Artykuły

Jak zaoszczędzić pieniądze w Whole Foods

0
Jak zaoszczędzić pieniądze w Whole Foods
Jak zaoszczędzić pieniądze w Whole Foods

Czy rynek Whole Foods naprawdę zasługuje na przydomek ” Whole Paycheck?”

Może nie.

Sklep ma reputację sprzedaży drogich produktów specjalistycznych (takich jak butelka „wody ze szparagów” za 6 dolarów). Ale można również uzyskać fantastyczne oferty, jeśli wiesz, co kupić, co pominąć i gdzie szukać możliwości oszczędzania pieniędzy.

Jak zaoszczędzić pieniądze w Whole Foods

Znasz zasady oszczędzania na zakupach. Nie idź na zakupy spożywcze, gdy jesteś głodny, przygotuj plan posiłków przed wyjazdem i zabierz ze sobą listę zakupów. Ale to nie zawsze wystarczy w Whole Foods.

Ale to nie znaczy, że musisz tego unikać. Wystarczy uzbroić się w te strategie Oszczędzania Whole Foods, aby uzyskać towary Whole Foods, których pragniesz z niższą ceną.

1. Zarejestruj się w Amazon Prime

Amazon kupił Whole Foods w 2017 roku. Od tego zakupu, kilka rzeczy się zmieniło na temat zakupów Whole Foods.

Możesz jeszcze dostać organiczne warzywa, fantazyjny ser i pierwsze kawałki mięsa. Ale teraz możesz uzyskać wszystkie te rzeczy ze zniżką, która pochodzi z członkostwa Prime.

Członkowie Prime uzyskać dodatkowe 10% od przedmiotów sprzedaży. Na przykład, jeśli produkt, który jest zwykle $ 6 jest oznaczony w dół do $5, jako członek Prime, zapłacisz tylko $ 4.50. Te oferty są oznaczone małą żółtą etykietą, która brzmi: „dodatkowe 10% zniżki na sprzedaż.”Whole Foods wymienia również produkty sprzedażowe na swojej stronie internetowej.

Możesz również znaleźć specjalne oferty tylko dla członków Prime na sezonowe towary, takie jak truskawki lub squash. Mała niebieska etykieta z napisem „Prime member deal” ostrzega Cię o tym. Ta etykieta oznacza, że członkowie spoza Prime płacą regularną cenę, podczas gdy Ty masz umowę.

Aby uzyskać zniżkę, członkowie Prime mogą robić zakupy za pośrednictwem Strony Amazon, aby uzyskać dwugodzinną dostawę i bezpłatny godzinny odbiór artykułów spożywczych. W sklepie możesz wybrać żądane oferty z aplikacji Whole Foods, która wygeneruje kod, którego możesz użyć przy kasie. Możesz też podać kasjerowi swój numer telefonu.

2. Pobierz kartę kredytową Amazon Visa

Jeśli często robisz zakupy w Whole Foods lub Amazon, prawdopodobnie warto poświęcić swój czas, aby zarejestrować się na kartę Prime Rewards Visa Signature. Otrzymasz 5% zwrotu gotówki, gdy robisz zakupy w Whole Foods.

Ale można go również użyć w każdym sprzedawcy, który akceptuje Visa. Karta daje 1% cash back w większości miejsc, z 2% back, gdy używasz go w aptekach, restauracjach lub stacjach benzynowych. Karta nie ma opłaty rocznej, ale wymaga członkostwa Prime.

Jeśli nie jesteś członkiem Prime, zdecydować się na regularne Amazon Rewards Visa Signature card i cieszyć się 3% cash back w Whole Foods. Karta Amazon Rewards zapewnia również 1% zwrotu gotówki u większości sprzedawców lub 2% zwrotu w aptekach, restauracjach i stacjach benzynowych. Nie ma też opłaty rocznej za tę kartę.

2. Kupuj cotygodniowe Wyprzedaże

Pomimo swojej reputacji „Whole Paycheck”, Whole Foods ma naprawdę imponującą sprzedaż, zwłaszcza jeśli ważne jest dla ciebie kupowanie żywności ekologicznej, z wolnego wybiegu lub zrównoważonej.

Wiele produktów w sprzedaży jest już droższych, takich jak krewetki i polędwica z certyfikatem dobrostanu zwierząt. Ale jeśli to jest to, czego szukasz, Whole Foods ’ ceny sprzedaży często nie można pokonać (nawet na mniej zrównoważonej żywności gdzie indziej). I tak możesz nie znaleźć takiej wysokiej jakości w zwykłym sklepie spożywczym.

Podczas planowania posiłków lub tworzenia listy zakupów, zapoznaj się z ulotką sprzedaży na ich stronie internetowej, aby uzyskać inspirację. Even jeśli zwykle nie jesz tak drogiego jedzenia w przypadkowe dni tygodnia, możesz znaleźć oferty na specjalne posiłki, takie jak kolacje urodzinowe lub randka.

Ulotka sprzedaży jest również dostępna w aplikacji Whole Foods, co ułatwia dodawanie produktów ze zniżkami na tydzień.

Możesz również znaleźć ulotki Sprzedaży Whole Foods na Flipp, aplikacji, która agreguje ulotki sprzedaży dla wielu sklepów i sprawia, że planowanie listy zakupów z nich jest proste. W ten sposób możesz porównać sprzedaż Whole Foods z cenami innych sklepów w jednym miejscu.

3. Użyj Kuponów

Możesz użyć kuponów producenta w Whole Foods, pomimo tego, co mówią plotki. Sklep z radością przyjmuje kupony na markowe produkty.

Od czasu do czasu oferuje również własne kupony lub oferty, takie jak $10 przy zakupie w wysokości $50. Zazwyczaj oferty są specyficzne dla lokalnych sklepów i nie są dostępne w każdej lokalizacji.

Możesz być w stanie ćwiczyć jakąś formę ekstremalnych kuponów w Whole Foods. Na przykład możesz połączyć kupon sklepowy z kuponem producenta, aby uzyskać jeszcze większy rabat.

4. Sklep w sekcji luzem

Kupowanie luzem w Whole Foods różni się od kupowania luzem w sklepach magazynowych, takich jak Costco. Nie wyjdziesz z supermarketu z 10-galonowym dzbankiem majonezu lub 5-funtową beczką precli.

Sekcja luzem w Whole Foods składa się z rzędów pojemników pełnych suszonych towarów spiżarni, takich jak ziarna, fasola i orzechy. Każdy kosz ma kod i cenę według wagi. Możesz kupić tyle lub tak mało, jak chcesz.

Jeśli potrzebujesz garści orzechów, aby ubrać sałatkę, możesz wypełnić plastikową lub papierową torbę dokładną ilością, której potrzebujesz. Możesz nawet przynieść własne torby wielokrotnego użytku, aby jeszcze bardziej ograniczyć odpady. Zapisz numer SKU lub numer produktu na metce lub torbie, a następnie zabierz go do kasy, aby kasjer mógł go zważyć po zakończeniu zakupów.

Oprócz tego, że pozwalasz kupować tylko to, czego potrzebujesz, pomagając zmniejszyć ilość odpadów, produkty zbiorcze są nieco tańsze niż ich pakowane odpowiedniki.

Ale porównaj ceny, aby mieć pewność. Spójrz na cenę za uncję lub Funt worka ryżu, orzechów lub fasoli, a następnie spójrz, ile kosztuje to samo jedzenie w sekcji luzem.

5. Kupuj Produkty O Codziennej Wartości

Whole Foods ma własną markę, 365 codziennych wartości. Etykieta sklepu sprzedaje prawie wszystko, w tym zarówno zszywki i smakołyki. Na przykład produkty obejmują oliwę z oliwek, ziarna, zboża, mleko, fasolę i lody.

Produkty marki własnej sklepu są całkiem dobre i zwykle kosztują mniej, czasami znacznie, niż produkty markowe.

6. Przynieś Własne Torby

Whole Foods ma politykę zwrotu worków, która daje 0,05 $lub 0,10 $z powrotem (różni się w zależności od sklepu), gdy przyniesiesz własne torby wielokrotnego użytku.

Polityka bring-your-own-bag nie uczyni cię bogatym, ale jest to miła zachęta, aby pamiętać, aby zabrać ze sobą kilka toreb wielokrotnego użytku, gdy idziesz do sklepu. Plus, każdy cent się sumuje.

Poza tym niektóre miasta i stany mają teraz zakazy worków, co oznacza, że musisz zapłacić za papierową lub plastikową torbę, jeśli nie weźmiesz własnej. Podczas gdy opłata za torby w każdym stanie lub gminie jest niewielka-na przykład 0,10 USD lub 0,25 USD — sumuje się, jeśli zapomnisz swoich toreb za każdym razem, gdy robisz zakupy.

Ostatnie Słowo

Jeszcze przed Amazon wprowadził oszczędności Prime member i oferty w Whole Foods, było możliwe, aby robić zakupy w sklepie Natural foods bez zbankrutowania.

Sklep Prywatna etykieta i sekcja pojemników zbiorczych w szczególności ułatwiają zaoszczędzenie pieniędzy na podstawach spiżarni bez członkostwa Prime. Ponadto porady dotyczące oszczędzania pieniędzy w każdym sklepie spożywczym dotyczą również całej żywności.

Co zrobić, jeśli jesteś winien zwrot podatków do urzędu skarbowego?

Poprzedni wpis

Przegląd karty kredytowej IHG Rewards Club Premier

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły