Artykuły

Payoff Review-Get a Personal Loan to Get Out of Credit card Debt

0

Payoff to internetowy dostawca kredytów konsolidacyjnych z przyjaznym, przejrzystym podejściem do suchej działalności związanej z udzielaniem i zarządzaniem pożyczkami.

To może być zbyt wiele, aby powiedzieć Payoff sprawia, że pożyczanie pieniędzy, aby wydostać się z zabawy zadłużenia, ale firma zdecydowanie stara się oświetlić proces dla początkujących finansowych i przekonać każdego klienta, że nie są po prostu kolejny numer. Jeśli masz do czynienia z wysoko oprocentowanymi saldami kart kredytowych, Payoff warto przyjrzeć się bliżej.

Payoff: Podstawy

Payoff to kredyt konsolidacyjny dla konsumentów z wysoko oprocentowanym zadłużeniem kart kredytowych. Oto szybkie spojrzenie na strukturę i warunki pożyczek, aktualne na koniec 2021 r.i szczegółowo opisane na stronie stawek i opłat. Mogą ulec zmianie w dowolnym momencie.

 • Zasady wahają się od $5,000 do $40,000 w większości stanów.
 • Okres kredytowania wynosi 24 miesiące, 36 miesięcy, 48 miesięcy lub 60 miesięcy (od dwóch do pięciu lat).
 • Stopy procentowe w większości stanów wahają się od około 6% APR do około 25% APR, w zależności od zdolności kredytowej kredytobiorcy, okresu kredytowania i innych czynników.
 • Opłaty za rozpoczęcie działalności wahają się od 0% do 5%, w zależności od okresu kredytowania i zdolności kredytowej kredytobiorcy.
 • Bieżące opłaty w zasadzie nie istnieją. Payoff nie pobiera opłat za aplikację, wcześniejsze lub dodatkowe płatności, opóźnienia w płatnościach, zwroty czeków, przetwarzanie czeków lub bieżącą konserwację (miesięczną lub roczną).

Payoff jest przejrzysty w zakresie wymagań kwalifikacyjnych. Uprawnieni kredytobiorcy muszą mieć:

Rekomendacje doradcy giełdowego Motley Fool mają średni zwrot na poziomie 618%. Za 79 $(lub tylko 1,52 $tygodniowo) dołącz do ponad 1 miliona członków i nie przegap ich nadchodzących wyborów giełdowych. 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy. Zarejestruj Się Teraz

 • Wynik FICO 600 lub lepszy
 • Niski wskaźnik zadłużenia do dochodu, chociaż spłata nie nakłada absolutnego maksimum
 • Kilkuletniej historii kredytowej, chociaż wypłata nie określa minimalnej długości
 • Wystarczająca liczba otwartych i zadowalających tradelines, takich jak karty kredytowe i home equity lines of credit
 • Rozsądny wskaźnik wykorzystania kredytu, chociaż wypłata nie określa dopuszczalnego maksimum
 • Brak bieżących zaległości i nie dłuższych niż 90 dni w ciągu ostatnich 12 miesięcy

Wymagania kwalifikacyjne Payoff mogą ulec zmianie. W rzeczywistości wydaje się, że z czasem nieco się rozluźniają. W 2015 r. minimalny wymagany wynik FICO Payoff wynosił 700. Pod koniec 2016 r. minimalny dopuszczalny wynik FICO wynosił 660, a na początku 2021 r. minimum 640. Spłata po ograniczeniu potencjalnych kredytobiorców do nie więcej niż jednego aktualnego kredytu ratalnego, ale ten warunek wydaje się również zniknąć.

Wypłata jest rozliczana w celu zaciągnięcia pożyczek w większości (ale nie we wszystkich) stanów — w sumie około 45.

Jak Działa Payoff

Zainteresowany spłatą kredytu? Oto, co musisz wiedzieć o pozyskiwaniu i zarządzaniu. Pamiętaj, że nawet jeśli mieszkasz w stanie, który nie jest obsługiwany przez Payoff, nadal możesz korzystać z zasobów niefinansowych.

Kwalifikacja i zatwierdzenie

Jeśli mieszkasz w stanie obsługiwanym przez Payoff, możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym momencie. Aby zainicjować wniosek i uzyskać wstępną zgodę, musisz podać podstawowe dane osobowe i wyrazić zgodę na miękką akcję kredytową.

Po uzyskaniu zgody możesz kontynuować proces tworzenia lub wstrzymać się i rozejrzeć się z innymi dostawcami. Jeśli Twoja aplikacja zostanie odrzucona, może być konieczne trochę poczekać, aby ponownie złożyć wniosek.</ p>

Dokumenty i weryfikacja

Jeśli zdecydujesz się kontynuować, Payoff poprosi o dodatkowe informacje potwierdzające Twoją tożsamość i dochody. Musisz również podać pełny obraz swoich przepływów pieniężnych.

Odpowiednie dokumenty obejmują:

 • Dokument tożsamości ze zdjęciem, np. prawo jazdy lub dowód osobisty
 • Twoje dwa ostatnie odcinki płac lub formularz 1040, jeśli jesteś samozatrudniony
 • Wyciągi z konta bankowego i karty kredytowej
 • Wyciąg z głównego konta bankowego (w tym spłata kredytu hipotecznego, jeśli jesteś właścicielem domu)
 • Skan lub zdjęcie unieważnionego czeku (tylko dla klientów Unii Kredytowej)

Możesz przesłać te dokumenty za pomocą funkcji bezpiecznego przesyłania dokumentów Payoff. Zamiast wyciągu bankowego możesz wyrazić zgodę na bezpośrednie połączenie swojego konta bankowego z bezpiecznym systemem komputerowym Payoff. Pozwala to Payoffowi zobaczyć Twoje ostatnie wyciągi i aktywność, ale nie pozwala na modyfikowanie informacji o koncie.

Powstanie i płatność

Po przesłaniu lub wysłaniu wszystkich odpowiednich dokumentów weryfikacja wszystkich dokumentów trwa od trzech do siedmiu dni. Jeśli Twoja pożyczka otrzyma ostateczną zgodę, Payoff przeprowadza twardą pull kredytu, co może negatywnie wpłynąć na twój wynik kredytowy. Po ostatecznym zatwierdzeniu pożyczka powinna powstać w ciągu dwóch do pięciu dni roboczych.

W przyszłości, można dokonać jednej płatności kredytu miesięcznie zamiast wielu płatności na istniejących długów karty kredytowej. W każdej chwili możesz wpłacić dodatkowe środki na kredyt lub przedpłacić całą kwotę bez dodatkowych kosztów.

Każda pożyczka spłacana jest inicjowana przez jednego z jej partnerów pożyczkowych. Należą do nich:

 • Alliant Credit Union
 • First Tech Federal Credit Union
 • Niebieska Federalna Unia Kredytowa
 • Cross River Bank
 • Zielona Państwowa Unia Kredytowa
 • TechCU (Technology Credit Union)
 • Nauczyciele Federalna Unia Kredytowa
 • Veridian Credit Union
 • US Alliance Financial

Należy pamiętać, że Payoff pozwala tylko klientom skonsolidować długi przechowywane na ich osobistych raportów kredytowych. Jeśli zarządzasz finansami wspólnie z małżonkiem, nie możesz skonsolidować wspólnie posiadanych długów.

Polityka Prywatności i Marketing stron trzecich

Warto zwrócić uwagę na politykę prywatności Payoff i praktyki marketingowe innych firm. Payoff gromadzi dane osobowe i finansowe z różnych źródeł do wykorzystania w różnych aplikacjach, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych.

Dodatkowo, tylko mieszkańcy Kalifornii i Vermont są w pełni chronieni przez zastrzeżenie, że Payoff „nie będzie sprzedawać, udostępniać, przekazywać ani w inny sposób ujawniać niepublicznych danych osobowych osobom trzecim bez wyraźnej uprzedniej zgody użytkownika.”Mieszkańcy innych stanów są chronieni tylko w zakresie, w jakim pozwalają na to lokalne przepisy.

Nie jest jasne, jak często klienci otrzymują materiały marketingowe od podmiotów stowarzyszonych firmy. Mimo to, jeśli cenisz swoją prywatność, każdy zasięg jest prawdopodobnie zbyt duży. Dobrą wiadomością jest to, że Payoff pozwala zrezygnować z marketingu stron trzecich.

Najważniejsze cechy Payoff

Osoby ubiegające się o wypłatę i kredytobiorcy mają do dyspozycji te przydatne funkcje:

Miesięczne aktualizacje wyników FICO

Payoff zapewnia aktualizacje o Twój wynik FICO za darmo każdego miesiąca bez żadnych kosztów. Twoja aktualizacja zawiera podstawowe informacje o tym, jak obliczany jest Twój wynik i na pierwszy rzut oka zmiany z poprzedniego miesiąca.

Utrata pracy i wsparcie kariery

Payoff zobowiązuje się do supplub pożyczkobiorców, którzy stracili pracę lub w inny sposób popadli w ciężkie czasy. Wsparcie jest specyficzne dla danej sytuacji, ale zazwyczaj obejmuje bardziej elastyczne plany płatności, konsultacje z zespołem rekrutacyjnym Payoff oraz pomoc w rozmowach kwalifikacyjnych i przygotowaniu CV.

Wewnętrzny Zespół Obsługi Klienta

Payoff reklamuje swój wewnętrzny zespół obsługi klienta, zespół doświadczenia członków obsadzony rzecznikami doświadczenia członków. Zespół jest dostępny przez telefon, e-mail i czat na żywo w godzinach pracy (czas pacyficzny).

Od czasu do czasu otrzymasz spersonalizowaną korespondencję od zespołu Member Experience. Na przykład, gdy zostaniesz po raz pierwszy zatwierdzony do wypożyczenia, ktoś z zespołu wyśle Ci odręczną notatkę powitającą cię w fold.

Pulpit Wypłaty

Pulpit wypłaty jest centrum nerwowym Twojego konta wypłaty. Oprócz informacji o pożyczkach, zawiera szczegółowy przegląd Twojego finansowego przewodnika Wellness, wraz ze spersonalizowanymi zaleceniami i wskazówkami (często w formie artykułów o spłacie) dotyczących twojej sytuacji.

Zalety wypłaty

Payoff ma wiele znaczących zalet dla wnioskodawców i kredytobiorców, w tym kilka opłat, niskie stopy procentowe, odświeżająco przejrzyste podejście i wygodna aplikacja.

 1. Kilka Opłat. Poza opłatą początkową opłaty Payoff są zasadniczo nieistniejące: Brak opłaty rocznej, opłat za przedpłatę, opłaty za spóźnienie, opłaty za przetwarzanie czeków lub opłaty za zwroty czeków. To naprawdę odróżnia spłatę od tradycyjnych kredytów konsolidacyjnych, których niewielkie, ale trwałe opłaty sprawiają wrażenie, że ich emitenci są bardziej zainteresowani niklowaniem i przyciemnianiem swoich klientów niż rozwiązywaniem ich problemów finansowych.
 2. Stosunkowo Niskie Stopy Procentowe. Stopy procentowe payoffa nie biją na światowym poziomie, ale też nie są wygórowane. Około 6% APR do około 25% APR jest lepsze niż na rynku kredytodawców, takich jak Prosper i Lending Club, na przykład. Wysokie stawki obu tych firm zbliżają się lub przekraczają 30% APR.
 3. Przejrzystość. Payoff wyraźnie ceni przejrzystość. Jego strona internetowa określa stawki, warunki i wymagania kwalifikacyjne swoich pożyczek w sposób nie do pominięcia, a procesy składania wniosków i weryfikacji są zaprojektowane tak, aby były jak najbardziej wolne od napięć. Niektórzy konkurujący kredytodawcy online, tacy jak Avant, nie wiedzą dokładnie, czego potrzeba, aby zakwalifikować się i otrzymać pożyczki lub linie kredytowe.
 4. Szybka, Wygodna Aplikacja. Proces aplikacji Payoff jest szybki i wygodny. Od początku do końca trwa to nie więcej niż 30 minut, o ile nie musisz podawać dodatkowych informacji w celu weryfikacji dochodów lub tożsamości. Link do konta bankowego jest szczególnie pomocny, ponieważ Payoff może zebrać większość potrzebnych informacji finansowych, analizując główne konto.
 5. Mnóstwo stałego, spersonalizowanego wsparcia i zasobów. Wypłata jest niczym, jeśli nie jest spersonalizowana. Nawet po zakończeniu oceny kondycji finansowej i pozyskaniu pożyczki, masz dostęp do solidnego menu spersonalizowanej, wysokiej jakości pomocy technicznej, w tym rzeczników doświadczenia członków w biurze Payoff (w przeciwieństwie do pracowników call center pracujących zdalnie), spersonalizowanych rekomendacji finansowych opartych na informacjach, które podałeś Payoff, oraz pomocy w przypadku utraty pracy lub innych trudności finansowych.

Wady wypłaty

Wypłata nie jest idealna. Do głównych wad należą stosunkowo surowe kryteria kwalifikacji, potencjalnie wysokie opłaty inicjacyjne, wysokie minimum i ograniczenia w korzystaniu z kredytu.

 1. Ścisłe Kryteria Kwalifikacji. Payoff ma dość surowe kryteria kwalifikacyjne. Musisz wynik FICO 600 lub wyższy-znacznie wyższy, jeśli chcesz korzystne APR-stosunkowo niski wskaźnik zadłużenia do dochodów, a kilka lat historii kredytowej. Musisz również mieć duży dochód, chociaż Payoff nie określa jego minimalnego dochodu. Więc jeśli jesteś w trakcie budowy lub odbudowy kredytu, lub między pracą, wypłata nie jest dla ciebie.
 2. Opłaty startowe wahają się do 5%. Opłata za rozpoczęcie wypłaty wynosi do 5% W przypadku pożyczek 60-miesięcznych. To $ 1,000 na 20,000 pożyczki — nie mały kawałek reszty. Natomiast wiele kart kredytowych pobiera 3% za przelewy salda, a najlepsze karty przelewu salda całkowicie rezygnują z opłat za przelewy salda dla nowych posiadaczy kont.
 3. Nie nadaje się do małych obciążeń zadłużenia. Minimalna wielkość pożyczki wynosi 5000 USD. Jeśli zmagasz się z niewielkimi, ale trwałymi saldami kart kredytowych, to ograniczenie może być zbyt wysokie. W tym przypadku karty kredytowe przelewu salda są prawdopodobnie lepiej dopasowane.
 4. Nadaje się tylko do zadłużenia karty kredytowej. Kredyty konsolidacyjne Payoff są przeznaczone wyłącznie do wykorzystania z saldami kart kredytowych. W bardzo ograniczonych okolicznościach Payoff może być w stanie pomóc w przypadku niektórych rodzajów pożyczek ratalnych, ale ustalenia te są zwykle dokonywane indywidualnie dla każdego przypadku, a kredytobiorcy po raz pierwszy nie powinni ich oczekiwać. Inne rodzaje zadłużenia są najlepiej rozwiązywane przez wyspecjalizowanych kredytodawców — na przykład SoFi dla długu studenckiego.
 5. Marketing Stron Trzecich Jest Opt-Out. W miarę jak firmy produkujące oprogramowanie, wypłata nie jest szczególnie inwazyjna. Jednak zbiera dane osobowe i finansowe z różnych źródeł, w tym z zewnętrznych aplikacji, takich jak media społecznościowe, i zastrzega sobie prawo do dzielenia się tymi informacjami z podmiotami stowarzyszonymi. Jeśli nie jesteś fanem tej praktyki, musisz potwierdzić rezygnację-dodatkowy krok, który twój napięty harmonogram może, ale nie musi być w stanie pomieścić.

Jak Payoff Się Kumuluje

Wypłata jest bardzo dobrym wyborem, jeśli chcesz skonsolidować wysoko oprocentowane zadłużenie kart kredytowych. Ale to nie jedyna gra w mieście.

Oto jak Payoff porównuje się z SoFi, innym popularnym kredytodawcą konsolidującym długi.

Payoff SoFi
Wielkość Pożyczki $5,000 do $40,000 Do 100 000 zł
Okres Kredytowania 24 do 60 miesięcy Do 84 miesięcy
Minimalna Ocena Kredytowa 600 700
Opłata Za Rozpoczęcie Działalności 0% do 5% Brak

Ostatnie Słowo

Podobnie jak wiele startupów, Payoff stale ulepsza i ulepsza swoje usługi. Firma ma kilka ekscytujących nowych produktów w zestawie, w tym zautomatyzowane narzędzie Oszczędzania, które może konkurować z istniejącymi aplikacjami, takimi jak Digit.

Jako firma finansowa, Payoff napotyka dodatkowe przeszkody. Przepisy finansowe każdego państwa są nieco inne, a zasoby Payoff są ograniczone, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że kieruje dużą część swojej siły ognia na poprawę doświadczenia klienta. (Ci psychologowie, neurolodzy i zwolennicy doświadczenia członków nie są Tani).

Nie może być też wszędzie na raz. Jeśli mieszkasz w stanie nie obsługiwanym przez Payoff, najlepsze, co możesz teraz zrobić, to poczekać, aż to się zmieni.

17 najlepszych stron internetowych i platform zakupów online dla głębokich rabatów

Poprzedni wpis

Czym są punkty rabatowe kredytów hipotecznych i czy należy za nie płacić?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły