Artykuły

Jackson Hewitt online Review-przygotowanie i złożenie podatku

0

Biuro podatkowe Jacksona Hewitta pomaga milionom Amerykanów przygotowywać i składać podatki każdego roku. Istnieje duża szansa, że widziałeś Biuro sklepowe Jacksona Hewitta w swoim mieście-istnieje kilka tysięcy placówek rozsianych po całych Stanach Zjednoczonych.

Prawdopodobnie jesteś mniej zaznajomiony z Jacksonem Hewittem Online, firmą zajmującą się przygotowywaniem i składaniem podatków online. Oferuje pomoc podatkową dla podatników w szerokim zakresie okoliczności, od prostych sytuacji do bardziej skomplikowanych scenariuszy obejmujących inwestycje, dochody z działalności gospodarczej i szczegółowe odliczenia. 

Jackson Hewitt online oferuje jeden Plan DIY i jeden plan przygotowany przez profesjonalistów podatkowych. Oba są konkurencyjne cenowo w porównaniu do oprogramowania podatkowego online, takiego jak TurboTax, H&R Block, Liberty Online i TaxAct. Ale czy Jackson Hewitt Online jest właśnie dla ciebie? 

Jackson Hewitt Online: ceny i możliwości

Jackson Hewitt Online ma dwa plany przygotowania podatków: jeden dla ludzi, którzy czują się komfortowo z robieniem własnych podatków i jeden dla ludzi, którzy wolą, aby profesjonaliści robili to za nich. 

Cena jest prosta, ale nie jest ustalona w kamieniu. Jackson Hewitt zastrzega sobie prawo do podnoszenia cen w dowolnym momencie, więc potwierdź swoje przed złożeniem wniosku. Z drugiej strony, gdy wybierzesz między majsterkowiczem a specjalistą podatkowym i zapłacisz opłaty za zgłoszenie, Twoja cena zostanie zablokowana na trzy lata.

Przygotowanie i składanie DIY 

Opcja dla MAJSTERKOWICZÓW Jackson Hewitt Online kosztuje 25 dolarów za filer. Ta cena obejmuje zwrot federalny i wszelkie zwroty stanowe, które musisz złożyć. Obejmuje on praktycznie wszystkie sytuacje podatkowe, od bardzo prostych do bardzo złożonych. Ma wiele możliwości, w tym niektóre z najczęstszych potrzeb podatkowych.

 • Zaliczka Na Podatek Dochodowy. Jackson Hewitt online pozwala ubiegać się o earned Income Tax credit I plik harmonogram EIC z lub bez osób pozostających na utrzymaniu.
 • Odliczenie Odsetek Od Kredytu Studenckiego. Ta edycja pozwala na odliczenie odsetek od kredytu studenckiego od dochodu podlegającego opodatkowaniu z zastrzeżeniem IRS $ 2,500 maksymalna korzyść.
 • Ulga Podatkowa Na Dzieci. Możesz ubiegać się o federalną ulgę podatkową na dzieci i inne koszty opieki zależnej.
 • Dochody Emerytalne. Możesz ubiegać się o dochody emerytalne, takie jak płatności i wypłaty z Ubezpieczeń Społecznych z kont IRA i 401(k).
 • Szczegółowe Odliczenia. Jeśli lepiej wyszczególniać odliczenia, niż żądać standardowego odliczenia, możesz złożyć harmonogram a z planem majsterkowania.
 • Dochody z inwestycji i odsetek. Możesz ubiegać się o zyski i straty kapitałowe ze sprzedaży papierów wartościowych, takich jak akcje, obligacje, fundusze inwestycyjne i kryptowaluty. Pozwala również ubiegać się o odsetki i zwykły dochód z dywidendy większy niż $1,500.
 • Dochody Ze Sprzedaży Nieruchomości. Jeśli sprzedałeś swój dom w roku podatkowym, ta edycja pozwala ubiegać się o zyski lub straty kapitałowe (jeśli jest to wymagane).
 • Dochody z działalności gospodarczej i odliczenia. Ta edycja zawiera wsparcie dla samozatrudnionych profesjonalistów i właścicieli małych firm, w tym tych, którzy muszą złożyć zysk lub stratę z firmy, partnerstwa lub S-corporation. Obejmuje również wsparcie dla odliczeń i ulg podatkowych związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, w tym odliczenia z home office.
 • Dochody Z Najmu Nieruchomości. Edycja Premium zawiera wsparcie dla Filerów Schedule E-osób, które są właścicielami i zarabiają na wynajmie nieruchomości.
 • Dochód Rolniczy. Ta edycja zawiera wsparcie dla harmonogramu f filers-rolników i osób, które zarabiają na gruntach rolnych.
 • Rzadziej Spotykane Sytuacje. Jeśli nie widzisz swojej sytuacji przedstawionej powyżej, nie martw się. Jackson Hewitt online wspiera prawie każdą okoliczność podatkową, nawet stosunkowo rzadką.

Plik Online z podatnikiem

Jeśli nie czujesz się komfortowo przygotowując swoje podatki od początku do końca, pełny produkt Jackson Hewitt Online może być właśnie dla ciebie. 

Za stałą opłatę w wysokości $99, Jackson Hewitt tax professional przygotowuje zeznanie. Proces jest prosty:

 1. Dopasuj do fiskusa. Utwórz swoje konto i uzyskaj dostęp do dedykowanego tax pro. To ci sami ludzie, którzy przygotowują zeznania podatkowe w wielu oddziałach Jacksona Hewitta.
 2. Rozpocznij wstępną rozmowę i prześlij swoją dokumentację. Prześlij całą swoją dokumentację podatkową, w tym wyciągi z dochodów i potencjalne odliczenia. Możesz komunikować się ze swoim tax pro za pośrednictwem wiadomości tekstowej lub czatu wideo, w zależności od swoich preferencji.
 3. Przygotować się do odpowiedzi na pytania. Twój tax pro dostaje do pracy przygotowując zeznanie. Jeśli będą mieli jakieś pytania, skontaktują się z tobą.
 4. Przejrzyj, Podpisz i złóż wypełniony zwrot. Po zakończeniu zwrotu będziesz miał możliwość sprawdzenia go pod kątem dokładności. Jeśli wszystko wygląda dobrze, podpisz i daj Jacksonowi Hewittowi pozwolenie na złożenie zeznań w Twoim imieniu.

Dodatkowe funkcje Jackson Hewitt Online

Bez względu na to, który plan wybierzesz, Jackson Hewitt Online ma kilka dodatkowych funkcji, na które warto zwrócić uwagę.

 • W-2 Importowanie. Możesz zaimportować swój W-2 bezpośrednio do internetowego systemu zgłoszeń Jacksona Hewitta zamiast ręcznie wprowadzać dane.
 • Importowanie Przed Rokiem Zwrotu. Jeśli przygotowałeś zeszłoroczne zeznanie podatkowe z Jacksonem Hewittem Online lub w sklepie Jacksona Hewitta, możesz je zaimportować do bieżącego zeznania rocznego. Ale nie można importować zwrotów od konkurentów.
 • Wsparcie przez e-mail i telefon. Jackson Hewitt oferuje bezpłatne wsparcie telefoniczne w regularnych godzinach pracy. Funkcja wsparcia e-mail jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, chociaż odpowiedzi na zapytania Po godzinach mogą potrwać do 24 godzin. Wsparcie przez e-mail i telefon NA ŻYWO jest odpowiednie w przypadku problemów technicznych związanych ze zwrotem i podstawowymi pytaniami podatkowymi. Bardziej złożone pytania najlepiej kierować do biura oddziału. Oddziały są otwarte w regularnych godzinach pracy wcześniej w sezonie, a później w czasie kryzysu.
 • Bezpieczne przechowywanie i dostęp. Jackson Hewitt przechowuje online twoje bieżące i wcześniejsze deklaracje podatkowe w bezpiecznej cyfrowej szafce. Możesz uzyskać dostęp do zwrotów sprzed roku, kiedy tylko chcesz, bez dodatkowych opłat.
 • Maksymalna Gwarancja Zwrotu Pieniędzy. Podobnie jak większość konkurentów, Jackson Hewitt Online ma maksymalną gwarancję zwrotu pieniędzy. Osoby, które otrzymują większe federalne zwroty (lub mniejsze federalne zobowiązania podatkowe) z identycznych deklaracji złożonych u konkurentów, mają prawo do pełnego zwrotu opłaty za prep tax.
 • Gwarancja Dokładności. Jackson Hewitt online rozszerza gwarancję dokładności na wszystkich filerów. Jeśli Urząd Skarbowy dotknie cię karą podatkową lub odsetkami należnymi za błąd obliczeniowy oprogramowania Jacksona Hewitta, masz prawo do pełnego zwrotu kosztów od Jacksona Hewitta.
 • Baza Pomocy. Jackson Hewitt Online ma bazę danych wsparcia, która obejmuje większość głównych tematów związanych z przygotowaniem podatkowym w ogóle, a system Jackson Hewitt Online w szczególności. Treść jest generowana przez personel Jacksona Hewitta, a nie Użytkowników, jak to ma miejsce w przypadku niektórych konkurentów. Omówiono większość głównych tematów, choć leczenie nie jest tak wyczerpujące, jak niektóre konkurencyjnebazy pomocy rs.
 • Kalkulatory Podatkowe. Jackson Hewitt online ma kilka przydatnych kalkulatorów podatkowych, w tym ogólny kalkulator, który pomaga określić ogólną odpowiedzialność podatkową, kalkulator, który pomaga określić, czy kwalifikujesz się do uzyskania kredytu z tytułu podatku dochodowego oraz kalkulator, który pomaga określić, czy podlegasz podatkowi od samozatrudnienia.

Zalety Jackson Hewitt Online

Jackson Hewitt Online ma sporo do zrobienia, w tym zablokowane ceny i doskonałą wartość dla złożonych zwrotów. 

 • Ceny zablokowane na trzy lata. Po złożeniu wniosku do Jacksona Hewitta, twoja wycena zostanie zablokowana na następne trzy lata. Jeśli Jackson Hewitt podniesie ceny, nie wpłynie to na Ciebie.
 • Świetna wartość dla złożonych zwrotów. Jackson Hewitt Online oferuje ogromną wartość dla złożonych zwrotów. Za przygotowanie do majsterkowania płacisz tylko $25 za zgłoszenie federalne i stanowe. Za profesjonalny prep płacisz tylko $99 za ten sam zakres. W obu przypadkach nie ma znaczenia, jak skomplikowany jest twój powrót.
 • Jest Wyposażony W Fizyczny Dostęp Do Gałęzi. Jackson Hewitt Online jest wspierany przez tysiące fizycznych oddziałów Jacksona Hewitta w całych Stanach Zjednoczonych. jeśli zmienisz zdanie na temat majsterkowania z jakiegokolwiek powodu, możesz zabrać częściowo wypełnione dokumenty do lokalnego biura Jacksona Hewitta. 
 • Większość Funkcji Witryny Jest Przyjazna Dla Urządzeń Mobilnych. Ogólnie rzecz biorąc, Jackson Hewitt Online ma przyjazną dla urządzeń mobilnych stronę internetową i system przygotowania. 
 • Może poruszać się między sekcjami do woli. Jackson Hewitt Online pozwala na przechodzenie między sekcjami zeznania podatkowego do woli. To duża zaleta, jeśli masz skomplikowaną sytuację podatkową. Ułatwia to przygotowanie zwrotu w sekcjach, gdy pojawią się nowe informacje (na przykład 1099 formularzy od pracodawców kontraktowych). 

Wady Jackson Hewitt Online

Podczas gdy Jackson Hewitt jest doskonałą wartością, rozważ te wady przed zarejestrowaniem się.

 • Brak Darmowej Wersji. Jackson Hewitt Online nie ma darmowej wersji, jak wielu konkurentów. Twoja minimalna cena prep podatku jest $25 bez względu na to, jak prosta sytuacja. 
 • Skoki cen za pomoc osobistą. Jeśli nie możesz dokonać zwrotu online, samodzielnie lub z profesjonalistą, zapłacisz więcej, aby profesjonalista Jackson Hewitt wypełnił go osobiście. 
 • Brak przywozu sprzed roku od konkurentów. Jackson Hewitt nie pozwala Ci importować informacji o ubiegłorocznych zeznaniach podatkowych z konkurencyjnych programów podatkowych, tylko Jackson Hewitt Sam Online. To duża strata czasu dla nowych klientów. TurboTax i H & R Block pozwalają na import plików PDF z poprzedniego roku, który zajmuje zaledwie kilka sekund.

Jak Jackson Hewitt Online Układa

Więc, jak Jackson Hewitt online porównać do najlepszych konkurentów? Zobacz, jak jego funkcje, możliwości i ceny łączą się z inną popularną opcją: TurboTax.

Jackson Hewitt Online TurboTax
Darmowy Plan Brak Tak, w prostych sytuacjach
Pomoc Ekspertów Tak, za 99 $za zwrot federalny Tak, za darmo online w prostych sytuacjach; prep przez profesjonalistów zaczyna się około $80
Zapłacić Ze Zwrotem? Tak, za dodatkową opłatą Tak, za dodatkową opłatą
Koszty dla osób samozatrudnionych $25 dla DIY prep; $99 dla pełnego zgłoszenia Zaczynając od około $110 za przygotowanie do majsterkowania; około $220 i więcej za profesjonalną pomoc

Ostatnie Słowo

Pod względem kosztów, Jackson Hewitt Online zajmuje środek między przyjaznymi dla budżetu bare-bones usługami prep podatku online, takimi jak FreeTaxUSA i droższymi opcjami full-service, takimi jak TurboTax. Ma jednak inną istotną zaletę, której większość konkurentów online nie może twierdzić: tysiące stron internetowych, sieć biur przygotowania podatkowego w sklepach od wybrzeża do wybrzeża.

Te biura tax prep są zawsze tam, jeśli stajesz się przytłoczony lub zdecydujesz, że nie masz już czasu ani energii, aby poświęcić się przygotowaniom DIY lub zdalnemu przygotowaniu z tax pro. Zapłacisz więcej za osobiste przygotowanie, ale ten koszt może być wart dodatkowego spokoju ducha.

Najlepsze konta bankowe dla freelancerów i oszustów

Poprzedni wpis

Co To jest intercyza i co się stanie, jeśli ją podpiszesz?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły