Artykuły

Przegląd rozszerzeń przeglądarki Honey – automatyczne kupony na zakupy Online

0

W dzisiejszych czasach istnieje wiele sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy podczas zakupów online. Istnieje szeroka gama mobilnych aplikacji kuponowych, które sprawiają, że cięcie kosztów dzięki kuponowaniu jest niezwykle dostępne. Podobnie popularne rozszerzenia zakupów w przeglądarce, takie jak Rakuten i Capital One Shopping, sprawiają, że niezwykle łatwo jest zdobywać nagrody i znaleźć świetne oferty online.

Jedną z platform oszczędzania pieniędzy, która szybko zyskuje na popularności, jest Honey. Jeśli chcesz bez wysiłku zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów online i zarobić nagrody cash-back, to bezpłatne rozszerzenie przeglądarki jest warte zainstalowania.

Najważniejsze cechy miodu

Honey to darmowe rozszerzenie shopping, które zostało założone w 2012 roku. Niedawno Honey znalazł się na pierwszych stronach gazet po przejęciu firmy przez PayPal za około 4 miliardy dolarów. Według informacji prasowej inwestora PayPal, Honey ma ponad 17 milionów członków i pomaga użytkownikom zaoszczędzić ponad 1 miliard dolarów rocznie.

Miód był już przydatnym przedłużeniem oszczędzania pieniędzy przed przejęciem. Biorąc pod uwagę, że Honey jest największym nabytkiem PayPal do tej pory, jasne jest, że istnieją duże plany na przyszłość tej platformy, które powinny ekscytować każdego doświadczonego kupującego online.

Dzięki różnorodnym funkcjom kuponów i wyszukiwania ofert, Honey oferuje kilka sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy podczas zakupów online.

1. Rozszerzenie Przeglądarki Honey 

Rozszerzenie przeglądarki Honey jest głównym sposobem korzystania z Honey. Aby utworzyć konto, odwiedź www.joinhoney.com i podłącz konto Google, Facebook lub PayPal. Możesz również zarejestrować się za pomocą swojego adresu e-mail.

Honey może obecnie znaleźć oszczędności dla ponad 40 000 sklepów w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Indiach, Wielkiej Brytanii i witryn internetowych obsługujących międzynarodowych klientów. Ten powszechny zasięg sprawia, że miód warto wypróbować dla prawie każdego, kto robi zakupy online.

Obecnie Honey jest dostępny w następujących przeglądarkach internetowych:

 • Google Chrome
 • Firefox
 • Opera
 • Microsoft Edge
 • Safari

Po zainstalowaniu rozszerzenia Honey możesz korzystać z innych funkcji oszczędzających pieniądze, które oferuje ta platforma, o ile rozszerzenie jest aktywne podczas zakupów. 

2. Automatycznie Zastosuj kody kuponów przy kasie

Główną cechą Honey jest automatyczne stosowanie kodów kuponów przed dokonaniem zakupu online. Honey pozwala również kupującym wiedzieć, czy znaleźli najlepszą cenę za konkretny produkt, dzięki czemu nie musisz tracić cennego czasu na zakupy u wielu sprzedawców.

Rozszerzenie też nie jest nachalne. Ikona miodu po prostu zmienia kolor na pomarańczowy i wyświetla liczbę, aby wskazać, ile kodów kuponów można użyć, aby spróbować zaoszczędzić pieniądze. Wystarczy kliknąć rozszerzenie i nacisnąć „Zastosuj kupony”, aby miód mógł zabrać się do pracy.

Kody kuponów nie zawsze realizują, ponieważ niektóre kody promocyjne wygasają lub mają ograniczenia dotyczące tego, jak często kupujący mogą z nich korzystać. Jednak główną siłą miodu jest to, że oszczędza on czas i pieniądze użytkowników bez dodatkowego wysiłku. Z miodem, można zdobyć oszczędności poprzez kupony, a także uniknąć kłopotów z wyszukiwaniem kodów rabatowych siebie.

3. Lista Cen

Innym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy dzięki rozszerzeniu przeglądarki Honey jest dodawanie produktów do listy rozwijanej.

Ta funkcja jest podobna do funkcji listy obserwowanych w Capital One Shopping i pozwala użytkownikom monitorować cenę konkretnych produktów, aby wiedzieć, kiedy spadną. Przedmioty mogą znajdować się na twojej liście rozwijanej przez okres do 120 dni, zanim będziesz musiał je ponownie dodać.

Ta funkcja jest tylko available dla amerykańskich członków. Droplist współpracuje z dziesiątkami sprzedawców detalicznych, w tym:

 • Best Buy
 • Chewy
 • Kohl ’ s
 • Macy ’ s
 • QVC
 • Zszywki
 • Cel

Ponadto Droplist jest bardziej niezawodny niż funkcja listy obserwowanych zakupów Capital One. Użytkownicy mogą dodawać warianty produktów, takie jak kolor lub rozmiar, jako parametry w swojej liście rozwijanej. Możliwe jest również ustawienie minimalnej kwoty spadku ceny w ustawieniach konta, która określa, czy Honey ostrzega Cię o spadku ceny.

Droplist nie uwzględnia wysyłki, podatków ani obsługi alertów cenowych. Jeśli jednak nie spieszysz się z zakupem, funkcja Droplist Honey jest potężnym narzędziem oszczędzającym pieniądze, które pomaga robić zakupy we właściwym czasie.

Ta funkcja jest również bardzo przydatna, jeśli kupujesz produkty o wysokiej wartości, takie jak elektronika, gdzie ceny mogą się wahać bardziej niż niedrogie towary.

4. Honey Gold Nagrody I Bonusy

Honey Gold to darmowy program nagród Honey, który płaci członkom za zakupy u ponad 5500 partnerów Honey. Jeśli masz zainstalowane rozszerzenie przeglądarki Honey, jesteś już członkiem tego programu.

W przeciwieństwie do platform cash-back, takich jak Rakuten, które przyznają stałą kwotę cash back, wiele ofert Honey Gold przyznaje losowy zakres procentowy, który różni się w zależności od witryn. Niektóre oferty Honey Gold płacą również stały procent zwrotu gotówki i ogólnie można zarobić od 1% do 5% Za Zakupy.

Rozszerzenie przeglądarki powiadamia Cię, kiedy twój zakup kwalifikuje się do zdobycia złota. Aby odebrać złoto podczas zakupu, wystarczy kliknąć przycisk „Aktywuj”na rozszerzeniu.

Punkty Gold pojawiają się na twoim koncie jako oczekujące w ciągu 2 do 14 dni od zakupu. Zakupy pozostają również w toku średnio przez 60 dni, dopóki sprzedawcy nie potwierdzą, że zakup nie został zwrócony lub anulowany.

Po zebraniu 1000 złota jako członek USA możesz wymienić bezpłatne karty upominkowe na różne sklepy, takie jak:

 • Amazonka
 • Chipotle
 • DoorDash
 • Home Depot
 • Lowe ’ s
 • Lululemon
 • Nike
 • Sephora
 • Cel
 • Walmart
 • Uber

Nagrody są również dostępne w kilku innych krajach, w tym:

 • Australia
 • Brazylia
 • Wielka Brytania
 • Kanada
 • Dania
 • Indie
 • Meksyk
 • Nowa Zelandia
 • Norwegia
 • Polska
 • Szwecja
 • Szwajcaria

Ponadto, Honey posiada zakładkę European Union rewards, która zawiera nagrody bonami podarunkowymi dla sprzedawców takich jak H&M Germany, Spotify Italy i Asos France. Ogólnie rzecz biorąc, jest to niezwykle przyjazny dla świata program nagród, który różni się od aplikacji nagradzających, takich jak Ibotta i Fetch Rewards, które koncentrują się na Stanach Zjednoczonych.

Pamiętaj, że w zależności od waluty możesz potrzebować więcej lub mniej niż 1000 złota, aby wymienić nagrodę. Na przykład Kanadyjska Karta podarunkowa Amazon o wartości 10 USD kosztuje około 800 złota, podczas gdy karta podarunkowa Amazon UK o wartości 10 USD wynosi około 1300 Złota.

Członkowie z USA zdobywają również dodatkowe nagrody, wypełniając Bonus Honey Gold. Jest to czasochłonny bonus powitalny, którego nowi członkowie mogą dokonać w ciągu 24 godzin. Bonus Honey Gold płaci od 5 do 20 USD za ukończenie zakupu u określonego sprzedawcy.

Ostatecznie Honey Gold jest w większości pasywnym sposobem zarabiania gotówki podczas zakupów online i jest kolejną fantastyczną cechą tego rozszerzenia zakupów.

5. Przeglądaj Stronę

Strona Honey Explore to kolejny sposób na znalezienie oszczędności and Nagrody cash-back Na Honey.

Strona Explore zawiera listę popularnych witryn partnerskich, w których jej członkowie często robią zakupy. Ta strona podkreśla również sklepy z dużą liczbą działających kodów kuponów i aktualnych nagród Honey Gold.

Tutaj możesz łatwo znaleźć „gorące oferty” na produkty, które są w sprzedaży, bestsellery i nowości. Korzystanie z paska wyszukiwania pozwala również przeglądać określone produkty lub kategorie, aby wyszukiwać oferty. Jeśli masz na myśli konkretny zakup, wyszukaj go na miodzie przed rozpoczęciem zakupów online, aby zaoszczędzić czas i pieniądze.

6. Program Poleceń

Honey Gold ma przyzwoity program poleceń, który pozwala Ci zarabiać złoto za zapraszanie nowych członków do Honey.

Proces polecania jest prosty. Zapraszasz znajomych za pośrednictwem poczty e-mail lub mediów społecznościowych za pomocą unikalnego kodu polecającego. Po uzyskaniu pierwszego bitu Honey Gold przez kwalifikujący się zakup, otrzymasz 500 złota, które jest warte około 5 USD w zależności od kraju, w którym realizujesz karty upominkowe.

Zaproszenia nigdy nie wygasają, a możesz polecić do 200 użytkowników o łącznej wartości 1000 $W złocie. Zwykle kredytowanie zakupu Honey Gold zajmuje 60 dni, więc pamiętaj, aby uzbroić się w cierpliwość przy zarobkach z polecenia.

7. Amazon Najlepsza Cena

Członkowie Honey nie mogą zarabiać złota na zakupach na Amazon. Jednak miód jest nadal niesamowitym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy przy następnym zakupie czegoś tam.

Honey ma wiele cech specyficznych dla Amazon, które ułatwiają znalezienie najlepszych ofert. Przede wszystkim rozszerzenie przeglądarki Honey działa jako sprawdzacz cen Amazon i porównuje ceny między tysiącami sprzedawców. Miód nawet czynniki w stawkach wysyłki i Amazon Prime rabaty.

Ponadto rozszerzenie zawiera dane historii cen produktów Amazon. Honey zbiera dane o cenach od każdego członka Honey, a ta funkcja ułatwia wykrywanie trendów cenowych i unikanie zakupu w szczytowej cenie.

Wreszcie, chociaż nie możesz zarobić Złota, automatyczne kupony przy kasie i funkcja Droplist Honey nadal działają dla produktów Amazon. Jeśli robisz większość zakupów online w Amazon, instalacja miodu jest mądrym posunięciem.

8. Honey Smart Shopping Assistant

Miód to nie tylko zakupy. Możesz pobrać aplikację mobilną Honey ze sklepu Apple App Store lub Google Play, aby zaoszczędzić jeszcze więcej pieniędzy na zakupach online.

Aplikacja Honey działa nieco inaczej niż rozszerzenie przeglądarki. Aplikacja to katalog milionów pozycji z setek sklepów. Organizuje najnowsze oferty i popularne przedmioty w centralnym portalu zakupowym. Aplikacja pozwala dodawać artykuły do jednego koszyka, nawet jeśli pochodzą z różnych sklepów.

Aplikacja ma wyskakujące powiadomienie, jeśli sprzedawca, u którego robisz zakupy, ma dostępne kupony. Musisz skopiować i wkleić kody kuponów do pola kasy za pomocą aplikacji mobilnej, więc jest to nieco bardziej żmudne niż rozszerzenie przeglądarki. Jednak miód może automatycznie zastosować kody kuponów do niektórych sprzedawców detalicznych, więc nie zawsze jest to proces ręczny.

Aplikacja Honey nagradza również złoto za kwalifikujące się zakupy i umożliwia dodawanie produktów do Droplisty. Ogólnie rzecz biorąc, aplikacja Honey jest idealna dla każdego, kto często robi zakupy na smartfonie i jest miłym dodatkiem do platformy internetowej Honey.

9. Miodowe Porady

Najnowszym dodatkiem do platformy Honey jest Honey Tips, który pomaga podejmować bardziej świadome decyzje zakupowe. 

Podobnie jak kody kuponów Honey, wskazówki mogą pojawić się podczas zakupówping daje Ci porady dotyczące produktów, które rozważasz zakup. Na przykład, jeśli korzystasz z Amazon, Honey może poinformować Cię, że produkt, który oglądasz, ma historycznie niską cenę i jest to właściwy czas na zakup.

Ta funkcja jest dostępna tylko dla użytkowników z USA. Pocieszające jest jednak to, że Honey nadal rozwija swoją platformę, aby pomóc kupującym w podejmowaniu lepszych decyzji i maksymalizacji oszczędności.

Zalety miodu

Miód jest jednym z wiodących rozszerzeń zakupów tam, i to nie bez powodu. Sama liczba funkcji daje kupującym więcej możliwości, aby zaoszczędzić pieniądze i znaleźć oferty. Inne godne uwagi zalety miodu to:

 • Głównie Automatyczny. Główne cechy Honey, takie jak stosowanie kodów kuponów przy kasie lub zarabianie gotówki za pośrednictwem Honey Gold, są prawie całkowicie automatyczne. Oprócz kliknięcia rozszerzenia, aby zastosować kupony lub aktywować cash back, użytkownicy nie muszą nic robić, aby znaleźć lub zakwalifikować się do tych ofert.
 • Różnorodność Nagród. Nie możesz wymienić Honey Gold na Pieniądze PayPal. Ale platforma ma obszerną listę nagród za karty upominkowe dla popularnych sprzedawców detalicznych.
 • Wsparcie Międzynarodowe. Honey współpracuje ze sklepami internetowymi w kilku krajach, a także oferuje nagrody za karty podarunkowe w kilkunastu krajach.
 • Hojny Program Poleceń. Możesz zarobić do $1,000 w Honey Gold za polecanie znajomych.

Wady miodu

Pomimo łatwości użytkowania i wielu sposobów na zaoszczędzenie pieniędzy, miód nie jest pozbawiony pewnych wad:

 • Kupony nie zawsze działają. Kupony są głównym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy z miodem, ale kody nie zawsze działają. Taka jest natura stron z kuponami, takich jak miód i RetailMeNot, ale jest to minus, ponieważ nie zawsze oszczędzasz.
 • Miodowe Złoto Jest Czasami Wybredne. Wielu sprzedawców detalicznych ma wykluczenia ze złota. Typowe przykłady wykluczeń obejmują zakupy kartą podarunkową lub przedmioty sprzedażowe, a Detalista może również oznaczyć pewne kategorie jako wykluczenia. Co więcej, Honey Gold może kolidować z innymi rozszerzeniami, takimi jak Rakuten, dlatego ważne jest, aby wyłączyć wszystkie rozszerzenia zakupów z wyjątkiem tego, z którym chcesz zdobywać nagrody.
 • Żadnych Nagród Pieniężnych. Zarabianie darmowych kart upominkowych z Honey Gold jest świetne, jeśli znajdziesz sprzedawców, u których często robisz zakupy. Ale brak nagród PayPal lub płatności czekiem jest minusem, jeśli chcesz zarobić gotówkę na zakupy.

Jak Miód Się Układa

Miód jest jednym z najlepszych kuponów i narzędzi do wyszukiwania ofert, jeśli robisz zakupy online. Międzynarodowe wsparcie jest dość wyjątkowe w świecie rozszerzeń zakupów.

Ale Honey nie jest jedynym popularnym miejscem na zakupy. A jeśli robisz większość zakupów w amerykańskich sprzedawcach internetowych, może być lepiej przy użyciu Capital One Shopping do zawierania transakcji.

Oto jak miód porównuje do Capital One Shopping:

Miód Capital One Shopping
Dostępne Sklepy 40,000+ 30,000+
Dostępne Kraje Australia, Kanada, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania i wiele sklepów z międzynarodową obsługą zakupów Stany Zjednoczone
Automatyczne Kody Kuponów Tak. Tak.
Nagrody Darmowe karty upominkowe Darmowe karty upominkowe
Minimum Zwrotu Nagrody Około $10 $5
Oferty Lokalne Nie. Tak.
Aplikacja Mobilna Android i iOS Orazroid i iOS
Program Poleceń Tak. Nie.

Honey ma lepszy zasięg detaliczny w porównaniu do zakupów Capital One i ma międzynarodowe wsparcie. Dodatkowo, Honey ma lukratywny program poleceń, podczas gdy Capital One Shopping go nie ma.

To powiedziawszy, Capital One Shopping pozwala zdobywać bezpłatne karty upominkowe do zakupów online i wypełniania lokalnych ofert osobistych. Musisz połączyć swoją kartę kredytową lub debetową z Capital One Shopping, aby ukończyć lokalne oferty, ale zapewnia to większą elastyczność w zdobywaniu nagród.

Najważniejsze jest to, że oba rozszerzenia są warte użycia. Możesz również porównać stawki nagród między każdą firmą przed zakupem, aby sprawdzić, czy jedna platforma pomaga zaoszczędzić więcej niż druga. Pamiętaj tylko, aby wyłączyć wszystkie rozszerzenia zakupów z wyjątkiem tego, za pomocą którego chcesz zdobywać nagrody, aby zapobiec konfliktom między rozszerzeniami.

Ostatnie Słowo

Miód ewoluował przez lata. Automatyczne kupony są nadal rdzeniem Honey, ale funkcje takie jak Honey Gold, Droplist i dogłębne dane cenowe Amazon naprawdę sprawiają, że jest to solidna platforma. Dodatkowo dzięki aplikacji mobilnej Honey Smart Shopping Assistant można łatwo zaoszczędzić pieniądze podczas zakupów zarówno na komputerze, jak i smartfonie.

Ponieważ miód jest darmowym rozszerzeniem na zakupy, instalacja miodu nie zaszkodzi, aby zobaczyć, ile pieniędzy zaoszczędzi. Ponieważ miód jest w większości pasywny, nie ma znaczenia, czy często kupujesz online,czy tylko okazjonalnie.

I pamiętaj: miód to tylko jedno narzędzie, którego możesz użyć, aby znaleźć oferty i zaoszczędzić. Można również użyć taktyki jak zakupy z cash-back karty kredytowej i po napięty miesięczny budżet, aby zmaksymalizować swoje oszczędności.

Odpowiedz Na 5 Pytań, Aby Dowiedzieć Się, Czy Twoje Środowisko Pracy Jest Toksyczne

Poprzedni wpis

9 aplikacji ułatwiających spłatę kredytów studenckich

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły