Artykuły

Best Personal Loans for Bad Credit of 2022

0

Chciałbyś mieć dobry kredyt. Ale nie ma tego teraz w kartach. Może nadal jesteś w trakcie odbudowy kredytu po bankructwie lub wykluczenia, a może po prostu masz do czynienia z przytłaczającą zadłużenia kredytu studenckiego, który przeciąga w dół swój wynik kredytowy. 

Niezależnie od przypadku, nie kwalifikujesz się do najlepszych stawek i warunków pożyczki osobistej w celu konsolidacji istniejącego zadłużenia lub sfinansowania dużego projektu. Ale nie jesteś całkowicie poza opcjami. Jak się okazuje, wiele osobistych dostawców pożyczek zaspokoić ludzi z złych kredytów-i umowa jest często lepiej niż można się spodziewać.

The Best Personal Loans for Bad Credit

Są to najlepsze prywatne firmy pożyczkowe dla osób ze złym kredytem lub bez kredytu. Poznasz wiele z naszego przewodnika po najlepszych internetowych pożyczek ratalnych dla bad credit.

Każdy robi co najmniej jedną rzecz naprawdę dobrze, czy to oferując rozsądne stopy procentowe lub udzielając kredytu niedawnym imigrantom do Stanów Zjednoczonych. Nasz najlepszy ogólny wybór zapewnia najlepszą wartość dla kredytobiorców z kredytem subprime, w naszej ocenie.

Rekomendacje doradcy giełdowego Motley Fool mają średni zwrot na poziomie 618%. Za 79 $(lub tylko 1,52 $tygodniowo) dołącz do ponad 1 miliona członków i nie przegap ich nadchodzących wyborów giełdowych. 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy. Zarejestruj Się Teraz

Najlepszy Ogólnie: Earnest

Earnest jest pośrednikiem kredytowym, co oznacza, że działa nieco inaczej niż inni dostawcy na tej liście. Zamiast tworzyć i finansować pożyczki, Earnest wysyła Twoje informacje do każdego pożyczkodawcy w swojej rozległej sieci. Zainteresowani kredytodawcy odpowiadają ofertami kredytowymi. Earnest następnie organizuje i prezentuje te oferty do ciebie, pozwalając porównać jabłka do jabłek i wybrać najlepszą opcję pożyczki dla okoliczności.

Takie podejście jest wielkim powodem, dlaczego Earnest jest najlepszy ogólny dostawca pożyczki osobiste dla osób z bad credit. Oferuje znacznie większy wybór i zwiększa szanse, że otrzymasz ofertę pożyczki, z którą możesz żyć — jedną z korzystnymi stawkami i warunkami, nawet jeśli twój kredyt nie jest tam, gdzie chcesz.

Dodatkowe funkcje Earnest obejmują:

 • Możliwość zaciągnięcia pożyczki do 100 000 USD, chociaż kredytobiorcy o słabym kredycie zazwyczaj kwalifikują się do niższych kwot kredytu
 • Dostępne linie kredytowe i pożyczki ratalne
 • Najlepsze dostępne stawki od uczestniczących kredytodawców
 • Kredyty dostępne bez opłat początkowych, podlegające ubezpieczeniu i kwalifikacjom kredytobiorcy
 • Możliwość wyboru kredytodawców, którzy biorą pod uwagę czynniki niekredytowe w ubezpieczeniach, takie jak Twoje wykształcenie, historia pracy i stopa oszczędności 

Najlepsze dla konsolidacji zadłużenia: spłata

Payoff specjalizuje się w kredytach konsolidacyjnych dla osób zadłużonych na kartach kredytowych. W naszej ocenie robi to lepiej niż jakikolwiek inny pożyczkodawca.

Stosunkowo łagodny wymóg gwarantowania przez Payoff sprawia, że jest on odpowiedni dla kredytobiorców subprime, chociaż nie dla tych, którzy mają poważnie upośledzoną zdolność kredytową. Można zakwalifikować się do spłaty pożyczki z wynikiem FICO tak niskie, jak 600. 

Dodatkowe funkcje:

 • Kwota pożyczki do $40,000
 • Wybierz okres od 24 do 60 miesięcy
 • Zapłać opłatę początkową do 5%, w zależności od ryzyka

Najlepsze dla osób z ograniczonym lub bez kredytu: Upstart

Upstart to kolejny broker pożyczkowy. Chociaż nie może dorównać zasięgiem Earnest, ma zrelaksowany proces gwarantowania, który sprawia, że jest to silny wybórr wnioskodawcy z upośledzoną zdolność kredytową. Nawet jeśli wynik FICO jest poniżej 600, można zakwalifikować się do Upstart pożyczki osobistej.

Ale Upstart naprawdę świeci dla osób z ograniczonym lub bez kredytu. Dzieje się tak dlatego, że Upstart jest jednym z niewielu dostawców, którzy biorą pod uwagę czynniki niekredytowe, takie jak historia pracy, wykształcenie i stopy oszczędności. Jeśli zostałeś wykluczony z rozważań gdzie indziej, ponieważ nie masz wyniku FICO, porzućstart spojrzenie. 

Dodatkowe opłaty:

 • Opłaty inicjacyjne do 8% dla kredytobiorców z ograniczoną lub upośledzoną zdolnością kredytową
 • Pożycz tyle, ile $50,000, jeśli kwalifikujesz się
 • Możliwość wyboru terminu spłaty nawet do 60 miesięcy
 • Brak kar przedpłaty
 • Finansowanie następnego dnia dla kwalifikowanych wnioskodawców, chociaż wnioskodawcy z upośledzoną lub ograniczoną zdolnością kredytową mogą trwać dłużej 

Najlepsze dla imigrantów: szczudła

Stilt jest kolejnym pożyczkodawcą, który bierze pod uwagę czynniki niekredytowe przy podejmowaniu decyzji dotyczących ubezpieczenia. Jest to dobra rzecz zarówno dla niezabankowanych obywateli amerykańskich, jak i Amerykanów z ograniczoną lub bez historii kredytowej, umieszczając szczudła w dobrym towarzystwie z Upstartem i innymi.

Ale Stilt odwołuje się do innej grupy pożyczkobiorców, których inni Kredytodawcy często pomijają: niedawnych imigrantów do Stanów Zjednoczonych, w tym ludzi tutaj na uprawnionych wizach pracowniczych. 

Tak długo, jak masz konto bankowe w USA i możesz udowodnić, że mieszkasz i pracujesz w USA, fakt, że nie jesteś obywatelem USA lub stałym rezydentem, nie dyskwalifikuje Twojego wniosku o pożyczkę na szczudła. A ponieważ Stilt wykorzystuje czynniki niekredytowe, takie jak historia pracy i osiągnięcia edukacyjne w decyzjach dotyczących ubezpieczenia, nie musisz się martwić o niskie saldo konta bankowego w USA lub inne negatywy podczas składania wniosku.

Dodatkowe funkcje:

 • Pożycz do $35,000 jeśli kwalifikujesz się
 • Wybierz jeden z warunków tak krótkich, jak 12 miesięcy
 • Zakres terminów do 36 miesięcy
 • Konkurencyjne stawki i opłaty, w tym dla imigrantów i osób z ograniczonym kredytem

Najlepsze dla linii kredytowych: Upgrade

Upgrade jest jednym z niewielu osobistych dostawców pożyczek, które zarówno współpracuje z kredytobiorców z bad credit i oferuje elastyczne niezabezpieczone osobiste linie kredytowe. To właśnie ta druga funkcja naprawdę wyróżnia Upgrade dzięki czterem opcjom karty kredytowej, których możesz użyć do dotknięcia linii kredytowej:

 • Klasyczna Karta Upgrade, która oferuje bezpłatne losowania i jest najlepszym wyborem dla kredytobiorców z impared credit
 • Karta Upgrade Cash Rewards, która zapewnia nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 1,5% przy dokonywaniu płatności — jest to świetny wybór, ponieważ twój kredyt poprawia się
 • Karta Upgrade Bitcoin Rewards, która zarabia nieograniczony 1,5% z powrotem na płatności w Bitcoin — świetny wybór, ponieważ twój kredyt poprawia się i chcesz ekspozycji na rynki kryptowalut
 • Karta Upgrade Triple Cash Rewards, najbardziej atrakcyjna karta kredytowa Upgrade-zdobądź nieograniczony 3% zwrotu gotówki na kwalifikujące się zakupy w kategoriach auto, Dom i zdrowie

Dodatkowe funkcje:

 • Kwalifikują się do linii kredytowych między $500 i $25,000
 • Płać odsetki tylko od swoich losowań, a nie od całej linii
 • Nie płać żadnych opłat za pochodzenie, nawet jeśli masz zły kredyt
 • Wybierz ustalony harmonogram wypłat, który pomoże ci zaplanować przepływy pieniężne na miesiące

Najlepsze dla kredytów zabezpieczonych: OneMain Financial

OneMain Financial jest unikalny wśród prywatnych pożyczkodawców ze względu na swój zabezpieczony produkt kredytowy — pożyczkę zabezpieczoną nieruchomością, którą posiada pożyczkobiorca, taką jak samochód. 

This jest bardziej powszechne w świecie kart kredytowych, gdzie bezpieczni wystawcy kart kredytowych poprosić kredytobiorców do dokonywania wpłat gotówkowych jako warunek zatwierdzenia. W przypadku OneMain Financial nieruchomość-znana jako zabezpieczenie-jest zwykle tytułem do samochodu lub motocykla. Jeśli jesteś gotów postawić swoją jazdę za obietnicą spłaty kredytu, OneMain Financial może dostać się do „tak”, gdy inni kredytodawcy mówią „nie”.”

Dodatkowe funkcje:

 • Ubiegać się o kwoty pożyczki tak wysokie, jak $20,000 jeśli kwalifikują
 • Wybierz warunki kredytu nawet do 60 miesięcy
 • Aplikuj online lub w oddziale — zawsze możesz uzyskać dostęp do specjalistów ds. kredytów w Twojej okolicy
 • Aplikuj ze współsygnatorem, jeśli chcesz

Najlepszy do szybkiego zatwierdzenia: LendingPoint

LendingPoint jest jednym z niewielu kredytodawców online, które oferują zatwierdzenie tego samego dnia do wykwalifikowanych wnioskodawców, w tym tych z Bad oceny kredytowej. I LendingPoint obejmuje czynniki niekredytowe w ubezpieczaniu, gdy kredytobiorcy obecne bez wyników FICO, więc potencjalnie można oczekiwać na szybki proces aplikacji, nawet jeśli kredyt jest ograniczona. 

Dodatkowe funkcje:

 • Niski minimalny wymóg oceny kredytowej (aż 580) – idealny dla osób z upośledzeniem zdolności kredytowej
 • Pożycz do $36,000 jeśli kwalifikujesz się
 • Zapłać opłatę początkową do 6%, w zależności od twoich kwalifikacji jako kredytobiorcy
 • Brak wcześniejszych opłat za przedpłatę
 • Brak twardej kontroli kredytowej podczas składania wniosku

Najlepsze dla szybkiego finansowania: Avant

LendingPoint może być topami do szybkiego zatwierdzenia, ale Avant też nie jest garbiący, jeśli chodzi o szybkość. Po zatwierdzeniu możesz spodziewać się, że wpływy z kredytu osobistego trafią na twoje konto bankowe w ciągu zaledwie 24 godzin od zatwierdzenia. To świetna wiadomość, jeśli potrzebujesz teraz gotówki na pokrycie zbliżających się Rachunków. 

Dodatkowe funkcje:

 • Kwoty pożyczki tak wysokie, jak $35,000 lub tak niskie, jak $2,000
 • Wybierz opcjonalną kartę kredytową credit builder (linię kredytową), którą możesz stuknąć za maksymalnie 1000 USD 
 • Odpuszczenie opłaty za zwłokę w niektórych okolicznościach
 • Uzyskać zatwierdzone z bad credit scoring tak niskie, jak 580
 • Brak twardej kontroli kredytowej podczas składania wniosku

Metodologia: jak wybrać najlepsze Personal Loans dla Bad Credit

Używamy kilku ważnych kryteriów do oceny osobistych dostawców pożyczek i wybrać najlepsze opcje dla osób z bad credit. 

Czynniki te odnoszą się w pewien sposób do procesu składania wniosków i finansowania, kosztów pożyczki lub struktury pożyczki. Wszystko wpływa na doświadczenie kredytobiorcy w namacalny sposób.

Minimalna Ocena Kredytowa

Wielu kredytodawców nie weźmie pod uwagę wniosków od kredytobiorców, których wyniki FICO są poniżej pewnego minimalnego progu. Próg ten może pojawić się na poziomie 560, 580, 600, 620 lub gdzie indziej — wszystko zależy od pożyczkodawcy.

Wszystko inne jest równe, lubimy kredytodawców, którzy albo nie mają minimalnej oceny kredytowej w ogóle lub ustawić te minima na tyle niskie, aby przyciągnąć wielu kredytobiorców, którzy są prosto na terytorium subprime. Należy zauważyć, że coraz więcej kredytodawców korzysta z alternatywnych procesów gwarantowania, które w ogóle nie biorą pod uwagę oceny kredytowej.

Inne Kryteria Kwalifikowalności

Twój wynik kredytowy nie jest jedynym kryterium, że kredytodawcy rozważyć. Patrzą też na:

 • Twój dochód
 • Twoje aktywa
 • Twój stosunek długu do dochodu
 • Twój status zatrudnienia i wiarygodność Twoich dochodów
 • Twój status prawny w USA
 • Czy masz cosigner

Preferujemy kredytodawców, którzy mają holistyczne spojrzenie na sytuację osobistą i finansową wnioskodawców. Jesteśmy szczególnie zainteresowani pożyczkodawcami, którzy używają nietradycyjnych procesów gwarantowania i tych, którzy akceptują wnioski od ludzi w USA o wizach pracowniczych, ponieważ potrzebują też kredytu.

Rodzaj Pożyczki 

Większość kredytodawców na tej liście specjalizuje się w kredytach ratalnych. Pożyczki te mają stałe warunki spłaty i miesięczne płatności – to, co płacisz w miesiącu 1, to to, co płacisz w miesiącu 60. Ale ponieważ zdajemy sobie sprawę, że wielu kredytobiorców potrzebuje większej elastyczności niż kredyt ratalny może zaoferować, dajemy pierwszeństwo kredytodawcom, którzy oferują linie kredytowe, jak również.

Kwota Pożyczki

Wszystko inne jest równe, wnioskodawcy z bad credit nie należy oczekiwać, aby zakwalifikować się do pożyczek tak duże, jak wnioskodawcy z doskonałym kredytem. Uważamy jednak, że kredytobiorcy z upośledzeniem zdolności kredytowej powinni mieć jak największą swobodę zaciągania pożyczek-oczywiście odpowiedzialnie. Dlatego preferujemy kredytodawców o wyższych maksymalnych kwotach kredytów.

Okres Kredytowania

Im dłuższy okres kredytowania, tym wyższy koszt odsetek i niższa miesięczna rata.

Jedno niekoniecznie jest lepsze od drugiego. Może być konieczne rozłożenie kosztów kredytu na pięć lub siedem lat i być całkowicie skłonny zapłacić więcej w wyniku. Albo możesz potrzebować pieniędzy na rok lub dwa, a następnie jak najszybciej pozbyć się długu. 

Nie zawsze jest to łatwe Połączenie, dlatego wolimy pożyczkodawców, którzy oferują więcej opcji pożyczkowych niż jeden lub dwa. 

Opłaty Za Pożyczkę

Opłaty za pożyczkę mogą się sumować. Jest to szczególnie ważne dla kredytobiorców subprime, którzy często muszą płacić opłaty początkowe w wysokości 5% lub więcej. Opłaty te są odliczane od wpływów z pożyczki — opłata 5% zamienia pożyczkę w wysokości 10 000 USD w pożyczkę w wysokości 9 500 USD, a jednocześnie pobiera odsetki od pełnego salda. 

Wszystko inne jest równe, wolimy kredytodawców, którzy idą łatwo z opłat. Niektórzy całkowicie rezygnują z opłat początkowych, nawet dla kredytobiorców subprime.

Stopy Procentowe

Kredytobiorcy ze złym kredytem płacą wyższe stopy procentowe niż kredytobiorcy z doskonałym kredytem. To jest po prostu fakt, i nie ma wiele do zrobienia w tej sprawie.

To powiedziawszy, stopy procentowe różnią się w zależności od pożyczkodawcy. Szukamy osobistych dostawców pożyczek, które oferują rozsądne stawki dla osób z ograniczonym lub upośledzonym kredytem. 

Jako punkt odniesienia porównujemy stopy procentowe kredytów osobistych subprime ze stopami procentowymi kart kredytowych. Jeśli kredytobiorca może uzyskać lepszą ofertę z kartą kredytową, stawka jest zbyt wysoka.  

Szybkość Finansowania

Większość osobistych firm pożyczkowych finansuje pożyczki w ciągu tygodnia, ale liczy się szybkość, gdy masz rachunki do zapłacenia, a pieniądze są napięte. Preferujemy kredytodawców, którzy specjalizują się w szybkim finansowaniu, co oznacza, że nie więcej niż dwa dni robocze po zatwierdzeniu pożyczki. 

Bad Credit Loan FAQs

Masz pytania na temat bad-credit loans. Mamy odpowiedzi.

Czy można uzyskać osobisty kredyt, Jeśli masz Bad Credit?

Tak, oczywiście. Bad credit nie jest dealbreaker dla wielu osobistych dostawców pożyczek. W rzeczywistości wielu kredytodawców sprzedaje swoje produkty szczególnie osobom z ograniczonym kredytem, upośledzonym kredytem, a nawet niedawnym bankructwem.

To nie znaczy, że nie zapłacisz więcej za osobistą pożyczkę, jeśli masz zły kredyt. Kredytodawcy zazwyczaj rezerwują najniższe stawki i opłaty dla osób o doskonałych kredytach-oznaczonych wynikami kredytowymi powyżej 740, 760 lub 780, w zależności od pożyczkodawcy.

Ile kosztuje Personal Loans for Bad Credit?

Koszt pożyczki osobistej zależy od kilku czynników. Obejmują one, ale nie są ograniczone do:

 • Opłaty inicjacyjnej, czyli ile pobiera kredytodawca za zabezpieczenie i wydanie kredytu
 • Oprocentowanie kredytu, które jest na ogół wyższe dla kredytobiorców ze słabym kredytem
 • Inne opłaty za pożyczkę, takie jak kary za przedpłatę i opłaty za zwłokę
 • Okres kredytowania-kredyty o dłuższych terminach mają więcej czasu na naliczanie odsetek, więc ich całkowity koszt dla kredytobiorcy jest wyższy, chyba że zostaną spłacone wcześniej

Czynniki te różnią się w zależności od pożyczkodawcy. Niektóre pobierają niskie lub żadne opłaty za rozpoczęcie, nawet dla kredytobiorców ze złym kredytem, ale mogą nadrobić różnicę, pobierając wyższe stopy procentowe. Inni obcinają kredytobiorcom przerwę w odsetkach i zarabiają na opłatach.

Czy można uzyskać osobistą linię kredytową z Bad Credit?

Tak. W końcu zabezpieczone karty kredytowe to tak naprawdę tylko osobiste linie kredytowe zabezpieczone depozytem gotówkowym. 

To prawda, że większość kredytodawców nie oferują niezabezpieczonych linii kredytowych dla osób ze złym kredytem, a osobiste linie kredytowe w ogóle są rzadsze niż osobiste pożyczki ratalne. Ale jeśli wolisz elastyczność linii, którą możesz narysować i spłacić do woli, prawdopodobnie znajdziesz taką, która spełni Twoje potrzeby.

Jakie są wymagania dla Bad Credit Loan?

Każdy pożyczkodawca ma swoje własne kryteria gwarantowania i nie zawsze są one tak przejrzyste, jak chcieliby pożyczkobiorcy. Mimo to możemy uogólnić, czego kredytodawcy oczekują od kredytobiorców subprime:

 • Jeśli wymagają od kredytodawców posiadania ratingu kredytowego w USA, zwykle jest minimalna ocena kredytowa-często między 560 a 620, ale czasami niższa lub wyższa
 • Dowód dochodu i majątku, zazwyczaj w formie płac pracodawcy, deklaracji podatkowych lub wyciągów z konta bankowego
 • Dowód legalnego pobytu w USA, taki jak Karta Ubezpieczenia Społecznego, paszport Amerykański, wiza wjazdowa lub zezwolenie na pracę
 • Akceptowalny stosunek zadłużenia do dochodu — kredytodawcy chcą mieć pewność, że nie toniesz w długach, nawet jeśli zaciągasz kredyt w celu konsolidacji istniejących zobowiązań

Jak wybrać najlepszy Personal Loan for Bad Credit

Miło jest wiedzieć, że twój wybór pożyczki subprime niekoniecznie będzie nieoptymalny. Ale to prowadzi do innego problemu: jak wybrać odpowiedni kredyt dla swoich potrzeb.

 • Rzeczywisty koszt kredytu. Dla wielu kredytobiorców najważniejszym czynnikiem jest koszt. Po rozliczeniu opłaty początkowej, która często jest odliczana od salda kredytu, należy wziąć pod uwagę roczną stopę procentową kredytu (APR). Tyle będzie cię to kosztować w skali roku.
 • Kryteria Kwalifikowalności. Kwalifikowalność jest kolejnym ważnym czynnikiem. Jeśli jesteś obywatelem USA z historią kredytową w USA, po prostu musisz się martwić o spełnienie minimalnych kwalifikacji kredytowych i przeskakiwanie przez wszelkie inne obręcze ubezpieczeniowe, które może mieć pożyczkodawca. Ale jeśli jesteś nowszy w USA lub po prostu nie masz historii kredytowej, o której można mówić, musisz upewnić się, że preferowany pożyczkodawca zaakceptuje Twoją aplikację. 
 • Szybkość składania wniosków i finansowania. Kiedy jesteś w kropce, dni się liczą. Poszukaj kredytodawców, którzy oferują szybkie wnioski online z decyzjami zatwierdzającymi tego samego dnia i szybkim finansowaniem – zaledwie jeden do dwóch dni roboczych po zatwierdzeniu.
 • Okres Kredytowania. Na koniec zastanów się, jak długo chcesz przenosić pożyczkę. Pożyczki długoterminowe zazwyczaj havniższe miesięczne płatności, ale wyższe koszty ogólne. Zdecyduj, który jest dla ciebie ważniejszy, a znajdziesz idealny kredyt.

Najlepsze książki Finanse osobiste Dla Dzieci

Poprzedni wpis

Jak bezpieczne jest kupowanie i inwestowanie kryptowalut?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły