Artykuły

Recenzja karty kredytowej Wells Fargo Active Cash

0
Recenzja karty kredytowej Wells Fargo Active Cash
Recenzja karty kredytowej Wells Fargo Active Cash

Karta Kredytowa Wells Fargo Active CashSM jest zryczałtowaną kartą kredytową cash-back, która zarabia nieograniczone 2% nagród pieniężnych na wszystkich kwalifikujących się zakupach. Inne godne uwagi korzyści to atrakcyjny Bonus rejestracyjny dla nowych posiadaczy kont, Brak opłaty rocznej oraz 15-miesięczna promocja 0% APR zarówno na zakupy, jak i przelewy salda.

Jeśli wolisz nie radzić sobie z arbitralnymi ograniczeniami potencjału zarobkowego lub kategorii wydatków, które mogą lub nie muszą się zmieniać w ciągu miesiąca, kwartału lub roku, dobrze pasujesz do aktywnej karty gotówkowej Wells Fargo i jej bezsensownego programu nagród. Najbliższe porównanie to karta Citi Double Cash Card, która zarabia nieograniczony 2% cash back, gdy płacisz saldo w całości — 1% przy zakupie i 1% przy płatności.

Najważniejsze Cechy

Oto czego można się spodziewać po aktywnej karcie gotówkowej Wells Fargo.

Bonus Rejestracyjny

Zdobądź bonus 200 $po wydaniu 1000 $NA kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy Twoje konto jest otwarte.

Zdobywanie Nagród Cash-Back

Zdobądź nieograniczone 2% nagród pieniężnych na kwalifikujących się zakupach, bez ograniczeń i ograniczeń dotyczących tego, ile możesz zarobić. Nie ma tu żadnych poziomów wydatków ani kategorii bonusowych.

Odbieranie Nagród Cash-Back

Zdobyte nagrody można wymienić na:

  • Kredyt na wyciągu z poprzedniego zakupu, pod warunkiem, że zakup wynosi co najmniej 1$, a saldo nagród jest wystarczające, aby zrekompensować PEŁNĄ KWOTĘ zakupu.
  • Kredyt lub bezpośredni depozyt na kwalifikującą się kartę kredytową, konto czekowe lub kredyt hipoteczny.
  • Gotówka w bankomacie podczas korzystania z bankomatu lub karty debetowej.
  • Karty upominkowe od uczestniczących sprzedawców.

Minimalny próg wykupu i przyrost kredytów na koncie wynosi 25 USD. Minimalna kwota wykupu i przyrost bankomatu wynosi $20. Wytyczne dotyczące innych opcji wykupu mogą się różnić.

Ochrona Telefonu Komórkowego (Ubezpieczenie Telefonu Komórkowego)

Ciesz się bezpłatną ochroną telefonu komórkowego przed uszkodzeniem lub kradzieżą. Odbierz do $ 600 NA objęte wydarzenie, pomniejszone o $ 25 do odliczenia. Musisz zapłacić miesięczny rachunek za telefon komórkowy za pomocą aktywnej karty gotówkowej Wells Fargo, aby zakwalifikować się.

Płatności Zbliżeniowe

Użyj aktywnej karty gotówkowej Wells Fargo do dokonywania zakupów w czytnikach kart zbliżeniowych-wszędzie tam, gdzie widzisz symbol płatności zbliżeniowych.

Korzyści Z Podpisania Wizy

Wells Fargo Active Cash to karta Visa premium z kilkoma zaletami Visa Signature:

  • 24/7 usługi concierge dla potrzeb podróży, restauracji i rozrywki
  • Specjalne korzyści w obiektach uczestniczących w kolekcji Luxury Hotels Collection (zobacz Hotele podpisane wizą, aby uzyskać więcej informacji)

Wstępna promocja APR

Ciesz się 0% APR na zakupy i przelewy salda przez 15 miesięcy od daty otwarcia konta. Aby się zakwalifikować, przelewy salda muszą zostać dokonane w ciągu pierwszych 120 dni.

Po zakończeniu okresu promocyjnego obowiązuje zmienny regularny APR, obecnie od 14,99% do 24,99%. Twoja stawka zależy od twojej osobistej zdolności kredytowej i innych czynników.

Ważne Opłaty

Ta karta nie ma opłaty rocznej. Opłata za transakcję zagraniczną wynosi 3% wartości transakcji denominowanej w walucie innej niż amerykańska.

Wymagany Kredyt

Ta karta wymaga dobrego do doskonałego kredytu. Jeśli twój wynik kredytowy nie jest gdzie chcesz to być, należy rozważyć odkładanie aplikacji i pracy, aby podnieść swój wynik zamiast.

Zalety

Ton Wells Fargo Active Cash Card ma wiele do zrobienia. To najważniejsze atrakcje.

1. Brak Opłaty Rocznej

Nigdy nie zapłacisz rocznej opłaty za utrzymanie aktywnej karty gotówkowej Wells Fargo. To miła korzyść, jeśli nie planujesz wydawać wystarczająco szybko, aby zrównoważyć powtarzającą się opłatę — lub po prostu nie lubisz opłat rocznych.

2. Nieograniczone 2% nagrody pieniężne na wszystkie kwalifikujące się Zakupy

Wells Fargo Active Cash zarabia płaską, nieograniczoną stawkę nagród pieniężnych 2% na wszystkich kwalifikujących się zakupach. To wygodnie powyżej konkurencyjnych kart ryczałtowych, które płacą 1,5% cash back, jak Capital One Quicksilver Cash nagradza kartę kredytową.

3. Brak rotacyjnych kategorii lub poziomów wydatków

Jako zryczałtowana karta cash-back, Active Cash sprawia, że Twoje nagrody są proste. Nie musisz się tutaj martwić o rotację kategorii zakupów lub mylące poziomy wydatków.

4. Długa Promocja 0% APR na zakupy i przelewy salda

Karta Wells Fargo Active Cash card ma wyjątkowo długą promocję 0% APR. Przez 15 miesięcy po otwarciu konta nie będziesz płacić odsetek od zakupów ani przelewów salda (chociaż będziesz musiał dokonać kwalifikujących się przelewów salda w ciągu 120 dni od otwarcia konta).

Chociaż nie jest to najdłuższa promocja 0% APR w kategorii cash-back, jest blisko, a na pewno wystarczająco długo, aby spłacić znaczące zakupy lub przelewy.

5. Ponadprzeciętny Bonus Rejestracyjny

Bonus rejestracyjny Active Cash obiecuje 200 $ bonusowych nagród pieniężnych po wydaniu 1000 $w ciągu pierwszych trzech miesięcy Twoje konto jest otwarte. To miły, łatwy do osiągnięcia dodatek do Twojego salda nagród zaraz za bramką.

Wady

Rozważ te wady przed złożeniem wniosku o aktywną kartę gotówkową Wells Fargo.

1. Stawka nagród ograniczona do 2%

Spróbuj jak możesz, nie zarobisz więcej niż 2% cash back z Wells Fargo Active Cash card. To nie jest straszna stopa zwrotu, pamiętaj, ale jest niższa niż zwroty specyficzne dla kategorii oferowane przez wielu konkurentów.

Jeśli chcesz zdobyć nagrody w określonych kategoriach, takich jak zakupy spożywcze lub zakupy w drogeriach, możesz na przykład skorzystać z preferowanej karty kredytowej Blue Cash od American Express.

2. Ograniczenia salda w odniesieniu do niektórych umorzeń nagród pieniężnych

Musisz poczekać, aż zgromadzisz co najmniej 20 $w nagrodach gotówkowych, aby wymienić je na gotówkę w bankomacie, 25 $w nagrodach gotówkowych, aby wymienić je na wyciąg lub środki na koncie, a także pełną wartość zakupu, aby wymienić ją na konkretny wcześniejszy zakup. Wiele konkurencyjnych kart cash-back pozwala na wykupienie dowolnej kwoty.

3. Ma zagraniczną opłatę transakcyjną

Podróżujesz za granicę lub dokonujesz zakupu za granicą u zagranicznego dostawcy online? Przygotuj się do zapłaty 3% Dopłaty, Jeśli korzystasz z karty Wells Fargo Active Cash card. Możesz zamiast tego szukać karty kredytowej bez zagranicznych opłat transakcyjnych, która jest idealna do handlu międzynarodowego.

Ostatnie Słowo

Karta Kredytowa Wells Fargo Active CashSM jest idealną kartą Na co dzień przeznaczoną dla osób, które nie lubią wydawać lub kupować i nie mają obsesji na punkcie maksymalizacji zysków z wydatków na konkretny rodzaj nakładów. Jego prosty, płaski, nieograniczony 2% zwrot z wydatków prowadzi do zryczałtowanego pakietu kart kredytowych cash-back, przynajmniej wśród krajowych emitentów kart kredytowych.

Aktywna Gotówka to nie tylko jedna sztuczka. Wprowadzająca promocja APR należy do najlepszych w kategorii, a jego bonus rejestracyjny to nic do kichnięcia. I to bez opłaty rocznej. Jeśli szukasz nowej karty kredytowej cash-back, zrób sobie przysługę i przyjrzyj się Active Cash z bliska.

Jak obliczyć podatek od nieruchomości na nieruchomości

Poprzedni wpis

Przelot w trybie ekonomicznym – czy warto tak latać?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły