlepsze pożyczki osobiste dla imigrantów. Każdy z nich odnosi się do kwalifikacji i procesów gwarantowania, doświadczenia kredytobiorcy lub charakteru samych pożyczek.

Ogólne Wymogi Kwalifikowalności

Każdy z kredytodawców na tej liście oferuje pożyczki posiadaczom wiz H1-B, ale na tym kończą się podobieństwa. Wymagania kwalifikacyjne różnią się i ważne jest, aby zrozumieć każdego potencjalnego pożyczkodawcy, zanim przejdziesz przez kłopoty z aplikowaniem.

Kwalifikacja Kredytowa

Nie wszystkie z tych kredytodawców wymagają wnioskodawcy mieć USA oceny kredytowej. Jednak niektóre zrobić, każdy wymaga własnej minimalnej oceny kredytowej. I nawet kredytodawców, które nie absolutnie wymagają wnioskodawcy mieć USA historie kredytowe mogą oferować bardziej korzystne stawki i warunki do tych, którzy robią. 

Warunki Pożyczki

Osobiste warunki pożyczki na ogół wahają się od dwóch do siedmiu lat. Niektórzy kredytodawcy są bardziej restrykcyjni, oferując tylko trzy-lub pięcioletnie warunki. Inne zaspokajają potrzeby kredytobiorców poszukujących finansowania krótkoterminowego i oferują warunki tak krótkie, jak sześć miesięcy. Kredyty krótkoterminowe są ogólnie tańsze, ponieważ jest mniej czasu na naliczanie odsetek.

Stopy Procentowe

Branża pożyczek osobistych jest konkurencyjna, więc zauważysz, że wahania stóp procentowych nie różnią się zbytnio między kredytodawcami. Ale niektórzy kredytodawcy wyrzeźbiły niszę dla siebie na dolnym końcu zakresu stóp-dobrodziejstwo dla dobrze wykwalifikowanych kredytobiorców z nieskazitelną historią kredytową w USA lub dużymi dochodami. 

Natomiast niektóre kredytodawcy obsługują kredytobiorców o wyższym ryzyku. Zwykle pobierają więcej za kredyt.

Rodzaj pożyczki i dopuszczalne wykorzystanie

Większość kredytodawców na tej liście wydaje niezabezpieczone pożyczki osobiste. Niektóre oferują linie kredytowe lub karty kredytowe, które są tak naprawdę tylko elastycznymi liniami kredytowymi. 

Większość osobistych dostawców pożyczek pozwalają ich pożyczki do wykorzystania do prawie każdego celu prawnego. Niektóre z nich są bardziej restrykcyjne-specjalizują się w konsolidacji zadłużenia i bezpośrednio spłacają wierzycieli, a nie wypłacają kredytobiorcom wpływy z kredytu. 

Opłaty Za Pożyczkę

W świecie pożyczek osobistych najbardziej znaczącą opłatą za pożyczkę jest opłata początkowa. Niektórzy kredytodawcy proszą mniej wykwalifikowanych kredytobiorców o uiszczenie wysokich opłat początkowych – w niektórych przypadkach nawet 8% kwoty kredytu. Jeśli jesteś w stanie rozejrzeć się, poszukaj kredytów z niskimi opłatami lub bez opłat początkowych.

Szybkość Finansowania

Po zatwierdzeniu wniosku kredytowego, osobiste firmy pożyczkowe zazwyczaj uzyskać fundusze szybko drzwi. Ale szybkość ma znaczenie, gdy potrzebujesz pieniędzy teraz, a różnica między finansowaniem następnego dnia a finansowaniem następnego tygodnia jest prawdziwa.

H1-B Visa Loan FAQ

Masz pytania dotyczące pożyczek osobistych dla imigrantów. Mamy odpowiedzi.

Potrzebujesz numeru ubezpieczenia społecznego, aby ubiegać się o pożyczkę wizową H1-B?

To zależy od pożyczkodawcy. Jeśli kredytodawca wymaga uzyskania numeru ubezpieczenia społecznego przed złożeniem wniosku o pożyczkę osobistą, musisz zebrać odpowiednią dokumentację. Obejmuje to między innymi:

 • Dowód kwalifikacji do zatrudnienia, np. list ofertowy
 • Ważny paszport z kraju pochodzenia
 • Kopię listu (- ów)o przyjeździe i wyjeździe
 • Kopia listu ZUS

Musisz być w USA przez co najmniej 10 dni przed złożeniem wniosku. Pamiętaj, że nie będziesz mógł legalnie pracować w USA, dopóki nie będziesz mieć ważnego numeru ubezpieczenia społecznego, więc prawdopodobnie w Twoim najlepszym interesie jest uzyskanie go, nawet jeśli pożyczkodawca tego nie wymaga.

Czy można uzyskać kredyt wizowy H1-B bez zdolności kredytowej?

Tak, często można uzyskać pożyczkę wizową H1-B bez amerykańskiej oceny kredytowej. Większość kredytodawców na tej liście korzysta z nietradycyjnych procesów gwarantowania, które biorą pod uwagę czynniki niekredytowe, takie jak dochód, zatrudnienie, poziom wykształcenia i aktywa USA. 

Historia kredytowa USA i dobry wynik kredytowy USA może pomóc uzyskać bardziej korzystne stawki i warunki kredytu, jednak. A nawet jeśli nie potrzebujesz wynik FICO lub inny odpowiedni wynik kredytowy, prawdopodobnie będziesz potrzebować konta bankowego w USA, aby otrzymać wpływy z kredytu.

Ile można pożyczyć za pomocą kredytu Visa H1-B?

To zależy od polityki pożyczkodawcy i siły twojej aplikacji. Jeśli twoje dochody są skromne i nie masz Scoring kredytowy USA, Maksymalna kwota kredytu może być dość niska. Jeśli jesteś dobrze wykwalifikowanym kandydatem, prawdopodobnie możesz pożyczyć więcej. W obu przypadkach zwróć uwagę na minimalne i maksymalne kwoty pożyczek kredytodawców.

Czego jeszcze potrzebujesz, aby ubiegać się o pożyczkę wizową H1-B?

Oprócz ważnej wizy H1-B i konta bankowego w USA musisz udowodnić, że masz wystarczające dochody, aktywa i historię zatrudnienia, aby spełnić standardy kredytodawcy. Każdy proces aplikacyjny jest trochę inny, ale powinieneś spodziewać się, że zostaniesz poproszony o podanie:

 • Wyciągi z konta bankowego lub odcinki wypłat
 • Dowód zatrudnienia w USA
 • Dowód najnowszej historii pracy i poziom wykształcenia, jeśli dotyczy
 • Upoważnienie kredytodawcy do wyciągnięcia raportu kredytowego, jeśli dotyczy

Jak wybrać najlepszy kredyt osobisty z wizą H1-B 

Szybkie porównanie head-to-head między tą listą a naszą listą najlepszych osobistych firm pożyczkowych wyjaśnia, że wielu kredytodawców nie akceptuje wniosków od ludzi w Stanach Zjednoczonych dotyczących wiz pracowniczych, nawet jeśli mieszkali i płacili podatki tutaj od lat.

To niefortunne, ale posiadacze wiz H1-B i inni ludzie w USA na wizach długoterminowych nie są całkowicie poza opcjami. Kredytodawcy na tej liście to zróżnicowana grupa, która łącznie może zaspokoić szereg potrzeb kredytobiorców. 

Jeśli potrzebujesz pożyczyć znaczną kwotę, będziesz chciał zwrócić się do pożyczkodawcy, który rozszerza wysokie limity pożyczek na wykwalifikowanych wnioskodawców. Jeśli nie masz zdolności kredytowej, musisz współpracować z pożyczkodawcą z nietradycyjnym procesem gwarantowania. A jeśli masz dobry kredyt, będziesz chciał partnera, który oferuje korzystne stawki i warunki dobrze wykwalifikowanym kredytobiorcom.

Jak zaplanować ślub na budżet + Kalkulator budżetu weselnego

Poprzedni wpis

Czy warto kupować akcje Alphabet (Google) na inwestycje?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły