Artykuły

Nagrody i korzyści związane z kartą kredytową dla ery COVID-19

0
Nagrody i korzyści związane z kartą kredytową dla ery COVID-19

Pandemia COVID-19 zakłóciła społeczeństwo i gospodarkę na skalę globalną, podobnie jak kilka innych wydarzeń w żywej pamięci. Duże i małe firmy finansowe uznają wielkość pandemii.

Podczas gdy ich głównym celem w najbliższej perspektywie jest stłumienie wpływu fiskalnego zmiażdżenia zaległości kredytowych spowodowanego wzrostem bezrobocia i spadkiem dochodów, reagują również w mniej widoczny sposób.

Jedną z takich odpowiedzi jest dostosowanie do popularnych programów nagród kart kredytowych i pakietów świadczeń dodatkowych.

Ponad tuzin kart kredytowych-głównie karty Premium Travel rewards i biznesowe karty kredytowe-tymczasowo dodało nowe kategorie nagród (lub zwiększyło istniejące stawki nagród) i potencjalnie cenne korzyści dodatkowe, aby odzwierciedlić zmieniające się nawyki związane z wydatkami użytkowników. Niektóre z nich wygasły, ale inne pozostają w mocy.

Nowi posiadacze kart nadal mogą korzystać z nagród i korzyści, które pozostają w mocy, więc nie jest za późno, aby zejść z ogrodzenia i złożyć wniosek, jeśli rozważasz nową kartę. Oto szczegółowe spojrzenie na Najlepsze nowe funkcje kart kredytowych i korzyści dla ery COVID-19.

Nowe korzyści i korzyści związane z kartami kredytowymi w pandemii koronawirusa

W odpowiedzi na początek pandemii COVID-19, wiele kart kredytowych American Express, JPMorgan Chase, Capital One i Citibank dodało tymczasowe korzyści i korzyści do swoich najpopularniejszych kart podróży i kart kredytowych ogólnego przeznaczenia. Niektóre pozostają w mocy.

American Express

Te karty American Express dodały nowe korzyści, korzyści i możliwości kredytowe w odpowiedzi na pandemię COVID-19. Skontaktuj się z emitentem, aby potwierdzić, że pozostają one w mocy:

Delta Skymiles Gold American Express Card

Przez ograniczony czas Karta Delta Skymiles® Gold American Express ma miły mały bonus dla posiadaczy kart, którzy tymczasowo wstrzymali swoje plany podróży podczas pandemii: kredyt na lot Delta w wysokości 100 USD, który jest twój po wydaniu 10 000 USD na zakupy w roku kalendarzowym.

Ta promocja nie ma ustalonej daty zakończenia, ale może ulec zmianie według uznania Amex i Delta.

Karty Kredytowe Hilton Honors Amex

Bezpłatne certyfikaty weekend night wydawane do grudnia. 31 grudnia 2021 r. użytkownicy karty Hilton Honors American Express Aspire i karty Hilton Honors American Express Surpass zachowują ważność przez 12 miesięcy od daty wydania.

Chase

Te karty kredytowe JPMorgan Chase dodały również nowe korzyści i korzyści:

Chase Sapphire Reserve Card

Karta Chase Sapphire Reserve® ma bardzo imponującą ofertę tymczasowych korzyści:

  • Roczny kredyt na oświadczenie w wysokości 300 USD, zwykle zarezerwowany na podróż, dotyczy również zakupów w supermarketach i na stacjach benzynowych przez grudzień. 31, 2021.
  • Opcja zwrotu płatności przypisuje wartość umorzenia w wysokości 0,015 USD za punkt Chase Ultimate Rewards za umorzenia kredytów na wyciągu dokonane za zakupy w wybranych kategoriach do grudnia. 31, 2021. To 50% do zwykłej stopy wykupu.

Te tymczasowe możliwości uzupełniają szereg permanentnych profitów i korzyści Chase Sapphire Reserve wprowadzonych na początku 2020 roku, w tym:

  • Bezpłatna subskrypcja DoorDash DashPass przez co najmniej 2021 rok, w zależności od daty otwarcia konta, z korzyściami, takimi jak bezpłatna dostawa kwalifikujących się zamówień na wynos (dostawa) DoorDash
  • $60 W kredyty na Oświadczenie dotyczące kwalifikujących się zakupów DoorDash w 2021 r.
  • Do $ 120 z powrotem w kredytach na wyciągu na kwalifikującym się członkostwie Peloton Digital lub All-Access do grudnia. 31, 2021
  • 10 punktów Ultimate Rewards za 1 $wydane na kwalifikujące się zakupy sprzętu Peloton (Rower, Rower+ bieżnik, bieżnik+ i akcesoria powyżej 1800 USD), do 50 000 punktów bonusowych zdobytych do 31 marca 2022 r.

Zapłać sobie na innych kartach kredytowych Chase

Przez ograniczony czas kilka innych kart kredytowych Chase dodało Pay Yourself Back, choć z nieco mniej hojną stawką wykupu niż Sapphire Reserve.

Poniższe Chase consumer i wizytówki pozwalają lub dozwolone umorzenia kredytów na wyciągu dokonane przeciwko zakupom w restauracjach, supermarketach i sklepach z artykułami wyposażenia wnętrz:

Dodatkowe świadczenia tymczasowe dla posiadaczy kart Chase

Chase Sapphire Preferred® oferuje również ograniczoną ofertę czasową dla członków peletonu: do 60 $zniżki na wybrane członkostwo peletonu do grudnia. 31, 2021, w tym pełny dostęp do cyfrowej biblioteki treningowej Peloton bez wymaganego sprzętu fitness i 5 punktów za $1 wydane na kwalifikujący się sprzęt i akcesoria Peloton powyżej $1,800, do 25,000 zdobytych punktów bonusowych.

Citi

Te karty kredytowe Citibank dodały również ograniczone czasowo nowe korzyści i korzyści:

Karta Citi Prestige

Możesz zastosować kredyt podróżny Citi Prestige card 2021-o wartości 250 USD – na zakupy w restauracjach i sklepach spożywczych, a także na bilety lotnicze, rezerwacje hoteli, wynajem samochodów i inne rodzaje kwalifikujących się podróży.

Oferta ta jest dostępna tylko dla obecnych posiadaczy kart Citi Prestige i wygasa w dniu 12.12.2012 r. 31, 2021, chociaż Citi może zdecydować się na przywrócenie go w przyszłych latach według własnego uznania.

Zobacz naszą recenzję karty Citi Prestige, aby uzyskać więcej informacji na temat programu nagród i korzyści tej karty.

Karta Citi / AAdvantage Executive World Elite Mastercard

Aktualni Posiadacze kart Citi / AAdvantage Executive World Elite Mastercard otrzymują 225 USD kredytu na wyciągu po odnowieniu konta. Uprawnienie do tego bonusu jest ograniczone do kont otwartych od 31 marca 2020 roku.

Zobacz naszą recenzję karty Citi / AAdvantage Executive World Elite Mastercard, aby uzyskać więcej informacji na temat tej karty.

Ostatnie Słowo

Ponieważ wszyscy dostosowujemy się do nowej normy ery po COVID-19, można oczekiwać, że wystawcy kart kredytowych (i członkowie kart) zrobią to samo.

Może to oznaczać bardziej tymczasowe lub trwałe zmiany w istniejących programach nagród i pakietach korzyści osobistych i małych wizytówek, takich jak nowe kategorie nagród, możliwości rejestracji (bonus powitalny) i dodatkowe korzyści.

Być może bardziej ekscytujące, może również prowadzić do zupełnie nowych kart, które odzwierciedlają długoterminowe zmiany w zachowaniach konsumentów i wydatkach. Miejsca na karty kredytowe linii lotniczych i hoteli były szczególnie niestabilne podczas pandemii, więc być może pojawią się nowe oferty najlepszych marek, takich jak Hyatt, Hilton i Marriott.

Jak zmusić Sprzedawcę do pokrycia kosztów zamknięcia przy zakupie domu

Poprzedni wpis

Program Amerykańskich Kobiet na monetach i banknotach

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły