Artykuły

Najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeń na życie dla diabetyków 2022 roku

0

Cukrzyca jest przewlekłym stanem zdrowia spowodowanym niewłaściwą regulacją insuliny, hormonu, który rozkłada glukozę (cukier)we krwi. Nieleczona, może powodować mnóstwo powikłań, w tym choroby układu krążenia, uszkodzenie nerwów, uszkodzenie nerek, i ślepota. Powikłania te mogą skrócić czas życia osób z niekontrolowaną lub źle kontrolowaną cukrzycą, co utrudnia ich ubezpieczenie.

Według statystyk opracowanych przez amerykańskie Centers for Disease Control and Prevention, ponad 34 miliony Amerykanów cierpiało na cukrzycę w 2018 roku. Około 1 na 5 z nich o tym nie wiedziało.

Na szczęście, podczas gdy cukrzyca jest poważnym wyzwaniem dla zdrowia, to niekoniecznie jest dealbreaker dla firm ubezpieczeniowych na życie. Możliwe jest znalezienie niedrogiego, niezawodnego ubezpieczenia na życie, jeśli masz cukrzycę-a niektóre firmy mają zasłużoną reputację szczególnie przyjazną dla diabetyków.

Najlepsze ubezpieczenia na życie dla diabetyków

Są to najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeń na życie dla ubezpieczających cukrzycę. Każdy z nich robi co najmniej jedną rzecz naprawdę dobrze, a nasz wybór „best overall” zapewnia najlepszą wartość dla największej liczby ubezpieczających.

Rekomendacje doradcy giełdowego Motley Fool mają średni zwrot na poziomie 618%. Za 79 $(lub tylko 1,52 $tygodniowo) dołącz do ponad 1 miliona członków i nie przegap ich nadchodzących wyborów giełdowych. 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy. Zarejestruj Się Teraz

Zwróć szczególną uwagę na rodzaje ubezpieczeń na życie oferowane przez każdego dostawcę. Niektóre oferują szereg rodzajów Polis — term ubezpieczenia na życie, całe ubezpieczenie na życie i inne rodzaje stałego ubezpieczenia na życie — ale inne koncentrują się tylko na jednym lub dwóch rodzajach.

Najlepszy Ogólnie: John Hancock Aspire With Vitality

Produkt Aspire Johna Hancocka to jedna z niewielu Polis na życie zaprojektowanych specjalnie dla osób chorych na cukrzycę. Oferuje bogactwo korzyści przyjaznych dla diabetyków:

 • Do 25% oszczędności od kosztów ubezpieczenia
 • Wirtualne konsultacje z ekspertami od cukrzycy z Onduo, partnera Johna Hancocka
 • Bezpłatne glukometry i materiały do badań od Onduo
 • Opcjonalny osobisty coaching zdrowotny od Onduo
 • Zmienne zniżki na zdrową żywność, urządzenia fitness, a nawet Podróże
 • Bezpłatna trzyletnia subskrypcja Amazon Halo-narzędzie, które pomoże Ci zrozumieć i poprawić swoje zdrowie oraz osiągnąć osobiste cele zdrowotne

Aby uzyskać najlepsze wyniki, sparuj Aspire z Vitality rider Johna Hancocka, opcjonalnym dodatkiem dostępnym dla każdego klienta Aspire. Darmowa wersja, Vitality GO, oferuje: 

 • Dodatkowe oszczędności na zakupach zdrowej żywności
 • Możliwość zdobycia nagród od sprzedawców partnerskich, w tym Amazon
 • Zniżki na urządzenia fitness i sprzęt do zdrowego stylu życia
 • Bezpłatne webinaria i treści fitness

Uaktualnij do Vitality PLUS za $ 2 miesięcznie i uzyskaj:

 • Apple Watch za jedyne $25 plus podatek, gdy osiągniesz cele treningowe
 • Bezpłatne urządzenie Fitbit, jeśli nie zdecydujesz się na Amazon Halo
 • Bezpłatne roczne członkostwo Amazon Prime
 • Bezpłatna subskrypcja Headspace, aplikacji do medytacji i uważności

Najlepszy na cukrzycę typu 1: Mutual of Omaha

Mutual of Omaha oferuje dwa produkty ubezpieczeń na życie dla osób chorych na cukrzycę: ubezpieczenie gwarantowane na całe życie dla osób starszych oraz uproszczone ubezpieczenie na życie dla osób młodych i średnich-dorosłych w wieku.

Nie wymaga badania lekarskiego jako warunek gwarantowania, chociaż uproszczona Polityka kwestia bierze pod uwagę informacje o historii zdrowia. Z tego powodu nie jest to idealne rozwiązanie dla diabetyków typu 1, którym można odmówić pokrycia ze względu na ich wcześniejszy stan — nawet jeśli ich cukrzyca jest dobrze kontrolowana.

Na szczęście, jeśli masz cukrzycę typu 1, nie musisz się martwić, że twój wniosek o ubezpieczenie na życie z gwarancją zostanie odrzucony. Jeśli jesteś w wieku od 45 do 85 lat (50 do 75 lat w stanie Nowy Jork), możesz kwalifikować się do $25,000 w gwarantowanym pokryciu problemu, niezależnie od stanu zdrowia lub historii choroby.

Dodatkowe funkcje:

 • W pełni ubezpieczone medycznie terminowe ubezpieczenie na życie, chociaż cukrzyca może mieć wpływ na kwalifikowalność i składki
 • Ocena siły finansowej A+ od A. M. Best
 • Wysokie oceny zadowolenia klientów od J. D. Power
 • All – online proces składania wniosku o gwarantowane pokrycie problemu

Najlepszy na cukrzycę z powikłaniami: Prudential

Prudential jest silnym wyborem dla diabetyków, którzy doznali powikłań zdrowotnych w wyniku ich stanu, takich jak uszkodzenie nerek, choroby serca i wysokie ciśnienie krwi.

Jest to częściowo zasługa BenefitAccess rider firmy Prudential, opcjonalnego dodatku do polisy (za dodatkową opłatą), który umożliwia ubezpieczającym korzystanie z świadczeń z tytułu śmierci, gdy jeszcze żyją. W przeciwieństwie do standardowego przyspieszonego zasiłku pogrzebowego, BenefitAccess nie wymaga diagnozy nieuleczalnej choroby — kwalifikuje się również wiele przewlekłych problemów zdrowotnych.

Proces ubezpieczenia Prudential jest również niezwykle łagodny dla osób z przewlekłymi chorobami. Dla diabetyków, w tym:

 • Ubezpieczenie dla diabetyków typu 1 i typu 2
 • Brak minimalnego wieku rozpoznania-korzyść dla osób z wczesną cukrzycą typu 2
 • Ubezpieczenie bez egzaminu do $500,000, chociaż zdiagnozowana cukrzyca może mieć wpływ na kwalifikowalność i składki

Dodatkowe funkcje:

 • Wybierz jedną z wielu opcji stałego ubezpieczenia na życie: zmienne uniwersalne życie, indeksowane uniwersalne życie i standardowe uniwersalne życie ze składnikiem wartości pieniężnej
 • Polisy terminowe na życie z terminem do 30 lat
 • Reklamacje Online-proces składania wniosków

Najlepsze na cukrzycę ciążową: Banner Life

Banner Life znany jest z konkurencyjnych stawek i niezwykle długich terminów-do 40 lat. Mniej znane jest jego łagodne podejście do cukrzycy ciężarnych, stan tymczasowy, że wiele firm ubezpieczeniowych na życie traktują jako półstałe.

Jeśli niedawno rozwinęła się cukrzyca w czasie ciąży, można zakwalifikować się do korzystnej oceny zdrowia od Banner Life – do Standard Plus. To przekłada się na znaczne zmniejszenie składek w stosunku do kogoś ze standardową oceną, zwykły Los dla osób, które niedawno miały cukrzycę ciążową.

Dodatkowe funkcje:

 • Korzystne stawki dla osób z innymi przewlekłymi schorzeniami
 • Uzyskaj do 1 mln USD w ramach term coverage
 • Warunki ubezpieczenia dla wnioskodawców w wieku do 75 lat
 • Wielu jeźdźców, w tym zasiłek przyspieszonej śmierci i Ochrona dzieci – do 10,000 w świadczeniach na wypadek śmierci dla dzieci do 25. urodzin bez wymaganego badania lekarskiego

Najlepsze dla osób starszych z cukrzycą: życie ochronne

Życie ochronne przemawia do osób starszych z cukrzycą, ponieważ oferuje silne topcja konwersji erm na permanentną. 

Jeśli kwalifikujesz się do terminowego ubezpieczenia na życie, gdy jesteś młody i stosunkowo zdrowy, ale zachorujesz na cukrzycę typu 2 przed wygaśnięciem polisy, możesz być w stanie przejść na ubezpieczenie dożywotnie bez anulowania Polisy i ponownego złożenia wniosku. To dobrze, ponieważ anulowanie i ponowne złożenie wniosku daje pewność wyższych składek i może skutkować całkowitą odmową pokrycia.

Dodatkowe funkcje:

 • Gwarantowane ubezpieczenie rider pozwala na zakup większej ochrony bez kolejnego badania lekarskiego
 • Korzystne stawki dla diabetyków, którzy nie są insulinozależni
 • Terminy sięgają nawet 40 lat-dobre dla starszych diabetyków
 • Kwoty pokrycia wahają się od $100,000 do $ 50 million

Najlepsze dla młodszych dorosłych z cukrzycą: pewność

W przeciwieństwie do większości konkurentów, nie ma minimalnego wieku do diagnozy cukrzycy. Innymi słowy, wniosek o ubezpieczenie na życie nie zostanie odrzucony tylko dlatego, że wcześnie zachorowałeś na cukrzycę — w tym przypadku „wcześnie” oznacza, że ukończyłeś 40 lub nawet 50 lat, w zależności od ubezpieczyciela.

Jest to dobra wiadomość nie tylko dla cukrzyków typu 1, którzy zwykle rozwijają tę chorobę w dzieciństwie, ale także dla osób z cukrzycą typu 2 we wczesnym stadium ciąży. Co więcej, bezpłatna usługa przyspieszonego zasiłku pogrzebowego umożliwia korzystanie z zasiłku pogrzebowego, jeśli cukrzyca doprowadzi do nieuleczalnej diagnozy.

Dodatkowe funkcje:

 • Do $500,000 w ramach ubezpieczenia bez egzaminu, chociaż cukrzyca może mieć wpływ na kwalifikowalność i składki
 • Opcja konwersji Term-to-permanent, która zapewnia ciągłe pokrycie do starości
 • Ubezpieczenie dostępne dla kandydatów do 85 roku życia, w zależności od rodzaju polisy
 • Aplikuj i kupuj za pośrednictwem środka zabezpieczającego

Najlepszy dla Term Life Coverage: Ethos

Ethos to czołowa internetowa Firma ubezpieczeniowa znana ze stosunkowo niskich składek i usprawnionego procesu aplikacyjnego. 

Chociaż Ethos oferuje opcje pokrycia całego życia, to naprawdę świeci na froncie termin życia, a jego spersonalizowany proces gwarantowania jest dobrodziejstwem dla osób z dobrze kontrolowaną cukrzycą. 

Ethos rozpatruje wnioskodawców indywidualnie. Innymi słowy, jeśli jesteś zdrowy, wolny od tytoniu i nie rozwinąłeś żadnych powikłań cukrzycy, możesz kwalifikować się do atrakcyjnej ceny term life polisy tutaj.

Dodatkowe funkcje:

 • 100% proces aplikacji online, który nie wymaga badania lekarskiego, nawet jeśli masz cukrzycę
 • Polisy terminowe do 1,5 mln USD
 • Pokrycie tego samego dnia, jeśli jesteś zatwierdzony
 • Możliwość współpracy z agentem niezrzeszonym lub zakupu bezpośredniego

Metodologia: jak wybieramy najlepsze ubezpieczenie na życie dla diabetyków

Rozważaliśmy kilka ważnych czynników, budując tę listę najlepszych firm ubezpieczeniowych na życie dla osób z cukrzycą. Każdy z tych czynników odnosi się do ogólnej dostępności, kosztów i wyboru ubezpieczenia na życie dla osób z cukrzycą typu 1, Typu 2 i ciężarnych.

Dostępne rodzaje ubezpieczeń na życie

Niektóre Towarzystwa Ubezpieczeń na życie specjalizują się w terminowym ubezpieczeniu na życie. Inni specjalizują się w stałych ubezpieczeniach na życie, takich jak całe życie i życie powszechne. Jeszcze inni robią oba typy całkiem dobrze.

Ponieważ diabetycy muszą nieco ciężej pracować, aby znaleźć niedrogie ubezpieczenie na życie, które odpowiada ich potrzebom, jesteśmy fanami firm ubezpieczeniowych na życie, które oferują szeroki zakres opcji ubezpieczenia. Jakzawsze zdajemy sobie sprawę, że niektóre firmy preferują jeden lub drugi typ, więc nie wykluczamy automatycznie dostawców tylko terminowych.

Ocena ryzyka dla osób z cukrzycą

Jest to nieco techniczne, ale bardzo ważne dla diabetyków poszukujących ubezpieczenia na życie. Ponieważ Twoja ocena ryzyka ubezpieczeniowego (lub ocena stanu zdrowia) bezpośrednio wpływa na składkę ubezpieczenia na życie, jest to kluczowy czynnik decydujący o potencjalnym koszcie polisy — a zatem o tym, czy ta polisa ma dla ciebie sens.

Najlepsze firmy ubezpieczeniowe na życie dla diabetyków wybaczają w tej kwestii. Cukrzyca nie oznacza automatycznie „wysokiego ryzyka” – jeśli choroba jest dobrze kontrolowana i nie spowodowała poważnych komplikacji zdrowotnych, ubezpieczyciele korzystający z cukrzycy nie obciążają jej nadmiernie. 

Wymóg Badania Lekarskiego

Ubezpieczenie na życie badanie lekarskie jest niewygodne i stresujące w najlepszych okolicznościach. Jeśli masz wcześniej istniejący stan zdrowia, taki jak cukrzyca, może to być bardzo denerwujące. Wybaczą ci, że starałeś się tego uniknąć.

Niektóre firmy ubezpieczeniowe przyjazne cukrzycy pozwalają ci to zrobić. Polisa bez egzaminu nie da ci tyle pokrycia, co polisa, która wymaga egzaminu, ale twoi spadkobiercy nadal mogą przewidywać zdrową śmierć i możesz cieszyć się spokojem, który pochodzi z ubezpieczenia na życie.

Względne ryzyko różnych typów cukrzycy

To, co nazywamy cukrzycą, jest w rzeczywistości kilkoma powiązanymi, ale różnymi schorzeniami. Największe z nich to cukrzyca typu 1, Cukrzyca typu 2 (diabetes mellitus) i cukrzyca ciążowa.

Cukrzyca typu 1 pojawia się na początku, zwykle w dzieciństwie i na ogół utrzymuje się przez cały okres dorosłości. Cukrzyca typu 2 ustawia się w późniejszym życiu, często w średnim lub starszym wieku. Cukrzyca ciążowa występuje w trakcie i czasami po ciąży i jest zwykle tymczasowy, chociaż utrzymująca się cukrzyca ciążowa może mieć wpływ na stawki ubezpieczenia na życie i zasięg, jeśli jest obecny podczas ubiegania się. 

Jesteśmy fanami firm ubezpieczeniowych na życie, które obsługują wszystkie trzy główne rodzaje cukrzycy i nie mają Polis, które skutecznie dyskryminują ludzi z takim czy innym typem. Na przykład firmy, które wykluczają wnioskodawców z wczesną cukrzycą, stawiają osoby z cukrzycą typu 1 w niekorzystnej sytuacji, podczas gdy firmy, które patrzą wstecz na pięć lat, rozważając cukrzycę w historii zdrowia wnioskodawców, niekorzystnie wpływają na osoby, które od tego czasu wyzdrowiały z cukrzycy ciężarnych.

Specjalne funkcje dla osób z cukrzycą

Kilka firm ubezpieczeniowych na życie oferuje polisy zaprojektowane specjalnie dla osób z cukrzycą, takie jak Aspire Johna Hancocka. Niektórzy oferują również specjalne jeźdźcy lub pakiety funkcji dla osób z cukrzycą, takie jak John Hancock Vitality rider, który można sparować z Polityką Aspire. 

Jesteśmy fanami ubezpieczycieli życiowych, którzy dokładają wszelkich starań, aby diabetycy czuli się mile widziani, pomagając im żyć zdrowiej i pełniej.

Ubezpieczenie Na Życie Przyjazne Dla Diabetyków Najczęściej Zadawane Pytania

Masz pytania dotyczące ubezpieczenia na życie dla osób z cukrzycą. Mamy odpowiedzi.

Czy Można Uzyskać Ubezpieczenie Na Życie, Jeśli Masz Cukrzycę?

Cukrzyca jest istniejącym schorzeniem, które może skrócić żywotność, jeśli nie jest odpowiednio kontrolowane. Na szczęście nie jest to umowa dla firm ubezpieczeniowych na życie. Nadal możesz uzyskać ubezpieczenie na życie, jeśli masz cukrzycę-w niektórych przypadkach, nawet jeśli nie jest dobrze kontrolowana.

To powiedziawszy, będziesz musiał rozejrzeć się trochę więcej niż inni ludzie. Każda firma ubezpieczeniowa na życie traktuje diabetyków inaczej, a niektórzy mogą całkowicie odmówić pokrycia.

Ile Kosztuje Ubezpieczenie Na Życie, Gdy Masz Cukrzycę?

To zależy od tego, jak wielkie ryzyko firma ubezpieczeń na życie myśli stwarzają. 

Niektóre firmy są dość wyrozumiałe. Jeśli cukrzyca jest dobrze kontrolowana, mogą przypisać Ci Standard lub nawet Standard Plus health rating, co stawia cię w bardziej korzystnej kategorii ryzyka niż typowy użytkownik tytoniu.

Inni uważają cukrzycę za większe ryzyko, zwłaszcza jeśli pojawia się ona we wczesnym okresie życia (Typ 1 lub wczesny początek typu 2) lub nie jest dobrze kontrolowana. Dlatego ważne jest, aby rozejrzeć się — chociaż z reguły powinieneś oczekiwać, że zapłacisz więcej za ubezpieczenie na życie, jeśli masz cukrzycę.

Czy wszystkie Towarzystwa Ubezpieczeń na życie wymagają badania lekarskiego dla diabetyków?

Jeśli potrzebujesz znacznej kwoty ubezpieczenia na życie-ponad $500,000 lub $ 1 milion, w zależności od firmy-powinieneś spodziewać się badania lekarskiego jako warunku pokrycia. 

W przypadku Polis na krótsze okresy ubezpieczenia twój ubezpieczyciel może nie wymagać badania lekarskiego. A jeśli ubiegasz się o gwarantowaną polisę ubezpieczeniową na życie, na pewno nie będziesz potrzebował badania lekarskiego. Jednak gwarantowane Zasady emisji są zwykle małe-nie więcej niż $50,000 do $100,000 w zasięgu, jeśli tak.

Ile Ubezpieczenia Na Życie Można Uzyskać, Jeśli Masz Cukrzycę?

Nie ma twardego limitu kwoty ubezpieczenia, jeśli chodzi o ubezpieczenia na życie dla diabetyków. Jeśli nie chcesz poddawać się badaniu lekarskiemu, obowiązuje cię górna granica wybranej przez ubezpieczyciela opcji ubezpieczenia bez egzaminu. A jeśli ubezpieczyciele uważają twoją cukrzycę za poważne zagrożenie dla zdrowia — być może dlatego, że nie jest ona dobrze kontrolowana lub spowodowała już komplikacje zdrowotne-możesz nie być w stanie uzyskać takiego ubezpieczenia, jak chciałeś. 

Jak wybrać najlepszą polisę ubezpieczeniową dla diabetyków

Po pierwsze, rozważ swoje cele ubezpieczenia na życie. Jeśli jesteś młodszą osobą szukającą 20-lub 30-letniej polityki, która pozwoli Ci ominąć oczekiwane terminy spłaty kredytu studenckiego i kredytu hipotecznego, twoje menu wyborów będzie bardzo różne, niż Jeśli jesteś emerytem poszukującym gwarantowanej polityki, która ponosi ciężar Twoich ostatecznych wydatków.

Następnie zastanów się, co ubezpieczyciele, których rozważasz, mogą zrobić dla kandydatów na cukrzycę. Czy odstąpią od wymogu badania lekarskiego, jeśli złożysz wniosek o niższą zasiłek pogrzebowy? Czy obniżają ryzyko zdrowotne związane z dobrze kontrolowaną cukrzycą, umieszczając Cię w korzystniejszej ofercie premium? Czy oferują one specjalne korzyści lub funkcje dla osób z cukrzycą?

Na koniec zastanów się nad względnymi kosztami i korzyściami polityk, które rozważasz. Podobnie jak każdy inny wnioskodawca ubezpieczenia na życie, chcesz zapłacić jak najmniej za rozsądną kwotę ubezpieczenia.

5 rodzaje wykresów giełdowych i składniki potrzebne do ich przeczytania

Poprzedni wpis

Czy powinieneś kupić samochód elektryczny?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły