Artykuły

Najlepsze karty kredytowe dla serwisów streamingowych

0

Prawdopodobnie płacisz za co najmniej jedną usługę przesyłania strumieniowego. Może lubisz Netflix dla treści na żądanie, Sling TV dla telewizji na żywo lub Spotify dla muzyki.

Niezależnie od preferencji, płacenie za usługi strumieniowe pozwala korzystać z treści cyfrowych, gdy jesteś w domu lub w podróży. I nie jesteś sam. Według J. D. Power przeciętne gospodarstwo domowe wydało 55 USD miesięcznie na usługi strumieniowe w drugim kwartale 2021 r.

Jak się okazuje, twój nawyk przesyłania strumieniowego nie jest całkowicie zatopionym kosztem. Niektóre z najlepszych kart kredytowych cash-back, karty kredytowe travel rewards, a nawet karty kredytowe Gaz oferują imponujące stopy zwrotu z kwalifikujących się zakupów strumieniowych. Musisz tylko wybrać właściwy.

Najlepsze karty kredytowe dla serwisów streamingowych

Są to najlepsze karty kredytowe do zakupu usług strumieniowych teraz.

Każdy z nich ma odrębną grupę odbiorców określoną przez inne kategorie nagród lub funkcje. Ale wszystkie mają jedną ważną cechę wspólną: bardzo dobrze nagradzają przesyłanie strumieniowe zakupów.

Najlepsza ogólnie: Karta Blue Cash Preferred® od American Express

Dowiedz Się Więcej

Karta Blue Cash Preferred® od American Express to nasz najlepszy wybór dla fanów streamingu treści. Zyskuje lepszy zwrot z zakupów strumieniowych niż jakakolwiek inna karta na tej liście: 6%.

Lista kwalifikujących się usług strumieniowych Blue Cash Preferred jest ekspansywna. Oferuje on najbardziej popularnych dostawców strumieniowania wizualnego, w tym między innymi Netflix, YouTube TV, Sling TV, Hulu, Disney+, Amazon Prime Video i DirecTV Stream. Oferuje również usługi strumieniowe audio lub multimediów, takie jak Pandora, Spotify, Apple Music, Amazon Music Unlimited i Stitcher.

Dodatkowe funkcje:

 • 6% cash-back na pierwszych 6,000 $w kwalifikujących się amerykańskich supermarketach zakupów każdego roku, a następnie 1% back (cash-back nalicza się jako dolary nagrody, które można wymienić na kredyty na wyciągu).
 • 3% zwrotu gotówki na kwalifikujące się zakupy tranzytowe, w tym taksówki/przejazdy, parking, opłaty drogowe, pociągi, autobusy.
 • 3% cash-back na kwalifikujących się amerykańskich stacji benzynowych zakupów.
 • 1% cash-back na inne zakupy.
 • Wstępna oferta APR: 0% APR na zakupy przez 12 miesięcy. Po zakończeniu okresu wprowadzającego regularny APR jest zmienny (obecnie od 13,99% do 23,99%), w zależności od obowiązujących stawek i osobistej zdolności kredytowej. Zobacz stawki i opłaty tej karty strona.
 • Oferta powitalna: Zarabiaj $300 z powrotem po wydaniu co najmniej $ 3,000 na zakupy w ciągu pierwszych sześciu miesięcy. Cash-back nalicza się jako dolary nagrody, które można wymienić na kredyty na wyciągu.
 • $ 95 opłata roczna po pierwszym roku.

Najlepsze dla osób często podróżujących: karta U. S. Bank Altitude® Connect Visa Signature®

APLIKUJ TERAZ

Karta U. S. Bank Altitude® Connect Visa Signature® to najlepsza karta kredytowa dla osób często podróżujących. To jedna z najlepszych kart kredytowych dla osób często podróżujących, kropka.

To dlatego, że zarabia 4x punkty na kwalifikujących się zakupach podróży, w tym na stacjach benzynowych, przelotach, hotelach i wynajmie samochodów. Zapewnia również do 100 USD, aby zrekompensować opłatę za aplikację TSA PreCheck® lub Global Entry® raz na cztery lata. Zobacz stawki i opłaty tej karty strona.

Altitude Connect zarabia również imponującą stopę zwrotu z kwalifikujących się zakupów strumieniowych: 2x punkty. Jest to jedyna karta na tej liście, która oferuje bezpośrednie kredyty na wyciąg za kwalifikujące się zakupy strumieniowe: do 30 USD rocznie.

Dodatkowe funkcje:

 • 2x points na kwalifikujących restauracji jadalnia, sklep spożywczy, i zakupy spożywcze dostawy.
 • Wydaj 3000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych 120 dni od otwarcia konta, aby zdobyć 50 000 punktów bonusowych.
 • Do $ 600 w zasięgu ochrony telefonu komórkowego za incydent (mniej $ 25 odliczenia).
 • $ 95 opłata roczna; Brak opłaty za transakcję zagraniczną.

Najlepsze dla osób lubiących rozrywkę osobistą: Capital One SavorOne Cash Rewards Karta Kredytowa

Dowiedz Się Więcej

Karta Kredytowa Capital One SavorOne Cash Rewards to idealna hybryda dla miłośników rozrywki. Oprócz bardzo solidnego 3% zwrotu gotówki na kwalifikujących się zakupach strumieniowych, zarabia 3% zwrotu gotówki na zakupach rozrywki osobistej i restauracji (w tym dine-in i na wynos).

Dodatkowe funkcje:

 • 3% cash-back NA kwalifikujące się zakupy w sklepie spożywczym.
 • Zdobądź jednorazowy bonus gotówkowy w wysokości 200 USD po wydaniu 500 usd na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy.
 • 0% APR na zakupach i przelewach salda przez pierwsze 15 miesięcy od otwarcia konta-Następnie obowiązuje zmienna Apr regularna (obecnie zmienna 14,99% do 24,99%).
 • Brak opłaty rocznej lub opłaty za transakcję zagraniczną.

Najlepsze dla studentów: Capital One SavorOne Student Cash Rewards Karta Kredytowa

Dowiedz Się Więcej

Karta Kredytowa Capital One SavorOne Student Cash Rewards to najlepsza karta kredytowa dla studentów do przesyłania strumieniowego zakupów. Podobnie jak wersja dla dorosłych, zapewnia nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 3% Na kwalifikujące się zakupy strumieniowe — prawie niespotykana stopa zwrotu dla podstawowej karty kredytowej zaprojektowanej specjalnie dla młodych ludzi.

Dodatkowe funkcje:

 • 3% zwrotu gotówki na kwalifikujące się zakupy w sklepie spożywczym, zakupy rozrywki i zakupy w restauracji.
 • Brak opłaty rocznej lub opłaty za transakcję zagraniczną.
 • Możesz zostać uznany za wyższą linię kredytową po sześciu miesiącach odpowiedzialnego użytkowania i terminowych płatności.

Najlepsze dla częstych kupujących Online: Amazon Prime Rewards Visa Signature Card

Dowiedz Się Więcej

Jeśli jesteś opłaconym członkiem Amazon Prime, Karta Amazon Prime Rewards Visa Signature Card zapewnia nieograniczony zwrot gotówki w wysokości 5% na wszystkie kwalifikujące się zakupy w ekosystemie Amazon, w tym zakupy Amazon Prime Video (on-demand streaming). To coś, nawet jeśli nie dotyczy to również subskrypcji Netflix lub Hulu.

Dodatkowe funkcje:

 • Zarabiaj 5% cash-back na kwalifikujących się zakupach na rynku Whole Foods.
 • Zarabiaj nieograniczone 2% zwrotu gotówki na kwalifikujących się zakupach w restauracjach, stacjach benzynowych i aptekach.
 • Uzyskaj kartę upominkową Amazon o wartości 100 USD natychmiast po zatwierdzeniu-obowiązują wyjątki; Zobacz warunki, aby uzyskać szczegółowe informacje.
 • Członkostwo Amazon Prime ($119 rocznie) jest wymagane, aby zarobić 5% cash-back na zakupach Amazon-ekosystemu — w przeciwnym razie, zarobić 3% cash-back na zakupach Amazon.

Metodologia: jak wybieramy najlepsze karty kredytowe do streamingu zakupów

Używamy pięciu kluczowych czynników, aby ocenić najlepsze karty do streamingu zakupów rozrywkowych. Każdy z nich odnosi się do konkretnego kosztu lub korzyści dla użytkowników kart, takich jak roczne opłaty lub zwrot z wydatków na streaming.

1. Zwrot z zakupów strumieniowych (stawka nagród)

Zwrot z zakupów strumieniowych jest najważniejszym czynnikiem dla każdego, kto szuka karty kredytowej streaming rewards. Stawka ta określa, jak sowicie Twoja karta nagradza cię za zakup usług strumieniowych.

2. Zwrot z wydatków w innych kategoriach nagród

Żaden z Karty kredytowe z tej listy nagradzają tylko przesyłanie strumieniowe zakupów. Nie byłyby one bardzo dobre nagrody karty kredytowe, gdyby tak było.

Po potwierdzeniu, że zwrot karty z wydatków na streaming jest akceptowalny, zobacz, co jeszcze ma do zaoferowania jej program nagród. Większość kart z tej listy osiąga imponujące stopy zwrotu-często 3% lub więcej-przy codziennych zakupach, takich jak benzyna, wydatki w restauracji i artykuły spożywcze.

3. Nowe Oferty Cardmember

Wiele kart kredytowych korzysta z hojnych ofert nowych członków karty, aby zachęcić do rejestracji. Znane również jako bonusy rejestracyjne, Oferty powitalne lub premie wczesnego wydawania, te promocje mogą dostarczyć setki dolarów wartości. Aby je zdobyć, zazwyczaj musisz wyczyścić określony próg wydatków w okresie oferty, który zwykle trwa od trzech do sześciu miesięcy.

Podobna liczba kart kredytowych, w tym kilka z tej listy, oferuje kolejną atrakcję dla nowych posiadaczy kart: 0% APR wstępne promocje na zakupy, przelewy salda lub oba. Jeśli chcesz spłacić wysoko oprocentowany dług karty kredytowej lub sfinansować duży zakup zaraz po otwarciu konta, promocja 0% intro APR może zaoszczędzić setki dolarów w opłatach odsetkowych.

4. Inne Korzyści Karty

Najlepsze karty kredytowe to więcej niż suma ich programów nagród i nowych ofert dla członków karty. Oferują one również korzyści dla podróżnych, zabezpieczenia dla kupujących i dodatkowe korzyści, które mogą szybko kumulować się w wartości.

Każda z kart na tej liście ma coś innego, aby zachęcić posiadaczy kart. Na przykład U. S. Bank Altitude ® Connect Visa Signature® Card, nasz najlepszy wybór dla osób często podróżujących, ma hojny kredyt podróżny, który prawie kompensuje roczną opłatę.

5. Opłaty Za Konto

Opłaty za Karty kredytowe zmniejszają wartość programów nagród,nowych ofert dla członków karty i innych korzyści związanych z kartą.

Dotyczy to w szczególności opłat rocznych, które karzą ludzi, którzy nie wydają zbyt dużo (a tym samym nie zdobywają nagród bardzo szybko). Podobnie Zagraniczne Opłaty transakcyjne obniżają wartość karty dla osób, które regularnie podróżują za granicę lub dokonują zakupów u międzynarodowych sprzedawców.

Zostań ekspertem od nagród za Karty kredytowe: odpowiedzi na Twoje pytania

Masz pytania dotyczące najlepszych kart kredytowych dla serwisów streamingowych. Mamy odpowiedzi.

Jak Karty Kredytowe Definiują Usługi Streamingu?

To zależy od karty kredytowej. Aby zrozumieć, w jaki sposób dana karta definiuje „usługi przesyłania strumieniowego” — a zatem które usługi przesyłania strumieniowego kwalifikują się do uzyskania punktów bonusowych lub mil — musisz przeczytać drobny druk programu nagród.

Ogólnie rzecz biorąc, popularne wizualne usługi przesyłania strumieniowego kwalifikują się do nagród bonusowych. Obejmuje to popularne usługi przesyłania strumieniowego filmów i telewizji, takie jak:

 • Netflix
 • Hulu i Hulu + Telewizja na żywo
 • Amazon Prime Video
 • Disney+
 • Sling TV
 • DirecTV Stream
 • Filo
 • FuboTV
 • YouTube TV
 • Paramount+

Niektóre karty kredytowe nagradzają również zakupy za pomocą usług strumieniowego przesyłania dźwięku, takich jak Spotify i Pandora.

Czy możesz uzyskać rozrywkę strumieniową za darmo za pomocą którejkolwiek z tych kart?

Tylko jedna z tych kart oferuje stałe zniżki lub kredyty na zakupy rozrywki strumieniowej: U. S. Bank Altitude® Connect Visa Signature® Card, która jest dobra do 30 USD w rocznych kredytach na oświadczenie dla kwalifikujących się usług streamingowych, w tym Netflix i Spotify.

Miej oczy szeroko otwarte przez ograniczony czas promanse tego typu. Należy pamiętać, że niektóre inne karty mogą oferować kredyty na niektóre rodzaje usług streamingowych (i powiązanych usług, takich jak treningi strumieniowe Peloton).

Czy można zakwalifikować się do karty kredytowej strumieniowej z Bad Credit?

Nigdy nie mów nigdy, ale to nie będzie łatwe. Karty kredytowe na tej liście Rynku się do wnioskodawców z dobrym kredytem lub doskonały kredyt, podobnie jak większość najlepszych kart kredytowych nagrody na rynku.

Jeśli Twoja ocena kredytowa nie jest tam, gdzie chcesz, rozważ najpierw złożenie wniosku o bezpieczną kartę kredytową lub niezabezpieczoną kartę wstępną i pracę nad zbudowaniem kredytu. Z czasem twój wynik może się poprawić do momentu, w którym będziesz miał wybór tych kart.

Jak wybrać najlepszą kartę kredytową?

Dowiedz się, co najbardziej cenisz w karcie kredytowej, a następnie cofnij się.

Jeśli maksymalizacja zwrotu z zakupów strumieniowych jest twoim priorytetem, wybierz kartę, która oferuje najlepszy zwrot: kartę Blue Cash Preferred® od American Express. Ale możesz mieć inne priorytety, takie jak:

 • Maksymalizacja nagród w innych kategoriach wydatków
 • Zdobywanie jak największej oferty dla nowych członków
 • Kwalifikacja do długiej oferty 0% intro APR
 • Czerpanie korzyści, które pasują do Twoich schematów wydatków lub stylu życia
 • Minimalizacja opłat za karty

Po ustaleniu priorytetów karty kredytowej wystarczy przejrzeć naszą listę najlepszych kart do przesyłania strumieniowego i wybrać tę, która najlepiej pasuje do twojego życia.

WTFinance to ubezpieczenie od cyberprzemocy?

Poprzedni wpis

Arrived Homes Review – łatwo inwestuj w nieruchomości

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły