Artykuły

Debt Relief Review – cechy, plusy i minusy

0
Debt Relief Review - cechy, plusy i minusy
Debt Relief Review - cechy, plusy i minusy

Plusy

 • Może zredukować salda zaciągniętego zadłużenia nawet o 50%
 • Brak opłat i prowizji z góry
 • Spłata zazwyczaj trwa od dwóch do czterech lat (w porównaniu do trzech do pięciu lat z kredytem konsolidacyjnym)

Wady

 • Opłaty za Program mogą wynosić od 15% do 25% zapisanego salda
 • Uczestnictwo może tymczasowo uszkodzić twój kredyt
 • ADR wymaga minimalnego salda zadłużenia w wysokości 10 000 USD

Całkowity dług konsumencki USA zbliżył się do 15 bilionów dolarów w 2020 roku, według Experian. To wzrost o 31% w porównaniu z dekadą wcześniej.

Salda kart kredytowych stanowią Około 756 miliardów dolarów tego obciążenia długu konsumenckiego. Osobiste salda kredytów chwytają kolejne 323 miliardy dolarów. Razem to ponad 1 bilion dolarów w wysoko oprocentowanym, niezabezpieczonym długu konsumenckim.

Profesjonalne firmy zajmujące się rozliczaniem długów, takie jak akredytowana ulga dłużna (ADR), istnieją po to, aby pomóc konsumentom obniżyć tego rodzaju zobowiązania, które mogą siać spustoszenie w budżetach gospodarstw domowych.

Chociaż ADR nie gwarantuje wyników, reklamuje swoją zdolność do zmniejszenia zapisanych sald zadłużenia nawet o 50% i pomocy klientom w zerowaniu ich w ciągu około dwóch do czterech lat. Na kłopoty, ADR bierze zdrowe cięcia kwoty długu zapisanego w programie, choć wiele nadal wychodzą dobrze do przodu.

Jeśli nadwyrężasz się pod ciężarem niezabezpieczonych sald zadłużenia, akredytowana ulga dłużna zasługuje na uwagę. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o jego procesie, zaletach i wadach.

Najważniejsze Cechy

Akredytowana pomoc w spłacie długów pomaga ludziom konsolidować swoje zadłużenie bez pożyczki i negocjuje niezabezpieczone rozliczenia długów w ich imieniu. Zanim się zarejestrujesz, zrozum:

 • Wymagania kwalifikacyjne do programu umorzenia długów
 • Jak przebiega proces onboardingu
 • Czego można oczekiwać od procesu negocjacji i rozliczenia długu
 • Co się stanie, jeśli zdecydujesz się wycofać z programu

Wymogi Kwalifikacyjne

Program rozliczania długów akredytowanych dłużników ma trzy kluczowe wymagania kwalifikacyjne:

 1. Zapisany Bilans Zadłużenia. Aby wziąć udział w programie, musisz zarejestrować co najmniej $10,000 w kwalifikowanym długu. Nie musisz rejestrować całego kwalifikowanego długu, ale musisz spełnić to minimalne saldo.
 2. Rodzaje Zaciągniętych Długów. ADR działa tylko z niezabezpieczonymi długami, takimi jak karty kredytowe, niezabezpieczone pożyczki osobiste, pożyczki na wypłaty i rachunki medyczne. Długi zabezpieczone, takie jak kredyty mieszkaniowe i kredyty samochodowe, nie są kwalifikowane. Ani federalne pożyczki studenckie. Należy zauważyć, że nie wszyscy niezabezpieczeni wierzyciele negocjują z firmami umorzającymi długi, takimi jak ADR.
 3. Płatności Miesięczne. Musisz mieć zdolność finansową, aby dokonywać spójnych miesięcznych płatności. Nie zostaniesz wyrzucony z programu, jeśli przegapisz jedną płatność, ale ADR nalega na konsekwentną płatność, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Proces Wdrażania

Akredytowane umorzenie długów ma prosty, trzystopniowy proces onboardingu:

 1. Konsultacje Bez Zobowiązań. Porozmawiaj o swojej sytuacji finansowej i długach z przedstawicielem ADR, aby ustalić, czy dobrze pasujesz do usług firmy w zakresie redukcji długów.
 2. Zdecyduj, które długi zapisać. W porozumieniu z przedstawicielem ADR określ, które długi chcesz zapisać w programie.
 3. Skonfiguruj dedykowane konto i dostosuj swój depozyt. Współpracuj z ADR, aby założyć specjalne konto oszczędnościowe, które kontrolujesz. To jest twoje dedykowane konto, i to tam, gdzie tydokonam miesięcznych płatności za program. Na podstawie wielkości zarejestrowanego długu, celów finansowych i miesięcznego budżetu Ustaw miesięczną kwotę płatności, na którą możesz sobie pozwolić.

NEGOCJACJE i proces rozliczania długów (jak działa akredytowana ulga dłużna)

Po skonfigurowaniu dedykowanego konta Akredytowany zespół ds. Ten etap relacji obejmuje:

 • Brak dalszej komunikacji między Tobą a zapisanymi wierzycielami. ADR przejmuje odpowiedzialność za komunikację z wierzycielami, w tym za wszelkie negocjacje w toku.
 • Koniec z płatnościami za zaciągnięte długi. Aby uzyskać najlepsze wyniki, musisz przestać dokonywać płatności na wszystkich zarejestrowanych kontach. Spodziewaj się, że wynik kredytowy spadnie w wyniku. Jeśli twoi wierzyciele lub agencje windykacyjne skontaktują się z tobą, nie masz obowiązku udzielenia odpowiedzi. ADR zajmuje się bezpośrednio wierzycielami, więc nie musisz tego robić.
 • Dokonuj Wpłat Na Dedykowane Konto. Dokonaj uzgodnionej miesięcznej płatności na dedykowane konto, ponieważ zespół ADR pracuje nad obniżeniem zapisanych długów.
 • Zatwierdzić Proponowane Ugody. Jeśli zaciągnąłeś więcej niż jeden dług, ADR decyduje, który z nich chcesz negocjować. Gdy dojdzie do ugody z wierzycielem, ADR wysyła go do zatwierdzenia. Według ADR, 90% klientów widzi swoje pierwsze rozliczenie w ciągu dziewięciu miesięcy od rejestracji.
 • Spłacać i rozwiązywać długi. Po zatwierdzeniu ugody spłać wierzyciela w całości, wykorzystując saldo na dedykowanym koncie. Po zapłaceniu dług jest oznaczony jako „rozwiązany” i powinien pojawić się zamknięty w raporcie kredytowym. ADR stosuje zmienną redukcję zaciągniętego długu, zazwyczaj w zakresie od 15% do 25%. Opłata ADR jest wliczana do miesięcznej wpłaty. Mogą obowiązywać inne opłaty i wydatki, w tym opłaty bankowe.
 • Zamknij Program. Gdy wszystkie twoje długi zostaną rozwiązane, Twój udział w programie kończy się. Wszelkie salda pozostające na dedykowanym koncie zwracają się do ciebie, pomniejszone o opłaty i wydatki pobierane przez bank, ADR lub inne strony trzecie.

Anuluj W Dowolnym Momencie Bez Kary

Możesz zakończyć swój udział w usługach ADR dotyczących konsolidacji zadłużenia w dowolnym momencie bez dalszego zobowiązania do ADR. Jeśli jednak zrezygnujesz z ADR i chcesz uregulować wszelkie wcześniej zaciągnięte długi, musisz skontaktować się ze swoimi wierzycielami i rozpocząć z nimi bezpośrednie negocjacje.

ADR nazywa to „Gwarancją zwrotu pieniędzy”, ponieważ po anulowaniu masz prawo do zwrotu środków znajdujących się na dedykowanym koncie. Jednak w zależności od tego, kiedy opuścisz program, możesz ponosić odpowiedzialność za opłaty i wydatki związane z kontem lub programem. Możesz również ponosić odpowiedzialność za zaległe opłaty i odsetki pobierane przez wierzycieli, jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie uregulować swoich długów.

Zalety

Podczas akredytowanych Debt Relief Program konsolidacji zadłużenia nie może działać cuda, to absolutnie może zaoferować znaczące umorzenie długu dla niektórych klientów. Do jego największych zalet należą możliwość zmniejszenia zaciągniętych długów nawet o połowę, brak opłat z góry lub prowizji oraz stosunkowo szybka spłata.

1. Akredytowane Umorzenie Długów Może Znacznie Zmniejszyć Saldo Zaciągniętego Długu

Akredytowane umorzenie długów podkreśla, że indywidualne wyniki mogą się różnić i nie daje konkretnych gwarancji. Wskazuje to jednak na imponujące osiągnięcia w zakresie rzeczywistych oszczędności.

Według strony głównej, klienci ADR mogą obniżyć swoje salda zadłużenia O up do 50%. Strona FAQ idzie jeszcze dalej, odnotowując potencjalne oszczędności do 45%.

Obowiązkowy drobny druk: te dane dotyczące oszczędności nie obejmują redukcji ADR, która zazwyczaj waha się od 15% do 25% zapisanej kwoty zadłużenia.

2. Akredytowane Umorzenie długu nie pobiera opłat, dopóki nie zostanie podjęta uchwała

ADR nie pobiera żadnych opłat ani prowizji z góry i nie zarabia pieniędzy, chyba że skutecznie wynegocjuje redukcję zaciągniętego długu. Nie płacisz ani grosza ADR, dopóki nie zatwierdzisz restrukturyzacji zadłużenia na danym koncie i nie dokonasz co najmniej jednej płatności na ten cel.

3. Brak jednej płatności nie spowoduje uruchomienia programu

ADR nie ma zasady zerowej tolerancji dla nieodebranych płatności. Brak miesięcznej płatności na dedykowane konto nie spowoduje wyrzucenia cię z programu. Jednak może to zwiększyć całkowity koszt uczestnictwa poprzez wyciągnięcie procesu.

4. Wypłata Zazwyczaj Trwa Mniej Niż Cztery Lata

Programy ADR trwają od 12 do 48 miesięcy, w zależności od budżetu, zapisanego salda zadłużenia i innych czynników. Większość programów trwa od 24 do 48 miesięcy. Mimo to, że jest krótszy niż tradycyjny kredyt konsolidacyjny zadłużenia może podjąć się spłacić i znacznie krótszy niż po prostu dokonywanie minimalnych płatności na swoich zaciągniętych długów.

5. Dokonujesz tylko jednej miesięcznej płatności z zapisanego salda zadłużenia

ADR może pozycjonować się jako opcja konsolidacji zadłużenia bez pożyczki, ponieważ o to chodzi. Jest to sposób na konsolidację wielu zaciągniętych długów w jedną miesięczną płatność bez ubiegania się o więcej kredytów. Na czas trwania programu dokonujesz tylko jednej miesięcznej płatności na dedykowane konto. Ta płatność pokrywa wszystkie zaciągnięte długi.

Wady

Akredytowane Umorzenie długu ma kilka istotnych wad. Należą do nich opłaty za program, stosunkowo wysokie minimalne saldo zadłużenia oraz fakt, że udział w programie może zaszkodzić kredytowi.

1. Akredytowane Umorzenie długu zajmuje znaczny procent oszczędności uczestników

Akredytowane umorzenie długów nie jest organizacją charytatywną. Jeśli i kiedy negocjatorzy obniżają saldo zadłużenia włączonego, ADR dokonuje redukcji kwoty zadłużenia włączonego. Zazwyczaj obniżka ta spada między 15% a 25% całkowitego zaciągniętego długu lub od 150 do 250 USD hipotetycznego salda początkowego w wysokości 1000 USD.

Możesz uniknąć tej opłaty, negocjując ugody bezpośrednio z wierzycielami. To kosztuje tylko twój czas i wysiłek. Trzeba tylko określić, czy potencjalne oszczędności jest warte bólu głowy.

2. Minimalne Saldo Zadłużenia Wynosi $10,000

ADR wymaga zapisania co najmniej 10 000 USD kwalifikowanego długu. To więcej niż mediana salda karty kredytowej ($5,315 w 2020, według Experian). Jeśli masz trudności, aby spłacić mniejszą partię zadłużenia wysokiego oprocentowania, podejście non-profit kredytowych counseling usługi skonfigurować plan zarządzania długiem zamiast.

3. Udział w programie może zaszkodzić Twojej zdolności kredytowej

Aby zmaksymalizować efekt dźwigni negocjatorów, ADR doradza uczestnikom programu zaprzestanie dokonywania płatności za zaciągnięte długi. Niestety, może to tymczasowo zaszkodzić kredytowi.

Musisz zdecydować, czy tymczasowe, ale bolesne konsekwencje niższej oceny kredytowej są warte potencjału długoterminowego umorzenia długów. Jeśli poważnie rozważasz bankructwo, program ADR może być łagodniejszą alternatywą. Ale jeśli think możesz zmniejszyć obciążenie długiem bez zatrzymywania płatności na indywidualnych kontach, rozważ wstrzymanie.

4. Akredytowane Umorzenie Długów Przyjmuje Tylko Niezabezpieczone Długi

Akredytowane zadłużenia Relief działa tylko z niezabezpieczonych długów, takich jak karty kredytowe, pożyczki osobiste, rachunki medyczne, i pożyczki payday. Jeśli Twoje problemy finansowe wynikają z uciążliwych, zabezpieczonych długów, takich jak kredyt hipoteczny, na którym jesteś pod wodą, ADR nie może pomóc.

5. Akredytowane umorzenie długów nie może pomóc z Federalnym Student loan Debt

Federalny kredyt studencki jest technicznie niezabezpieczony. Jednak ze względu na ograniczenia prawne specyficzne dla federalnych kredytów studenckich, ADR nie może pomóc w konsolidacji lub uregulowaniu tego rodzaju długu. Zamiast tego zajrzyj do innych opcji konsolidacji kredytów studenckich.

Ostatnie Słowo

Accredited Debt Relief oferuje usługę rozrachunku długów, która może znacznie zmniejszyć saldo zaciągniętego długu. ADR może również skonsolidować zapisane salda zadłużenia w jedną miesięczną płatność, co upraszcza życie finansowe.

Chociaż ADR nie udziela żadnych konkretnych gwarancji co do swojego podejścia do umorzenia długów, jego osiągnięcia mówią same za siebie. Wielu uczestników programu ADR płaci znacznie mniej za uregulowanie swoich długów niż pierwotnie byli winni.

Jeśli jesteś zaintrygowany tym perspektywa, zrobić należytej staranności na inne opcje redukcji długu. Następnie umów się na bezpłatną konsultację z certyfikowanym specjalistą ds. zadłużenia ADR i przygotuj się na kolejny krok.

Jak są opodatkowane kryptowaluty – transakcje kryptograficzne i zyski kapitałowe

Poprzedni wpis

Jak odwołać się od podatku od nieruchomości (spór o podwyżkę)

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły