Artykuły

Jasper Mastercard ® Recenzja

0

Jasper Mastercard® (Jasper Card) to niezabezpieczona karta kredytowa przeznaczona dla użytkowników kart kredytowych po raz pierwszy i tych, którzy chcą zbudować kredyt.

To nie jest karta kredytowa dla studentów. Ale to nie wymaga historii kredytowej do zatwierdzenia dzięki innowacyjnego procesu gwarantowania, i to jest dostępne dla cudzoziemców w Stanach Zjednoczonych na wizach studenckich lub pracy. To sprawia, że odpowiednie dla osób dążących do wyższych stopni lub osób przybywających do USA, aby podjąć nową pracę.

I jest to doskonała alternatywa dla zabezpieczonych kart kredytowych, które wymagają, co jest skutecznie zaliczki jako warunek korzystania.

Jasper nie jest idealny. Brakuje na przykład promocji APR wprowadzającej. Mimo to jest to ponadprzeciętny wybór dla każdego, kto buduje lub odbudowuje kredyt i jeden z niewielu emitentów, który ułatwia cudzoziemcom (a nie tylko stałym mieszkańcom i obywatelom USA) ubieganie się o kredyt w USA.

Rekomendacje doradcy giełdowego Motley Fool mają średni zwrot na poziomie 618%. Za 79 $(lub tylko 1,52 $tygodniowo) dołącz do ponad 1 miliona członków i nie przegap ich nadchodzących wyborów giełdowych. 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy. Zarejestruj Się Teraz

Najważniejsze cechy Jasper Mastercard

Do najważniejszych funkcji Mastercard Jasper należą:

Bonus Za Polecenie

Za każdego znajomego, którego skutecznie polecisz Jasperowi, otrzymasz dodatkowe 1% zwrotu gotówki przez cały rok, aż do 6% całkowitego zwrotu gotówki(5% powyżej zwykłej stawki zwrotu gotówki 1%).

Proces Ubezpieczeniowy

Zgodnie z kartą kredytową przeznaczoną na kredyt budowlany, Jasper wykorzystuje nietradycyjny proces gwarantowania, który uwzględnia czynniki niekredytowe, w tym wystarczający dowód dochodu, aby uzyskać bardziej holistyczny wskaźnik ryzyka wnioskodawcy.

Brak zdolności kredytowej lub ograniczony kredyt niekoniecznie dyskwalifikuje Twoją aplikację. Jeśli jednak masz dobry kredyt, Twoja aplikacja zostanie rozważona przy użyciu wspólnych czynników kredytowych i będzie obejmować tradycyjną kontrolę kredytową i wyciągnięcie raportu kredytowego z jednego z trzech głównych biur raportowania kredytów konsumenckich (Experian, TransUnion lub Equifax).

Proces aplikacji Jaspera jest również nietypowy, ponieważ nie wymaga numeru ubezpieczenia społecznego z góry. Możesz ubiegać się o kartę Jasper Mastercard bez podawania numeru ubezpieczenia społecznego, chociaż w końcu będziesz musiał to zrobić po zatwierdzeniu konta.

Limit Kredytowy (Linia Kredytowa)

Jasper oferuje limity kredytowe do $15,000 bez depozytu zabezpieczającego. Twój rzeczywisty limit kredytowy będzie zależał od twoich dochodów, zdolności kredytowej i innych czynników.

Zdobywanie i odbieranie nagród

Wszystkie kwalifikujące się zakupy Jasper otrzymują 1% zwrotu gotówki. Cash back nie wygasa, dopóki twoje konto pozostaje otwarte i w dobrej kondycji i jest automatycznie stosowane do salda konta na koniec każdego cyklu wyciągu.

Ważne Opłaty

Ta karta nie ma opłaty rocznej. Mogą obowiązywać inne opłaty, w tym opłata za transakcje zagraniczne za zakupy dokonane poza Stanami Zjednoczonymi lub denominowane w walutach obcych.

Korzyści Z Karty

Mastercard Jasper ma wiele korzyści i korzyści gwarantowanych przez Mastercard, w tym:

 • Gwarancja satysfakcji przy zakupach. Wybrane zakupy Mastercard-dokonane w całości kartą-kwalifikują się do ochrony z tytułu gwarancji satysfakcji Mastercard przez 60 dni od daty zakupu.
 • Rozszerzona gwarancja na Select Zakupy. Kwalifikujące się zakupy kwalifikują się również do rocznej przedłużonej gwarancji, która obejmuje łącznie 24 miesiące gwarancji (w tym oryginalną gwarancję producenta) lub mniej.
 • Gwarancja Zakupu. Świadczenie to zapewnia zwrot kosztów objętych ubezpieczeniem kradzieży,utraty lub uszkodzenia kwalifikujących się przedmiotów przez okres do 90 dni od daty zakupu, z zastrzeżeniem ograniczeń i wyłączeń.
 • Korzyści Dla Konsumentów Dzięki Popularnym Markom. Jako użytkownik Jasper Mastercard możesz korzystać z bezpłatnych korzyści od popularnych marek, takich jak DoorDash, Lyft, ShopRunner i HelloFresh. Zobacz Przewodnik Jaspera po korzyściach, aby uzyskać więcej informacji.
 • Korzyści Z Podróży Mastercard. Kompleksowe korzyści podróżne wspierane przez MasterCard Jasper obejmują ubezpieczenie od utraty i uszkodzenia samochodu, ochronę utraconego lub uszkodzonego bagażu, ubezpieczenie od wypadków w podróży, ubezpieczenie od przerw w podróży i anulowania podróży i wiele innych.
 • Ochrona Telefonu Komórkowego. Skorzystaj ze zwrotu poniesionych szkód na kwalifikującym się urządzeniu telefonii komórkowej, z zastrzeżeniem ograniczeń i możliwości odliczenia.

Wymagany Kredyt

Jasper jest odpowiedni dla kandydatów z uczciwym do doskonałego kredytu. Wnioskodawcy z ograniczonym lub nieistniejącym kredytem mogą kwalifikować się do zatwierdzenia, w zależności od dochodu i innych czynników ubezpieczeniowych.

Jasper zgłasza informacje o koncie, w tym historię płatności, do trzech głównych biur kredytowych, więc korzystanie z karty będzie odzwierciedlone w przyszłej ocenie kredytowej.

Zalety Mastercard Jasper

Karta MasterCard Jasper to skuteczny produkt do budowy i odbudowy kredytu. Ma również inne godne uwagi zalety.

 1. Brak Opłaty Rocznej. Ta karta nie pobiera opłaty rocznej. To mile widziana wiadomość dla oszczędnych posiadaczy kart, którzy nie mogą sobie zawracać głowy płaceniem cyklicznej opłaty.
 2. Do zatwierdzenia nie jest wymagana historia kredytowa. Jasper nie wymaga od nowych wnioskodawców kredytowych wykazania określonej długości historii kredytowej-ani żadnej historii kredytowej w ogóle, jeśli ich dochód i inne czynniki gwarantujące kwalifikują je do zatwierdzenia. To sprawia, że Jasper jest fantastyczną pierwszą opcją karty kredytowej dla młodszych posiadaczy kart.
 3. Nie Wymaga Depozytu. W przeciwieństwie do wielu innych kart dla osób z ograniczonym lub uczciwym kredytem, karta ta nie wymaga depozytu zabezpieczającego jako warunku otwarcia konta.
 4. 1% zwrotu gotówki na wszystkie kwalifikujące się Zakupy. Jasper zarabia 1% cash-back na wszystkie kwalifikujące się zakupy. To niezła stopa zwrotu dla karty podstawowej, ponieważ wielu bezpośrednich konkurentów w ogóle nie ma programów nagród.
 5. Niezła Premia Za Polecenie. Każde udane polecenie otrzymuje 1% bonusu cash back przez cały rok, do 6% cash back (5% powyżej stopy bazowej).
 6. Imponujące Korzyści Mastercard. Jasper Mastercard ma imponującą gamę korzyści Premium Mastercard, w tym podstawowe ubezpieczenie podróżne i mnóstwo profitów od popularnych marek, takich jak Lyft, HelloFresh i ShopRunner.
 7. Regularne Raporty Biura Kredytowego. Jasper regularnie zgłasza aktywność na koncie do wszystkich trzech głównych biur raportowania kredytów konsumenckich. Jest to dobra wiadomość dla posiadaczy kart chcących zbudować kredyt i poprawić swoje wyniki kredytowe z wzorcem terminowej spłaty i odpowiedzialnego korzystania z kredytu.
 8. Limit kredytowy do $15,000. Jasper oferuje limity kredytowe aż do $15,000 kwalifikowanym posiadaczom kart. Jest to znacznie wyższe niż wiele konkurencyjnych kart.

Wady Jasper Mastercard

Jasper nie jest idealny. Jego wady obejmują mniej hojny program nagród i brak wstępnej promocji APR.

 1. CasH powrót ograniczony do 1%, chyba że polecisz znajomych. Nie ma możliwości uzyskania zwrotu gotówki za zakupy Jasper w wysokości większej niż 1%, chyba że uda ci się polecić znajomych do złożenia wniosku i otrzymać własne karty MasterCard Jasper. Jest to wada dla posiadaczy kart, którzy chcieliby uzyskać wysoki zwrot z codziennych wydatków (i którzy kwalifikują się do bardziej hojnych kart zwrotu gotówki).
 2. Brak wstępnej promocji APR. Jasper nie ma promocji na wstępne stopy procentowe (APR), więc nie jest to odpowiednie dla wnioskodawców, którzy chcą tanio finansować duże zakupy lub spłacać wysoko oprocentowane zadłużenie naliczone gdzie indziej poprzez transfery salda. Niektóre konkurencyjne karty mają stawki intro APR, w niektórych przypadkach zarówno dla transferu salda APR, jak i zakupu APR.

Jak układa się karta MasterCard Jasper

Karta MasterCard Jasper to doskonały wybór dla osób ubiegających się o kredyt z ograniczoną liczbą kredytów lub niedawnymi niedoskonałościami kredytowymi. Ale jak to stos wobec kluczowych konkurentów?

Oto jak karta Jasper wygląda obok innej popularnej karty kredytowej dla nowych wnioskodawców i tych, którzy chcą zbudować lub odbudować kredyt: Karta Visa ® Petal® 1 „No Annual Fee”.

Jasper Mastercard Płatek 1 Karta
Nagrody 1% Podstawy zwrotu gotówki na wszystkie kwalifikujące się zakupy; do 6% przy udanych poleceniach 2% do 10% zwrotu gotówki za kwalifikujące się zakupy, ale bez regularnego programu nagród
Limit Kredytowy Do 15 000 zł Do $5,000
Opłata Roczna Brak Brak

Ostatnie Słowo

Jasper Mastercard® jest jedną z najlepszych kart kredytowych dla nowych kandydatów na kredyt i tych, którzy mają mniej niż idealny kredyt, bez żadnych ograniczeń.

Jeśli chcesz zacząć korzystać z karty kredytowej, ale obawiasz się wad zabezpieczonych kart kredytowych, Jasper może być tylko odpowiedzią, na którą czekałeś.

Jasper ma pewne wady, w tym skromną bazową stopę zwrotu gotówki i brak okresu odsetkowego. Więc jeśli zdecydujesz po dokładnym rozważeniu, że Jasper nie jest dla Ciebie odpowiedni, nie martw się. Wiele innych niezabezpieczonych kart kredytowych wysokiej jakości jest atrakcyjnych dla początkujących.

Zasiłek dla dzieci-rodzaje i ile należy płacić za prace domowe

Poprzedni wpis

Jak Działają Karty Kredytowe?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły