Artykuły

H & R Block Review 2022 – Bezpłatne Składanie Podatków I Przygotowanie Deklaracji Online

0

H & R Block to jeden z najpopularniejszych internetowych programów do przygotowywania podatków. Jest to idealne rozwiązanie dla szerokiego zakresu sytuacji podatkowych, ale osoby o skomplikowanych podatkach mogą czuć się bardziej komfortowo, płacąc więcej, wchodząc do stacjonarnych Biur H&R Block w celu uzyskania pomocy.

H & R Block znajduje się pomiędzy niedrogimi usługami DIY, takimi jak TaxAct, a droższymi, bardziej ekspansywnymi usługami, takimi jak TurboTax. Oferuje również wsparcie na żywo i usługi wirtualnego przygotowania podatków dla osób, które chcą uzyskać pomoc po cenach niższych od rynkowych. Ponadto uzyskujesz dostęp na żądanie do ekspertów podatkowych, zarejestrowanych agentów lub certyfikowanych księgowych.

Rezultatem jest internetowy system zgłoszeń podatkowych, który przemawia do prawie wszystkich, w tym do osób, które obawiają się modelu DIY. Ale jest o wiele więcej informacji na temat tego, jak H&R Block może pomóc ci uzyskać podatki.

H & R Block Plany, Ceny I Funkcje

H & R Block ma cztery plany cenowe dla MAJSTERKOWICZÓW. Jednym z nich jest plan hybrydowy z fachową pomocą w predefiniowanych punktach kontrolnych w całym procesie prep. Drugi to konfigurowalny plan CPA – lub zarejestrowany agent-aided, który jest zdalną wersją in-office prep.

H & R Block DIY Tax Prep Process

H & R Block wykorzystuje proces przygotowania podatkowego w stylu rozmowy kwalifikacyjnej, który metodycznie prowadzi cię przez federalne i stanowe deklaracje, upewniając się, że wprowadziłeś wszystkie źródła dochodu i sprawdziłeś wszystkie odpowiednie kredyty i odliczenia, w tym często pominięte odliczenia, po drodze.

Niezależnie od tego, czy masz tylko nieliczną znajomość składania podatków online, czy pochwalić się wieloletnim złożonym przygotowaniem do samodzielnego przygotowania, możesz znaleźć plan lub pakiet, który odpowiada twoim potrzebom. Tak jest nawet, jeśli musisz złożyć harmonogram C dla dochodów z samozatrudnienia z freelancingu lub solopreneurship.

Zmiany Cen W H&R Block

Podobnie jak wielu dostawców oprogramowania do przygotowywania podatków, H & R Block podnosi opłaty w miarę zbliżania się dnia podatkowego. Data aktualizacji zmienia się co roku i zazwyczaj nie jest ujawniana z dużym wyprzedzeniem. W związku z tym opłaca się rozpocząć zwrot tak wcześnie, jak to możliwe, nawet jeśli nie masz wszystkiego, czego potrzebujesz, aby zakończyć zwrot.

Z drugiej strony ceny H & R Block są przejrzyste. Znasz ostateczną cenę, gdy tylko wybierzesz plan.

Możesz wybrać dowolny z dostępnych planów, aby rozpocząć. Jeśli spróbujesz zrobić coś, czego twój obecny plan nie obsługuje, H&R Block poprosi Cię o aktualizację i nie pozwoli Ci kontynuować powrotu, dopóki tego nie zrobisz. Ale najlepiej jest wybrać najtańszy plan, który uważasz, że musisz zacząć.

Darmowe Online

Darmowa wersja H & R Block jest idealna dla osób, które mają stosunkowo proste sytuacje podatkowe, w tym dla tych, którzy muszą wyszczególnić odliczenia, zgłosić zwykłą dywidendę lub dochód z odsetek i złożyć harmonogram EIC dla uzyskanego kredytu na podatek dochodowy. Twoje federalne i stanowe Zwroty są bezpłatne.

Biorąc pod uwagę, że nic cię to nie kosztuje, darmowy plan H&R Block zawiera wiele przydatnych funkcji.

 • W-2 Importowanie i przesyłanie zdjęć. Możesz importować nieograniczoną liczbę W-2 i rejestrować wszystkie dochody W-2, co jest dużą pomocą, jeśli masz wiele zadań. Po prostu zrób zdjęcie ze smartfona i użyj bezpiecznego narzędzia do przesyłania zdjęć.
 • Automatyczny Import Powrotów Z Minionego Roku Od Konkurencji. Możesz również importować deklaracje podatkowe przed rokiem z konkurencyjnych usług tax prep, w tym popularnych opcji, takich jak TurboTax i mniej znanych usług, takich jak Taxhub. Po prostu utwórz wersję PDF zwrotu sprzed roku i przeciągnij ją do pola po wyświetleniu monitu.
 • Importowanie Innych Formularzy. Możesz również zaimportować kilka innychformy r, choć nie fotograficznie: 1095-A, 1099-DIV, 1099-R i 1099-INT.
 • Wsparcie dla niedrogich wymogów ustawy o opiece. Po wprowadzeniu danych osobowych odpowiadasz na szereg pytań dotyczących ubezpieczenia zdrowotnego w trakcie roku podatkowego.
 • Wsparcie Techniczne. Darmowe pliki mają dostęp do systemu czatu na żywo H&R Block tylko w celu wsparcia technicznego. Jeśli chcesz, aby na twoje pytania podatkowe odpowiedział człowiek, musisz przejść na płatny plan.
 • Zwrot Zaliczki. Jeśli wypełnisz zeznanie podatkowe w ceglanym bloku H & R wcześniej w sezonie podatkowym, możesz wziąć pożyczkę z góry zwrotu w wysokości do 3000 USD. Pożyczka gotówkowa z oprocentowaniem 0% od oczekiwanego zwrotu podatku. H & R Block może załadować Twoją zaliczkę na kartę debetową z możliwością doładowania w ciągu 48 godzin.

Deluxe

Plan Deluxe kosztuje $29.99 za federalny zwrot na początku sezonu podatkowego i $49.99 w miarę zbliżania się terminu składania wniosków, w zależności od czasu. Stanowe zwroty kosztują $36.99 do $49.99 każdy, w zależności od czasu.

Jest idealny dla osób z dochodami emerytalnymi lub inwestycyjnymi zyskami kapitałowymi lub stratami oraz tych, którzy dokonali darowizn charytatywnych o łącznej wartości ponad 500 w ciągu roku podatkowego.

Zawiera wszystkie funkcje i funkcje darmowego planu, a także:

 • Szczegółowe Odliczenia. Możesz wyszczególnić swoje dedukcje (plik harmonogram A) w tej wersji. Jeśli nie masz pewności, czy wyszczególnić, pytania kwalifikacyjne H & R Block mogą poprowadzić Cię do odpowiedniego wyboru.
 • Wsparcie dla Filers z darowizn charytatywnych. Ta wersja oferuje szczegółowe wskazówki i wsparcie dla tych, którzy dokonali wpłat pieniężnych i charytatywnych noncash o wartości ponad $500 w ciągu roku podatkowego (formularz IRS 8283).
 • Automatyczny Import Powrotów Z Minionego Roku Z Bloku H&R. Ten plan zawiera bezpłatny automatyczny import do wcześniejszych zwrotów z H & R Block bez konieczności konwersji PDF.
 • Fachowa Pomoc Telefoniczna. Deluxe filers mają bezpłatny, nieograniczony dostęp do czatu z wewnętrznymi ekspertami podatkowymi H & R Block w godzinach pracy. Różni się to od usługi live tax experts, która pobiera dodatkowe opłaty za pracę ekspercką.

Premium

Plan Premium kosztuje $49.99 za federalny zwrot na początku sezonu podatkowego i $69.99 w miarę zbliżania się terminu składania wniosków, w zależności od czasu. Stanowe zwroty kosztują $36.99 do $49.99 każdy, w zależności od czasu.

Premium jest idealnym rozwiązaniem dla osób o znacznych dochodach z inwestycji, w tym właścicieli nieruchomości na wynajem i osób z pewnym dochodem z samozatrudnienia. Zawiera wszystko, co pochodzi z planu Deluxe, plus:

 • Wsparcie dla freelancerów i niezależnych wykonawców. Jeśli jesteś freelancerem lub niezależnym kontrahentem z dużym dochodem z samozatrudnienia, ale minimalnymi wydatkami biznesowymi, Premium zapewnia wszystkie niezbędne formularze i wsparcie, aby wypełnić podatki. Jeśli nie jesteś pewien, czy kwalifikujesz się jako Samozatrudniony, sprawdź stronę IRS.
 • Wsparcie dla harmonogramu B. osoby, które mają więcej niż $1,500 w zwykłej dywidendy lub dochodu z odsetek, zwykle muszą złożyć harmonogram B. Ta wersja zapewnia pełne wsparcie w tym zakresie, w tym kontrole odpowiednich kredytów i odliczeń.
 • Wsparcie dla harmonogramu D. Jeśli poniosłeś zyski lub straty kapitałowe ze sprzedaży papierów wartościowych, nieruchomości i innych aktywów, prawdopodobnie musisz złożyć harmonogram D. H&R Block Premium oferuje wsparcie i wskazówki.
 • Wsparcie dla harmonogramu E. Jeśli jesteś właścicielem i zarabiasz na wynajmie nieruchomości i niektórych innych źródeł, możeszjest prawdopodobnie wymagane do złożenia harmonogramu E. Premium oferuje pełne wsparcie dla wypełniaczy harmonogramu E, w tym wszystkie dodatkowe formularze i podwójne kontrole kredytów i odliczeń.
 • Importowanie Wydatków Z Kompatybilnych Aplikacji. Jeśli korzystasz z aplikacji innej firmy do śledzenia wydatków osobistych lub biznesowych podlegających odliczeniu od podatku, ten plan może pozwolić na automatyczne importowanie ich bez potrzeby ręcznego wprowadzania. Sprawdź witrynę H & R Block, aby potwierdzić, że Twoja aplikacja jest uprawniona.

Samozatrudnieni

Plan samozatrudnienia jest idealny dla właścicieli firm, osób samozatrudnionych i innych osób ze złożoną sytuacją podatkową. Z tego planu mogą również korzystać osoby fizyczne nieposiadające osobowości prawnej i przedsiębiorcy posiadający formalne struktury biznesowe.

Koszty samozatrudnienia $84.99 dla federalnego zwrotu na początku sezonu podatkowego i $109.99 jak zbliża się termin składania wniosków, w zależności od czasu. Stanowe zwroty kosztują $36.99 do $49.99 każdy, w zależności od czasu.

Ten plan zawiera wszystkie funkcje i funkcje planu Premium, a także:

 • Wsparcie dla harmonogramu C. Jeśli posiadasz własną firmę lub masz znaczne dochody z działalności gospodarczej i cenne odliczenia biznesowe, które należy dopasować, prawdopodobnie musisz złożyć harmonogram C. plan Premium zapewnia wszelkie niezbędne wsparcie, w tym podwójne kontrole wszystkich obowiązujących kredytów i odliczeń.
 • Wsparcie dla dochodów operatora Rideshare. Jeśli pracujesz w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin jako kierowca aplikacji rideshare, musisz uaktualnić do tego planu.
 • Wsparcie dla dochodów z partnerstwa i zaufania. Jeśli uzyskałeś dochód z partnerstwa, zaufania lub korporacji S, prawdopodobnie musisz złożyć harmonogram K-1. Wersja premium H & R Block zapewnia wszystkie niezbędne wsparcie.

Eksperci Podatkowi Na Żywo

Produkt H & R Block live tax experts assistance (wcześniej znany jako Online Assist) jest dostępny we wszystkich planach, w tym bezpłatnym. Obejmuje on nieograniczoną pomoc online od wykwalifikowanych ekspertów podatkowych i specjalistów tax prep, w tym zarejestrowanych agentów i CPA. 

Możesz uzyskać dostęp do tych ekspertów na żądanie bez ograniczeń i udostępniać im ekran z dowolnego urządzenia.

Ta usługa jest idealna dla majsterkowiczów, którzy chcą, aby ich praca była sprawdzana przez profesjonalistę bez konieczności wysyłania do biura H&R. Ta opcja dodaje co najmniej $39.99 do ostatecznego kosztu każdego planu i więcej, jeśli chcesz złożyć zwrot stanu.

Wirtualne Przygotowanie Podatku

Usługa Wirtualnego przygotowania podatków H & R Block, wcześniej znana jako Tax Pro Go, to zdalna usługa przygotowania podatków, która obejmuje armię certyfikowanych specjalistów podatkowych H&R Block. Jest to znacznie bardziej praktyczne niż oferta oprogramowania H & R Block dla majsterkowiczów,a cały proces możesz wykonać w zaciszu własnego domu bez konieczności stawiania stopy w biurze H & R Block.

Wycena Wirtualnego przygotowania podatkowego jest dostosowywana do charakteru i złożoności Twojej sytuacji podatkowej. Ceny zaczynają się od około $80 dla najbardziej podstawowych zwrotów federalnych, z dodatkowymi opłatami za zwroty stanowe. Bardziej skomplikowane sytuacje mogą kosztować znacznie ponad $200, choć.

Wirtualne przygotowanie podatku to bardziej proces niż pakiet. Typowy proces to:

 1. Pytania Dotyczące Wdrażania. Odpowiedz na kilka pytań dotyczących Twojego życia i sytuacji podatkowej — stanu cywilnego, osób pozostających na utrzymaniu, źródeł dochodów i Inwestycji. Na podstawie Twoich odpowiedzi System dopasowuje do ciebie H & R Block tax pro wykwalifikowanego do pomocy w takich sytuacjach podatkowych jak twoja.
 2. Ceny Z Góry. Zobacz cenę z góry przed kontynuowaniem witH proces. Twoja cena nie będzie się różnić, o ile Twoja sytuacja nie różni się znacząco od twoich oświadczeń.
 3. Przesyłanie Dokumentów. Prześlij wszystkie dokumenty niezbędne do zakończenia zwrotu. Nie musisz przesyłać wszystkiego na raz, więc możesz zacząć na początku sezonu i powrócić do interfejsu przesyłania, gdy dokumenty będą napływać.
 4. Tax Pro Consultation. Konsultacje pozwalają Tobie i tax pro omówić szczegóły. Po konsultacji możesz skorzystać z bezpiecznego systemu przesyłania wiadomości, Jeśli chcesz kontynuować.
 5. Przygotowanie Do Powrotu. Twój tax pro przygotowuje zeznanie w ciągu pięciu dni roboczych. Następnie wysyłają ci kopię projektu zwrotu ze szczegółowymi wyjaśnieniami wszystkiego, od kredytów po odliczenia. Przejrzyj wszystko i nie bój się zadawać ostrych pytań, jeśli jest coś, czego nie rozumiesz.
 6. Płatności i E-Kartoteka. Jak tylko wylogujesz się po powrocie, system poprosi Cię o uiszczenie uzgodnionych opłat przedpłaconych za pomocą elektronicznego przelewu finansowego, karty kredytowej lub losowania zwrotu pieniędzy (co wiąże się z dodatkową opłatą). Urząd Skarbowy powiadomi Cię, gdy przyjmie twój zwrot. 

Dodatkowe funkcje H & R Block

Oprócz płatnych planów, H & R Block zawiera godne uwagi funkcje i Dodatki dla wszystkich klientów.

Gwarancja Dokładności

Dla wszystkich planów H & R Block ma gwarancję dokładnych obliczeń. Jeśli oprogramowanie popełni błąd, który spowoduje karę skarbową, H & R Block zgadza się zapłacić tę karę i wszelkie związane z nią odsetki, do 10 000 USD za rok podatkowy.

Darmowa Obsługa Czatu

Wszyscy klienci H & R Block mają bezpłatny, nieograniczony dostęp do czatu na żywo do personelu pomocy technicznej, który może rozwiązywać problemy i odpowiadać na podstawowe pytania dotyczące usługi. Funkcja czatu na żywo działa w wydłużonych godzinach pracy w czasie centralnym. Sprawdź na stronie internetowej H & R Block dokładne godziny pracy i dostępność.

Aktualizacje i wyjaśnienia dotyczące zwrotów w czasie rzeczywistym

Podczas przygotowywania zwrotu kwota federalnego zwrotu-widoczna na lewym pasku bocznym-zmienia się wraz z każdą nową wprowadzoną informacją. Aktualizacje te występują w czasie rzeczywistym i zawierają szczegółowe wyjaśnienia dotyczące zmiany, przydatną funkcję, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak działają podatki.

Utwórz Konto Później

H & R Block pozwala rozpocząć przygotowanie zeznania podatkowego bez tworzenia konta H & R Block. Nadal musisz go utworzyć, zanim złożysz plik i zapłacisz lub jeśli chcesz zapisać swój powrót, aby zakończyć później.

Wsparcie Audytu Osobistego

H & R Block oferuje osobistą obsługę audytu podatkowego wszystkim plikom jako dodatek, który kosztuje około 20 USD, niezależnie od planu. Wsparcie jest dostępne w lokalnym biurze i obejmuje:

 • Opiniowanie i interpretowanie ogłoszeń
 • Rekomendowanie i pomoc w zbieraniu dokumentów w odpowiedzi na audyt
 • Przegląd wyników audytu
 • Doradztwo w zakresie udzielania odpowiedzi (w tym w zakresie odwołania, choć wsparcie audytu H & R Block nie obejmuje odwołań)

Zapłać Ze Zwrotem (Zwrot Przelewu)

Usługa transferu zwrotów H & R Block umożliwia płacenie za usługi przygotowania podatkowego ze zwrotami federalnymi lub stanowymi, eliminując konieczność płacenia z kieszeni podczas składania wniosku. 

Jest opłata manipulacyjna w wysokości $39, aby zapłacić federalne opłaty za zgłoszenie z federalnym zwrotem. Sprawdź stronę internetową H & R Block, aby uzyskać aktualne informacje na temat kosztów uiszczania opłat za zgłoszenia stanowe ze zwrotem Państwa.

Zwrot Przedpłaconej Karty Debetowej

H&R Block pozwala otrzymać zwrot pieniędzy jako Emerald Prepaid Mastercard, doładowalna karta debetowa prepaid. 

Po dokonaniu zwrotu pieniędzy możesz nadal doładowywać kartę i używać jej tak, jak każdej innej karty płatniczej Mastercard. Mogą obowiązywać opłaty za przeładowanie, wypłaty z bankomatów i inne działania, ale nie ma opłaty instalacyjnej ani miesięcznej opłaty serwisowej.

Zwrot Bonusu

Jeśli zdecydujesz się na zwrot podatku z karty upominkowej Amazon, masz prawo do otrzymania 3% bonusu na łącznym saldzie zwrotu — na przykład 30 USD za zwrot 1000 USD. Nie ma premii za zwroty otrzymane za pomocą jakiejkolwiek innej metody, takiej jak bezpośredni depozyt lub kredyt w stosunku do kwartalnych szacunkowych płatności podatkowych.

Tarcza Identyfikacji Podatkowej

Za dodatkową opłatą w wysokości około 20 USD rocznie, H & R Block oferuje całoroczną ochronę przed kradzieżą tożsamości podatkowej i przywrócenie jej w ramach programu Tax Identity Shield.

Tax Identity Shield jest mniej wszechstronny niż tradycyjne usługi ochrony przed kradzieżą i przywracaniem tożsamości, takie jak LifeLock. Specjalnie dla podatników zaniepokojonych składaniem fałszywych zeznań podatkowych w ich imieniu-i odbieraniem ich zwrotów. 

Zalety bloku H & R

Najważniejsze cechy H & R Block obejmują kilka przyjaznych dla użytkownika funkcji, które zapewniają elastyczność i oszczędzają czas.

 • Bardziej Przystępne Niż Niektóre Alternatywy. H & R Block oferuje połączenie przystępności cenowej i kompleksowej obsługi. Chociaż darmowa wersja nie radzi sobie ze złożonymi sytuacjami podatkowymi, plany Deluxe i Premium mogą – po niższych kosztach niż porównywalny plan TurboTax. I chociaż H & R Block nie jest tak tani jak niektórzy konkurenci wartości, jego solidny pakiet usług dodatkowych jest wart dodatkowych kosztów dla wielu podatników.
 • Wsparcie Audytów Osobistych Wzbudza Zaufanie. Jeśli otrzymasz wniosek o wyjaśnienie lub formalne zawiadomienie o kontroli od IRS, firma udostępnia swoim specjalistom podatkowym (w sieci około 10 000 fizycznych franczyz podatkowych), którzy pomogą Ci za niewielką opłatą, niezależnie od planu lub metody zgłoszenia.
 • Możesz zapłacić opłaty za zgłoszenie ze zwrotami federalnymi i stanowymi.H & R Block umożliwia opłacenie przedpłat podatkowych wraz ze zwrotem. Oznacza to, że nie musisz płacić z góry, co może być wygodne, jeśli gotówka jest napięta.
 • Łatwy dostęp do fizycznych oddziałów.Jeśli Twoja sytuacja jest bardziej skomplikowana niż się spodziewałeś i nie masz wystarczającej pewności, aby zakończyć zwrot samodzielnie lub z Pomocą online, najbliższy Blok H&R prawdopodobnie nie jest daleko.
 • Opcja Live tax Experts jest wygodna dla zapracowanych Filerów. Jeśli chcesz mieć spokój ducha profesjonalisty sprawdzającego twój zwrot, ale jesteś zbyt zajęty, aby zabrać swoje dokumenty do H&R Block, usługa live tax experts uprawnia Cię do kompleksowego przeglądu zawodowego za dodatkową opłatą, która nie będzie wyższa niż opłata za prep osobisty H&R Block.
 • Solidny Import Z Innych Programów Podatkowych. Importowanie metodą przeciągnij i upuść eliminuje konieczność konwersji deklaracji podatkowej sprzed roku na zgodny typ pliku. Bez względu na to, gdzie ostatnio wypełniłeś, możesz przełączyć się na Blok H&R za pomocą kilku kliknięć.
 • Wirtualne przygotowanie podatku jest łatwiejszą i tańszą alternatywą dla przygotowania w biurze. Wirtualne przygotowanie podatku H & R Block to oszczędność czasu dla osób, które nie mają czasu na samodzielne przygotowanie podatku, ale chcą profesjonalnie przygotowanego zwrotu. To tylko trochę droższe niż Majsterkowanie i znacznie tańsze niż praca z niezależnym CPA. 

Disadvantages

H & R Block nie jest bez wad, jednak niewielu. Lowlights obejmują kosztowną opłatę za zwrot przelewu, proces przygotowania podatku, który może być mylący dla początkujących, i wyższe opłaty za złożone sytuacje podatkowe niż niektórzy konkurenci napędzani wartością.

 • Płacenie Ze Zwrotem Może Być Drogie. Chociaż wygodnie jest zapłacić za usługi H & R Block Tax prep ze zwrotem, nie jest to tanie. Usługa transferu zwrotnego H & R Block pobiera wyższą opłatę manipulacyjną niż większość konkurentów.
 • Proces rozmowy kwalifikacyjnej może być mylący dla nowicjuszy. Podczas gdy H & R Block stale ulepsza proces przygotowywania podatków dla MAJSTERKOWICZÓW, interfejs od dawna jest mniej dokładny niż niektóre konkurencyjne platformy do przygotowywania podatków z pełną obsługą. Jeśli po raz pierwszy robisz podatki na własną rękę, może to potrwać dłużej lub zmusić cię do płacenia więcej za ludzką pomoc.
 • Kosztowne w bardziej złożonych sytuacjach podatkowych. H & R Block nie jest najdroższą opcją przygotowania podatkowego online, ale jest bliżej góry niż dołu dla filerów z bardziej złożonymi sytuacjami podatkowymi. Jeśli czujesz się komfortowo, wykonując własne podatki, rozważ opcję przyjazną dla budżetu, która wymaga więcej DIYing.

Jak Układa Się Blok H & R

H & R Block dzieli się z wielu innych programów podatkowych online prep. Być może jego najbardziej znanym konkurentem jest TurboTax, inny dostawca kompleksowych usług, który oferuje wiele poziomów pomocy ekspertów podatkowych.

 • Darmowy Plan: zarówno H & R Block, jak i TurboTax oferują bezpłatne plany podatkowe online dla osób z prostymi sytuacjami podatkowymi.
 • Pomoc ekspertów dla Online Filers: H & R Block oferuje dostęp na żądanie do specjalistów od podatków na żywo już od $ 40 za zwrot. Jego pełna obsługa opcja Prep wspomagany przez ekspertów zaczyna się od $80 za zwrot. TurboTax oferuje dostęp na żądanie do pro podatku od około $80 za zwrot i pełną obsługę podatku prep począwszy od około $200 za zwrot.
 • Zapłać za pomocą zwrotu: obie platformy umożliwiają płacenie opłat za premię podatkową za pomocą zwrotu. Za tę usługę pobierana jest dodatkowa opłata.
 • Wsparcie osobiste w oddziałach: H & R Block ma tysiące oddziałów w całych Stanach Zjednoczonych, gdzie można uzyskać osobiste wsparcie w zakresie przygotowania podatkowego i audytu. TurboTax nie ma żadnych odgałęzień. 

Ostatnie Słowo

Twoja decyzja o programie przygotowania podatkowego online nie jest łatwa. Niezależnie od tego, czy oczekujesz zwrotu pieniędzy, czy wiesz, że będziesz winien pieniądze, chcesz zminimalizować swoją odpowiedzialność. A jeśli masz skomplikowaną sytuację podatkową, musisz unikać błędów, które mogą zwiększyć ryzyko audytu.

H & R Block ma wiele fantastycznych funkcji,długą historię i znaną markę. Ale to nie jedyny wybór. Przed podjęciem decyzji poświęć trochę czasu na przejrzenie jak największej liczby opcji.

Aby uzyskać więcej opcji podatkowych online, sprawdź naszą listę najlepiej ocenianych bezpłatnych usług przygotowywania podatków online.

Czy warto kupować akcje Alphabet (Google) na inwestycje?

Poprzedni wpis

Top 8 darmowe oprogramowanie i usługi do przygotowywania podatków Online

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły