Artykuły

Przewijasz Zillow? Oto na co zwrócić uwagę

0

Przewijanie Zillow jest hobby (lub nawykiem), które stało się spopularyzowane podczas pandemii COVID-19. Podczas gdy patrząc na oferty domów na Zillow lub innych witryn z ofertami nieruchomości jest coś, co istnieje tak długo, jak te witryny były wokół, jego popularność gwałtownie wzrosła podczas pandemii.

Było to szczególnie prawdziwe na początku 2020 roku, kiedy wiele części kraju było pod rozkazami stay-at-home, przewijanie Zillow stało się sposobem na ucieczkę od rzeczywistości i fantazjowanie o różnych miejscach, które mogą być w grze. Nawet jak ograniczenia zostały złagodzone, Wiele osób nadal Zillow przewijania dla zabawy i przyjemności.

Co to jest przewijanie Zillow?

Przewijanie Zillow to proces przeglądania w domu wymienionym na Zillow lub innych witrynach domowych. Niezależnie od tego, czy szukasz domów z pomysłem przeniesienia się do nowego miejsca, czy po prostu aspirujesz, surfowanie po niekończących się spisach domów może być zabawnym sposobem na spędzenie czasu.

Różne sposoby przewijania Zillow

Jak można sobie wyobrazić, istnieje wiele różnych sposobów przewijania Zillow, w zależności od konkretnej sytuacji i tego, co chcesz z niej wyciągnąć. Oto kilka sposobów, że ludzie Zillow scroll:

  • Najemcy chcący kupić nowy dom
  • Aspirująco patrząc na rezydencje, domy gwiazd i inne gigantyczne miejsca, na które nigdy cię nie stać
  • Atrakcje turystyczne lub inne” słynne „domy, takie jak hotel z Lśnienia lub dom z”Opowieści wigilijnej”
  • Marzysz o właściwościach, które mogą dać ci inne życie niż to, które masz teraz. Mogą to być mieszkańcy miast marzący o gospodarstwie rolnym, mieszkańcy wsi lub przedmieść myślący o życiu w centrum lub o życiu w zupełnie innym mieście lub kraju
  • Inwestorzy, którzy chcą kupić nieruchomości na wynajem lub nieruchomości inwestycyjne

Bez względu na to, jakim typem Zillow surfer jesteś, nie można zaprzeczyć, że jest coś oczyszczającego w oglądaniu wszystkich milionów nieruchomości.

Na co zwracać uwagę porównując miejsca

Za każdym razem, gdy porównujesz różne właściwości, musisz zwrócić uwagę na kilka rzeczy. Jest to prawdą, niezależnie od tego, czy bez końca przewijasz Zillow, czy przeglądasz oferty swojego ulubionego Agenta Nieruchomości. Prawdopodobnie już porównujesz takie rzeczy, jak całkowita powierzchnia kwadratowa, liczba sypialni i łazienek oraz ogólny rozmiar nieruchomości, ale jest kilka innych rzeczy, o których warto pamiętać.

Jedną z rzeczy, o których należy pamiętać, jeśli patrzysz na nieruchomości w różnych częściach kraju niż ten, w którym mieszkasz, jest całkowity koszt utrzymania. $ 800,000 może ledwo dostać 3 pokojowe ranczo w dobrej części Los Angeles, podczas gdy w tańszych częściach kraju, takich jak Cincinnati, możesz sobie pozwolić na rezydencję. Inną rzeczą do rozważenia jest rzeczywiste koszty związane z przeprowadzką.

Twoje koszty przeprowadzki będą się różnić w zależności od tego, ile „rzeczy” musisz przenieść i czy przeprowadzasz się przez miasto lub przez cały kraj. Podczas gdy Przeprowadzka może dać Ci nowy finansowy start, koszty materialne i niematerialne są na tyle wysokie, że prawdopodobnie nie chcesz się przeprowadzać co kilka miesięcy. I oczywiście, wystarczy wziąć pod uwagę koszty przeprowadzki, jeśli faktycznie planujesz przeprowadzkę. Jeśli surfujesz po Zillow tylko dla przyjemności, możesz to zrobić za darmo!

Jak przygotować się do zakupu domu

Ale jeśli jesteś Zillow przewijanie z pomysłem, aby kupić house albo w perspektywie krótkoterminowej lub w ciągu najbliższych kilku lat, istnieje kilka rzeczy, które można zrobić, aby przygotować się do zakupu domu. Będziesz chciał, aby upewnić się, że Twój wynik kredytowy jest tak dobry, jak można zrobić to. Wyższa ocena kredytowa oznacza niższe oprocentowanie kredytu hipotecznego, a to będzie umieścić więcej pieniędzy w kieszeni każdego miesiąca.

Inną rzeczą, którą będziesz chciał omówić ze swoim współmałżonkiem, partnerem lub znaczącym innym, jest Twój budżet. Ważne jest, aby być szczerym ze sobą o ile dom można sobie pozwolić. Bardzo łatwo jest w procesie zakupu domu porozmawiać o droższych domach. Masz pomysł, że chcesz pozostać w budżecie od 200 000 do 250 000 dolarów. Ale potem widzisz dom, który jest wymieniony na $269,000. Odwiedzasz go i zakochujesz się, ale potem jest wojna licytacyjna i kończysz na kontrakcie za 290 000 dolarów. Wiedząc, jak ustawić swój budżet i co to oznacza dla tego, na co możesz sobie pozwolić.

The Bottom Line

Jeśli spędzasz noce i weekendy przeglądając nieruchomości na Zillow, wiedz, że nie jesteś sam. Zillow surfing stał się coraz bardziej rozpowszechniony w ciągu ostatnich kilku lat i istnieje wiele różnych powodów, dla których ludzie to robią. Jeśli porównujesz właściwości, oprócz oczywistych rzeczy, takich jak sypialnie i powierzchnia kwadratowa, pamiętaj, aby wziąć pod uwagę koszty utrzymania i koszty przeprowadzki. A jeśli nowy dom jest coś, co planujesz w ciągu najbliższych miesięcy lub lat, upewnij się, że masz Scoring kredytowy i ustawić swój budżet domowy.

Powiązane

Zapisz się na Mint już dziś

Od budżetów i rachunków po bezpłatną ocenę kredytową i nie tylko, będziesz
odkryj bezproblemowy sposób, aby być na bieżąco.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie

Dan Miller (88 Postów)

Dan Miller jest niezależnym pisarzem i założycielem PointsWithACrew.com, strona, która pomaga rodzinom podróżować za darmo / tanio. Jego główna baza znajduje się w Cincinnati, ale stara się podróżować po świecie jak najwięcej ze swoją żoną i sześciorgiem dzieci.

Linki

9 sposobów na zaoszczędzenie na rachunku za zakupy

Poprzedni wpis

8 Najlepsze Tanie Plany Telefonów Komórkowych, Które Pozwolą Ci Zaoszczędzić Pieniądze

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły