Artykuły

Przegląd karty kredytowej IHG Rewards Club Premier

0
Przegląd karty kredytowej IHG Rewards Club Premier
Przegląd karty kredytowej IHG Rewards Club Premier

Karta kredytowa IHG ® Rewards Club Premier firmy Chase to karta kredytowa Hotel rewards z roczną opłatą w wysokości 89 USD. Jest to idealne miejsce dla osób często podróżujących, które regularnie zatrzymują się w hotelach InterContinental Group, które obejmują tysiące hoteli Holiday Inn, Staybridge Inn i Candlewood Suites w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie.

Każdy zakup za pomocą tej karty zarabia punkty, które można wymienić na pobyt w hotelach w tysiącach obiektów IHG na całym świecie, zwykle w cenach od 0,005 USD do 0,01 USD za punkt. Posiadacze kart w dobrej kondycji otrzymują również wiele przydatnych przywilejów w hotelach IHG, w tym 1 nocleg w ramach nagrody rocznie i automatyczny awans do statusu Platinum Elite, co przyspiesza zdobywanie punktów i uprawnia członków do bezpłatnego podwyższenia standardu pokoju.

Jeśli interesuje Cię alternatywa dla IHG Rewards Club Premier, skorzystaj z kart hotelowych, takich jak karta kredytowa Marriott Bonvoy Boundless™ od Chase. Warto również wziąć pod uwagę specjalne karty kredytowe linii lotniczych, takie jak United MileagePlus Explorer i karty podróżne ogólnego przeznaczenia, takie jak Chase Sapphire Preferred.

Najważniejsze Cechy

To najważniejsze cechy karty IHG Rewards Club Premier.

Bonus rejestracyjny

Zdobądź 125 000 punktów bonusowych, jeśli wydasz co najmniej 3 000 $NA kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 3 miesięcy członkostwa w kartach. To jest warte więcej niż 10 bezpłatnych noclegów w uczestniczących IHG properties.

Zdobywanie punktów IHG Rewards Club

Ta karta zapewnia nagrody w tych stawkach:

 • Każdy $1 wydany w IHG properties daje nieograniczone 10 punktów, w sumie do 25 punktów za każdy $ 1 wydany w IHG properties.
 • Zakupy dokonane w restauracjach, stacjach benzynowych i sklepach spożywczych zdobywają nieograniczone 2 punkty za 1$.
 • Wszystkie inne zakupy, w tym pobyty hotelowe w hotelach innych niż IHG, zarabiają nieograniczony 1 punkt za 1$.

Wymiana punktów IHG Rewards Club

Punkty można wymienić na bezpłatne pobyty hotelowe w IHG properties, zaczynając od minimum 10 000 punktów dla obiektów niższego poziomu i 70 000 punktów dla obiektów najwyższego poziomu. Jeśli nie masz wystarczającej ilości punktów, aby zapłacić za cały pobyt, można kupić do 10,000 dodatkowe punkty w $0.007 za sztukę ($70 maksimum) poprzez IHG punkty & opcja gotówkowa. Progi wykupu mogą ulec zmianie w dowolnym momencie.

W momencie wykupu wartości punktów zwykle wahają się od 0,005 $do 0,01$, czasami mniej lub bardziej. Punkty nie tracą ważności, o ile w ciągu 12 miesięcy wykorzystasz je lub zarobisz więcej – poprzez zakupy kartą lub pobyt w hotelu.

Czwarta Nagroda Noc Gratis

Jeśli zarezerwujesz pobyt premiowy na cztery lub więcej nocy (opłacony w całości punktami), automatycznie otrzymasz czwarty nocleg gratis.

Roczna Premia Za Wydatki

Jeśli wydasz co najmniej 20 000 $na zakupy i dokonasz jednego dodatkowego zakupu w tym samym roku kalendarzowym, otrzymasz dodatkowe 10 000 punktów bonusowych.

Dotacja Na Zakup Punktów

Skorzystaj z 20% zniżki na zakup punktów IHG z kartą IHG Rewards Club Premier.

Wieczór Nagród Rocznicowych

Co roku otrzymujesz 1 noc premiową do wykorzystania w tysiącach nieruchomości na całym świecie. Wykupienie noclegu bezpłatnego nie kosztuje punktów, ale nie zdobywa się dodatkowych punktów za pobyt.

Ulepszenie Statusu Platinum Elite

Dopóki pozostajesz członkiem karty w dobrej kondycji, możesz cieszyć się statusem IHG Platinum Elite. Musisz formalnie ubiegać się o ten status po odbierz swoją kartę, ale to nic nie kosztuje.

Status Platinum Elite daje liczne korzyści:

 • Odprawa priorytetowa
 • Bezpłatne ulepszenia pokoi, gdy tylko są dostępne
 • Gwarantowana dostępność pokoi z co najmniej 72-godzinnym wyprzedzeniem
 • 50% bonusu za wszystkie pobyty w hotelu IHG – na przykład za pobyt, który zarobiłby 2000 punktów, otrzymuje się 3000 punktów ze statusem Platinum Elite

Ważne Opłaty

Opłata roczna wynosi 89 USD. Nie ma żadnych zagranicznych opłat transakcyjnych. Przelewy salda kosztują więcej $5 lub 5% i zaliczki gotówkowe kosztują więcej $ 10 lub 5%.

Wymagany Kredyt

Ta karta wymaga dobrego lub doskonałego kredytu.

Zalety

 1. Hojny Bonus rejestracyjny. Ta karta ma jeden z najbardziej hojnych bonusów rejestracyjnych w kategorii nagród hotelowych-szczególnie w tej stosunkowo skromnej cenie.
 2. Automatyczna Aktualizacja Statusu Platinum Elite. Karta IHG Rewards Club Premier posiada automatyczny status Platinum Elite, drugi co do wielkości status IHG frequent traveler. Platinum Elite uprawnia do 50% szybszych zarobków punktowych podczas pobytu w hotelach IHG, bezpłatnych ulepszeń pokoi w miarę dostępności, 72-godzinnej gwarantowanej dostępności i innych przywilejów. Ta korzyść nie kosztuje nic dodatkowego, a jej wartość jest potencjalnie Ogromna dla osób często podróżujących. Natomiast Posiadacze Kart bezgranicznych Marriott Bonvoy otrzymują tylko status Silver Elite, niższy poziom frequent traveler, który nie obejmuje bezpłatnych ulepszeń pokoju, gwarantowanej dostępności pokoju ani 50% szybszych zarobków punktowych.
 3. Zaoszczędź 20% na zakupach, kupując punkty za pomocą karty. Jeśli chcesz kupić dodatkowe punkty IHG za pomocą karty, zaoszczędzisz 20% na wartości nominalnej – niezła dotacja na podróż premiową.
 4. Kategorie punktów 2X są szerokie. Kategorie IHG Rewards Club Premier Card, które nagradzają 2 punkty za wydany 1$, obejmują szerokie, codzienne wydatki: Gaz, Artykuły spożywcze i restauracje. Jest to duża zaleta dla często podróżujących szukających impulsu do codziennych wydatków.
 5. Brak Opłaty Za Transakcję Zagraniczną. Posiadacze kart IHG Rewards Club Premier nie muszą się martwić o zagraniczne opłaty transakcyjne. To świetna wiadomość dla posiadaczy kart, którzy regularnie podróżują za granicę. Natomiast Citi Hilton Honors Visa Signature pobiera 3% opłaty za transakcję zagraniczną.

Wady

 1. Ma roczną opłatę w wysokości 89 USD. Roczna opłata za tę kartę w wysokości 89 USD może zniechęcić podróżnych świadomych budżetu.
 2. Nieelastyczne Opcje Wykupu. Chociaż punkty IHG Rewards Club można wymienić w ponad 5000 obiektach na całym świecie, niewiele można z nimi zrobić. Nie można ich wymienić na towary, kredyty na wyciągi, karty podarunkowe, a nawet na dodatkowe zakupy w uczestniczących hotelach. Rezerwa Citi Hilton Honors umożliwia wymianę na dodatkowe koszty hotelowe, A nagrody w US Bank FlexPerks Travel Rewards umożliwiają wymianę na towary ogólne i ekwiwalenty pieniężne, takie jak karty podarunkowe i kredyty na wyciągu, oprócz zakupów związanych z podróżą.
 3. Ograniczone korzyści z podróży i doświadczenia. Chociaż karta IHG Rewards Club Premier ma automatyczny status Platinum Elite, oferuje niewiele korzyści związanych z podróżami i doświadczeniem, które nie są bezpośrednio związane z hotelami IHG lub systemem nagród. Na przykład nie ma usługi konsjerża, ubezpieczenia ochrony podróży ani dostępu do wydarzeń ekskluzywnych/VIP (te rzeczy nie są objęte statusem Platinum Elite). Natomiast Citi Hilton Honors Reserve oferuje całodobową pomoc w rezerwacji podróży i wyłączny dostęp do wielu specjalnych wydarzeń, takich jak koncerty i konkursy sportowe.
 4. Potencjalnie niskie wartości punktowe przy wykupie. Chociaż wartość punktów IHG Rewards Club różni się w zależności od kosztu pieniężnego pobytu w hotelu, za który są one umarzane, zakres zwykle wynosi od 0,005 do 0,01 USD, a IHG pobiera 0,007 USD za punkt przy zakupie za pośrednictwem Points & Cash. Punkty banku amerykańskiego FlexPerks są niezawodnie warte 0,02 USD za sztukę, a punkty zgromadzone w Chase Sapphire Preferred są warte do 0,0125 USD, gdy są wymieniane na podróże w portalu Ultimate Rewards Chase.

Ostatnie Słowo

InterContinental Hotel Group nie jest dobrze znaną nazwą, ale niektóre z jej marek hotelowych z pewnością są. Jeśli kiedykolwiek zatrzymałeś się w hotelu Holiday Inn, Holiday Inn Express lub innym powiązanym obiekcie, zatrzymałeś się w hotelu IHG. W zależności od tego, jak często podróżujesz i jak często napotykasz produkty marki IHG, może to być potężna karta nagród, którą możesz zachować w swoim portfelu-nawet jeśli używasz innego produktu, takiego jak karta nagród lotniczych lub karta zwrotu gotówki, jako karty głównej.

Z drugiej strony, karta kredytowa IHG® Rewards Club Premier nie jest idealna dla rzadkich podróżnych, posiadaczy kart, którzy wolą nie radzić sobie z rocznymi opłatami, posiadaczy kart, którzy preferują bardziej elastyczne programy nagród z szerszą gamą opcji wykupu, a także podróżujących szukających dodatkowych korzyści, takich jak usługi konsjerża i dostęp VIP. Oczywiście, jeśli wolisz inną rodzinę hotelarską-powiedzmy Hilton lub Marriott – z pewnością znajdziesz odpowiednią kartę dla siebie, ponieważ dostępnych jest wiele innych kart kredytowych hotel rewards.

Jak zaoszczędzić pieniądze w Whole Foods

Poprzedni wpis

7 najlepszych kart kredytowych

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły