Artykuły

Przegląd aplikacji Flipp – Znajdź cotygodniowe oferty spożywcze i kupony Online

0
Przegląd aplikacji Flipp - Znajdź cotygodniowe oferty spożywcze i kupony Online

Nie da się zaprzeczyć, że wydajemy dużo pieniędzy na jedzenie. Według Departamentu Rolnictwa Stanów Zjednoczonych Amerykanie wydali w 2020 roku około 8,6% dochodu rozporządzalnego na żywność, z czego większość wydali na Artykuły spożywcze.

Podczas gdy wydatki na żywność są nieuniknione, ważne jest, aby jak najlepiej wykorzystać swoje ciężko zarobione pieniądze, zwłaszcza gdy przy napiętym budżecie.

Na szczęście aplikacje na smartfony, takie jak Flipp, pozwalają wykorzystać cotygodniowe oferty i kupony, aby zaoszczędzić pieniądze na zakupach spożywczych. Flipp szacuje, że przeciętny użytkownik oszczędza do $45 tygodniowo, czyli prawie $2,400 rocznie. Jeśli masz dość przepłacania za zakupy spożywcze i chcesz niezawodnego sposobu na zaoszczędzenie pieniędzy w każdej podróży na zakupy, Flipp jest jedną z najlepszych aplikacji do zakupów spożywczych.

Jak Działa Flipp

Istnieje zaskakująca liczba aplikacji, które pomagają zaoszczędzić na zakupach. Aplikacje do skanowania paragonów, takie jak Ibotta i Fetch Rewards, zwracają gotówkę za zakup produktów od marek partnerskich. I aplikacji mobilnych kuponów, takich jak Coupons.com umożliwia przycinanie cyfrowych kuponów do smartfona, dzięki czemu można je zrealizować w kasie.

Ale Flipp różni się od większości aplikacji do zakupów spożywczych. Koncentruje się na cotygodniowych ulotkach sprzedaży sklepów spożywczych, aby pomóc ci zaoszczędzić. Pomimo braku rabatów, Flipp jest nadal wszechstronną aplikacją, która pomaga zaoszczędzić pieniądze na artykułach spożywczych i domowych. I nie może być łatwiejszy w użyciu.

1. Pobierz aplikację Flipp

Flipp jest dostępny za darmo na Androida i iOS. Platforma działa w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Po pobraniu Flipp, utworzyć konto, łącząc się przez Facebook, konto Google, lub adres e-mail.

Flipp.com ma taką samą funkcjonalność jak aplikacja, ale aplikacja jest lepsza, ponieważ możesz zabrać ją ze sobą, gdy idziesz na zakupy. Po utworzeniu konta w Flipp wpisujesz swój kod pocztowy lub Pocztowy, aby umożliwić Flipp dostosowywanie ofert i ofert do lokalnych sprzedawców.

2. Wybierz Swoje Ulubione Sklepy

Po utworzeniu konta wybierasz najczęściej odwiedzane sklepy lokalne i zapisujesz je na karcie Ulubione. Ta zakładka zawiera cotygodniowe ulotki dla konkretnych sklepów, dzięki czemu można szybko znaleźć cotygodniowe ulotki dla sklepów, które regularnie patronujesz.

Flipp współpracuje z ponad sklepami 2,000 i można znaleźć cotygodniowe reklamy z popularnych sklepów, takich jak:

 • Aldi
 • Costco
 • CVS
 • Best Buy
 • Dollar General
 • Dolar Rodzinny
 • Kroger
 • Meijer
 • Publix
 • Sam ’ s Club
 • Cel
 • Walgreens
 • Walmart
 • Winn-Dixie

Flipp umożliwia również wyszukiwanie określonych reklam w sklepie, ale zapisywanie sklepów na karcie Ulubione utrzymuje wszystko w jednej łatwo dostępnej sekcji.

Jeśli dotkniesz tygodniowej ulotki, zostanie ona rozszerzona na przewijaną, pełnoekranową wersję papierowej ulotki, którą zwykle dostajesz w poczcie lub w sklepach w pobliżu wózków. Pozwala to szybko skanować oferty przed sporządzeniem listy zakupów.

Tygodniowe ulotki są niezwykle przydatne w obniżaniu kosztów zakupów spożywczych. Na przykład, cotygodniowa ulotka Walmart zwykle ma oferty na produkty, mięso, mrożone posiłki, środki czystości i różne artykuły gospodarstwa domowego. Ale to tylko jeden przykład. Większość sieci spożywczych ma podobną tygodniową ulotkę sprzedaży, więc zwykle można znaleźć oszczędności wszędzie tam, gdzie robisz zakupy.

3. Tworzenie listy zakupów

Aplikacje takie jak Ibotta i Checkout 51 pozwalają wstępnie wybrać oferty dla określonych produktów przed udaniem się do sklepu spożywczego. To skuteczny sposób na znalezienie rabatów na zakupy. Ale jeśli nie znajdziesz rabatów na produkty, które często kupujesz, masz pecha lub musisz dostosować cotygodniową listę zakupów, aby kupić kwalifikujące się produkty, z których wiele ma ogólnych konkurentów, którzy są tańsi nawet po rabacie.

Flipp jest skuteczny w oszczędzaniu pieniędzy, ponieważ niezawodnie podkreśla oszczędności w sklepie dla zszywek spożywczych. Tygodniowe ulotki dla dużych sieci spożywczych prawie zawsze mają oferty na produkty, mięso, wypieki i artykuły gospodarstwa domowego, dzięki czemu można utworzyć cotygodniową listę zakupów, która jest pełna produktów sprzedaży, aby obniżyć koszty.

Istnieją dwa sposoby tworzenia listy zakupów na Flipp. Pierwszą opcją jest ręczne wyszukiwanie produktów spożywczych. Alternatywnie możesz użyć listy polecanych produktów Flipp w zakładce Lista zakupów i stuknij, aby dodać produkty do swojej listy. Podobnie jak ty, Flipp podkreśla oferty lokalnych sklepów na wymienione towary.

Na przykład, jeśli wyszukasz chleb, Flipp może wyświetlać wyniki takie jak:

 • Publix Nature ’ s Own pszenny chleb buy-one, get-one – free deal
 • $ 1-off deal dla świeżości gwarantowanej francuski chleb w Walmart
 • 1,25 $ hot dog i bułki hamburgerowe w Family Dollar
 • Kup jeden, zdobądź jeden za 50% zniżki na świeży chleb w CVS

Stuknięcie w konkretną ofertę prowadzi do transakcji na cyfrowej ulotce tego sklepu. Jeśli dotkniesz oferty w widoku ulotki, Flipp doda ją do listy zakupów.

Możesz też pominąć część wyszukiwania i po prostu dodać lokalne oferty do listy zakupów bezpośrednio z ulotki sklepu. Jeśli chcesz robić zakupy tylko w jednym sklepie i zazwyczaj kupujesz te same produkty co tydzień, jest to najlepsza metoda, ponieważ pomijasz fazę wyszukiwania.

4. Kupuj i oszczędzaj

W sklepie spożywczym użyj funkcji listy zakupów Flipp, aby być na bieżąco.

Zwróć uwagę, że sklepy takie jak Publix i Safeway oferują kontrole deszczowe na niedostępne cotygodniowe produkty reklamowe. Rain kontrole są kupony sklepów wydania, jeśli zabraknie produktu podczas sprzedaży, co pozwala zablokować w cenie sprzedaży na później.

Jeśli Produkt Wyprzedażowy nie jest dostępny, poproś o ponowne sprawdzenie i użyj Flippa, aby pokazać sprzedawcy lub menedżerowi cenę sprzedaży, o której mowa. Kontrole deszczu są zwykle ważne przez określoną liczbę dni, takich jak 30 lub 90. Oznacza to, że powinieneś mieć czas, aby skorzystać z okazji kolejnej podróży na zakupy. Możesz znaleźć zasady wyboru sklepu, odwiedzając jego stronę internetową i czytając stronę polityki kuponów lub Często zadawane pytania.

Możesz również użyć Flipp, aby pomóc ci dopasować cenę w sklepach, które oferują dopasowanie ceny. Na przykład, jeśli robisz zakupy spożywcze w Target, możesz użyć Flippa, aby wyciągnąć ulotki dla Costco i Walmart, dwóch konkurentów Cena docelowa-pasuje do. Jeśli okaże się, że Costco lub Walmart sprzedaje identyczny produkt, który kupujesz w Target po niższej cenie, możesz pokazać tę cenę kasjerowi i poprosić o dopasowanie ceny.

W dzisiejszych czasach mniej sklepów oferuje dopasowanie cen, ale jeśli twój sklep spożywczy Tak, użyj Flippa, aby zbadać konkurencję i poszukać okazji do oszczędzania. Dopasowanie cen jest najbardziej korzystne dla drogich produktów sklepy często mają większe rozbieżności cenowe, takie jak mięso.

Flipp oznacza również listę zakupów produktów, jeśli umowa wygasła, więc nie doświadczysz żadnych niespodzianek w kasie.

Najważniejsze Cechy

Cotygodniowe ulotki Flipp i funkcja listy zakupów pozwalają zacząć oszczędzać pieniądze, kupując oferty. Ale kilka innych funkcji sprawia, że ta aplikacja mobilna jest warta pobrania.

3 > cyfrowe kupony i karty lojalnościowe

Innym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy dzięki aplikacji Flipp jest użycie karty kupony. Ta zakładka zawiera kupony papierowe i cyfrowe dla różnych sklepów spożywczych i innych sprzedawców detalicznych. Flipp organizuje kupony w dwóch kategoriach:

 1. Kupony Na Karty Lojalnościowe. Flipp podkreśla kupony można dodać do ponad 450 karty lojalnościowe nagrody. Po dotknięciu kuponu możesz przeczytać pełne szczegóły oferty, drobnym drukiem i datę ważności kuponu. Istnieje również sekcja sposoby realizacji, w której stukasz, aby załadować kupon sklepowy na odpowiednią kartę lojalnościową. Kupony, które dodajesz do swojej karty lojalnościowej, automatycznie stosują oszczędności przy kasie.
 2. Dodatkowe Kupony. Możesz również użyć kuponów cyfrowych, aby zaoszczędzić na zakupach spożywczych i codziennych zakupach z Flipp. Ta sekcja podkreśla Lokalne sklepy z kuponami papierowymi i cyfrowymi. Stuknięcie w kupon wyświetla szczegóły oferty, drobny druk i instrukcje dotyczące korzystania z kuponu. Niektóre kupony wymagają drukowania, podczas gdy inne mają skanowalny Kod kreskowy, który możesz przedstawić kasjerowi przy kasie.

Aby zapisać kartę lojalnościową na koncie Flipp, wprowadź numer telefonu lub numer karty lojalnościowej lub zeskanuj kod kreskowy karty lojalnościowej, w zależności od sklepu. Po zapisaniu karty w aplikacji możesz jej użyć przy kasie, skanując ją przez kasjera.

Obszerna lista partnerów programu lojalnościowego Flipp sprawia, że kupony z Flipp są tak proste. Nie musisz się martwić o zapomnienie kuponów lub kart lojalnościowych w domu. Ponadto możesz szukać oszczędności w podróży, aby znaleźć najlepsze ceny.

Niektóre karty lojalnościowe sklepu współpracujące z Flipp obejmują:

 • Duże Partie
 • Koło K
 • CVS
 • Dollar General
 • H-E-B
 • IGA
 • Petco
 • Publix
 • Sam ’ s Club
 • Wegmans

Wystarczy pamiętać, że Flipp nie musi mieć kupony dla każdego sklepu w danym momencie. Zazwyczaj można znaleźć kupony dla głównych sklepów, takich jak CVS i Publix, ale nie ma gwarancji. Dlatego jedna z popularnych porad dotyczących kuponów polega na korzystaniu z wielu aplikacji do pozyskiwania kuponów, dzięki czemu można konsekwentnie znaleźć oszczędności.

Lista Obserwowanych Flipp

Jeśli nie chcesz przeglądać tygodniowych ulotek, aby utworzyć listę zakupów, funkcja listy obserwowanych Flipp jest dla ciebie.

Flipp pozwala dodać produkty, które chcesz monitorować dla Ofert do listy obserwowanych. Na przykład, jeśli dodasz papier toaletowy, Flipp grupuje oferty papieru toaletowego pod nową zakładką papier toaletowy. Oferty często zawierają oszczędności, takie jak sprzedaż w dolarach, oferty BOGO, rabaty procentowe i oferty tylko online. Oferty pokazują również, ile dni pozostało do wygaśnięcia oferty. Jeśli dotkniesz oferty, automatycznie przeniesie Cię ona do cotygodniowej ulotki tego sklepu, dzięki czemu możesz dotknąć oferty, aby zapisać ją na liście zakupów. Oferty tylko Online mają przycisk, który przekierowuje Cię na stronę sprzedawcy, abyś mógł robić zakupy online.

Możesz dodawać i usuwać produkty z listy obserwowanych, aby dopasować je do nadchodzących potrzeb zakupowych. Możesz także włączyć powiadomienia dotyczące określonych produktów. Jeśli więc chcesz wiedzieć, kiedy nowe oferty zbożowe są aktywne, po prostu dotknij ikony dzwonka powiadomień obok nagłówka kategorii produktu, a Flipp wyśle Ci powiadomienia push o nowych ofertach.

To przesada, aby włączyć alerty deal dla wszystkiego na liście zakupów. Ale powinieneś skonfigurować listę obserwowanych dla wszystkich swoich regularnych zakupów, aby szybko znaleźć oferty, aby zbudować wirtualną listę zakupów.

Nadchodzące Ulotki

Flipp ma też małą sektęion nadchodzących ulotek obok regularnych tygodniowych ulotek. Umożliwia to dostęp do nadchodzących ofert tygodnia na kilka dni przed wysłaniem przez sklepy ulotek pocztą i opublikowaniem ich w Internecie.

Jeśli próbujesz ekstremalnie-kupon lub zaplanować wycieczki spożywcze z wyprzedzeniem, Ta sekcja jest przydatna. Flipp pozwala również zapisywać oferty z nadchodzących ulotek na liście zakupów, chociaż musisz poczekać, aż umowa wejdzie w życie, zanim faktycznie zaoszczędzisz pieniądze w sklepie lub online.

Nadchodzące ulotki to mała sekcja, ale często można znaleźć podglądy ulotek dla głównych sklepów, takich jak Aldi, CVS, Walgreens i Walmart, aby zbudować listę zakupów z wyprzedzeniem.

Zalety

Flipp upraszcza oszczędności, organizując ulotki i kupony w jednej aplikacji. Ponadto istnieje kilka innych zalet korzystania z tej uniwersalnej aplikacji oszczędnościowej.

 1. Intuicyjny Interfejs. Konstrukcja Flippa jest niezaprzeczalnie jedną z mocnych stron platformy. Przycinanie kuponów i ofert ulotek jest intuicyjne i zajmuje jedno dotknięcie. Tworzenie listy zakupów jest również szybkie, a między kartą zalecany produkt a funkcją wyszukiwania można szybko utworzyć cyfrową listę zakupów z każdym potrzebnym produktem.
 2. Wspólne Listy Zakupów. Możesz udostępniać listy zakupów, aby uprościć zakupy domowe. Udostępnianie listy innym użytkownikom Flipp łączy obie listy zakupów, dzięki czemu znajomi i rodzina mogą dodawać produkty do jednej listy przed udaniem się do sklepu. Listy zakupów spożywczych mają opcję zaproszenia, a listy można udostępniać za pośrednictwem tekstu, mediów społecznościowych i poczty e-mail. Zauważ, że obaj współpracownicy potrzebują konta Flipp.
 3. Coś Więcej Niż Zakupy. Między tygodniowymi ulotkami a solidną funkcją listy zakupów, nie ma wątpliwości, że artykuły spożywcze są miejscem, w którym błyszczy Flipp. Ale aplikacja rozszerzyła się poza żywność, aby pomóc ci zaoszczędzić jeszcze więcej. Możesz znaleźć cotygodniowe ulotki dla domów towarowych, aptek, sklepów zoologicznych, sprzedawców detalicznych artykułów biurowych, sklepów z elektroniką, sklepów z artykułami sportowymi, sklepów z odzieżą i detalistów samochodowych.
 4. Odmiana Kuponu. Flipp współpracuje z ponad 450 programami lojalnościowymi i oferuje różne kupony drukowane, cyfrowe i tylko online, aby pomóc ci zaoszczędzić. Kupony nie zawsze są dostępne dla każdego sprzedawcy. Ale jest to miły dodatek do tygodniowych ulotek,a główne sklepy zwykle mają kilka kuponów.
 5. Funkcje Oszczędzające Czas. Funkcje takie jak zapisywanie ulubionych sklepów i lista obserwowanych ofert pomagają szybko znaleźć oszczędności w ulubionych sklepach i produktach.

Wady

Flipp stara się być all-in-one aplikacji oszczędności, i na wielu frontach, osiąga ten cel. Ale nadal są wady korzystania z Flipp, zwłaszcza gdy porównujesz go z popularnymi aplikacjami nagradzającymi.

 1. Brak Nagród Cash-Back. Wiele aplikacji, które pomagają zaoszczędzić pieniądze na zakupach spożywczych, pozwala zdobyć nagrody cash-back za zakup produktów poszczególnych marek. Często cash back wypłaca się w postaci punktów w aplikacji, które można wymienić na Bezpłatne karty upominkowe. Aplikacje takie jak Ibotta pozwalają również wymieniać punkty na gotówkę PayPal. Niestety, Flipp nie posiada funkcji, która pozwala zdobywać nagrody za zakupy. Chociaż Flipp w dużej mierze nadrabia to swoją solidną sekcją tygodniowych ulotek, nadal jest to minus.
 2. Nie Pasywny. Jeśli nie lubisz planowania zakupów, Flipp nie jest dla ciebie. Aby zmaksymalizować swoje oszczędności, musisz sprawdzić cotygodniowe ulotki dla Ofert i klip kupony do wykorzystania przy kasie. Nawet jeśli zapisujesz ulubione sklepy i polegasz na liście obserwowanych, korzystanie z Flippa nadal wymaga czasu. W przeciwieństwie do tego, aplikacja Dosh wypłaca Ci Nagrody cash-back automatycznie, gdy robisz zakupy z połączonym debit lub karta kredytowa w setkach sklepów, w tym firm takich jak Instacart i Walmart. Jeśli preferujesz pasywny dochód i nie masz czasu na korzystanie z Flipp, Dosh jest lepszym wyborem.
 3. Brak ofert internetowych. Flipp ma kilka ofert i kuponów online. Ale jeśli chcesz zmaksymalizować oszczędności online, zamiast tego użyj witryn z nagrodami, takich jak Rakuten. Możesz także wypróbować rozszerzenia przeglądarki zakupów, takie jak Capital One Shopping, aby automatycznie zastosować kody kuponów podczas zakupów online i zdobyć bezpłatne karty upominkowe na zakupy od określonych partnerów.

Ostatnie Słowo

Nie ma jednej aplikacji, która mogłaby zaspokoić wszystkie twoje potrzeby finansowe. Aplikacje do finansów osobistych pomogą Ci śledzić wydatki lub nauczyć się inwestować. Aplikacje takie jak Flipp są przydatne do oszczędzania pieniędzy na artykułach spożywczych i codziennych rzeczach.

Ale te aplikacje są pomocne tylko wtedy, gdy poświęcisz czas na ich użycie i włączysz podstawowe wskazówki dotyczące finansów osobistych, takie jak trzymanie się budżetu.

Powinieneś również stworzyć niedrogi plan posiłków rodzinnych i włączyć kilka tanich pomysłów na posiłek, aby jeszcze bardziej rozciągnąć oszczędności.

Tak długo, jak używasz Flipp, aby zwiększyć swoje wysiłki, aby zapisać z innymi strategiami, Flipp może pomóc zaoszczędzić więcej pieniędzy każdego roku bez większego wysiłku.

Strategia inwestycyjna – dogs of the dow

Poprzedni wpis

Jak uzyskać niedrogą opiekę medyczną bez ubezpieczenia zdrowotnego?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły