Artykuły

Motley Fool Options Review

0

Handel opcjami zyskuje w ostatnich latach na popularności jako sposób na zarabianie pieniędzy na giełdzie. Jednak pozornie złożony charakter rynku opcji działa jako bariera wejścia dla wielu, zwłaszcza nowicjuszy na Wall Street. 

Jednak, jak Tom Gardner i David Gardner-bracia, którzy założyli Motley Fool-chętnie pokażą, handel opcjami nie musi być trudnym procesem. 

Aby pomóc początkującym i doświadczonym handlowcom opcji, firma oferuje usługę opcji pstrokatych Głupców. Usługa obejmuje alerty, edukację i bonusy dla członków za kulisami, z których wszystkie są ukierunkowane na pomoc w zarabianiu pieniędzy jako handlowiec opcji. 

Kluczowe cechy opcji Motley Fool

Usługa Motley Fool Options jest pełna funkcji, z których wszystkie zostały zaprojektowane, aby pomóc Ci zarobić więcej pieniędzy w procesie handlu opcjami. Niektóre z najbardziej ekscytujących funkcji platformy obejmują:

Alerty Jakości

Istnieje tak wiele opcji usługi alert DZISIAJ online, nie jestem pewien, czy można wymienić je wszystkie, Jeśli podano pięć pełnych minut, aby to zrobić. Każdy mówi ci, że ich alerty są lepsze niż następne. 

Oczywiście ta usługa ma podobne twierdzenie — ale jest różnica – kiedy głupiec mówi, że jest lepszy od reszty, mówi prawdę i udowadnia to z historią, która sięga aż do początku usługi. 

Firma dostarcza alerty od ponad dwóch dekad, z 84% wskaźnikiem wygranych, który przyniósł wyniki znacznie powyżej średniej zwrotów w tym okresie. 

Nie wspominając o tym, że alerty, które otrzymasz, są niczym innym w Internecie. 

Większość alertów z innych usług informuje o działaniu, które należy podjąć, ale rzadko podaje dokładną cenę, po której należy je podjąć lub metodologię rekomendacji. Pstrokaty głupiec wypełnia te puste miejsca. 

Jeśli otrzymasz alert z Motley Fool Options service z informacją o kupowaniu połączeń, e-mail będzie również zarys ceny akcji, którą powinieneś spróbować kupić połączenia, dlaczego rekomendacja jest dokonywana i oczekiwany wynik transakcji. 

E-mail będzie również zarys strategii, które należy stosować w celu ograniczenia ryzyka. Oczywiście wskaźnik wygranych 84% jest dobry, ale oznacza to, że wskaźnik strat wynosi 16%. Kiedy te straty się zdarzają, chcesz je ograniczyć tak bardzo, jak to tylko możliwe. Alerty, które otrzymujesz, pokażą Ci, jak ograniczyć straty, aby twój portfel nigdy nie był nadmiernie narażony na ryzyko. 

Oto ogólny zarys każdego alertu:

 • Czy to alarm dla ciebie? Po pierwsze, zobaczysz notatkę, która określa typ inwestora i kwotę pieniędzy, którą przedsiębiorca musi być idealnym kandydatem do alertu. 
 • Akcja. Sekcja działania przedstawia działania, które eksperci w Głupcu chcą, abyś podjął, w tym rodzaj handlu, akcje i cenę. 
 • Przydział. W tej sekcji opisano, ile pieniędzy należy przeznaczyć na handel i powód, dla którego sugerowana jest ta kwota pieniędzy. 
 • Wskazówki Dotyczące Cen. Przedstawia to ceny, które powinieneś uzyskać podczas dokonywania transakcji. Zdecydowanie zaleca się cierpliwość i oczekiwanie, aż cena określona w alercie będzie dostępna, lub jak najbliżej niej. 

Alerty następnie oferują pełny artykuł przedstawiający, co myśli osoba, która utworzyła alert, strategię za alertem, maksymalny zysk, maksymalne ryzyko i inne szczegóły. 

Długoterminowe Skupienie</ h3>

Pstrokaty głupiec nigdy nie koncentrował się na transakcjach krótkoterminowych, a jeśli chodzi o usługę opcji, nie jest inaczej. Niektóre z jego strategii opcji zostały wykorzystane przez lata, po wzdłuż tych samych linii z tej samej cenie. 

Jest to ważne, ponieważ chociaż istnieje urok handlu dziennego, prostym faktem jest, że transakcje krótkoterminowe mają znacznie większą szansę na zakończenie strat niż transakcje długoterminowe. 

Po zalogowaniu się do pulpitu opcji i pokopaniu, zauważysz, że zespół obserwował niektóre akcje w alertach od czasu ich utworzenia, z alertami dotyczącymi opcji kupna i sprzedaży tych akcji w całej historii usługi. 

Opcje Edukacja dla początkujących i ekspertów

Edukacja ma kluczowe znaczenie bez względu na to, jak planujesz inwestować. W końcu im więcej wiesz,tym bardziej prawdopodobne jest, że osiągniesz zysk na giełdzie. Pod tytułem „opcje U”, platforma edukacyjna oferowana w serwisie opcje nie ma sobie równych. 

Nie tylko dla początkujących. 

Cykl szkoleniowy składa się z trzech części, w sumie 36 lekcji. Niezależnie od tego, gdzie jesteś na krzywej uczenia się jako trader opcji, jest coś, czego możesz się nauczyć na tych kursach. 

Trzy sekcje kursu to:

Opcje U: Podstawowe

Jeśli nigdy wcześniej nie handlowałeś opcjami, od tego powinieneś zacząć. Ten kurs oferuje dziewięć lekcji, które dokładnie obejmują podstawy handlu opcjami. Zanim skończysz z tym kursem, dowiesz się, jakie są opcje, jak uzyskać pozwolenie od brokera na handel nimi, jak przejść do opcji kupna i pisania i więcej. 

Ostatnia lekcja w tym kursie to lekcja wideo, która zawiera szczegółowy crash course na temat opcji, dając Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć pracę jako trader. 

Opcje U: Strategie

Jeśli handlowałeś opcjami w przeszłości, niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, średniozaawansowanym czy doświadczonym traderem, zacznij od opcji U: Strategies. Ten kurs zawiera 13 lekcji zaprojektowanych, aby dać ci tajniki najbardziej skutecznych strategii stosowanych przez handlowców opcjami. 

Jedenaście lekcji są dostarczane w formie tekstowej, gdzie dowiesz się o kupowaniu połączeń, pisaniu połączeń objętych, kupowaniu stawia na ochronę i więcej. Dwie z lekcji to lekcje wideo, które mają na celu zapewnienie lepszego wglądu w objęte połączenia i pisemne puts.

Opcje U: Masters

Po ukończeniu kursu strategii nadszedł czas, aby przejść do kursu Options U: Masters, gdzie nawet eksperci prawdopodobnie odkryją, że nauczyli się czegoś użytecznego. W tym kursie będziesz miał dostęp do lekcji 14 na temat najbardziej zaawansowanych, najbardziej skutecznych strategii dostępnych dla handlowców opcjami. 

Zanim skończysz kurs Options U: Masters, poznasz tajniki straddles, duszenia, spready, transakcje diagonalne, Obroże i wiele innych. 

Zawsze miej Plan

Za każdym razem, gdy handlujesz-niezależnie od tego, Czy handlujesz opcjami, akcjami, walutą, kryptowalutą czy jakimkolwiek innym aktywem — ważne jest, aby mieć i przestrzegać planu. Profesjonaliści w Motley Fool czują to samo i przedstawiają swój plan w miesięcznym poście dla subskrybentów, który dosłownie nazywa się ” Zawsze miej Plan.”

Artykuł „Zawsze miej Plan” opisuje, czego możesz się spodziewać w nadchodzącym miesiącu, w tym:

 • Zbliża Się Termin Ważności. First, artykuł przedstawia wygaśnięcie opcji, które zbliżają się do linii, jak przebiegają transakcje i co zdaniem ekspertów za usługą wydarzy się w końcu. 
 • Nadchodzące Dywidendy. Następnie artykuł pokazuje wypłaty dywidendy, których możesz spodziewać się w nadchodzącym miesiącu, jeśli zastosujesz się do alertów dostarczanych za pośrednictwem usługi. 
 • Patrząc W Przyszłość. Ta sekcja jest krótką aktualizacją tego, czego możecie się spodziewać w nadchodzącym miesiącu. Na przykład, jeśli w nadchodzącym miesiącu wygaśnie kilka otwartych opcji, autor może powiedzieć, aby mieć Oczy szeroko otwarte na więcej alertów niż zwykle.
 • Comiesięczna Nauka. Na koniec artykuł zamyka się celami edukacyjnymi na miesiąc. Cele te są zazwyczaj związane z alertami i rodzajami zawieranych transakcji. 

Członkostwo Za Kulisami

Wreszcie, usługa opcji jest częścią tego, co głupiec nazywa Backstage, platformą premium dla zaawansowanych inwestorów. Dzięki temu, że serwis jest częścią Backstage ’ u, otrzymasz dodatkowe korzyści, w tym:

 • Dodatkowe Zalecenia. Dwa razy w miesiącu otrzymasz dodatkowe rekomendacje dotyczące zapasów, przedstawiające najlepsze typy zapasów do rozważenia. 
 • Kwartalne Mega Rankingi. Usługa ta śledzi możliwości w przestrzeni mega-cap. Akcje Mega-cap są tym, co głupiec nazywa największym z dużych czapek. 
 • Backstage-Ekskluzywna Transmisja Na Żywo. Ekskluzywna transmisja na żywo zza kulis to podcast zawierający wywiady, komentarze ekspertów i wiele innych. 
 • Biblioteka. Będziesz mieć dostęp do obszernej biblioteki filmów i artykułów poświęconych najnowszym możliwościom inwestycyjnym i trendom. 

Zalety opcji pstrokatych Głupców

Istnieje kilka powodów, aby rozważyć nurkowanie w opcji pstrokatych Głupców. Do największych zalet usługi należą:

 • Dokładne, Wiarygodne Alerty. Usługi alarmowe nie zawsze są rzetelnie dokładne, ale z pstrokatym głupcem dokładność jest mniej problemem. Firma stała się jedną z największych marek w alertach i mediach Wall Street, ponieważ jej użytkownicy wiedzą, że usługi są konsekwentnie dokładne. 
 • Edukacja. Istnieje kilka platform edukacyjnych online, które uczą cię tajniki handlu opcjami, ale większość z nich jest zbyt zawiła, aby zrozumieć lub niewystarczająco wyczerpująca. Pstrokaty głupiec znalazł idealną równowagę z opcjami U, tworząc lekcje, które są łatwe do naśladowania i pełne informacji, które pomogą Ci stać się skutecznym inwestorem opcji. 
 • Długoterminowa Koncentracja. Nie można tego wystarczająco podkreślić: zdecydowana większość usług alertów jest przeznaczona dla traderów dziennych, co zwiększa ryzyko. Jednak pstrokaty głupiec uczy swoich abonentów, aby ćwiczyć cierpliwość, a nie skakać na trend ze strachu przed utratą (FOMO). Nigdy nie ma transakcji, które są otwierane i zamykane tego samego dnia, a ty nigdy nie zostaniesz pchnięty, aby wskoczyć w to, co uważasz za ryzykowny handel, po prostu dlatego, że robią to masy. Wszystkie zalecenia są dobrze przemyślane z długoterminowym widokiem. 
 • Za kulisami. Wreszcie, przepustka za kulisami jest fantastyczną dodatkową korzyścią. Ekskluzywny komentarz, wywiady i dostępne treści są warte samej opłaty członkowskiej. 

Wady opcji pstrokatych Głupców

Namalowaliśmy ładny obraz, ale ważne jest, abyś znał wady usługi przed zarejestrowaniem się. Do najważniejszych wad należy zaliczyć:

 • Nie Ma Czatu. Często jednym z największą korzyścią z rejestracji w takich usługach jest dostęp do czatu społeczności, w którym możesz odrzucać pomysły innych podobnie myślących traderów i inwestorów. Niestety, taki czat nie istnieje w ramach Usługi opcji. 
 • Bez Zwrotu Pieniędzy. Pstrokaty głupiec nie zapewnia zwrotów, jeśli nie jesteś zadowolony z usługi opcji. Jeśli jednak okaże się, że tak jest, możesz wykorzystać pieniądze, które zapłaciłeś za dostęp do opcji w kierunku jednej z kilku innych usług oferowanych przez głupca. 

Jak Pstrokate Opcje Głupców Się Układają

Dwa z najbardziej popularnych opcji alert usługi i narzędzia dostępne są Motley Fool opcje i OptionSonar. Oto jak te dwa porównania:

Motley Fool Opcje OptionSonar
Wyzwalacze Alertów Na podstawie dogłębnych badań profesjonalistów z Motley Fool.  Na podstawie wolumenu obrotu opcjami. 
Edukacja Rozbudowana platforma edukacyjna z lekcjami dla początkujących, średniozaawansowanych i doświadczonych handlowców.  Brak OptionSonar wskazuje użytkownikom strategie opcji Insider dla edukacji. 
Cena  Zwykle 999 USD rocznie (dostępne rabaty promocyjne). Opcje usługi skanowania zaczynają się od $35 miesięcznie. Usługa alertów wynosi $ 109 miesięcznie lub $ 948 rocznie. 

Ostatnie Słowo

Pstrokaty głupiec jest jedną z najbardziej zaufanych marek na Wall Street i nie bez powodu. Firma ma rację bardziej niż źle. Jeśli jesteś zainteresowany zostaniem traderem opcji lub jesteś już traderem opcji, ale chcesz zwiększyć swoją grę, Options by Motley Fool jest jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić. 

Jak wspomniano powyżej, jeśli nie jesteś zadowolony z usług opcji świadczonych przez Motley Fool, nie będziesz w stanie uzyskać zwrotu pieniędzy, ale będziesz mógł wykorzystać pieniądze, które zapłaciłeś za subskrypcję, na inną usługę. 

Dobrą wiadomością jest to, że Motley Fool oferuje szeroką gamę usług premium, z niektórymi z najlepszych opcji, w tym doradcą giełdowym, łamaczami reguł, wiecznymi zapasami, wśród kilku innych. Motley Fool zawiera pełną listę swoich usług premium na swojej stronie internetowej.

Co To jest wynik FICO i dlaczego jest to ważne?

Poprzedni wpis

Karta podarunkowa właściciela firmy M1 Finance

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły