Artykuły

Kalkulator kosztów utrzymania

0

Termin „koszty utrzymania” odnosi się do ilości pieniędzy, które są niezbędne do pokrycia niezbędnych kosztów utrzymania w danym czasie i miejscu. Koszty utrzymania, takie jak mieszkanie, żywność, Media, transport i opieka zdrowotna, różnią się w zależności od czasu i miejsca i są uwzględniane w kosztach utrzymania. Jeśli planujesz przeprowadzkę do nowego miasta lub jesteś po prostu ciekawy, ile może kosztować mieszkanie gdzie indziej, skorzystaj z poniższego kalkulatora kosztów utrzymania, aby zobaczyć różnicę, jakiej oczekujemy między Twoją obecną lokalizacją a wybraną lokalizacją.

Dodatkowo Kalkulator poinformuje cię, czy jest prawdopodobne, że będziesz w stanie utrzymać standard życia w oparciu o swoje dochody. Jeśli twoja obecna pensja po prostu jej nie obniży, Przejmij kontrolę nad swoją przyszłością finansową i wypróbuj nasze wskazówki, aby wynegocjować potencjalne koszty utrzymania.

Średni koszt utrzymania w USA

Na podstawie naszego indeksu, średni koszt utrzymania w USA wynosi 100. Oznacza to, że jeśli koszt utrzymania danego obszaru jest równy średniej krajowej, jego wskaźnik kosztów utrzymania (COLI) wynosi 100. Miasta, które są zgodne lub najbliżej średniego kosztu życia w USA są następujące:

  • Yuma, AZ (COLI 99,9)
  • Ogden, UT (COLI 99,9)
  • Pierre, SD (COLI 100,2)
  • Orlando, FL (COLI of 100.2)

Jeśli miasto ma liczbę powyżej 100, oznacza to, że jest to pewien procent ponad średnią krajową. Innymi słowy, można je uznać za droższe miasto do życia.

  • Los Angeles, CA ma COLI 148. Oznacza to, że koszty utrzymania w Los Angeles są o 48 procent wyższe niż średnia krajowa.

Gdy miasto ma liczbę mieszkańców poniżej 100, oznacza to, że jest ona o pewien procent niższa od średniej krajowej kosztów utrzymania. Innymi słowy, można go uznać za bardziej przystępne miasto do życia.

  • Amarillo, TX ma COLI 81,5. Oznacza to, że koszty utrzymania w Amarillo są o 18,5 proc.niższe niż średnia krajowa.

Jakie są krajowe koszty utrzymania?

Chociaż średni wskaźnik kosztów utrzymania jest równy 100, liczba ta może być myląca w interpretacji. Aby to ująć w perspektywie, użyjemy mediany niezbędnej do utrzymania płacy dla Yuma, AZ, która ma COLI, która jest zgodna ze średnią USA 100, jako przykład.

Mediana niezbędnego minimum socjalnego jest podobna do kosztów utrzymania, ponieważ jest to szacunkowy dochód potrzebny do zaspokojenia podstawowych kosztów utrzymania w danym miejscu i czasie. Korzystając z minimum socjalnego Yumy jako punktu odniesienia, możemy zilustrować, jakiego rodzaju wynagrodzenie i wynagrodzenie może wymagać, aby osiągnąć średni koszt utrzymania w kraju. Wymieniliśmy również medianę niezbędnego minimum socjalnego dla narodu, aby spojrzeć na porównanie średnich kosztów utrzymania.

Mediana niezbędnego minimum socjalnego w Yuma, AZ:

  • $74,740 rocznie, przed opodatkowaniem dla czteroosobowej rodziny (dwie dorosłe osoby pracujące)
  • 17,97 USD za godzinę, za osobę dorosłą pracującą w czteroosobowej rodzinie

Mediana niezbędnego minimum socjalnego w USA:

  • $68,808 rocznie, przed opodatkowaniem dla czteroosobowej rodziny (dwie dorosłe osoby pracujące)
  • 16,54 USD za godzinę, za osobę dorosłą pracującą w czteroosobowej rodzinie

Najwyższe koszty życia miast w USA

Koszt życia jest przydatny przy porównywaniu kosztów miast i znajdowaniu obszarów o najwyższych i najniższych kosztach do życia. Miasto o najwyższych kosztach utrzymania jest Nowy Jork (Manhattan), NY, z indeksem 239,3. Sprawdź poniższą tabelę, aby zobaczyć, które Inne cities top narodu za najwyższe koszty utrzymania.

Top 10 najwyższych kosztów życia miast w USA
Miasto Wskaźnik kosztów utrzymania (COLI)
1. New York City (Manhattan), NY 239.3
2. San Francisco, CA 186.4
3. Honolulu, cześć 185.6
4. New York City (Brooklyn), NY 172.6
5. Waszyngton, D. C. 154.4
6. Oakland, CA 152.8
7. Orange County, CA 151.9
8. Seattle, WA 149.9
9. Boston, MA 148.6
10. Los Angeles, CA 148

6 wskazówek dotyczących negocjowania korekty kosztów utrzymania

Niektórzy pracodawcy oferują dostosowanie kosztów utrzymania pracownikom, którzy muszą przenieść się do obszaru o wyższych kosztach utrzymania, aby wypełnić swoje obowiązki zawodowe. Korekty te zazwyczaj są zwiększeniem wynagrodzenia i mają na celu uwzględnienie podwyższonych kosztów utrzymania.

Dobry czas, aby rozważyć negocjowanie dostosowania kosztów utrzymania jest, gdy przenosisz się do pracy i nie możesz sobie pozwolić na te same podstawowe koszty utrzymania w nowej lokalizacji. Dostosowanie kosztów utrzymania pomoże rozszerzyć budżet na pokrycie wydatków, takich jak mieszkanie, jedzenie i transport. Zapoznaj się z poniższymi wskazówkami, które pomogą Ci skutecznie negocjować koszty utrzymania.

1. Wykorzystaj dane

Po pierwsze, użyj narzędzia płac, aby zobaczyć, jak twoje bieżące dochody porównują się ze średnią rynkową dla twojej pozycji i obszaru. Możesz uzyskać kompleksowe dane o wynagrodzeniach z Mint lub spróbować użyć danych Urzędu Statystyki Pracy na temat płac, odszkodowań i świadczeń. Sprawdzenie, czy Twoje wynagrodzenie jest konkurencyjne dla Twojego obszaru, może pomóc Ci zdecydować, czy warto negocjować.

Jeśli zdecydowałeś się wynegocjować korektę, ważne jest, aby użyć danych, aby uzasadnić swoje pytanie. Zapoznaj się z danymi dotyczącymi krajowych kosztów utrzymania za pośrednictwem ZUS, a także wskaźnika cen towarów i usług konsumpcyjnych. Informacje oparte na korektach Ubezpieczeń Społecznych oraz rosnących kosztach utrzymania, takich jak żywność i mieszkania, pomogą wykonać kopię zapasową wniosku.

2. Pokaż Swoją Wartość

Wykazanie swojej wartości jako pracownika jest kluczowym elementem negocjacji każdego aspektu wynagrodzenia. Przygotuj się na dostarczenie dowodów swojego wpływu w pracy, określając w miarę możliwości swoje osiągnięcia. Na przykład, jeśli pracujesz w sprzedaży, możesz wyróżnić swoją wartość, dostarczając metryki dotyczące liczby zamkniętych potencjalnych klientów lub całkowitego zysku dla firmy. To pokazuje pracodawcy, że twoja wartość uzasadnia wzrost wynagrodzenia.

3. Get Your Timing Right

Czas jest ważny, gdy prosi o dostosowanie kosztów utrzymania. Jeśli przenosisz się do pracy w najbliższej przyszłości, mądrze jest zapytać przed przeprowadzką. Dodatkowo daj sobie i pracodawcy odpowiedni czas na przygotowanie się do dyskusji i umów się na spotkanie do negocjacji.

Otwórz Szablon E-Mail

4. Podejmij Się Tego Z Pewnością

Przy podejmowaniu jakichkolwiek negocjacji kluczowa jest pewność siebie. Ćwicz to, co powiesz, abyś mógł pewnie dostarczyć swój argument kosztów utrzymania. Pomaga to wykazać pracodawcy, że przeprowadziłeś badania i znasz swoją wartość, i może zwiększyć prawdopodobieństwo przyjęcia TWOJEJ prośby.

5. Współpracuj

Research pokazuje, że współpraca w negocjacjach skutkuje lepszymi wynikami dla obu stron. Podejmij negocjacje we współpracy i poinformuj pracodawcę, że chcesz z nim współpracować. W ten sposób obie strony mogą dojść do rozwiązania, które zadowoli wszystkich.

6. Wyrazić Wdzięczność

Niezależnie od tego, czy uda Ci się wynegocjować koszty utrzymania, dobrą praktyką jest wyrażanie wdzięczności. Spróbuj śledzić z podziękowaniem e-mail, który krótko podsumowuje to, co omówiłeś. Jeśli uzyskałeś korektę, o którą prosiłeś, dobrze jest poprosić o potwierdzenie jej również na piśmie. Z drugiej strony, jeśli nie dostaliście regulacji, to pokazuje, że jesteście profesjonalistami i daje wam możliwość pójścia naprzód.

Negocjowanie dowolnej części odszkodowania, niezależnie od tego, czy jest to podwyżka, czy dostosowanie kosztów utrzymania, może być trudnym zadaniem. Jeśli chcesz negocjować, ale nie wiesz, jak, wypróbuj te startery do rozmów, aby pomóc Ci otworzyć dyskusję na dostosowanie kosztów utrzymania.

​​

Pobierz Wydruki

Koszty utrzymania różnią się w zależności od czasu i miejsca. Niezależnie od tego, czy przeprowadzasz się po kraju, czy tylko kilka godzin drogi, mądrze jest pomyśleć o tym, czy możesz utrzymać standard życia w nowym miejscu. Użyj tego kalkulatora kosztów utrzymania, aby porównać dwa miasta w USA i pomóc zastanowić się, czy obecny budżet nadal będzie dla ciebie pracował. Jeśli to nie zadziała, rozważ poproszenie o korektę kosztów utrzymania, aby zwiększyć budżet na wydatki, takie jak Artykuły spożywcze, mieszkania i transport. Po przeprowadzce dostosuj kategorie budżetu w aplikacji Mint, aby pomóc utrzymać finanse na dobrej drodze.

O Tym Kalkulatorze:

Aby obliczyć koszty utrzymania, C2ER ’ s 2021 cost of Living Index (COLI) służy do porównania kosztów życia dla 294 obszarów miejskich w Stanach Zjednoczonych. Pamiętaj, że są to szacunki i nie możemy zagwarantować rzeczywistych kosztów.

Źródła: Living Wage MIT / COLI

Powiązane

Zapisz się na Mint już dziś

Od budżetów i rachunków po bezpłatną ocenę kredytową i nie tylko, będziesz
odkryj bezproblemowy sposób, aby być na bieżąco.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie

Co To jest korekta giełdowa i jak sobie z nią poradzić?

Poprzedni wpis

15 wskazówek dla młodych przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć udany biznes

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły