Artykuły

Ile należy zapłacić za członkostwo w siłowni?

0

Znasz wszystkie powody, dla których powinieneś ćwiczyć, od poprawy zdrowia po pomoc w radzeniu sobie ze stresem. Ale wiele rzeczy może stanąć między tobą a rutyną fitness: praca, zobowiązania rodzinne i chęć obejrzenia nowego sezonu ulubionego programu telewizyjnego. 

Jeśli chcesz uzyskać motywację do pracy więcej, można dołączyć do siłowni. Ale zanim zapłacisz opłatę inicjacyjną i zarejestrujesz się w miesięcznym członkostwie, dowiedz się, ile będzie cię kosztować siłownia i czy faktycznie z niej skorzystasz.  

Ile należy zapłacić za członkostwo w siłowni?

Cena klubu fitness lub centrum fitness jest bardzo zróżnicowana. Tak jak udogodnienia Dostępne z siłowni. Zastanów się, jaki rodzaj ćwiczenia preferujesz i swój budżet przy wyborze jednego. 

Lokalna siłownia z basenem lub grupowe zajęcia fitness będą kosztować więcej niż sieć budżetowa, taka jak Planet Fitness, która ma mniej dzwonków i gwizdków. Ale będziesz korzystać z siłowni, która ma programy, które lubisz, więc jest warta wyższej ceny.

Rekomendacje doradcy giełdowego Motley Fool mają średni zwrot na poziomie 618%. Za 79 $(lub tylko 1,52 $tygodniowo) dołącz do ponad 1 miliona członków i nie przegap ich nadchodzących wyborów giełdowych. 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy. Zarejestruj Się Teraz

Średnie Koszty Członkostwa W Siłowni

Opłaty miesięczne różnią się znacznie w zależności od rodzaju siłowni, którą wybierzesz. Wysokiej klasy klub fitness, taki jak Equinox, kosztuje kilkaset dolarów miesięcznie. Ale przyjazne dla budżetu siłownie, takie jak LA Fitness lub Planet Fitness, zaczynają się od $ 10 miesięcznie. 

Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na lokalne lub sieciowe centrum fitness, wpływa to również na cenę. Mniejsze siłownie Indywidualne zwykle kosztują więcej miesięcznie niż łańcuchy. Mają wyższe koszty ogólne i nie mają siły negocjacyjnej większych firm.

Ale wraz z wyższą ceną jest wiedza, którą wspierasz lokalny biznes. Wiele mniejszych siłowni daje bardziej spersonalizowaną uwagę.

Wiele siłowni ma również szereg poziomów członkostwa. Wyższe poziomy członkostwa oznaczają więcej udogodnień, takich jak bezpłatny dostęp do sauny lub łaźni parowej, osobistego trenera lub zajęć ćwiczeń. Jeśli wiesz, że będziesz korzystać z tych funkcji, mogą być warte wyższej miesięcznej ceny.

Ale dołączenie do siłowni to coś więcej niż miesięczna opłata członkowska. Wiele centrów fitness również tack na wiele innych opłat, takich jak:

 • Opłaty rejestracyjne lub inicjacyjne
 • Opłaty roczne
 • Opłaty za zajęcia
 • Opłaty za anulowanie

Opłaty za inicjację lub anulowanie mogą być podstępne. Na przykład, niektóre siłownie twierdzą, że Twoje ostatnie dwa miesiące członkostwa liczą się jako opłata za anulowanie. Inni pobierają opłatę roczną, ale mogą nie być o tym z góry.

Zanim zapiszesz się na zajęcia fitness, przeczytaj uważnie umowę. Miej oko na ukryte opłaty i zapytaj o Wszelkie, które wydają się niezwykłe.

Możesz również uzyskać ofertę, jeśli zarejestrujesz się w odpowiedniej porze roku. Na przykład około Nowego Roku wiele siłowni rezygnuje z opłaty inicjacyjnej, co może zaoszczędzić 50 lub 100 USD. Niektórzy mogą zrezygnować z opłaty rocznej za pierwszy rok.

Jeśli dołączysz do siłowni z wielopoziomowymi poziomami członkostwa, zacznij od najniższego poziomu. Większość siłowni pozwala uaktualnić, jeśli zdecydujesz, że chcesz więcej profitów. Ale nie warto wydawać więcej, dopóki nie będziesz pewien, jak często będziesz korzystać z siłowni.

Czy członkostwo w siłowni jest dla Ciebie tego warte?

Ale koszt członkostwa nie jest jedynym czynnikiem. Musisz zadać sobie pytanie, ile będziesz korzystać z siłowni. Czy to $10 lub $100 miesięcznie, paying za coś, czego nie używasz, to strata pieniędzy.

Dołączanie do siłowni i nigdy nie chodzenie jest tak powszechne, że to banał. Każdy Jan. 1, ludzie gromadzą się na siłownie w całym kraju. Do lutego już ich nie ma, nigdy nie wrócą. Ale siłownie nadal grabią w cieście. Według badań Finder, 7.4% członków siłowni chodzić na siłownię rzadziej niż raz w miesiącu. Tylko 20% członków co tydzień odwiedza swoją siłownię.

Kilka pytań, które należy sobie zadać, to:

 • Czy stać mnie na składkę członkowską? Najważniejszym pytaniem jest to, czy koszt członkostwa w siłowni działa z Twoim budżetem. Jeśli nie możesz teraz, to nie warto.
 • Czy siłownia jest dla mnie wygodna? Siłownia znajdująca się pomiędzy domem a pracodawcą jest idealna, ponieważ możesz zatrzymać się w drodze do lub z pracy. Jeśli siłownia jest w przeciwnym kierunku lub jest w inny sposób trudno dostać się do, pomiń to.
 • Czy lubię chodzić na siłownię? Jestem osobą aktywną, ale myśl o wstąpieniu na siłownię sprawia, że skóra mi się czołga. Jeśli to Ty też, lepiej zapisać się na inne zajęcia, takie jak pływanie, jazda na rowerze lub dołączenie do Ligi kickball.
 • Czy Mogę Trenować Gdzie Indziej? Przed pandemią uwielbiałam zajęcia jogi. Podczas lockdown odkryłem mnóstwo darmowych filmów z jogi na YouTube i nigdy tam nie wrócę. Nie potrzebujesz siłowni, aby wykonać większość treningów. Możesz biegać lub jeździć na rowerze za darmo w parku, uprawiać sport z przyjaciółmi lub śledzić rutynowe ćwiczenia na YouTube.
 • Czy mam w życiu miejsce na siłownię? Centers for Disease Control and Prevention chce, aby uzyskać co najmniej 75 minut energicznych ćwiczeń tygodniowo. Ale kiedy masz pracę na pełny etat, dzieci i inne obowiązki, to może być trudne. Jeśli dodanie siłowni do już pełnego talerza złamie danie, zaoszczędź pieniądze.
 • Czy siłownia oferuje udogodnienia, z których będę korzystać? $ 10 miesięcznie członkostwo w siłowni wydaje się okazją, ale nie jeśli nie chcesz podnosić wolnych ciężarów lub korzystać z eliptycznego. Zastanów się, co dostajesz z siłowni, zanim się zarejestrujesz.
 • Mam oddać duszę na siłownię? Jak trudno będzie anulować członkostwo? Jeśli musisz wykonać kilkanaście telefonów i zapłacić wysoką opłatę, lepiej ominąć siłownię lub wybrać inną opcję. 

Jak zaoszczędzić na kosztach członkostwa w siłowni

Obniż koszty członkostwa w siłowni, robiąc zakupy przed podpisaniem umowy. Również szukać daleko i szeroko zniżki, jak większość siłowni oferują je często. 

Może się również okazać, że pomijanie siłowni CAŁKOWICIE jest tym, co działa dla ciebie. Niezależnie od trasy, którą wybierzesz, istnieją sposoby, aby uzyskać kształt pracy z budżetem.

1. Skorzystaj z promocji

Chociaż wiele siłowni pobiera opłatę członkowską lub opłatę inicjacyjną, wiele z nich z radością zrzeka się opłaty w określonym czasie. Początek roku to idealny czas, aby zapisać się na członkostwo. To wtedy wiele klubów fitness oferuje zniżki miesięczne i rezygnuje z członkostwa lub opłaty rocznej. 

Niektóre kluby organizują również promocje pod koniec miesiąca.

Groupon i LivingSocial zwykle mają oferty z centrów fitness, takich jak połowa rocznego członkostwa lub dwa miesiące w cenie jednego. 

2. Rozważ Swój Poziom Zaangażowania

Jeśli zapisujesz się na siłownię w ramach noworocznego postanowienia, zakup pakietu jedno – lub dwuletniego może wydawać się atrakcyjny. Płacisz mniej miesięcznie, gdy zobowiązujesz się do 12 lub 24 z góry.

Ale jeśli zrezygnujesz z siłowni w lutym, właśnie zapłaciłeś za 11 lub 23 miesiące.nie użyję. 

Chociaż cena miesięczna może być wyższa, przechodzenie trasy z miesiąca na miesiąc może być przyjaznym dla budżetu wyborem. Gdy zdasz sobie sprawę, że siłownia nie jest dla ciebie, możesz zrezygnować bez stresowania się kosztami utopionymi.

Jeśli jesteś prawdziwym fobem zobowiązań, możesz zapłacić za wizytę. Trasa pay-per-visit jest korzystna, jeśli jesteś zainteresowany zajęciami lub treningiem osobistym, a nie używaniem sprzętu na siłowni na własną rękę.

Pomyśl o tym, jak często planujesz chodzić na siłownię. Następnie porównaj średni koszt stopy zwrotu z miesięczną opłatą, aby zobaczyć, co oszczędza więcej.

3. Dołącz do znajomego

Zanim się zarejestrujesz, zapoznaj się z Polityką przepustek gości na siłowni. Niektóre sale gimnastyczne pozwalają niektórym członkom przyprowadzać gości za każdym razem, gdy odwiedzają. Oznacza to, że możesz zapisać się na siłownię, znaleźć znajomego, który również chce ćwiczyć, i podzielić koszt członkostwa.

Kiedy dołączasz do znajomych, korzystasz z posiadania kumpla do ćwiczeń. Możecie się nawzajem pociągnąć do odpowiedzialności.

Alternatywnie możesz zarejestrować się w planie rodzinnym dla dwóch lub więcej członków i podzielić koszty z przyjaciółmi lub krewnymi. Najpierw przeczytaj drobny druk. Być może będziesz musiał mieszkać z kumplami z siłowni lub być z nimi spokrewniony, aby się kwalifikować.

4. Porozmawiaj z firmą ubezpieczeniową

Twoja firma ubezpieczeniowa chce, aby żyć jak najlepiej, najzdrowsze życie, więc może zapłacić mniej w kierunku opieki medycznej. Wiele polis zdrowotnych oferuje zniżki na członkostwo w siłowni lub daje bonusy członkom, którzy zapisują się na siłownię. 

Skontaktuj się dwukrotnie ze swoim ubezpieczycielem, aby zobaczyć, jakie korzyści oferuje.

5. Uzyskaj zniżkę na pracę

Twój pracodawca chce również, abyś żył zdrowo, abyś mógł nadal być produktywnym i zaangażowanym pracownikiem. Niektóre firmy mają programy wellness w ramach pakietu świadczeń. Może to obejmować bezpłatne zajęcia fitness na miejscu lub zwrot kosztów pracownikom, którzy zapisali się na siłownię. 

Aby uzyskać zniżkę na pracę, prawdopodobnie musisz chodzić na siłownię określoną liczbę razy w miesiącu, co jest dla ciebie korzystne. Twój pracodawca pomaga pociągnąć cię do odpowiedzialności za korzystanie z członkostwa w siłowni.

6. Wypróbuj Zanim Kupisz

Szybka wycieczka mówi tylko tyle o siłowni. Aby zrozumieć, jak to jest pracować tam, musisz spróbować. 

Poproś o bezpłatny okres próbny, zanim zdecydujesz się na centrum fitness. Wypróbuj sprzęt do ćwiczeń, weź udział w zajęciach Pilates i skorzystaj z szatni. Jeśli ci się nie podoba, spróbuj innej siłowni. Jeśli ci się podoba, Zarejestruj się.

7. Pomiń siłownię całkowicie

Nie potrzebujesz członkostwa w siłowni, aby osiągnąć swoje cele fitness. Jeśli masz motywację do ćwiczeń, zrobisz to niezależnie od tego, czy szukasz klubu do ćwiczeń, czy nie. 

Istnieje wiele sposobów na ćwiczenia bez siłowni.

 • Wybierz się na spacer, bieganie lub jazdę rowerem po okolicy lub w pobliskim parku.
 • Odwiedź ścieżkę przyrodniczą i wybierz się na wycieczkę.
 • Kup matę do jogi i hantle i załóż domową siłownię.
 • Skakanka.
 • Pobierz bezpłatne aplikacje fitness.
 • Wypróbuj trening bez sprzętu w domu.
 • Zapisz się na zajęcia taneczne.
 • Dołącz do amatorskiej ligi sportowej.
 • Baw się z dziećmi lub zwierzętami.

Ostatnie Słowo

Jeśli motywuje Cię do ćwiczeń, a całkowity koszt nie Biust budżetu, członkostwo w siłowni jest tego warte. Ale nie potrzebujesz siłowni, aby uzyskać kształt, zwłaszcza jeśli lubisz formy aktywności fizycznej poza siłownią o wiele więcej.

Ale jeśli siłownia działa dla Ciebie i możesz sobie na nią pozwolić, nie jest to strata pieniędzy w ogóle. Pamiętaj tylko, że najtańsza siłownia może nie być najbardziej opłacalna. Wybierz obiekt z udogodnieniami, których potrzebujesz, takimi jak opieka nad dziećmi, urządzenia kardio i zajęcia. Lepiej płacić więcej za coś, czego używasz, niż płacić mniej i pomijać to, ponieważ jest to niewygodne.

Najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeń na życie dla palaczy w 2022 roku

Poprzedni wpis

Co to jest wskaźnik Sharpe ’ a i jak jest wykorzystywany do pomiaru ryzyka inwestycyjnego?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły