Artykuły

Praca Na Rzecz Wolności Finansowej

0

Aby uczcić i docenić, w jaki sposób nasi Minterzy osiągają swoje finansowe kamienie milowe, skontaktowaliśmy się z codziennymi użytkownikami Mint, takimi jak ty, aby podzielić się ich historiami.

Połączyliśmy się z Beccą, 27-letnią przedsiębiorcą z Nowego Jorku, aby dowiedzieć się więcej o jej podróży z Mint! Sprawdź to poniżej.

Od zawsze kochałam Finanse osobiste, a ostatnio stworzyłam własną markę, aby pomóc innym kobietom w nauce finansów. Jeśli chodzi o moją podróż z Mint, używam go od 2015 roku, aby pomóc w ustalaniu i utrzymywaniu budżetów, i codziennie sprawdzam aplikację, aby kategoryzować moje nowe transakcje. To jedna z moich ulubionych rzeczy w aplikacji Mint — automatyczne wyświetlanie moich transakcji, dzięki czemu mogę szybko je kategoryzować i zobaczyć, jak wpływają na moje budżety.

Zazwyczaj, gdy budzę się rano lub przed pracą, otwieram Mint i patrzę na moje najnowsze transakcje, aby upewnić się, że są we właściwych kategoriach, a następnie zobaczyć, co to robi z moim budżetem. To sprawia, że szybko i łatwo zawsze wiedzieć, na czym stoję. Pomaga również zobaczyć wszystkie moje transakcje z różnych kont w jednym miejscu, dzięki czemu mogę sprawdzić, czy nie ma żadnych transakcji, które nie są moje! Zawsze musisz sprawdzić, czy nie ma oszustwa!

Korzystam również z funkcji trends Mint, aby zobaczyć, jak moje wydatki zmieniały się z czasem. Lifestyle creep może mieć wpływ na nas wszystkich (kiedy nasze dochody idą w górę, w końcu wydajemy więcej, zamiast oszczędzać więcej). Lubię patrzeć wstecz i zobaczyć, jak moje wydatki zmieniły się w czasie, aby zidentyfikować wszelkie obszary stylu życia, w których mogę chcieć panować. 

Jednym z moich celów finansowych jest to, że nieustannie staram się zwiększać swoją wartość netto, aby móc mieć tyle opcji, ile chcę, jak się starzeję. Jeśli chcę przejść na wcześniejszą emeryturę, chcę mieć na to swobodę finansową. Jeśli chcę dalej pracować i prowadzić bogaty styl życia, chcę mieć taką opcję. Chcę mieć jak najwięcej możliwości, co oznacza, że muszę oszczędzać jak najwięcej. Mint pomaga mi upewnić się, że moje wydatki w ryzach, aby tak się stało. 

Mint nieustannie pomaga mi w osiągnięciu tego celu,a jednym z moich kamieni milowych jest to, że niedawno osiągnąłem wartość netto 300 000$! Bez pomocy Mint, która pomogłaby mi rozpocząć moją finansową podróż i utrzymywała mnie na dobrej drodze do moich budżetów, nigdy bym tego nie zrobił.

Powiązane

Zapisz się na Mint już dziś

Od budżetów i rachunków po bezpłatną ocenę kredytową i nie tylko, będziesz
odkryj bezproblemowy sposób, aby być na bieżąco.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie

Annemarie Belda (25 Postów)

Annemarie Belda jest menedżerem ds. komunikacji w Intuit Mint. Pasjonuje się pomaganiem czytelnikom w osiąganiu ich celów finansowych, od założenia konta oszczędnościowego po wolność finansową.

Walmart vs. Amazon Prime – co wybrać?

Poprzedni wpis

Jazda starym autem, czy czas na zakup nowego?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły