Artykuły

Petal 1 Przegląd Kart Kredytowych

0

Karta kredytowa VISA® Petal® 1 „No Annual Fee” jest niezabezpieczoną kartą kredytową Visa zaprojektowaną, aby pomóc nowym konsumentom w uzyskaniu kredytu. Jest to również odpowiednie dla wnioskodawców w środku kredytu odbudowy.

Nieistniejąca roczna opłata Petal 1 to dopiero początek. Jako jedna z najlepiej zabezpieczonych alternatyw kart kredytowych na rynku, Petal 1 ma bezproblemowy proces aplikacji i wiele dodatkowych funkcji, profitów i możliwości, o których warto wspomnieć.

Jeśli szukasz nowej podstawowej karty kredytowej, która nie wymaga depozytu zabezpieczającego i nie będzie karać za skomplikowaną historię kredytową, jesteś to winien sobie, aby przyjrzeć się bliżej.

Najważniejsze cechy karty Kredytowej Visa® Petal® 1 „No Annual Fee”

Są to najważniejsze cechy karty płatkowej 1, karty kredytowej nagradzanej od jednego z najbardziej innowacyjnych wydawców kart kredytowych.

Zdobywanie Nagród

Zarabiaj od 2% do 10% zwrotu gotówki na kwalifikujących się zakupach od wybranych sprzedawców. Po zdobyciu cash back nie wygasa, dopóki twoje konto pozostaje otwarte i w dobrej kondycji.

Odbieranie Nagród

Wymień dowolną kwotę na kredyt na wyciągu lub czek papierowy, gdy saldo Nagród cash-back osiągnie 20 $(Minimalna kwota czeku to 20$).

Limit Kredytowy (Linia Kredytowa)

W zależności od dochodów, zdolności kredytowej (ewentualnie na podstawie wyników kredytowych FICO z trzech głównych biur kredytowych) i innych czynników, początkowy limit kredytowy może być tak niskie, jak $300 lub tak wysokie, jak $5,000.

Jeśli nadal budujesz kredyt i masz skomplikowaną historię kredytową, nadal możesz ubiegać się o Płatek 1. A dzięki Petal Leap możesz uzyskać podwyższenie limitu kredytowego już w pół roku (obowiązują warunki regulaminu).

Ważne Opłaty

Petal 1 nie pobiera opłaty rocznej ani opłaty za transakcje międzynarodowe (opłaty za transakcje zagraniczne).

Możliwe opłaty obejmują opłaty za zwłokę do 29 USD za pierwszą opóźnioną płatność i 40 USD za kolejne opóźnienia w płatnościach oraz opłatę za zwróconą płatność w wysokości 29 USD.

Zwykły APR

Regularny APR dla zakupów wynosi od 19,99% do 29,49%. Ta zmienna APR zależy od twojej zdolności kredytowej, obowiązujących stóp procentowych i innych czynników.

Raportowanie Biura Kredytowego

Petal zgłasza informacje o koncie Petal 1, w tym historię płatności, do wszystkich trzech głównych biur raportowania kredytów konsumenckich.

Oznacza to, że odpowiedzialne korzystanie z karty, takie jak płatności terminowe i płatności miesięczne w całości, zostanie dodane do raportu kredytowego i pojawi się w historii kredytowej. Z biegiem czasu, mogą one przyczynić się do zwiększenia zdolności kredytowej.

Dodatkowe możliwości i korzyści

Dodatkowe możliwości i korzyści Petal 1 obejmują:

 • Aplikacja mobilna, która ułatwia zarządzanie środkami, śledzenie wydatków i automatyzację płatności w podróży
 • Technologia Cash flow (Cash score), która może pomóc w uzyskaniu zgody dla nowych wnioskodawców z kontami bankowymi i odpowiednią historią bankową
 • Możliwe wstępne zgłoszenie w ciągu kilku minut bez wpływu na wynik kredytowy

Wymagany Kredyt

Karta Petal 1 jest przeznaczona dla posiadaczy kart o średnim kredytowaniu (fair credit), jak również dla nowych klientów bez historii kredytowej oraz tych, którzy są w trakcie odbudowy kredytu. To odpowiednia studencka karta kredytowa.

Zalety karty Kredytowej Visa® Petal® 1 „Bez opłaty rocznej”

Oto najważniejsze zalety karty Petal 1 dla posiadaczy kart.

 1. Brak Opłaty Rocznej. Płatek 1 nie pobiera opłaty rocznej. To dobra wiadomość dla oszczędnych posiadaczy kart i mile widziany kontrast z niektórymi kartami entry-level.
 2. Nie Wymaga Depozytu. Płatek 1 nie wymaga depozytu zabezpieczającego jako warunku otwarcia konta. Jest to kluczowe rozróżnienie od kart zabezpieczonych, które przemawiają do tej samej publiczności, co ta.
 3. Otwarte dla nowych kandydatów na kredyt. Dzięki innowacyjnemu procesowi gwarantowania, który uwzględnia przepływy pieniężne i inne czynniki niekredytowe, Petal 1 jest odpowiedni dla wnioskodawców bez historii kredytowej lub z ograniczoną historią kredytową.
 4. Idealny dla konsumentów odbudowujących kredyt. Płatek 1 może być również odpowiedni dla konsumentów w trakcie odbudowy kredytu.
 5. Cash Back na niektórych transakcjach. Karta płatkowa 1 zarabia od 2% do 10% zwrotu gotówki przy zakupach u wybranych sprzedawców, co jest wysoką stawką nagród dla tego typu niezabezpieczonych kart kredytowych.
 6. Brak Opłaty Za Transakcję Międzynarodową. Petal 1 nie pobiera opłaty za transakcje międzynarodowe, więc częsti podróżni zagraniczni mogą z niego korzystać bez obawy o dopłaty.
 7. Możliwość stosunkowo wysokich limitów kredytowych. Petal 1 oferuje limity kredytowe między $300 i $5,000. To jest na wysokim poziomie jak na kartę kredytową.
 8. Regularne Raporty Biura Kredytowego. Petal regularnie przekazuje informacje o koncie do trzech głównych biur raportowania kredytów konsumenckich. Dzięki terminowym spłatom i odpowiedzialnemu wykorzystaniu kredytu, Twoja karta płatkowa 1 może pomóc w zwiększeniu wyniku kredytowego w czasie.

Wady Karty Kredytowej Visa® 1 „Bez opłaty rocznej”

Rozważ te wady przed złożeniem wniosku o kartę płatka 1.

 1. Potencjał wysokiej regularnej APR. Maksimum APR Petal 1 znajduje się na wysokiej stronie. To wada dla posiadaczy kart, którzy planują przenosić salda z miesiąca na miesiąc.
 2. Brak zwrotu gotówki przy większości transakcji. Pomimo atrakcyjnej stopy zwrotu gotówki przy niektórych zakupach partnerów, Petal 1 nie zapewnia zwrotu gotówki przy większości transakcji. To problem dla konsumentów szukających codziennej karty kredytowej, która zarabia nagrody.
 3. Limit kredytowy ograniczony do $5,000. Maksymalny limit kredytowy Petal 1 może być problematyczny dla posiadaczy kart o wyższych wydatkach.

Jak układa się karta Płatek 1

Oto jak układa się karta Płatek 1 przeciwko swojej stajennej karcie Płatek 2:

Płatek 1 Karta Płatek 2 Karty
Nagrody 2% do 10% z powrotem tylko na wybrane zakupy Do 1,5% cash back na wszystkie kwalifikujące się zakupy oraz do 10% bonus cash back
Limit Kredytowy Od 300 do 5000 zł Od 300 do 10 000 zł
Opłata Roczna Brak Brak

Ostatnie Słowo

Karta Visa® Petal® 1 „No Annual Fee” jest rzadkością w świecie kart kredytowych entry-level: produkt bez rocznej opłaty, który nie wymaga depozytu zabezpieczającego i zarabia na niektórych transakcjach Nagrody cash-back.

Chociaż ma pewne wady, w tym potencjał wysokiej APR, jest to świetna opcja dla milionów niedoszłych posiadaczy kart w procesie odbudowy swojego kredytu-i milionów innych, którzy nigdy nie mieli karty kredytowej w ogóle. Z drugiej strony, bardziej hojne opcje istnieją dla wnioskodawców o ustalonej historii dobrego kredytu.

Równanie Warto

Poprzedni wpis

Czy można żyć bez samochodu?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły