Artykuły

Przygotuj się, bo to # TimeToMint!

0

Dziś z radością przedstawiamy naszą kampanię # TimeToMint, przypominającą, że gdziekolwiek jesteś, kiedy chcesz, czego potrzebujesz-zawsze może być czas na Mint. Poświęcenie chwili na Mint przed podjęciem decyzji finansowych jest okazją do zrobienia postępu w kierunku każdego celu, czy to aby utrzymać budżet, aby zaoszczędzić na duży zakup, lub zrobić krok w spłacie długu. 

Wiemy, że cele mogą się zmieniać, życie staje się niechlujne, pojawiają się wiatry, a twoje uczucia dotyczące finansów mogą poruszać się z tygodnia na tydzień. Bez względu na to, jakie życie rzuca ci drogę, jesteśmy dla ciebie przez największe życiowe chwile, codzienną rzeczywistość i wszystko pomiędzy. 

Zobaczenie, jak Minterzy osiągają swoje cele, jest największą nagrodą i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co zrobicie dalej! 

Jakie są Twoje wskazówki i wskazówki, jak zachować motywację? Jak korzystać z aplikacji Mint, aby osiągnąć swoje cele-duże i małe? Chcemy usłyszeć! Podziel się z nami tutaj oraz na Twitterze i Instagramie. 

Powiązane

Zapisz się na Mint już dziś

Od budżetów i rachunków po bezpłatną ocenę kredytową i nie tylko, będziesz
odkryj bezproblemowy sposób, aby być na bieżąco.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie

Annemarie Belda (29 Postów)

Annemarie Belda jest menedżerem ds. komunikacji w Intuit Mint. Pasjonuje się pomaganiem czytelnikom w osiąganiu ich celów finansowych, od założenia konta oszczędnościowego po wolność finansową.

Najlepsze firmy ubezpieczeniowe online dla 2022

Poprzedni wpis

Czy są warte oszczędności?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły