Artykuły

Wyzwanie oszczędzania pieniędzy: 30 typów dla każdej osobowości w 2022 roku

0

Jeśli chodzi o oszczędzanie pieniędzy, niezależnie od tego, czy chodzi o krótkoterminowy cel, taki jak podróż, czy o długoterminowy, taki jak fundusz emerytalny, istnieje wiele strategii budżetowania do wyboru. Rozpoczęcie wyzwania oszczędzania pieniędzy może być dobrą strategią, aby zaoszczędzić pieniądze, będąc zmotywowanym do osiągnięcia celu i dobrej zabawy.

Jednak nie wszystkie wyzwania pasują do każdego typu osobowości pieniądza. Niezależnie od tego, czy jesteś zmotywowanym pracownikiem, poszukującym doświadczenia, ekspertem od wyzwań, czy elastycznym odkrywcą, w tym obszernym przewodniku dowiesz się, jakie wyzwania związane z budżetowaniem najbardziej pasują do twojej osobowości. Niech rozpoczną się wyzwania!

Co To jest wyzwanie oszczędzania pieniędzy?

Wyzwania związane z oszczędzaniem pieniędzy to wyzwania budżetowe mające zachęcić wydawców do osiągnięcia określonego celu finansowego w kreatywny sposób. Niezależnie od tego, czy oszczędzasz duże oszczędności, czy zmieniasz nawyk finansowy, wyzwania związane z pieniędzmi mogą pomóc ci śledzić wydatki i wyznaczać małe, osiągalne cele.

Wyzwania Oszczędzania to nie tylko zabawa, ale także pomoc w rozpoczęciu nawyku konsekwentnego Oszczędzania, poznawania celów finansowych, śledzenia budżetu i poprawy finansów osobistych.

Jak wybrać wyzwanie oszczędzania pieniędzy

 

 

Możesz znaleźć wiele wyzwań oszczędzających pieniądze online, ale ważne jest, aby wybrać taki, który pasuje do Twoich celów budżetowych i stylu życia. Wybór wyzwania, które pasuje do twojego typu osobowości, może również ułatwić Ukończenie i osiągnięcie celów pieniężnych.

 1. Pierwszym krokiem jest sprawdzenie, jaki jest Twój typ osobowości, co możesz zrobić, dokonując oceny osobowości, takiej jak typy Myers-Briggs 16 MBTI.
 2. Gdy poznasz swój typ Myers-Briggs, odsyłaj się do przewodnika osobowości pieniądza Mint, aby określić swój typ osobowości pieniądza:
  • Dedykowany Steward
  • Mądry Analityk
  • Wealth Builder
  • Bold Explorer
 3. Następnym krokiem jest podjęcie decyzji, jakie są Twoje cele w zakresie oszczędzania pieniędzy. Dowiedz się, ile pieniędzy chcesz zaoszczędzić i ile masz czasu, patrząc na koszty utrzymania i bieżące oszczędności.
 4. Na koniec zapoznaj się z naszym przewodnikiem, który jest podzielony na typy osobowości, aby wybrać wyzwanie, które pasuje zarówno do twojej osobowości, jak i do zapisywania celów. Zawsze możesz wybrać wyzwanie z innego typu osobowości, jeśli uważasz, że lepiej współgra z Twoimi celami.

 

Wyzwania związane z oszczędnością pieniędzy dla dedykowanych stewardów

Dedykowani stewardzi to praktyczni i zmotywowani pracownicy, którzy szukają bezpieczeństwa i bezpieczeństwa. Podejmują sporadyczne ryzyko i wolą wyznaczać mniejsze i realistyczne cele finansowe,a także lubią planować przyszłość i nieoczekiwane. Typy dedykowanych stewardów Myers-Briggs obejmują:

 • ISTJ: analityk
 • ISFJ: obrońca
 • ESTJ: Organizator
 • ESFJ: kibic

1. 52-Tygodniowe Wyzwanie Na Pieniądze

Jeśli chcesz zacząć od łatwego wyzwania, 52-tygodniowe wyzwanie pieniędzy jest elastycznym wyzwaniem, które nie wymaga dużych pieniędzy ani wysiłku. W tym wyzwaniu Oszczędzania, twoim celem jest wpłata rosnącej kwoty pieniędzy co tydzień, aż zaoszczędzisz $1,378 na koniec tygodnia 52. Kwota w dolarach, którą oszczędzasz co tydzień, odpowiada tygodniowi twojego wyzwania.

2. Zachowaj wszystkie zmiany wyzwanie

Zawsze jest zabawną niespodzianką, gdy wkładasz rękę do kieszeni i znajdujesz drobne. Ale co, jeśli można zobaczyć to wszystko ułożone w jednym miejscu? Ilekroć natkniesz się na dodatkową gotówkę wokół dom lub gdy otrzymasz drobne ze sklepu, trzymaj je w słoiku. Liczy się każdy grosz!

3. Cash Only for a Month Challenge

Zawsze kusi cię kupowanie rzeczy, na które niekoniecznie cię stać? Dołącz do tego miesięcznego wyzwania Oszczędzania, polegającego na noszeniu tylko gotówki podczas zakupów, dzięki czemu możesz wydać tylko to, co masz pod ręką. Tylko nie rób z tego wymówki, żeby wypłacić całą wypłatę, kiedy wychodzisz.

4. 26-Tygodniowe Wyzwanie Oszczędnościowe

Jeśli otrzymujesz wynagrodzenie co dwa tygodnie, to wyzwanie może być świetnym sposobem na dopasowanie wypłaty do planów oszczędnościowych. W tym wyzwaniu oszczędzania pieniędzy, będziesz oszczędzać w przyrostach o $3, począwszy od pierwszego tygodnia z $3, na drugim $6, na trzecim $9, i tak dalej. Za każdym razem, gdy otrzymasz wypłatę, prześlij odpowiednią kwotę do swoich oszczędności, aż do 26 tygodnia, kiedy wpłacisz 78 USD na łączną kwotę 1 053 USD.

5. Penny Savings Challenge

Nie musisz być pinczerem grosza, aby dołączyć do tego wyzwania, ale jeśli nadal jesteś fanem płacenia gotówką, to wyzwanie pieniędzy jest dla ciebie. Wyzwanie Penny Savings jest podobne do wyzwania Keep All the Change, ale zamiast tego dodasz tylko grosze do swojego słoika. Widząc, jak słoik się napełnia, zobaczysz, że liczy się każdy grosz i możesz dodać to wszystko do swoich oszczędności, gdy ma się przepełnić.

6. 30-Dniowe Wyzwanie Minimalistycznego Stylu Życia

Jeśli często trafiasz do króliczej nory minimalistycznych filmów o stylu życia, ale nie wiesz, od czego zacząć, rozpocznij 30-dniowe wyzwanie minimalistycznego stylu życia, aby zmotywować cię do zmiany stylu życia, jednocześnie odstresowując się i oszczędzając pieniądze. Przez 30 dni postępuj zgodnie z minimalistycznymi wskazówkami dotyczącymi stylu życia i zacznij praktykować minimalizm, aby pomóc ci zbudować lepsze nawyki finansowe.

7. $ 1 Rachunek Zapisz Wyzwanie

Jesteś fanem systemu budżetowania kopert? Dodaj kolejną kopertę do swojego stosu i dołącz do tego wyzwania, aby wykorzystać ją do zabawy pod koniec roku. To wyzwanie jest proste-za każdym razem, gdy otrzymasz rachunek za 1 $jako zmianę, dodaj go do koperty, aby uzyskać dodatkowe oszczędności. Jeśli wolisz zaoszczędzić papier lub oszczędzić kopertę, możesz również dodać ją do słoika oszczędnościowego lub skarbonki.

Wyzwania związane z oszczędzaniem pieniędzy dla budowniczych majątku

Budowniczowie bogactwa są łatwo inspirowani i cenią doświadczenia ponad utrzymanie status quo. Lubią świętować małe zwycięstwa i łączyć cele finansowe z własnymi wartościami finansowymi. Nie spędzają zbyt wiele czasu na analizowaniu i wolą podejmować działania, aby zaplanować swoje kolejne kroki. Do typów budowniczych majątku Myers-Briggs należą:

 • INFJ: wizjoner
 • INFP: Pomocnik
 • ENFJ: lider
 • ENFP: marzyciel

8. Wyzwanie Na Prezent Świąteczny

Czy nie byłoby miło, gdyby Mikołaj kupił wszystkie prezenty z naszej listy zakupów? Jeśli czujesz, że masz trudności ze znalezieniem funduszy na prezenty dla rodziny pod koniec roku, zrób to wyzwanie, aby co tydzień wnieść niewielką kwotę do funduszu wakacyjnego. Na początku roku policz wszystkie wydatki na wakacje z poprzedniego roku i dowiedz się, ile musisz zaoszczędzić każdego tygodnia, aby osiągnąć cel.

9. Zapłać sobie, gdy popełnisz błąd pieniądze wyzwanie

Każdy popełnia błędy, ale ile byś miał pieniędzy, gdybyś zapłacił za każdy popełniony błąd? To wyzwanie finansowe nie ma na celu zachęcenia Cię do popełniania błędów, ale możesz do niego dołączyć, dodając środki do swoich oszczędności za każdym razem, gdy popełnisz błąd finansowy, taki jak impulse purchases lub zapłacić rachunek późno. W końcu to wyzwanie może być korzystne dla obu stron-popełniasz mniej błędów lub oszczędzasz więcej pieniędzy.

10. 26-Tygodniowe Dwutygodniowe Wyzwanie Oszczędnościowe

Jeśli dodawanie środków do oszczędności na wyzwanie pieniędzy każdego dnia lub każdego tygodnia brzmi jak dużo pracy, robienie tego co dwa tygodnie może działać lepiej dla ciebie. W 26-tygodniowym wyzwaniu oszczędzania pieniędzy, możesz zaoszczędzić $1,404 w ciągu roku, wpłacając rosnącą kwotę co drugi tydzień. Zacznij od $4 w pierwszym tygodniu i $8 dolarów w drugim. Dodaj $ 4 dodatkowe do kwoty co dwa tygodnie, dopóki nie wpłacisz $106 w tygodniu 26.

11. Money Throwdown Challenge

Przyjazne konkursy mogą być zabawne i motywujące. Jeśli potrzebujesz partnera, który utrzyma cię na dobrej drodze, rzuć wyzwanie znajomemu lub członkowi rodziny w Wyzwaniu rzucania pieniędzy. Zasady wyzwania zależą od Ciebie, na przykład od tego, kto może zaoszczędzić 1000 $najszybciej lub kto może zaoszczędzić najwięcej przez sześć miesięcy. Świętuj swoje zarobki, wychodząc na obiad ze swoim partnerem wyzwania i zaplanuj, co zrobisz z oszczędnościami.

12. Wyzwanie Gorączki Oszczędności

Jesteś fanem DIY? W tym oszczędnościowym wyzwaniu możesz przywołać swoje kreatywne umiejętności i stworzyć termometr oszczędnościowy. Użyj kartki papieru lub kartonu, aby narysować termometr i zapisz swój cel oszczędności na samej górze. Dla każdej temperatury wymień mniejszy cel oszczędzania i pokoloruj go w miarę osiągania każdego celu. Chociaż nikt nie chce mieć gorączki 3000 stopni, jest to elastyczne i zabawne wyzwanie na każdy budżet.

13. Holiday Helper Fund Challenge

Budżetowanie na święta może być trudne wśród wszystkich planowania partii, ale zapisywanie małych przyrostów przez cały rok może pomóc uzyskać budżet na miejscu do czasu grudnia rolls wokół. Zrób to wyzwanie, aby dodać 20 dolarów do budżetu na wakacje co tydzień lub co drugi tydzień, aby mieć wystarczająco dużo na prezenty lub wakacje na koniec roku z rodziną.

14. 3-Miesięczne Wyzwanie Oszczędnościowe

Jeśli szukasz pieniędzy wyzwanie, które nie trwa cały rok, 3-miesięczne oszczędności wyzwanie może pomóc zaoszczędzić $1,008 w zaledwie 90 dni. Aby dołączyć do tego wyzwania, Ustaw przypomnienie, aby wpłacić $ 84 co tydzień przez 12 tygodni. Możesz to ułatwić, a twoje oszczędności zwiększyć, ustawiając automatyczne przelewy na konto oszczędnościowe o wysokiej wydajności.

Wyzwania związane z oszczędzaniem pieniędzy dla analityków Wise

Mądrzy analitycy kierują się myśleniem i prowadzą intelektem, starając się poprawić swoją sytuację. Lubią wyznaczać jasne cele finansowe i być na bieżąco z automatycznymi płatnościami, pozostając cierpliwym, jeśli chodzi o wyniki. Innymi słowy, są one stworzone z myślą o wyzwaniach, zwłaszcza o oszczędnościach. Typy mądrych analityków Myers-Briggs obejmują:

 • INTJ: strateg
 • INTP: Myśliciel
 • ENTJ: Planista
 • ENTP: wynalazca

15. No Spend Challenge

Wszyscy jesteśmy winni napełniania naszych wózków rzeczami, które prawdopodobnie zbierają kurz. Jeśli czujesz, że wydajesz dużo na nonessentials, sprawiają, że zabawa, próbując No Spend wyzwanie. W tym wyzwaniu oszczędzania pieniędzy całkowicie wyeliminujesz uznaniowe wydatki. Możesz również zdecydować się na pewne kategorie, aby uniknąć zakupu, takie jak ubrania lub jedzenie na wynos.

16. 356-Dniowe Wyzwanie Oszczędzania Niklu

Przygotuj swoje duże słoiki. W tym zabawnym wyzwaniu oszczędzania pieniędzy twoim celem jest zaoszczędzenie pieniędzy w przyrostach co pięć. Zacznij od pierwszego dnia z pięciocentówką, dodając dwa Nickiels do twojego słoika następnego dnia, a następnie dodanie 15 centów w dniu trzecim i tak dalej. Tak trzymaj do dnia 365, kiedy wpłacisz $18.40 do słoika. Jeśli grosz nie brzmi jak dużo, poczekaj, aż zobaczysz, że twój duży słoik zaoszczędzi ci $3,339.75 na koniec roku.

17. Pogoda Środa Wyzwanie

Zamiast nosić różowy w środy, dlaczego nie zaoszczędzić pieniędzy? W tym oszczędnościowym wyzwaniu w każdą środę dodasz pieniądze do swojego konta oszczędnościowego – ale jest pewien zwrot. Przed dodaniem pieniędzy sprawdź kanał pogodowy pod kątem najwyższej lokalnej temperatury i dopasuj tę kwotę, aby zwiększyć swoje oszczędności. Teraz noszenie różowego stroju, gdy jest 83 stopnie na zewnątrz, jest jeszcze lepsze, gdy oszczędzasz 83 dolary.

18. Przyciąć 1 procent swojej pensji wyzwanie

Choć brzmi to przerażająco, przycinanie 1% swojej pensji nie oznacza, że pracujesz za mniej. To wyzwanie budżetowania działa dla każdego budżetu i może być dobrym sposobem na budowanie oszczędności. Oblicz 1 procent rocznego wynagrodzenia i znajdź sposoby na zmniejszenie wydatków o tę kwotę. Możesz na przykład spojrzeć na swoje usługi subskrypcyjne lub rachunki za zakupy i zobaczyć, jak możesz obniżyć swój budżet, aby otrzymać 1 procent wynagrodzenia jako bonus.

19. Okrągłe Wyzwanie Oszczędzania Pieniędzy

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego ceny Zwykle się kończą .99, .79, lub .88? To psychologiczna strategia, która sprawia, że cena jest niższa. Jeśli chcesz oszczędzać, skorzystaj z tej strategii i dołącz do wyzwania Round Up Money, zaokrąglając do najbliższego dolara i dodając te centy do swoich oszczędności. Na przykład, jeśli dokonasz zakupu za $2.79, zaokrągl go do $3 i dodaj $0.21 do swoich oszczędności. Niektóre banki pozwolą ci to zrobić, ale istnieją również aplikacje, które ułatwiają Ci to zrobić.

20. 30-Dniowe Wyzwanie Planowania Posiłków

Zaczynając od małych kroków, łatwiej jest zacząć budować pozytywne nawyki. Jeśli chcesz zmniejszyć rachunki za zakupy i liczbę posiłków poza domem, zaplanuj posiłki na 30 dni i przygotuj posiłki na każdy dzień tygodnia w ramach tego wyzwania. Pod koniec tego wyzwania budżetowego porównaj swoje oszczędności z poprzednim miesiącem, w którym jadłeś częściej i wykorzystaj je jako motywację do utrzymania wyzwania w kolejnych miesiącach.

21. Wyzwanie Śledzenia Wydatków

Jeśli zmagasz się z nadążaniem za wydatkami, to wyzwanie pomoże Ci zbudować nawyk śledzenia wydatków, dzięki czemu możesz stać się bardziej świadomy finansowo. Wykorzystaj to wyzwanie budżetowania jako okazję do rozpoczęcia śledzenia wydatków, zapisując i kategoryzując wydatki przez co najmniej miesiąc. Jeśli uda ci się utrzymać wyzwanie przez ponad miesiąc, będziesz mógł zobaczyć, gdzie możesz przyciąć swoje wydatki i zaoszczędzić więcej pieniędzy. Aby zapewnić niezawodny sposób śledzenia wydatków, aplikacja Mint ułatwia osiąganie celów dzięki spersonalizowanym informacjom.

Dołącz do wyzwania śledzenia wydatków już dziś.

Tworzenie budżetu jest łatwe w aplikacji Mint!

22. 100 Kopert Pieniądze Wyzwanie

Masz stos kopert, ale nie wiesz do kogo napisać? To wyzwanie Finansowe się tym zajmie. Weź 100 kopert i Numeruj je od 1 do 100. Każdego dnia lub tygodnia chwyć losową kopertę i włóż kwotę gotówki zgodnie z numerem na kopercie i odłóż ją na bok. Więc jeśli chwycisz kopertę 38, musisz dodać 38 dolarów do koperty, pomagając Ci zaoszczędzić 5050 dolarów na koniec wyzwania. Jeśli nadal masz spo zakończeniu wyzwania możesz napisać do znajomego i poinformować go, ile zaoszczędziłeś.

Wyzwania oszczędzające pieniądze dla odważnych Odkrywców

Śmiali Odkrywcy to szybcy i elastyczni myśliciele, którzy lubią eksperymentować ze swoimi pasjami. Unikają zakupów impulsowych i ustalają surowe wytyczne dotyczące oszczędzania, aby zobowiązać się do długoterminowych planów, i potrzebują czasu, aby przeanalizować Duże decyzje i uniknąć pobłażliwych zakupów. Typy śmiałych Odkrywców Myers-Briggs obejmują:

 • ISTP: Eksperymentator
 • ISPF: artysta
 • ESTP: ryzykant
 • ESFP: The Socialite

23. Wyzwanie Spiżarni

Masz dość wydawania pieniędzy na jedzenie lub oglądania rachunków za zakupy? Rzuć wyzwanie swojej kreatywności w dążeniu do zjedzenia jak największej ilości jedzenia, które już masz w domu, zanim kupisz więcej artykułów spożywczych. Robiąc niewiele lub nie kupując dodatkowych składników, masz szansę rozpocząć planowanie posiłków i zmniejszyć ilość odpadów. Być może będziesz musiał wymyślić coś szalonego – ale nadal pysznego! – przepisy na to wyzwanie Oszczędzania.

24. Kick a Bad Habit Challenge

Zmagasz się ze złym nawykiem i oszczędzasz pieniądze? To wyzwanie dotyczy obu. Bez względu na to, jaki masz zły nawyk — palenie, picie dużo napojów gazowanych lub spędzanie zbyt dużo czasu na TikTok-może to trzymać cię z dala od twoich celów finansowych. Kopnij swoje złe nawyki i nagradzaj się pieniędzmi, które wydasz, dodając je do swoich oszczędności. Tylko nie wydawaj swojej nagrody na nowe złe nawyki.

25. $ 5 Rachunek Oszczędności Wyzwanie

Podobnie jak w przypadku $1 bill challenge, to wyzwanie budżetowania nadal pomoże Ci zaoszczędzić pieniądze bez większego wysiłku. Za każdym razem, gdy otrzymasz $ 5 rachunek jako zmianę lub podczas wypłacania pieniędzy w banku, Zapisz $ 5 rachunki w bezpiecznym miejscu. Sprawdź, ile zaoszczędziłeś po kilku miesiącach lub rzuć sobie wyzwanie, aby to zrobić przez cały rok.

26. Znajdź Dodatkowe Pieniądze Wyzwanie

Jeśli uważasz, że nigdy nie masz dodatkowych pieniędzy po zapłaceniu miesięcznych rachunków, możesz nie szukać we właściwym miejscu. Bądź kreatywny dzięki wyzwaniu Find Extra Money i przeszukaj swój dom w poszukiwaniu drobnych, o których mogłeś zapomnieć. Zajrzyj do każdej kieszeni spodni i kurtki, między poduszkami kanapy i szufladą na śmieci. Czy twój dom jest spick-and-span? Możesz stworzyć dodatkowe pieniądze dla siebie, czyniąc go celem, aby wydać mniej niż swój budżet i dodając dodatkowe pieniądze do swoich oszczędności, lub decluttering domu i sprzedaży przedmiotów, których już nie używasz.

27. Coffee Break Challenge

Chcesz ograniczyć wydatki, ale nie możesz przestać pić kawy? To wyzwanie oszczędnościowe zmotywuje cię do robienia własnej kawy w domu podczas budowania oszczędności. Za każdym razem, gdy robisz kawę w domu, zamiast iść do kawiarni, Wpłać 2,75 USD lub kwotę, którą wydałbyś na kawę, do słoika lub bezpośrednio na konto oszczędnościowe. Niezależnie od tego, czy masz świetne umiejętności baristy, czy lubisz to proste, kawa smakuje lepiej, gdy oszczędzasz.

28. Wyzwanie Anulowania

Bezpłatne wersje próbne są świetne, gdy chcemy obejrzeć film, ale nie jesteśmy gotowi na subskrypcję. Ale co się stanie, gdy zapomnisz odwołać proces przed jego zakończeniem? Ponieważ usługi subskrypcyjne stają się coraz bardziej popularne, łatwo może być stracić kontrolę nad wydatkami. Dołącz do wyzwania anulowania, poświęcając trochę czasu na ocenę wszystkich usług subskrypcji, Anuluj wszystkie, których nie byłeś u nasing, i prześlij pieniądze, które wydałbyś na nie do swoich oszczędności.

29. 12-Tygodniowe Wyzwanie Oszczędzania Pieniędzy

Jeśli potrzebujesz pieniędzy, aby kupić prezent dla członka rodziny lub zaoszczędzić pieniądze na wymarzoną podróż, ale nie masz zbyt wiele czasu, 12-tygodniowe wyzwanie może być dobrym punktem wyjścia. W tym wyzwaniu zaczniesz od $10, a co tydzień depozyt wzrasta o $10. Gdy dotrzesz do 12 tygodnia, wpłacisz $120, aby zakończyć wyzwanie z $ 780 zaoszczędzone.

30. No Eating Out Challenge

Jedzenie poza domem może być smaczne, zabawne i nie pozostawia brudnych naczyń w zlewie — ale brudzi wyciąg z karty kredytowej. Jeśli uwielbiasz zjeść obiad, ale chcesz zaoszczędzić pieniądze na coś innego, próba tego wyzwania oszczędzania pieniędzy może być dobrym sposobem, aby zaoszczędzić pieniądze i odświeżyć swoje umiejętności gotowania. Ponieważ przygotowywanie własnego jedzenia może być tańsze, spróbuj sprawdzić, jak długo możesz wytrzymać bez jedzenia na mieście lub zamawiania jedzenia na wynos i ciesz się smakiem własnej kuchni – i oszczędnościami.

Kiedy zacząć wyzwanie oszczędzania pieniędzy

Większość wyzwań oszczędzania pieniędzy nie ma ustalonego punktu wyjścia. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się rozpocząć w pierwszym dniu roku, czy w dniu urodzin, dostosuj wyzwanie zgodnie z celami oszczędnościowymi i harmonogramem. Decydując się na najlepszy czas rozpoczęcia, weź pod uwagę swój harmonogram i bieżące oszczędności.

 

 

The Bottom Line

Budżetowanie może być łatwiejsze, gdy dobrze się bawisz. Próba wyzwania oszczędzania pieniędzy może pomóc ci zbliżyć się o krok do swoich celów finansowych i pomóc w budowaniu lepszych nawyków Oszczędzania. Niezależnie od tego, czy ukończysz wyzwanie, czy zdecydujesz się spróbować innego, będziesz mógł dowiedzieć się więcej o swojej osobowości finansowej i zwyczajach wydatkowania pieniędzy.

 

Źródła: Myers-Briggs

Powiązane

Zapisz się na Mint już dziś

Od budżetów i rachunków po bezpłatną ocenę kredytową i nie tylko, będziesz
odkryj bezproblemowy sposób, aby być na bieżąco.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie

Czym jest inwestowanie Wysokodochodowe i czy jest ono dla ciebie odpowiednie?

Poprzedni wpis

Czym są akcje ułamkowe i jak w nie inwestować?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły