Artykuły

Go2bank Review – Najlepsze Mobilne Konto Bankowe?

0
Go2bank Review - Najlepsze Mobilne Konto Bankowe?
Go2bank Review - Najlepsze Mobilne Konto Bankowe?

Go2bank rozlicza się jako „najlepsze mobilne konto bankowe”.

Nieskromny? Być może. Ale na pewno na miejscu. Wspierany przez Green Dot Bank, GO2bank jest bankiem internetowym, który oferuje imponujące możliwości zarabiania na zakupach kartą podarunkową eGift u wybranych sprzedawców, oszczędności 10 razy wyższe niż średnia krajowa w big-banku oraz wiele dodatkowych korzyści odblokowanych po skonfigurowaniu kwalifikującego się depozytu bezpośredniego i zaakceptowaniu.

To nie wszystko. Miesięczna opłata GO2bank w wysokości 5 usd jest uchylana za każdym razem, gdy otrzymujesz bezpośredni depozyt z listy płac lub świadczeń rządowych w poprzednim miesięcznym okresie rozliczeniowym, a możesz otrzymać wypłatę do dwóch dni wcześniej za pomocą funkcji ASAP Direct Deposit™ banku.

Może jednak GO2bank na coś wpadł. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, dlaczego mobilne konto bankowe GO2bank kwalifikuje się obecnie jako jedno z najlepszych rachunków czekowych na rynku.

Najważniejsze Cechy

Najważniejsze punkty sprzedaży GO2bank obejmują elastyczne opcje wpłat i dostępu do funduszy, możliwości uzyskania zwrotu gotówki i odsetek oraz wiodące w branży zabezpieczenia kont i zabezpieczenia przed kradzieżą tożsamości.

Dokonywanie wpłat na konto GO2bank

Możesz wpłacić środki na swoje konto GO2bank na kilka sposobów:

 • Wpłata gotówki w sklepie detalicznym+ (główni sprzedawcy detaliczni, tacy jak Walmart, akceptują depozyty gotówkowe Green Dot)
 • Zrealizuj czek za pomocą aplikacji* (sprawdź depozyt)
 • Skonfiguruj kwalifikujący się depozyt bezpośredni

Ta ostatnia opcja może odblokować wiele dodatkowych funkcji, w tym:

 • Otrzymuj płatność do dwóch dni roboczych wcześniej z ASAP Direct Deposit™ 3
 • Ciesz się do 200 USD ochroną w rachunku bieżącym dzięki opcji opt-in i kwalifikującemu się depozytowi bezpośrednimu1
 • Odstąp od miesięcznej opłaty za utrzymanie w wysokości 5 usd, Jeśli otrzymasz co najmniej jeden bezpośredni depozyt pracodawcy lub rządu w poprzednim miesięcznym okresie rozliczeniowym2

Możesz użyć karty debetowej GO2bank (wspieranej przez Green Dot Bank), aby dokonywać transakcji u wszystkich akceptantów Visa.

Zarabianie Cash Back na wybranych transakcjach

Wybierz transakcje GO2bank earn cash back. W szczególności możesz zarobić do 7% natychmiastowego zwrotu gotówki, kupując karty podarunkowe eGift od prawie 100 popularnych marek i sprzedawców w aplikacji.4 Zarabiaj 3% zwrotu gotówki na zakupach kartą podarunkową Amazon eGift.

Uzyskiwanie odsetek od kwalifikowanych sald oszczędnościowych

Kwalifikujące się salda oszczędnościowe GO2bank zarabiają odsetki. W szczególności możesz zarobić do 1% APY, wypłacane kwartalnie, na kwalifikujących się saldach do $5,000 w ciągu kwartału.5

Zabezpieczenia Konta

GO2bank oferuje wiele funkcji bezpieczeństwa konta, w tym:

 • Możliwość zablokowania i odblokowania karty debetowej, aby zapobiec nieautoryzowanym obciążeniom 6
 • Możliwość połączenia karty debetowej z preferowanymi sprzedawcami i uczynienia GO2bank domyślną metodą płatności z nimi7
 • Możliwość otrzymywania powiadomień o oszustwach za pomocą wiadomości tekstowych8

Dostęp do bankomatu

Jako klient GO2bank będziesz mieć dostęp do rozległej ogólnopolskiej sieci BANKOMATÓW9 oferującej bezpłatne wypłaty w sieci.

Mobile Bill Pay

GO2bank ułatwia płacenie wszystkich rachunków z jednej lokalizacji-aplikacji GO2bank. Możesz nawet wysłać czek, aby dokonać płatności.

Go2bank Zabezpieczona Karta Kredytowa

Gdy otrzymasz kwalifikujące się depozyty bezpośrednie o łącznej wartości co najmniej $100 w ciągu ostatnich 30 dni, możesz kwalifikować się do bezpiecznej karty kredytowej GO2bank, aby pomóc w budowaniu swojej zdolności kredytowej. Nie ma kontroli kredytowej do zastosowania i nie ma opłaty rocznej, jeśli jesteś approved. Po zatwierdzeniu po sprawdzeniu zdolności kredytowej wystarczy dokonać zwrotnego początkowego depozytu w wysokości 100 USD, aby rozpocząć korzystanie z karty.

Dostępne tylko dla posiadaczy kont GO2bank z bezpośrednimi depozytami o łącznej wartości co najmniej $100 w ciągu ostatnich 30 dni. Wymagany zwrotny depozyt zabezpieczający. Obowiązują kryteria kwalifikowalności. Obowiązują inne opłaty.

Zalety

GO2bank wyróżnia się na tle konkurencji wydajnością znacznie powyżej średniej, imponującymi zarobkami z tytułu zwrotu gotówki na kwalifikujących się zakupach oraz ponadprzeciętnymi funkcjami, które obejmują elastyczne opcje depozytowe dla konsumentów w podróży i zaskakująco dużą sieć bankomatów.

 1. Zarabiaj odsetki w wysokości 10x średniej Krajowego Konta Oszczędnościowego. Salda oszczędnościowe GO2bank zarabiają 1% APY na saldach do $5,000 co kwartał. To znacznie powyżej średniej krajowej konta oszczędnościowego i zdrowy impuls do codziennych akcji.
 2. Uzyskaj do 7% zwrotu gotówki przy zakupie kwalifikujących się kart podarunkowych eGift. Jako klient GO2bank możesz uzyskać do 7% zwrotu gotówki przy zakupie kwalifikujących się kart podarunkowych eGift od prawie 100 marek i sprzedawców w sieci GO2bank. Dostępność sprzedawcy może ulec zmianie, ale główne marki, takie jak Amazon (3% cash back) mogą być reprezentowane tutaj.
 3. Kwalifikujący Się Depozyt Bezpośredni Odblokowuje Potencjalnie Cenne Korzyści. Skonfiguruj kwalifikujący się depozyt bezpośredni, aby odblokować wiele cennych korzyści, takich jak możliwość otrzymania płatności do dwóch dni wcześniej dzięki ASAP Direct Deposit™ i do 200 USD w ochronie przed debetem.
 4. Elastyczne Opcje Wpłat. Nie brakuje sposobów, aby uzyskać środki na konto GO2bank. Zdeponuj gotówkę w uczestniczącej lokalizacji detalicznej Green Dot, Zdeponuj czek w aplikacji lub skonfiguruj bezpośredni depozyt, aby uzyskać dostęp do ciężko zarobionych pieniędzy.
 5. Spora sieć bankomatów. GO2bank posiada ogólnopolską sieć bankomatów, które nie pobierają opłat za wypłaty.

Wady

Wady GO2bank odnoszą się do faktu, że nie jest to instytucja finansowa z pełną obsługą. Nie oferuje na przykład certyfikatów depozytowych (CDs) ani podatkowych kont oszczędnościowych. GO2bank nie ma również platformy inwestycyjnej, jak niektórzy konkurenci.

 1. Brak CD lub indywidualnych kont emerytalnych. GO2bank nie ma płyt CD — wadą dla osób, które chcą zainwestować swoje pieniądze w perspektywie średnioterminowej przy wyższych dochodach niż tradycyjne konta oszczędnościowe. GO2bank nie oferuje również żadnych korzystnych z podatków kont oszczędnościowych lub emerytalnych.
 2. Brak Rachunków Inwestycyjnych. GO2bank nie ma platformy inwestycyjnej. Jeśli szukasz one-stop shop do codziennego zarządzania pieniędzmi i planowania finansowego dalekiego zasięgu, musisz szukać w banku internetowym z wewnętrznym maklerem lub robo-doradcą.

Ostatnie Słowo

Bez przesady powiedzieć, że GO2bank jest zbudowany tak, jak my bankujemy teraz. Dzięki elastycznym opcjom wpłat i dostępu do funduszy, imponującym dochodom i możliwościom zwrotu gotówki oraz bogactwu funkcji związanych z bezpośrednimi depozytami pracodawcy lub rządu, nic dziwnego, że GO2bank robi fale.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym użytkownikiem bankowości internetowej na rynku nowego konta czekowego z nagrodami, czy chcesz po raz pierwszy zrobić skok z tradycyjnego banku lub Unii Kredytowej, go2bank zasługuje na bliższe spojrzenie. I założę się, że spodoba ci się to, co znajdziesz.

1Wymagana zgoda. Mogą obowiązywać opłaty. Obowiązują wymagania kwalifikacyjne. Dowiedz się więcej.

2Miesięczna opłata uchylona whenever otrzymasz płacę lub świadczenia rządowe bezpośredni depozyt w poprzednim miesięcznym okresie rozliczeniowym. W przeciwnym razie, 5 dolarów miesięcznie.

3Bezpośrednia wczesna dostępność depozytu zależy od czasu instrukcji płatniczych płatnika i mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące zapobiegania oszustwom. W związku z tym dostępność lub termin wczesnej wpłaty bezpośredniej może się różnić w zależności od okresu płatności. Imię i nazwisko oraz numer ubezpieczenia społecznego w aktach pracodawcy lub dostawcy świadczeń muszą być zgodne z Twoim kontem GO2bank, w przeciwnym razie odmówimy wpłaty.

4Aktywne konto GO2bank wymagane do otrzymania karty podarunkowej eGift. sprzedawcy kart podarunkowych eGift mogą ulec zmianie

5GO2bank, członek FDIC. Odsetki wypłacane kwartalnie od średniego dziennego salda oszczędności w ciągu kwartału do salda $5,000 i jeśli konto jest w dobrej kondycji. 1% rocznego zysku procentowego (APY) od stycznia 2021 r. Wartość APY może ulec zmianie przed lub po otwarciu konta. Średnia stopa procentowa krajowego rachunku oszczędnościowego w wysokości 0,05% jest ustalana przez FDIC na dzień 12/14/20. Odwiedź https://www.fdic.gov/regulations/resources/rates / aby dowiedzieć się więcej. Opłaty na głównym koncie depozytowym mogą zmniejszyć zarobki na koncie oszczędnościowym.

6Wcześniej autoryzowane transakcje i wpłaty/przelewy na konto będą działać z zablokowaną kartą. 

7Za pomocą aplikacji GO2bank możesz uczynić kartę debetową GO2bank preferowaną metodą płatności dla popularnych sprzedawców. Usługa świadczona przez Q2 Software.

8Obowiązują stawki za wiadomości i dane.

9Zobacz aplikację dla bezpłatnych lokalizacji bankomatów. 3 $za wypłaty poza siecią plus wszelkie opłaty, które może pobierać właściciel bankomatu lub bank. Obowiązują limity bankomatów.

Karty wydawane przez GO2bank, członek FDIC, na podstawie licencji Visa U. S. A., Inc. Visa jest zarejestrowanym znakiem towarowym Visa International Service Association.

* Ingo Money to usługa świadczona przez First Century Bank, N. A. i Ingo Money, Inc., z zastrzeżeniem Regulaminu First Century Bank i Ingo Money oraz Polityki Prywatności. Mogą obowiązywać opłaty. Wszystkie kontrole podlegają przeglądowi w celu zatwierdzenia. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź https://www.ingomoney.com/partners/greendot-terms-conditions/.

+Obowiązują opłaty za usługi detaliczne i limity. Szczegóły w umowie konta depozytowego na GO2bank.com.

10 najlepszych kursów handlu dziennego w 2021 roku

Poprzedni wpis

Walmart vs. Amazon Prime – co wybrać?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły