Artykuły

TaxSlayer Review 2022 – Bezpłatne Wypełnianie Podatków I Przygotowanie Deklaracji Online

0

TaxSlayer nie wysadza konkurencji jak TurboTax i H & R Block z wody, ale jest lepszy pod kilkoma kluczowymi względami. Przede wszystkim jest tańszy niż wiele lepiej znanych alternatyw. Jeśli koszt jest krytycznym czynnikiem przy wyborze programu prep podatku online, to ogromny punkt sprzedaży.

Niezależnie od wybranego planu, TaxSlayer jest dość elastyczny. Pozwala na wypełnienie wymaganych formularzy i harmonogramów przy minimalnych wskazówkach lub za pomocą asystenta, który emuluje więcej praktycznych programów, takich jak H&R Block i TurboTax, jeśli wolisz. 

Co ważne, TaxSlayer jeden-ups gwarancji dokładności wielu konkurentów, które często stosuje się tylko do federalnych zwrotów. Ale jest o wiele więcej, aby wiedzieć o tym programie zniżki podatku prep.

Plany I Ceny TaxSlayer

TaxSlayer oferuje cztery plany przygotowania podatków: Simply Free, Classic, Premium i Self-Employed. Zapewnia również oddzielny pakiet wojskowy dla aktywnych pracowników.

Jako nowy plik TaxSlayer musisz wybrać pakiet podczas rozpoczynania procesu wypełniania. Jeśli spróbujesz zrobić coś, czego plan nie obsługuje, oprogramowanie poprosi o aktualizację.

Ostateczna cena jest ustalana po złożeniu E-pliku i może ulec zmianie bez powiadomienia w miarę upływu sezonu podatkowego, więc początkowa wycena może wzrosnąć do czasu zakończenia zwrotu. Planuj odpowiednio.

Po Prostu Za Darmo

Ten plan zapewnia powrót federalny i pierwszy powrót Stanowy za darmo. Każdy kolejny zwrot stanu kosztuje $36.95.

Simply Free jest nieodpowiedni dla freelancerów, właścicieli małych firm, solopreneurs lub tych, którzy zarabiają zagraniczne dochody. To sprawia, że dodatki do typowych sytuacji, takich jak zgłaszanie odsetek od kredytu studenckiego i wydatków na edukację. 

Ale Simply Free nie ma wielu funkcji wsparcia i przydatnych funkcji planów o wyższej cenie, więc może nie być idealny dla początkujących podatników lub tych, którzy chcą zakończyć swoje zeznania tak szybko i sprawnie, jak to możliwe.

To powiedziawszy, dla doświadczonych filerów lub tych, którzy mają proste zwroty, kilka godnych uwagi funkcji sprawia, że ten plan jest solidnym wyborem.

 • Importowanie plików PDF z poprzedniego roku. Ten plan umożliwia importowanie deklaracji podatkowych sprzed roku z innych programów tax prep, o ile są one w formacie PDF.
 • Wyszukiwarka Dedukcji. Ten plan zawiera poręczny przewodnik po odliczeniach (wyszukiwarka odliczeń), który następuje wraz ze zwrotem i monituje o wprowadzenie wszystkich obowiązujących odliczeń, w tym często pomijanych odliczeń.
 • Bezpłatne wsparcie telefoniczne i e-mailowe. TaxSlayer zapewnia bezpłatne wsparcie telefoniczne i e-mailowe dla wszystkich klientów w sezonie podatkowym. Wsparcie e – mail jest zdecydowanie preferowaną metodą kontaktu. Oczekuj odpowiedzi telefonicznej w godzinach pracy w dni powszednie, a wydłużone godziny mogą ulec zmianie w miarę upływu sezonu podatkowego. Wysłane zapytania mogą potrwać do 72 godzin, aby uzyskać odpowiedź.
 • Maksymalna Gwarancja Zwrotu Pieniędzy. Wszystkie plany TaxSlayer pochodzą z maksymalną gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli okaże się, że inna firma tax prep oferuje większy zwrot (lub mniejszy obowiązek podatkowy) niż TaxSlayer za identyczną deklarację, TaxSlayer zwróci wszystkie opłaty tax prep.
 • Gwarancja Dokładności. TaxSlayer oferuje Gwarancje dokładności zarówno dla podatków stanowych, jak i federalnych. Jeśli zostaniesz dotknięty karą lub naliczeniem odsetek, które można przypisać błędowi obliczeniowemu oprogramowania TaxSlayer, TaxSlayer zwraca je bez ograniczeń. 

Klasyczne

Ten plan kosztuje $17.95 dla federalnego zeznania podatkowego i $36.95 dla każdego zeznania podatkowego stanu. It incwsparcie ludes dla wszystkich głównych form podatkowych IRS, co oznacza, że jest odpowiednie dla sytuacji podatkowych wszystkich zawiłości, w tym inwestorów, właścicieli nieruchomości na wynajem i właścicieli małych firm.

TaxSlayer Classic zawiera również niektóre funkcje i funkcje niedostępne w darmowych opcjach, dzięki czemu jest idealny dla osób poszukujących szybkiej i płynnej opcji przygotowania podatku.

Classic jest wyposażony we wszystkie funkcje bezpłatnej opcji, a także:

 • Import i porównania sprzed roku. Jeśli złożyłeś ubiegłoroczne zeznanie w TaxSlayer, możesz importować z niego dane. Podczas wypełniania deklaracji program wyświetla odpowiednie wpisy, takie jak dochody, odliczenia i kredyty, z poprzedniego roku, co pozwala ocenić dokładność wpisów z bieżącego roku.
 • W-2 Importowanie. Możesz zaimportować elektroniczny W-2s w formacie PDF za pomocą tego planu.
 • Pomoc w zapytaniu IRS. Ta bezpłatna usługa zapewnia odpowiedzi na pytania związane z urzędem skarbowym, w tym pomoc w rozszyfrowaniu formularzy i próśb o informacje. Okres ten wydłuża się do jednego roku po złożeniu zwrotu, ale nie obejmuje pomocy audytu ani pełnej reprezentacji audytu.

Premium

Ten plan kosztuje $37.95 dla zwrotu federalnego i $36.95 dla każdego zwrotu stanowego. Jego funkcje wsparcia są znacznie bardziej niezawodne niż plany o niższej cenie, więc jest to zdecydowanie solidny wybór dla początkujących filerów lub tych, którzy nie mają pewności siebie lub Wiedzy, aby samodzielnie poruszać się w skomplikowanej sytuacji.

Premium obejmuje wszystkie funkcje tańszych planów, a także:

 • Obsługa Czatu Na Żywo. Klienci Premium mają dostęp do internetowej funkcji czatu na żywo, która działa w szczycie sezonu podatkowego (od początku stycznia do dnia podatkowego). Jest dostępny w godzinach wsparcia telefonicznego TaxSlayer ’ a.
 • Priorytetowe wsparcie telefoniczne i e-mailowe. Klienci Premium otrzymują również priorytetowe wsparcie dla zapytań wysyłanych e-mailem i wywoływanych. Klienci Premium zostają zepchnięci na pierwszy plan. To znacznie skraca czas wstrzymania i oczekiwania, choć podatnik nie mówi dokładnie o ile.
 • Zapytaj doradcę podatkowego. Możesz zadawać nieograniczone pytania specjalistom podatkowym TaxSlayer przez telefon lub e-mail, choć odpowiedź może potrwać do jednego dnia. Jest to przydatne, jeśli napotkasz problem, którego inne funkcje pomocy nie mogą rozwiązać. TaxSlayer podkreśla jednak, że wszystkie informacje są ogólne i nie powinny być interpretowane jako porady podatkowe.
 • Bezpłatna Pomoc W Kontroli Federalnej. TaxSlayer ’ S federal audit assistance package, który twierdzi, że jest wart $29, jest dostępny dla klientów Premium bez dodatkowych opłat przez trzy lata od daty zgłoszenia. Ale to nie obejmuje wsparcia dla audytów lub innych kwestii związanych z harmonogramem C lub K zgłoszenia.

Samozatrudnieni

Ten plan kosztuje $47.95 dla federalnego zeznania podatkowego i $36.95 dla każdego zeznania podatkowego stanu. Jego funkcje wsparcia są jeszcze bardziej imponujące niż plany Premium, z dodatkowym wsparciem i trzymaniem za rękę dla samozatrudnionych filerów i solopreneurs.

Self-Employed obejmuje wszystko w planie Premium, plus:

 • Dostęp do samodzielnej pracy specjalistów ds. podatków. TaxSlayer ’ s self-employment tax professionals różnią się od swojego podstawowego zespołu wsparcia podatkowego. Jeśli masz pytanie dotyczące zgłoszenia harmonogramu C lub niepewności co do ulg podatkowych dla firm, mogą pomóc.
 • Samozatrudnienie porady podatkowe i przypomnienia. Interfejs tego planu zawiera przypomnienia i wskazówki dla samozatrudnionych filerów. Nie ma potrzeby szukania odpowiedzi w pomocy database.

Dodatkowe funkcje TaxSlayer

TaxSlayer ma pewne funkcje i funkcje dostępne dla wszystkich plików, niezależnie od poziomu planu.

Pomoc z przewodnikiem w razie potrzeby

Dla wszystkich pakietów System TaxSlayer oferuje dwie możliwości. Dostępny jest przewodnik w stylu rozmowy kwalifikacyjnej, który przeprowadzi Cię przez proces przygotowania oraz platforma z własnym przewodnikiem, która pozwala wybrać, które formularze i sekcje mają być wypełnione i kiedy. 

Możesz dowolnie poruszać się między kreatorem a systemem samonaprowadzającym, co jest pomocne, jeśli jesteś na tyle pewny siebie, aby wypełnić niektóre sekcje, ale czujesz, że potrzebujesz pomocy z innymi.

Płać Prep Fees Ze Zwrotem

TaxSlayer umożliwia wszystkim klientom odliczenie opłat prep TaxSlayer, w tym opłat za deklaracje stanowe, od ich federalnych zwrotów podatku dochodowego. Z tą opcją wiąże się dodatkowa opłata manipulacyjna. Przejdź do TaxSlayer.com po szczegóły.

Kalkulator Zwrotu

TaxSlayer ma dość rozbudowany internetowy kalkulator zwrotu podatku, który pozwala wprowadzić wiele informacji, które umieścisz na swoim zwrocie-status zgłoszenia, dochód osobisty, zysk lub strata z firmy, standardowe lub szczegółowe odliczenia i kredyty — i otrzymać szacunkowy federalny zwrot lub kwotę, którą jesteś winien. 

Możesz wprowadzić tyle lub tak mało, jak chcesz,ale pełna księgowość zapewnia dokładniejszą liczbę. Nie musisz korzystać z usługi podatkowej TaxSlayer, aby korzystać z tego kalkulatora, więc jest to wygodny sposób na oszacowanie zwrotu lub obowiązku podatkowego przed rozpoczęciem zwrotu na poważnie.

Aplikacje Mobilne I Funkcjonalność

TaxSlayer oferuje Android i iOS Aplikacje do pobrania. Są one funkcjonalnie identyczne jak zwykła strona internetowa i zawierają dodatkowe funkcje, takie jak kalkulator refundacji na miejscu. Regularna strona TaxSlayer jest już dość przyjazna dla urządzeń mobilnych, więc chociaż aplikacja jest fajną opcją, nie jest to absolutnie konieczne.

Baza Wiedzy

TaxSlayer posiada dobrze utrzymaną, możliwą do przeszukiwania bazę wiedzy z szerokim zakresem tematów pomocy.

Bezpłatne przygotowanie i zgłoszenie dla aktywnych członków wojska

Jeśli jesteś w czynnej służbie w kwalifikującym się oddziale armii USA, możesz przygotować i złożyć federalne zeznanie podatkowe w TaxSlayer za darmo. Nie ma wyjątków od tej zasady-nie ma znaczenia, jak skomplikowana jest Twoja sytuacja podatkowa.

Zalety TaxSlayer

Najbardziej godnymi uwagi zaletami TaxSlayer są przystępność cenowa i wygodne narzędzia, które pomagają podatnikom dostosować swoje doświadczenie.

 • Płatne Plany Są Bardziej Przystępne Niż Niektórzy Konkurenci. Oprócz kompleksowej bezpłatnej opcji, użytkownicy TaxSlayer korzystają z umiarkowanych cen płatnych planów. Najdroższa opcja, samozatrudniona, pobiera około $50 za złożenie federalne i mniej niż $40 na stan. Niektórzy konkurenci pobierają od dwóch do sześciu razy tyle.
 • Wybierz między kreatorem z przewodnikiem a samodzielnym przygotowaniem. TaxSlayer ma elastyczny interfejs, który pozwala wybrać sposób realizacji zwrotu. Tryb self-guided zapewnia minimalne wsparcie i wskazówki. Ale ci, którzy potrzebują pomocy, mogą skorzystać z asystenta.
 • Potężny Kalkulator Refundacji. Kalkulator zwrotu podatku TaxSlayer jest dość obszerny, prawie jak mini-zwrot, za który nie musisz płacić. Jeśli chcesz uzyskać podgląd tego, jak duży będzie twój zwrot lub obowiązek, ta funkcja jest idealna. 
 • Silne Zasoby Mobilne. Strona TaxSlayer i program prep są jednymi z najbardziej mobilnych-friendly w pobliżu. Jego aplikacje mobilne są również dość potężne, z większością funkcji i funkcji zwykłej strony internetowej. 
 • Gwarancja dokładności obejmuje Zwroty federalne i Stanowe. Gwarancja dokładności TaxSlayer obiecuje zwrócić filers za federalne i stanowe kary i odsetki przypisane do błędów obliczeniowych oprogramowania. Wielu konkurentów oferuje tylko Gwarancje dokładności na federalnych zwrotów.

Wady podatnika

Podczas gdy TaxSlayer zapewnia dużo huku za złotówkę, płacenie tak niskich cen oznacza życie bez pewnych korzyści, które można uzyskać od innych dostawców oprogramowania do przygotowywania podatków.

 • Brak wsparcia audytu dla tańszych planów i niektórych plików. Musisz uaktualnić plan Simply Free, aby uzyskać bezpłatną obsługę audytu.
 • Brak Bonusu Zwrotnego. TaxSlayer nie oferuje bonusu zwrotnego-zawsze otrzymujesz dokładną wartość federalnego zwrotu, nigdy więcej. Natomiast H & R Block oferuje skromny, ale powitalny bonus zwrotny, gdy zgadzasz się otrzymać co najmniej $100 jako kartę podarunkową Amazon.
 • Obsługa klienta nie jest tak solidna, jak niektóre inne programy. Jego bezpłatny system Obsługi Klienta ma ograniczone godziny pracy, nie ma Centrum pomocy kierowanego przez użytkowników i nadaje priorytet klientom Premium nad innymi (którzy również nie mają dostępu do czatu na żywo).

Jak TaxSlayer Się Układa

TaxSlayer to mniej znana nazwa w przestrzeni online tax prep. Ale ma wiele kluczowych cech wspólnych z H & R Block, znanym konkurentem.

TaxSlayer Blok H&R
Darmowy Plan Tak, w stosunkowo prostych sytuacjach Tak, tylko w prostych sytuacjach
Pomoc Ekspertów Pomoc w razie potrzeby od profesjonalistów podatkowych, ale bez opcji przygotowania pełnej usługi Tak, za dodatkową opłatą dostępna jest pomocna i kompleksowa usługa tax prep
Zapłacić Ze Zwrotem? Tak, za dodatkową opłatą Tak, za dodatkową opłatą
Koszt najdroższego planu  Począwszy od około $50 dla federalnych i mniej niż $ 40 za stan zwrotu Począwszy od około $85, plus około $40 za zwrot Państwa

Ostatnie Słowo

Niewiele osób lubi przygotowywać i składać swoje podatki, ale nie każdy ma takie same relacje z urzędem skarbowym, urzędami skarbowymi i ich podatnikiem.

Jeśli Twoja sytuacja podatkowa jest prosta, twoim najwyższym priorytetem jest wypełnienie deklaracji tak szybko i tanio, jak to możliwe i maksymalizacja zwrotu pieniędzy. Jeśli Twoja sytuacja jest bardziej skomplikowana, uniknięcie audytu jest prawdopodobnie poważnym problemem.

Chociaż TaxSlayer nie jest idealny, oferuje możliwości dla podatników na obu końcach spektrum, często po niższych kosztach niż konkurencja. Jeśli już zgłoszenia z bardziej znanym programem, takim jak H & R Block lub TurboTax, może to być czas, aby dać TaxSlayer bliżej przyjrzeć.

Cash App Taxes Review-Przygotuj i złóż swoje podatki Online w 100% za darmo

Poprzedni wpis

WTFinance: co warto wiedzieć o zarabianiu w kryptowalucie

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły