Artykuły

Najlepsze mobilne plany Hot Spot Wi-Fi dla Twoich przenośnych potrzeb danych

0

W miarę jak Infrastruktura Wi-Fi poprawia się na całym świecie, utrzymanie mobilnego połączenia internetowego za pomocą hot spotów Wi-Fi staje się łatwiejsze. Ale plany danych nie są tanie i może być trudno znaleźć odpowiedni plan do swoich potrzeb internetowych.

Na szczęście masz dostęp do szeregu planów miesięcznych i płatnych na bieżąco. Zanim znajdziesz się bez, zajrzyj do niedrogiego mobilnego hot spotu Wi-Fi, aby utrzymać dostęp do Internetu, gdy go najbardziej potrzebujesz. 

Najlepsze Mobilne Plany Hot Spot Wi-Fi

Wielu wiodących dostawców hot spot Wi-Fi oferuje proste plany, które umożliwiają dostęp do Internetu bez mnóstwa wiedzy technicznej. Wiele planów ma niskie opłaty miesięczne i brak umów, więc płacisz za Wi-Fi tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz. Więc to naprawdę tylko kwestia znalezienia najlepszego mobilnego planu hot spot dla ciebie.

Najlepszy Ogólnie: T-Mobile

 • Plusy: elastyczne plany; doskonały zasięg; rozsądne limity dławienia; ogólnopolski zasięg 5G
 • Wady: drogie nieograniczone plany danych; nie Najtańszy na gigabajt
 • Sieć: T-Mobile
 • Prędkość: 4 MB / s do 35 MB / s dla pobierania 4G; 3 MB / s do 17 MB / s dla przesyłania 4G
 • Cena: $10 do $85 miesięcznie

T-Mobile jest jednym z największych operatorów bezprzewodowych w USA, ale możesz korzystać z planu hot spot T-Mobile, nawet jeśli nie masz planu telefonicznego w firmie.

Rekomendacje doradcy giełdowego Motley Fool mają średni zwrot na poziomie 618%. Za 79 $(lub tylko 1,52 $tygodniowo) dołącz do ponad 1 miliona członków i nie przegap ich nadchodzących wyborów giełdowych. 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy. Zarejestruj Się Teraz

Urządzenia Hot spot zaczynają się od $ 90, ale możesz uzyskać urządzenia za darmo lub ze zniżką, jeśli dodasz również linię telefoniczną. Po zakupie urządzenia możesz dodać plan transmisji danych, aby pozostać w kontakcie podczas podróży lub pracy zdalnej. 

Istnieją dwa niedrogie plany bazowe, ale w razie potrzeby możesz dodać więcej danych.

 • $5 miesięcznie: 500MB szybkich danych miesięcznie
 • $ 10 miesięcznie: 2 GB szybkich danych miesięcznie lub nieograniczone szybkie dane dla zegarków i urządzeń do noszenia

Płacenie 10 USD miesięcznie za 2 GB danych hot spot to kradzież, jeśli chcesz tylko przeglądać internet i sprawdzać pocztę e-mail, gdy jesteś z dala od Wi-Fi. W razie potrzeby można również kupić dodatkowe miesięczne pakiety danych, co czyni go jednym z bardziej elastycznych planów dostępnych na rynku.

 • 5GB za 20 zł
 • 10GB za 30 zł
 • 30GB za 40 zł
 • 50GB za 50 zł

T-Mobile ma również regularne plany telefonów komórkowych, które pozwalają na przywiązanie telefonu i korzystanie z tych danych. Unlimited jest drogie dla jednej linii. Ale staje się tańszy, im więcej linii dodasz, dzięki czemu jest to fantastyczna oferta dla rodzin.

Najlepszy Plan O Niskim Poziomie Danych: FreedomPop

 • Plusy: darmowy plan 25MB; przystępne miesięczne płatne plany; bez umowy
 • Wady: ograniczony zasięg 
 • Sieci: AT & T
 • Prędkość: 1 MB / s dla darmowych planów, 5 MB / s dla płatnych planów; zwiększenie prędkości do 25 mb / s za 4,99 USD miesięcznie
 • Cena: $0 do $55 miesięcznie

Jeśli potrzebujesz tylko trochę danych od czasu do czasu, FreedomPop oferuje bezpłatny plan 25MB, z którego możesz korzystać co miesiąc bez umowy. Jest wyposażony w bezpłatne nieograniczone połączenia Wi-Fi i SMS-y oraz 10 wiadomości tekstowych innych niż Wi-Fi. 

Ale łatwo jest również dodać dane, jeśli masz miesiąc intensywnego użytkowania lub wybierasz się na wakacje. Płatne plany obejmują dane LTE i wybór ograniczonej lub nieograniczonej liczby połączeń. 

 • 1 GB LTE: 17 USD miesięcznie z nielimitowanymi połączeniami; 15 USD miesięcznie z 250 minutami
 • 4 GB LTE: 25 USD miesięcznie z nielimitowanymi połączeniami; 2 USD3 miesięcznie z 250 minutami
 • 10 GB LTE: 35 USD miesięcznie z nielimitowanymi połączeniami; 30 USD miesięcznie z 250 minutami
 • Nielimitowany LTE: 55 USD miesięcznie; ten plan nie jest dostępny dla umowy 250-minutowej

FreedomPop oferuje szereg urządzeń hot spot i umożliwia podłączenie telefonu, aby używać go jako mobilnego hot spot. Musisz jednak zarejestrować się w usłudze Premium Plus FreedomPop dla tego ostatniego. Możesz podłączyć do telefonu maksymalnie osiem urządzeń, a plan kosztuje dodatkowo 7,99 USD miesięcznie.

Jeśli korzystasz tylko z Wi-Fi do sprawdzania poczty e-mail lub przeglądania map, bezpłatny plan ma wystarczającą ilość danych, aby przetrwać miesiąc. Jeśli używasz więcej niż 25 MB danych, FreedomPop automatycznie aktualizuje cię do 500 MB danych LTE za 8 USD, chyba że wybierzesz plan.

Można również kupić zwiększenie prędkości dla $4.99 miesięcznie. Zwiększa prędkość telefonu komórkowego do 25 mb / s. Jeśli przesyłasz strumieniowo zawartość wideo, zwiększenie prędkości może pomóc w lepszym oglądaniu. Ale codzienne korzystanie z Internetu nie wymaga tego dodatku.

Najlepsze Opcje Doładowania Danych: Boost Mobile

 • Plusy: 35 GB szybkich mobilnych danych hot spot
 • Wady: dodatkowy koszt sprzętu; droższy niż większość mobilnych planów hot spot
 • Sieć: AT & T
 • Prędkość: Boost mówi, że ma jedne z najszybszych prędkości 5G-prędkości pobierania od 4 MB / s do 35 MB / s i prędkości wysyłania od 1 MB / s do 5 MB / s W przypadku 4G 
 • Cena: $50 do $ 60 miesięcznie

Boost Mobile oferuje jeden z najprostszych mobilnych planów hot spot Wi-Fi, ale elastyczność nie wchodzi w grę. Jest również droższy w porównaniu z niektórymi innymi niedrogimi dostawcami. Jeśli jednak chcesz prostoty i szybkiego przeglądania, Boost Mobile może być idealnym wyborem.

Za $ 50 miesięcznie możesz udostępnić do 35 GB szybkich danych 4G LTE z maksymalnie 15 urządzeniami przy użyciu wymaganego Alcatel Linkzone 2, który kosztuje $ 49.99 z góry (potencjalnie $19.99 w sprzedaży). 

Ogólnie Rzecz Biorąc, Boost Mobile nie jest najtańszą mobilną opcją hot spot, ale nie musisz się martwić o Dławienie prędkości lub ograniczenia danych. Jest to również idealne rozwiązanie, jeśli często musisz dodawać dane hot spot w ostatniej chwili do swojego planu. Możesz kupić pakiety danych za 5 USD za gigabajt danych 4G LTE. I jest opcja dzienna $ 3, która zapewnia 500MB dodatkowych danych dziennie.

Boost Mobile ma również plany telefoniczne, dzięki czemu jest idealny dla istniejących klientów Boost lub użytkowników szukających nowego operatora komórkowego. Pozwalają zmienić telefon w hot spot i korzystać z szybkich danych z abonamentu miesięcznego. 

Ale możesz korzystać z ich hot spot bez korzystania z ich usług komórkowych, więc nie przełączaj się, chyba że są odpowiednim operatorem telefonicznym dla ciebie.

Najlepszy Zasięg Planu Hot Spot: Net10 Wireless

 • Plusy: kompatybilny z wieloma przewoźnikami; elastyczne plany
 • Wady: nie najlepsza wartość dla wysokiego miesięcznego wykorzystania danych
 • Sieci: AT & T, T-Mobile i Verizon
 • Prędkość: zależy od dostawcy sieci; ograniczenie prędkości może zmniejszyć prędkość danych do 64 kb / s Po osiągnięciu limitu szybkich danych
 • Cena: $10 do $65 miesięcznie

Net10 Wireless umożliwia wybór między zakupem oddzielnego planu hot spot i urządzenia mobilnego lub poleganiem na planie danych telefonu poprzez tethering. Plany telefonów bezprzewodowych Net10 zazwyczaj zapewniają więcej danych i lepszą wartość, ale Dławienie rozpoczyna się po użyciu określonej ilości danych, podczas gdy plany hot spot zawsze zapewniają szybkie dane. 

Dedykowane urządzenie hot spot kosztuje $49.99 dla sprzętu and pozwala cieszyć się prędkością 4G LTE i podłączyć do 16 urządzeń. Jeśli chodzi o plany, istnieje kilka tanich opcji danych hot spot:

 • 1GB: $10 miesięcznie
 • 2GB: $20 miesięcznie
 • 2.5 GB: $30 miesięcznie
 • 10GB: $50 miesięcznie

Plan top-tier jest mniej opłacalny niż Boost Mobile. Ale jeśli nie potrzebujesz 50 GB danych LTE miesięcznie, elastyczność Net10 Wireless to plus.

Net10 Wireless ma również wiele planów rozmów, tekstu i transmisji danych w cenie od 20 do 65 USD miesięcznie. Jeśli jesteś już klientem Net10, trzymanie się planu hot spot w firmie sprawia, że wszystko jest proste. Ale nie jest to najlepszy plan hot spot do dużego wykorzystania danych. 

Ale jeśli używasz tylko kilku gigabajtów miesięcznych danych, Net10 Wireless jest niedrogi, nawet przy początkowym koszcie sprzętu. 

Najlepsze dla podróżujących za granicą: Keepgo

 • Plusy: rozległy zasięg; dane nie wygasają
 • Wady: Międzynarodowe przekazywanie danych od obecnego operatora może być bardziej przystępne w przypadku krótkich podróży lub rzadkich międzynarodowych podróżnych; drogi sprzęt hot spot; brak aplikacji mobilnej do zarządzania kontem
 • Sieci: różne w zależności od kraju
 • Prędkość: zależy od kraju; Keepgo oferuje prędkości 4G LTE w wybranych krajach
 • Cena: 8 USD za gigabajt dla planu Europejskiego; cena za gigabajt zależy od tego, ile danych kupisz z góry

Jeśli jesteś częstym międzynarodowym podróżnikiem i chcesz niedrogiego mobilnego planu hot spot Wi-Fi, który działa w ponad 100 krajach, Keepgo jest doskonałym wyborem.

Keepgo oferuje bezkonkurencyjne plany telefonów na kartę, które ułatwiają korzystanie z zasięgu danych podczas podróży. Ma również dwa plany hot spot, które zaspokajają podróżujących w Ameryce Północnej i za granicą: Plan globalny i plan Europejsko-Amerykański.

Jeśli podróżujesz do Europy tylko ze Stanów Zjednoczonych, wybierz podstawowy plan Europejski, przedpłacony plan tylko do transmisji danych z automatycznym uzupełnianiem. Plan obejmuje tylko Europę i USA. 

Kosztuje 8 USD miesięcznie za 1 GB i 8 USD za każdy dodatkowy gigabajt danych, z których korzystasz. Ale dostajesz nieograniczone dane po wydaniu $64 w miesiącu. Keepgo wykorzystuje wiele głównych sieci komórkowych, aby zapewnić solidny zasięg na obu kontynentach.

Jeśli podróżujesz w większym zakresie, lifetime mobile plan to globalny przedpłacony plan transmisji danych, który działa w ponad 100 krajach. Ten plan zaczyna się od $10 za gigabajt przy zakupie 25GB za $ 250 z góry. 

Zakup niższych kwot jest dość kosztowny. Na przykład 1 GB to 26 USD, a 3 GB to 61 USD, więc zachęcamy do zakupu większej ilości danych z góry. Otrzymujesz niewielkie zniżki, jeśli uzupełnisz swoje dane co najmniej raz w roku. Na szczęście dane nie wygasają. Możesz również kupić 100MB za 3$, jeśli potrzebujesz tylko trochę danych podczas podróży.

Każdy plan hot spot wymaga sprzętu, który kosztuje $99. Ale jeśli chcesz mieć wolne od umowy, elastyczne plany danych dla nieprzewidywalnego harmonogramu podróży, plany hot spot Keepgo są dla ciebie. 

Ponadto międzynarodowy zasięg jest zaletą dla globetrotters, ponieważ plany hot spot wielu głównych przewoźników działają tylko w USA lub wymagają drogich przepustek danych za granicą. Ale dla tych, którzy planują jedną zagraniczną podróż, Twój przewoźnik może być nadal tańszy.

Najlepsze dla wygody: proste rozmowy

 • Plusy: rozległy zasięg; różnorodność planów; niedrogie plany hot spot o niskiej transmisji danych
 • Wady: drogi sprzęt z góry
 • Sieć: AT & T, T-Mobile i Verizon
 • Speed: plany prostej rozmowy mają różne przydział danych przy prędkości 3G i 5G, a następnie przepustnica do 2G
 • Cena: $15 do $75 miesięcznie

Straight Talk działa za pomocą AT & T, T-Mobile i Verizon, zapewniając swoim użytkownikom kompleksowy zasięg ogólnopolski. To sprawia, że jest idealny dla osób, które regularnie podróżują w kraju w celach biznesowych lub dla przyjemności.

W przypadku mobilnych planów hot spot dostępnych jest pięć opcji:

 • 2GB: $15 miesięcznie
 • 4GB: $25 miesięcznie
 • 8GB: $ 40 miesięcznie
 • 10GB: $50 miesięcznie
 • 20GB: $75 miesięcznie

Plany te wymagają mobilnego urządzenia hot spot, A Straight Talk oferuje dwa urządzenia: moxee Mobile hot spot za $ 49.99 i Franklin mobile hot spot za $ 69.99. Możesz również kupić odnowione urządzenie Franklin za $ 34.99, jeśli jest w magazynie. 

Hot spot Moxee umożliwia połączenie do 16 urządzeń i zapewnia prędkość 4G. Franklin hot spot oferuje prędkość 4G i umożliwia podłączenie do ośmiu urządzeń. 

Możesz także trzymać się zwykłych planów telefonów bezprzewodowych, które umożliwiają hot-spotting do określonej ilości danych. Straight Talk ma prawie tuzin bezprzewodowych planów telefonicznych z nieograniczoną ilością danych od $45 miesięcznie. 

Możesz także kupić karty SIM Straight Talk w sklepach takich jak Walmart, podłącz je do odblokowanego urządzenia i ciesz się telefonami, danymi i SMS-ami. Jeśli często podróżujesz po USA i chcesz, aby lokalna karta SIM obniżyła koszty, ta wygoda jest plusem.

Ale jeśli nie jesteś zwykłym klientem, samodzielne plany hot spot są konkurencyjne cenowo i istnieje duża różnorodność planów dostosowana do Twoich potrzeb w zakresie danych.

Najlepszy Szybki Hot Spot: Karma

 • Plusy: proste plany Miesięczne; prędkość 5G i brak dławienia
 • Wady: Brak nieograniczonych planów transmisji danych; drogi sprzęt z góry; brak aplikacji mobilnej do zarządzania kontem
 • Sieć: T-Mobile (dawniej Sprint)
 • Prędkość: 5G LTE lub 3G, w zależności od dostępnego zasięgu
 • Cena: $10 do $50 miesięcznie

Karma jest jednym z najbardziej przystępnych cenowo dostawców hot spot Wi-Fi, z trzema planami miesięcznymi:

 • 1GB: $10 miesięcznie
 • 5GB: $30 miesięcznie
 • 10GB: $50 miesięcznie

Wszystkie trzy plany oferują prędkość do 5G, jeśli urządzenia podłączone do gorącego punktu obsługują ją i nie występują dławienia po określonym progu. Jeśli 5g nie jest dostępne, Karma spada do 3G. 

Potrzebujesz bezprzewodowego urządzenia Hot spot Franklin za 79,99 dolarów, aby skorzystać z planu karmy. Możesz podłączyć do 15 urządzeń i cieszyć się ogólnopolskim zasięgiem.

Możesz również skontaktować się z Karma w sprawie cen i rabatów dla przedsiębiorstw. Jeśli jesteś właścicielem małej firmy zarządzającej pracownikami zdalnymi lub pracownikami, którzy muszą podróżować do pracy, Karma może być Twoim mobilnym rozwiązaniem do przesyłania danych.

Najlepsze dla cyfrowych nomadów: Solis by Skyroam

 • Plusy: rozległy zasięg; różnorodność planów
 • Wady: drogi sprzęt z góry
 • Sieć: Solis korzysta z różnych lokalnych sieci komórkowych
 • Prędkość: prędkość zależy od Twojej lokalizacji, ale zazwyczaj jest to 4G LTE 
 • Cena: $10 do $50 miesięcznie

Jeśli jesteś cyfrowym nomadem, Solis od Skyroam jest jednym z najbardziej popularnych i niezawodnych sposobów uzyskania Internetu za granicą, bez względu na to, gdzie idziesz dalej. To przenośne rozwiązanie Wi-Fi działa w ponad 130 krajach.

Jego przenośne urządzenia łączą się z lokalnymi sieciami komórkowymi, aby uzyskać dostęp do Internetu, więc nie potrzebujesz karty SIM od operatora telefonicznego. Urządzenia Solis mieszczą się w kieszeni i umożliwiają podłączenie do 10 urządzeń.

Urządzenie startowe to Solis Lite i jest dostępne na stronie internetowej Skyroam oraz od firm takich jak Best Buy i Amazon za $119.99. Możesz również kupić Solis X za $179.99. Jest to w zasadzie ulepszona wersja Solis Lite i jest wyposażona w zdalną kamerę i wbudowaną wirtualną sieć prywatną, aby zachować bezpieczeństwo online. Jeśli jednak masz ograniczony budżet, wystarczy Solis Lite.

Po zakupie sprzętu kupujesz plany danych w zależności od miejsca, w którym podróżujesz. Istnieje dziewięć planów, ale niektóre popularne opcje obejmują:

 • USA Pay-Per-Gigabyte: 5GB za $35; 10GB za $ 60; 20GB za $100
 • Globalny Pay-Per-Gigabyte: 5 GB za 55 USD; 10 GB za 100 USD; 20 GB za 180 USD
 • Europe Unlimited: Nielimitowane dane za 49 USD miesięcznie; Solis dławi prędkość 20 GB, ale możesz kupić szybkie dane za pięć Euro (około 6 USD) za gigabajt
 • Global Unlimited: nieograniczona ilość danych poza Europą już od 99 USD miesięcznie; Solis ogranicza prędkość do 20 GB, ale możesz kupić dodatkowe szybkie dane za 8 euro (około 9 USD) za gigabajt

Solis ma również plany, takie jak miesięczne plany USA i Europy 6, które dają 1 GB danych. Istnieje również miesięczny plan globalny 1GB, który kosztuje 9 USD. Pełną listę planów można zobaczyć na stronie internetowej Solis.

Ostatecznie elastyczność wszystkich tych planów danych i szeroki zasięg sprawiają, że Solis jest popularnym wyborem dla cyfrowych nomadów. Solis nadal działa dla okazjonalnych międzynarodowych podróżników, ale nieograniczone plany transmisji danych i niezawodne urządzenie hot spot sprawiają, że jest ulubionym miejscem dla długoterminowych nomadów pracujących za granicą.

Najlepsze rodzinne plany Hot Spot: AT & T

 • Plusy: rozległy zasięg; różnorodność planów
 • Wady: drogi sprzęt z góry
 • Sieć: AT & T
 • Prędkość: zmienia się w zależności od planu, ale AT & T oferuje prędkość 4G i 5G; AT & T ogranicza prędkość dla nieograniczonych planów po użyciu różnych ilości szybkich danych, ale tylko w okresach przeciążenia
 • Cena: $25 do $ 75 miesięcznie

W przypadku planów AT & T tylko dla danych, musisz kupić urządzenie AT & T hot spot. Możesz płacić miesięcznie za różne urządzenia już od $ 2.78 miesięcznie. Alternatywnie najtańsze urządzenie kosztuje 99 USD, jeśli kupisz je z góry. 

Stamtąd masz dwie opcje planu pod parasolem DataConnect AT & T:

 1. 25 GB danych za 60 USD (lub 50 USD z płatnością automatyczną i rozliczaniem bez papieru)
 2. 40 GB danych za 85 USD (lub 75 USD z płatnością automatyczną i rozliczaniem bez papieru)

Dodatkowe dane krajowe kosztują 10 USD za 2 GB. Jeśli podróżujesz za granicę, możesz kupić dane od 70 USD za 2 GB, a dane wygasają w ciągu 30 dni. To sprawia, że AT & T jest niedrogim planem hot spot dla podróży krajowych, ale zbyt drogim dla podróży międzynarodowych.

Wiele planów telefonicznych AT & T umożliwia również hot-spotting. Obejmuje to różne nieograniczone, przedpłacone miesięczne i wspólne plany. Przedpłacone plany danych wahają się od $25 do $ 55 miesięcznie. Dodatkowe dane kosztują $10 dla 5GB z planami prepaid.

Ale najlepszą rzeczą w AT & T jest rodzina telefon-plus-hot-spot zniżki. Na przykład możesz uzyskać nieograniczony plan transmisji danych za $ 40 za linię miesięcznie, gdy zarejestrujesz się za pomocą czterech telefonów. Plan ten obejmuje również 15 GB danych hot spot dla każdego telefonu. 

Ostatnie Słowo

W miarę jak technologia i Sieci komórkowe poprawiają się na całym świecie, dane będą tylko bardziej dostępne. Jeśli wziąć pod uwagę, ile osób pracuje zdalnie, podróżuje do pracy lub po prostu potrzebuje danych w podróży, te postępy są niezaprzeczalnie pozytywne.

Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić więcej pieniędzy co miesiąc, nadal opłaca się shop wokół. Dostępna jest szeroka gama mobilnych planów hot spot Wi-Fi, dzięki czemu każdy, od okazjonalnego podróżnika po wędrowca w pełnym wymiarze czasu, może pozostać w kontakcie.  

Plany z dedykowanym sprzętem są idealne dla poważnych podróżnych próbujących zaoszczędzić pieniądze za granicą. Jeśli podróżujesz rzadziej, możesz sprawdzić plany hot spot u obecnego przewoźnika i porównać ceny z usługami wolnostojącymi. 

Mamy nadzieję, że przechodząc na niedrogi plan, który oferuje mobilne Wi-Fi hot-spotting, możesz cieszyć się nieskrępowanym dostępem do Internetu, gdziekolwiek jesteś, bez odczuwania Żądła ogromnych cen danych.

Fundusze hedgingowe a fundusze inwestycyjne

Poprzedni wpis

Najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeń na życie dla osób po 50 roku życia

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły