Artykuły

Jak włączyć i handlować opcjami na Robinhood

0
Jak włączyć i handlować opcjami na Robinhood
Jak włączyć i handlować opcjami na Robinhood

Robinhood szybko stał się jednym z najpopularniejszych internetowych domów maklerskich i aplikacji inwestycyjnych wśród początkujących i ekspertów zarówno w społeczności inwestorów detalicznych. Jednak inwestorzy często chcą więcej niż można znaleźć w prostych transakcjach giełdowych.

Jedną z najczęściej stosowanych alternatyw dla akcji jest inwestycja w instrumenty pochodne znana jako opcje. Kontrakty opcyjne dają inwestorom prawo (ale nie obowiązek) do zakupu akcji lub innego składnika aktywów finansowych po ustalonej z góry cenie w późniejszym terminie.

Ale jak myślisz o opcjach handlowych w aplikacji handlowej Robinhood? Poniższe kroki powinny być wszystkim, czego potrzebujesz, aby rozpocząć.

Jak włączyć opcje na Robinhood

Pierwszym krokiem do handlu opcjami na akcje lub fundusze giełdowe (ETF) na Robinhood jest włączenie opcji na platformie transakcyjnej, wykonując poniższe czynności:

 1. Kliknij „Konto”. Po zalogowaniu się na konto maklerskie Robinhood, znajdziesz link” konto ” na ekranie głównym w wersji desktop. Na urządzeniach mobilnych możesz uzyskać dostęp do sekcji konta, klikając ikonę głowa i ramiona w prawym dolnym rogu ekranu.
 2. Kliknij „Ustawienia”. Na dole menu rozwijanego Konto znajduje się łącze zatytułowane ustawienia w wersji na komputer. W przypadku urządzeń mobilnych należy kliknąć trzy poziome paski w prawym górnym rogu ekranu i wybrać opcję Ustawienia.
 3. Sprawdź, czy dostępne są opcje. Aby handlować opcjami na Robinhood, Twoje konto musi być dość aktywne i musi udowodnić, że masz pewne doświadczenie w środowisku handlowym. Jeśli kwalifikujesz się do opcji, link „handel opcjami” znajduje się u dołu menu po lewej stronie ekranu na komputerze lub u dołu ekranu na telefonie komórkowym. Kliknij ten link.
 4. Naciśnij „Włącz”. Jeśli opcje są dostępne na twoim koncie, kliknij ” Włącz.”Możesz zostać poproszony o serię pytań, aby zweryfikować swoje doświadczenie w handlu dziennym. Jeśli tak, odpowiedz na pytania, aby wypełnić wniosek.

Jak handlować opcjami na Robinhood

Po włączeniu handlu opcjami na platformie wykonaj poniższe czynności, aby rozpocząć handel opcjami:

 1. Kliknij ikonę szkła powiększającego. Zacznij od kliknięcia ikony lupy, aby przeglądać papiery wartościowe. Powinno to załadować pole wyszukiwania na ekran.
 2. Wyszukaj swoje akcje lub ETF. Teraz wpisz nazwę lub symbol ticker dla akcji lub ETF, które planujesz handlować opcjami. Kliknij wynik wyszukiwania, aby przejść do strony szczegółów zasobu.
 3. Kliknij „Handel”. W prawym dolnym rogu strony szczegółów aktywów znajdziesz link zatytułowany „Handel” – kliknij ten przycisk.
 4. Kliknij „Opcje Handlu”. W po kliknięciu „Handel” pojawi się rozwijane menu. Stamtąd kliknij link „Opcje handlu”.

Sposób postępowania z zamówieniem od tego momentu zależy od rodzaju opcji, które chcesz handlować.

Jak Kupować połączenia na Robinhood

Po wykonaniu wszystkich kroków w sekcji” Jak handlować opcjami na Robinhood ” powyżej, wykonaj poniższe kroki, aby kupić opcje połączeń:

 1. Kliknij przyciski” Kup „i” zadzwoń”. W górnej części ekranu znajdziesz opcje „kup”, „sprzedaj”, „zadzwoń” i „umieść” w poziomej linii przycisków. Kliknij przyciski” Kup „i” zadzwoń”.
 2. Wybierz cenę wykonania. Cena wykonania to cena, po której Opcja becomes zwycięstwo dla Ciebie. Zawsze będzie wyższa niż aktualna cena akcji. Należy pamiętać, że jeśli cena wykonania nie zostanie osiągnięta przed datą wygaśnięcia, opcja wygaśnie. Więc nie bądź zbyt agresywny w wyborze ceny wykonania. Na przykład, jeśli cena akcji wynosi obecnie 10,00 USD, cena wykonania 10,50 USD byłaby znacznie bezpieczniejsza niż cena wykonania 12,00 USD.
 3. Wybierz datę ważności. Po prawej stronie przycisków „kup”, „sprzedaj”, „zadzwoń” i „umieść” znajdziesz rozwijane menu, aby wybrać datę ważności. Daty wygaśnięcia opcji miesięcznych są wyrażone jako miesiące i lata. Na przykład opcja z datą wygaśnięcia 21 grudnia wygaśnie w trzeci piątek grudnia 2021 roku. Wiele papierów wartościowych ma również opcje tygodniowe z datami wygaśnięcia, które wypadają w piątki między miesięcznymi. Wybierając datę wygaśnięcia, należy pamiętać, że opcje o dłuższym czasie wygaśnięcia mają większą szansę na osiągnięcie ceny wykonania, a tym samym będą droższe w zakupie.
 4. Określ, Ile Opcji Kontraktów Chcesz. Liczba kontraktów, które kupisz, wpłynie bezpośrednio na kwotę pieniędzy, którą możesz zarobić lub stracić na transakcji. Pamiętaj, że każda opcja kupna stanowi prawo, ale nie obowiązek, do zakupu 100 akcji instrumentu bazowego po cenie wykonania. Określ liczbę umów, które chcesz kupić, i wprowadź tę liczbę w polu tekstowym na stronie zamówienia.
 5. Wykonaj Swoją Transakcję. Wreszcie nadszedł czas, aby wykonać transakcję w oparciu o ustawione parametry. Twoje zamówienie trafi na otwarty rynek, aby Robinhood wypełnił za ciebie.

Jak sprzedawać opcje połączeń i objęte połączenia na Robinhood

Jeśli wolisz sprzedawać opcje kupna niż je kupować, wykonaj poniższe czynności po wybraniu opcji handlu:

 1. Kliknij przyciski” Sprzedaj „i” zadzwoń”. W górnej części ekranu kliknij przyciski „Sprzedaj” i „zadzwoń” w wierszu przycisków zatytułowanym „kup”, „sprzedaj”, „zadzwoń” i „umieść.”
 2. Wybierz cenę wykonania. Cena wykonania to punkt, w którym opcja staje się opłacalna dla kupującego. Jako sprzedawca opcji call, twoim celem jest, aby kapitał własny nie osiągnął ceny wykonania przed wygaśnięciem umowy. Tak więc, im dalej cena wykonania jest od bieżącej Ceny kapitału, tym bezpieczniejszy jest kontrakt opcji dla sprzedawcy. Wybierz cenę wykonania, z którą czujesz się komfortowo.
 3. Wybierz datę ważności. Następnie musisz wybrać datę wygaśnięcia umowy. Jako sprzedawca, im dalej jest ta data, tym większe ryzyko zaakceptujesz, gdy sprzedasz kontrakt, ale także więcej premii zbierzesz.
 4. Zdecyduj, ile kontraktów chcesz sprzedać. Następnie musisz określić, ile kontraktów będziesz sprzedawać. Należy pamiętać, że każdy kontrakt reprezentuje 100 akcji. Tak więc, jeśli sprzedajesz opcje połączeń Apple, a Apple osiągnie cenę wykonania, będziesz zobowiązany do sprzedaży 100 akcji Apple po ustalonej z góry cenie za kontrakt.
 5. Wykonaj Swoją Transakcję. Wreszcie nadszedł czas, aby wykonać transakcję na podstawie ustalonych kryteriów.

Objęte połączenia to opcje połączeń, które sprzedajesz na posiadanych już akcjach. Tak więc, aby sprzedawać objęte połączenia, wszystko, co musisz zrobić, to wykonać te kroki, aby sprzedać połączenia na akcje, które już posiadasz co najmniej 100 akcji.

Jak Kupować wkładki na Robinhood

Opcje sprzedaży stają się opłacalne, gdy cena stock lub ETF spada poniżej ceny wykonania. Aby kupić opcje sprzedaży, wykonaj kroki opisane w sekcji” Jak handlować opcjami na Robinhood ” powyżej, a następnie przejdź do poniższych kroków:

 1. Kliknij przyciski ” Kup ” i „umieść”. W górnej części ekranu kliknij przyciski „kup” I „Put” w linii przycisków zatytułowanych „Buy”, „Sell”, „Call” I „Put.”
 2. Wybierz cenę wykonania. Pamiętaj, że Twoja transakcja nie będzie zyskowna, chyba że cena akcji bazowej lub ETF spadnie poniżej ceny wykonania. W związku z tym im cena wykonania jest bliższa aktualnej cenie aktywa, tym bezpieczniejszy jest handel.
 3. Wybierz datę ważności. Następnie musisz wybrać datę wygaśnięcia tej opcji. Im dłużej dajesz swoją inwestycję do realizacji, tym większe są szanse na to, że się opłaci.
 4. Zdecyduj, ile kontraktów kupić. Teraz nadszedł czas, aby zdecydować, ile kontraktów będziesz kupować. Podejmując decyzję, należy pamiętać, że każdy kontrakt oznacza możliwość, ale nie obowiązek, sprzedaży 100 akcji instrumentu bazowego po ustalonej z góry cenie.
 5. Wykonaj Swoją Transakcję. Wreszcie nadszedł czas, aby wykonać transakcję w oparciu o ustawione parametry.

Jak sprzedawać wkładki na Robinhood

Jeśli uważasz, że cena akcji wzrośnie, sprzedaż opcji sprzedaży pozwala Ci zarabiać na zakładach przeciwko tym, którzy wierzą, że spadnie. Aby sprzedać puts, zacznij od kroków w sekcji” Jak handlować opcjami na Robinhood ” powyżej. Po wykonaniu tych czynności wykonaj poniższe czynności:

 1. Kliknij przyciski „Sprzedaj” i „umieść”. Na górze strony znajdziesz serię przycisków zatytułowanych „kup”, „sprzedaj”, „zadzwoń” i „umieść.”Wybierz opcje” Sprzedaj ” i „umieść”.
 2. Wybierz cenę wykonania. Następnie wybierz cenę wykonania dla tej opcji. Jako sprzedawca put, masz nadzieję, że akcje nigdy nie spadną do lub poniżej ceny wykonania. Tak więc, im dalej strajk jest od obecnej ceny, tym lepiej.
 3. Wybierz datę ważności. Teraz musisz wybrać datę ważności. Jako sprzedawca masz nadzieję, że opcja nie spełni swojej ceny wykonania przed upływem czasu, więc im bliżej daty wygaśnięcia jest aktualna, tym bezpieczniejsza opcja jest dla ciebie.
 4. Zdecyduj, ile kontraktów sprzedać. Następnie musisz zdecydować, ile kontraktów chcesz sprzedać. Pamiętaj, że dla każdego sprzedanego kontraktu będziesz zobowiązany do zakupu 100 akcji, jeśli bazowy składnik aktywów osiągnie cenę wykonania.
 5. Wykonaj transakcję. Wreszcie nadszedł czas, aby wykonać transakcję w oparciu o określone parametry.

Jak zamknąć pozycje na Robinhood

W zależności od strategii opcji możesz nie chcieć wstrzymać kontraktu aż do wygaśnięcia. Gdy nadszedł czas, aby zakończyć transakcję, wykonaj poniższe czynności, aby zamknąć swoją pozycję.

 1. Kliknij transakcję, którą chcesz zamknąć. Na ekranie głównym Robinhood zobaczysz, jak tylko się zalogujesz, znajdziesz swoje otwarte transakcje. Kliknij na transakcję, którą chcesz zakończyć.
 2. Kliknij „Handel”. Następnie kliknij link „handel” w prawym dolnym rogu ekranu.
 3. Kliknij ” Zamknij.”Pojawi się okno dialogowe z opcją zamknięcia pozycji. Kliknij ” Zamknij.”
 4. Zdecyduj, ile kontraktów chcesz zamknąć. Jeśli masz więcej niż jeden otwarty kontrakt, musisz podać liczbę kontraktów, które chcesz zamknąć.
 5. Kliknij przycisk „przejrzyj”. Następnie kliknij przycisk „przejrzyj” u dołu okna dialogowego.
 6. Wykonaj Swoją Transakcję. Na koniec poświęć chwilę, aby przejrzeć swoją transakcję. Jeśli wszystko wygląda dobrze, czas wykonać.

Ostatnie Słowo

Powyższe kroki powinny być wszystkim, czego potrzebujesz, aby rozpocząć handel opcjami w aplikacji handlowej Robinhood. Należy pamiętać, że ze względu na wysoką krótkoterminową zmienność na rynku akcji, opcje handlowe mogą być ryzykowne. W związku z tym konieczne jest, abyś postępował zgodnie ze swoją strategią handlową, aby utrzymać emocje z dala od procesu.

Zanim wykonasz handel opcjami w aplikacji handlowej Robinhood lub na dowolnej platformie maklerskiej, przyjrzyj się dokładnie spreadowi lub różnicy między ceną bid I ask dla aktywa. Chociaż transakcje opcyjne są częścią programu handlu bez prowizji w Robinhood, niekoniecznie są w 100% darmowe, ponieważ koszt jest pieczony w spreadzie.

Im większy jest spread, tym wyższy będzie całkowity koszt. Upewnij się więc, że aktywa, którymi handlujesz, mają stosunkowo niski spread, aby zmniejszyć koszty związane z działaniami handlowymi.

6 najlepszych usług transmisji na żywo TV w grudniu 2021

Poprzedni wpis

Rób i nie rób zakupów hurtowych

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły