Artykuły

Jak zbudować kredyt i uzyskać Cashback ze zwrotem podatku

0

Jeśli chodzi o zwrot podatku, są szanse, że (wraz z większością osób) zostały marzenia o traktując się na coś zabawnego. Cóż, co jeśli powiem ci, że możesz to zrobić, jednocześnie budując swój kredyt i otrzymując nagrody i bonusy cashback? Jak pytasz? Korzystając ze zwrotu podatku, aby otworzyć bezpieczną kartę kredytową na budowę (lub odbudowę) kredytu. 

Spraw, aby zwrot podatku był dla Ciebie trudniejszy dzięki zabezpieczonej karcie kredytowej

Zwrot podatku może być wykorzystany na depozyt zabezpieczający na zabezpieczonej karcie kredytowej, a następnie ta karta może być używana do dokonywania zakupów, aby pomóc w budowaniu kredytu i zdobywaniu bonusów cashback. Dodatkowym plusem jest to, że zapisując się na kartę taką jak Sable One Secured Credit Card, będziesz mógł cieszyć się innymi korzyściami premium! 

Jeśli nie znasz bezpiecznych kart kredytowych, oto, co odróżnia je od tradycyjnych kart kredytowych.

 • Aby otworzyć zabezpieczone konto karty kredytowej, musisz wpłacić depozyt zabezpieczający, który stanowi zabezpieczenie wystawcy karty, jeśli nie możesz dokonywać płatności.
 • Twój limit kredytowy zależy od Twojego depozytu. 
 • Działają one podobnie do karty debetowej, ale w przeciwieństwie do karty debetowej, zabezpieczona karta kredytowa zbuduje historię kredytową.
 • Przy regularnym używaniu i czasie niektóre pozwalają na przejście na tradycyjną, niezabezpieczoną kartę kredytową. 

Jak zabezpieczone karty kredytowe budują kredyt?

Jeśli nie masz kredytu lub zły kredyt, zapisanie się do bezpiecznej karty kredytowej, aby zbudować lub odbudować historię kredytową i poprawić swój wynik kredytowy może być dobrym pomysłem. Pamiętaj, że stopniowo budujesz pozytywną historię kredytową, utrzymując dobre nawyki budowania kredytu, takie jak:

 • Dokonywanie płatności na czas 
 • Często korzystasz z karty 
 • Zwiększanie limitu kredytowego w czasie
 • Nie maksymalizacja limitu kredytowego zbyt szybko

Najlepszym sposobem na poprawę wyniku jest użycie karty do codziennych zakupów, aby ćwiczyć te nawyki budowania kredytów. 

Dlaczego warto dbać o mój kredyt? 

Istnieje wiele sposobów kredyt wpływa na ciebie, ale oto kilka przykładów korzyści z posiadania dobrego kredytu:

 • Niższe oprocentowanie kredytów
 • Lepsze kursy zatwierdzania kredytów i kart kredytowych
 • Łatwiejsze zatwierdzenie przez wynajmujących na wynajem i możliwość niższych depozytów  
 • Unikaj depozytów zabezpieczających na umowach telefonii komórkowej i narzędziach 
 • Niższe stawki ubezpieczenia samochodu

Gdzie mogę otworzyć bezpieczną kartę kredytową z moim zwrotem podatku, aby zbudować mój kredyt i uzyskać zwrot gotówki?  

Bezpieczna karta kredytowa Sable ONE to świetna opcja, jeśli jesteś nowy w świecie kredytów lub masz zły kredyt. Sable ONE wyróżnia się na tle innych zabezpieczonych kart kredytowych, ponieważ karta ta zapewnia: 

 1. Najwyższy limit kredytowy $ 10,0001 wśród wszystkich zabezpieczonych kart kredytowych na rynku. Co daje użytkownikom dużą elastyczność w budowaniu lub odbudowywaniu kredytów.
 2. Raporty do wszystkich biur kredytowych. Ponadto Sable oferuje ulepszone raportowanie o większej liczbie punktów danych niż jakakolwiek inna karta, dzięki czemu możesz budować swój kredyt szybciej niż gdziekolwiek indziej.
 3. Nagrody i korzyści Premium, takie jak do 2% cashback2, Soble Double cashback bonus3, Ochrona przed uszkodzeniami telefonów Komórkowych2, ubezpieczenie wypożyczalni Samochodów2 i wiele innych.
 4. Trener kredytowy w aplikacji. Osoby, które nie są jasne, jak zbudować / odbudować kredyt, mogą po prostu podążać za trenerem kredytowym wiTH jasne wskazówki i przejrzyste kamienie milowe.
 5. Najszybszy sposób, aby przejść do tradycyjnej karty kredytowej, w ciągu 4 miesięcy. Co więcej, Sable rezygnuje z limitu kredytowego w wysokości 5000 USD po przejściu na tradycyjną kartę kredytową i oferuje 100% gwarancję zwrotu depozytu.
 6. Zapewnia klientom pełną kontrolę nad zabezpieczonym limitem kredytowym w aplikacji, umożliwiając im budowanie zdolności kredytowej we własnym tempie i optymalizację wykorzystania.
 7. Sable nie sprawdza historii kredytowej podczas procesu otwierania konta i nie pobiera żadnych rocznych lub ukrytych opłat ani minimalnych depozytów.

Uzyskanie zwrotu podatku jest ekscytujące. Jednak, jeśli korzystasz z zwrotu podatku mądrze, można postawić się na drodze do lepszej oceny kredytowej i większej wolności finansowej. Jak powiedziałem wcześniej, poprawiona ocena kredytowa i wolność finansowa pochodzą poprzez tworzenie zdrowszych nawyków finansowych, a Bezpieczna karta kredytowa jest jednym z najprostszych sposobów, aby rozpocząć. 

 

 

 

 

 

 

 1. Sable Secured Credit Card Umowa Posiadacza Karty
 2. Sable One Karta Kredytowa Nagrody I Korzyści Warunki
 3. Warunki Bonusu Soble Double Cashback

Powiązane

Zapisz się na Mint już dziś

Od budżetów i rachunków po bezpłatną ocenę kredytową i nie tylko, będziesz
odkryj bezproblemowy sposób, aby być na bieżąco.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie

Annica Lin (1 Postów)

Według jednego z artykułów na temat power players in digital marketing, Annica ma „humor i chutzpah w równych proporcjach”, które pozwalają jej przeciąć zatłoczony rynek neobankingu i dotrzeć do ludzi z prostym, ludzkim przesłaniem: równy dostęp do bankowości dla wszystkich.

Annica dołączyła do Sable jako wiceprezes ds. marketingu wzrostu, ponieważ doświadczyła trudności z wejściem do amerykańskiego systemu bankowego jako międzynarodowa firma z pierwszej ręki. Wprowadzając swoje solidne doświadczenie w marketingu fintech do Sable, jest podekscytowana, że może być częścią rewolucjonizowania amerykańskiej bankowości na lepsze.

Wcześniejsze doświadczenie annicy w zdobywaniu klientów i utrzymywaniu klientów przez najgorętszych fin-techników konsumenckich, takich jak Stash, PolicyGenius i Thimble.

Czym Są Banki Wspólnotowe?

Poprzedni wpis

Jak złożyć upadłość na kredyt studencki

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły