Artykuły

Charles Schwab Review-nowoczesne rozwiązania emerytalne i inwestycyjne

0

Charles Schwab stał się znaną marką w społeczności finansowej, oferując dziesięciolecia najwyższej klasy usług bez względu na to, w jaki sposób uczestniczysz na rynku, od inwestowania po handel dzienny. Od momentu powstania w 1971 roku firma rozrosła się do obsługi ponad 33 milionów kont inwestycyjnych. 

I nadal rośnie. 

Dzięki niedawnemu przejęciu TD Ameritrade Schwab skonsolidował dwa najbardziej szanowane domy maklerskie na rynku akcji. Nie powinno dziwić, że tak wiele osób twierdzi, że firma jest jednym z najlepszych brokerów online. 

Ale co napędza popularność Schwab i czy należy otworzyć nowe konto Schwab?

Główne cechy Charles Schwab

Jest sporo do omówienia, jeśli chodzi o funkcje oferowane przez Schwab. Oto lista funkcji, o których inwestorzy zachwycają się:

Rodzaje Kont

Charles Schwab oferuje szeroką gamę typów kont inwestycyjnych, wszystkie podzielone na cztery odrębne kategorie. Zobacz poniższą tabelę, aby uzyskać szczegółowe informacje:

Kategoria Konta Rodzaje Kont
Konta Maklerskie I Handlowe Konto maklerskie Schwab One konto maklerskie + specjalistyczne platformy i wsparcie dla handlu
Konta Emerytalne Roth IRATraditional Ira Rollover IRAInherited IRACustodial IRAPersonal Choice emerytura 
Konta Edukacyjne I Powiernicze 529 Szkolny Plan Oszczędnościowy Konto Oszczędnościowe
Konta Porad Robo I Dedykowanych Schwab Intelligent PortfoliosSchwab Intelligent Portfolios PremiumSchwab Private ClientSchwab Advisor Networkzarządzane Konta

Należy pamiętać, że wybór rodzaju rachunku inwestycyjnego, którego użyjesz, jest ważnym procesem, który może mieć znaczące konsekwencje podatkowe. Jeśli rozważasz otwarcie konta uprzywilejowanego podatkowo, takiego jak konto emerytalne lub konto edukacyjne, poświęć chwilę, aby przeczytać wskazówki IRS lub porozmawiać z specjalistą podatkowym, aby najpierw zrozumieć korzyści podatkowe, ograniczenia i wymagania. 

Platformy Handlowe

Firma Schab od dziesięcioleci jest chętnie wybierana zarówno przez traderów, jak i inwestorów. Firma oferuje kilka platform transakcyjnych o różnej funkcjonalności. Dla Użytkownika Końcowego oznacza to, że prawdopodobnie znajdziesz platformę, która pasuje do Twoich potrzeb jako trader lub inwestor. 

Oto różne platformy Dostępne:

Schwab One (Schwab.com) 

Flagowa internetowa platforma handlowa Charlesa Schwaba jest najlepsza dla długoterminowego inwestora, który nie potrzebuje zaawansowanych narzędzi handlowych, ale jest bardziej skoncentrowany na tym, co napędza ich portfel i ogólny rynek. 

Platforma oferuje jeden z najlepszych przeglądarek akcji na rynku, a także aktualne wiadomości na temat każdej akcji, którą oglądasz. Posiada również unikalne narzędzie o nazwie All-In-One Stock Ticket, które daje możliwość handlu wieloma produktami finansowymi na raz. 

Będziesz także w stanie kontrolować swoją wartość netto z opcją podłączenia kont zewnętrznych do Schwab.com Peron. 

Oczywiście, podobnie jak w przypadku każdej innej platformy transakcyjnej, będziesz mieć dostęp do danych rynkowych w czasie rzeczywistym, a także podstawowych funkcji tworzenia wykresów. W przeciwieństwie do wielu innych, narzędzia te są zarówno intuicyjne, jak i łatwe w użyciu, zmniejszając krzywą uczenia się dla początkujących, którzy chcą zaangażować się w rynek. 

Aplikacja Mobilna Schwab 

Aplikacja Schwab Mobile trading jest dostępna na Androida or urządzenia Apple iOS i oferuje mobilną wersję internetowej platformy transakcyjnej firmy. Użytkownicy mobilni mają dostęp do wszystkich funkcji i narzędzi dostępnych na platformie internetowej, gdy są w podróży. 

StreetSmart Edge

Jeśli jesteś aktywnym inwestorem, wiesz, że podstawowe narzędzia oferowane przez rabatowe, internetowe platformy transakcyjne po prostu nie pasują do rachunku. Potrzebujesz analizy technicznej, możliwości tworzenia wykresów jakości i zdolności do analizy krótkoterminowych trendów. 

Do tego właśnie został zaprojektowany StreetSmart Edge. 

Giełdowa platforma handlowa to oprogramowanie, które oferuje najnowocześniejszą technologię handlową, aby pomóc ci uzyskać nogę na rynku. Na platformie znajdziesz szeroką gamę wskaźników i możesz dostosować swój pulpit nawigacyjny, aby upewnić się, że ważne dla Ciebie informacje są dostępne na pierwszy rzut oka. Możesz również połączyć wiele narzędzi, aby wyszukiwanie i wykorzystywanie możliwości handlowych było prostym procesem. 

Platforma StreetSmart Edge ma również zaawansowane funkcje dla handlowców opcjami w sekcji znanej jako StreetSmart Central. Dodatkowe funkcje obejmują Idea Hub-narzędzie pomagające znaleźć typy możliwości handlu opcjami, których szukasz-kalkulatory handlu i prawdopodobieństwa, a także możliwość tworzenia łańcuchów opcji i automatycznego dostosowywania zleceń z limitem.  

StreetSmart Mobile

StreetSmart Mobile to mobilna wersja platformy StreetSmart Edge firmy Schwab. Podobnie jak flagowe platformy internetowe i mobilne, platforma mobilna StreetSmart oferuje dostęp do wszystkich funkcji dostępnych w oprogramowaniu StreetSmart Edge. 

Dostępne Samodzielne Produkty Inwestycyjne I Prowizje Handlowe

Własne portfele Schwab dają inwestorom i traderom dostęp do szerokiej gamy klas aktywów po bardzo konkurencyjnych cenach. 

Akcje I ETF

Charles Schwab był jednym z pionierów w dziedzinie wolnego od prowizji obrotu akcjami. Obecnie ułatwia on bez prowizji transakcje na wszystkich amerykańskich akcjach i funduszach ETF (exchange traded funds), w tym na akcjach pozagiełdowych (OTC), a także transakcje na wybranych rynkach zagranicznych. 

Fundusze Inwestycyjne 

Schwab daje dostęp do tysięcy funduszy inwestycyjnych za pośrednictwem Schwab Mutual Fund OneSource bez opłat transakcyjnych lub prowizji. Będziesz płacić prowizje podczas handlu innymi funduszami inwestycyjnymi. Podczas gdy większość funduszy ma prowizję w wysokości około $50, firma stwierdza na swojej stronie internetowej, że opłaty za niektóre fundusze mogą wynosić nawet $74.95. 

Papiery Wartościowe O Stałym Dochodzie

Schwab oferuje papiery wartościowe o stałym dochodzie, w tym obligacje rządowe, obligacje korporacyjne i renty. Opłaty transakcyjne za te inwestycje zależą od rodzaju i wielkości złożonego zamówienia. Koszty stałe Schwab są jednak na ogół znacznie niższe niż średnia w branży. 

Kryptowaluta

Schwab zapewnia dostęp do kryptowaluty, ale nie bezpośrednio. Użytkownicy Schwab nie mogą kupować krypto bezpośrednio, ale mają dostęp do kilku kryptowalut ETF i funduszy inwestycyjnych. Handel tymi funduszami wiąże się z płaceniem wskaźnika kosztów związanego z ETF i wszelkich opłat za transakcje funduszy inwestycyjnych(Zwykle 0 USD). 

Handel Marżą

Schwab oferuje klientom z wystarczającymi aktywami dostęp do margin tradingu, sposób dla spekulacyjnych handlowców, aby zwiększyć potencjalną rentowność swoich ruchów na rynku. Handlowcy dźwigni pożyczają środki od brokera w celu zwiększenia swoich zwrotów, zarówno dodatnich, jak i ujemnych. 

Dodawanie margin trading do konta jest proste. Wystarczy kliknąć „usługa”, „Ustawienia konta” i ” opcje i marginesy.”Stamtąd będziesz mógł sprawdzić, czy Twoje konto kwalifikuje się do depozytów zabezpieczających . Jeśli tak, po prostu włącz tę funkcję. 

Jeśli Twoje konto nie kwalifikuje się do otrzymania depozytów zabezpieczających, prawdopodobnie jest to spowodowane niskim Saldem. Musisz utrzymać minimalne saldo w wysokości 2000 usd na swoim koncie, aby pożyczyć pieniądze na swoje transakcje. Po zatwierdzeniu konta do uprawnień depozytu zabezpieczającego będziesz mógł pożyczać do 50% poziomu depozytu zabezpieczającego. 

Handel marżą nie jest dla wszystkich. Niestety stopy marży-odsetki, które płacisz od tego, co pożyczasz-znajdują się na wyższym końcu spektrum, co może być dla niektórych inwestorów wyłączeniem. Ponadto tylko traderzy z wyrafinowaną wiedzą na temat analizy technicznej i fundamentalnej powinni rozważyć handel na marży, ponieważ możliwe jest stracić więcej niż początkowa kwota inwestycji, jeśli coś pójdzie nie tak. 

Twój Pełny Obraz Finansowy

Jeśli chodzi o finanse, ważne jest, aby wziąć pod uwagę pełny obraz podczas wykonywania jakichkolwiek ruchów. Schwab nie jest obcy tej koncepcji i jest jednym z niewielu brokerów, który umożliwia podłączenie kont zewnętrznych do konta maklerskiego, co daje możliwość śledzenia wartości netto w czasie rzeczywistym. 

Portfele Zarządzane

Schwab oferuje dwa rodzaje zarządzanych portfeli: zarządzane Portfele ETF i zarządzane Portfele Funduszy Inwestycyjnych. Są to zdywersyfikowane portfele tworzone i zarządzane dla Państwa przez ekspertów z Schwab. Dzięki obu opcjom będziesz miał dostęp do zespołu doradców inwestycyjnych.

Portfele Zarządzanych Funduszy Inwestycyjnych

Do wyboru są 24 modele portfeli, oferujące zarówno opcje podlegające opodatkowaniu, jak i podatkowe. Portfele przyjmują również różne strategie, od konserwatywnych dochodów po agresywne portfele wzrostu. Podobnie jak w przypadku każdego zarządzanego portfela, możesz również skorzystać z pomocy ekspertów zarządzających Twoimi inwestycjami za Ciebie, podejmujących trudne decyzje z twoich rąk. 

Aby zakwalifikować się do portfeli zarządzanych funduszy inwestycyjnych, musisz mieć minimalne saldo konta w wysokości $25,000. Struktura opłat jest następująca:

Saldo Konta Opłata
Pierwsze $100,000 0.90%
/ Następne: 150000 0.70%
/ Następne: 250000 0.50%
/ Następne: 500 000 0.30%
Ponad $1,000,000 0.20%

Zarządzane Portfele ETF

Podobnie jak w przypadku portfeli zarządzanych funduszy inwestycyjnych, istnieje kilka zarządzanych portfeli ETF do wyboru, z których każdy koncentruje się na różnych modelach inwestowania. Wszystko powiedziane, 12 różnych modeli daje możliwość znalezienia właściwej równowagi między dochodem a wzrostem. 

Portfele te są bardzo zdywersyfikowane, zarówno pod względem dywersyfikacji akcji, jak i alokacji aktywów, a niektóre inwestują w aktywa, takie jak nieruchomości i towary. Jednocześnie możesz mieć pewność, że Twoje portfolio pozostanie w równowadze, ponieważ eksperci bacznie obserwują, co się w nim dzieje. 

Aby zakwalifikować się do zarządzanych portfeli ETF, musisz mieć minimalne saldo konta w wysokości 25 000 USD. Ponadto struktura opłat za te inwestycje jest następująca:

Saldo Konta Opłata
Pierwsze $100,000 0.90%
/ Następne: 400 000 0.75%
/ Następne: 500 000 0.65%
Ponad $1,000,000 0.50%

Inteligentne Portfele Schwab

Schwab oferuje również usługę robo-doradcy znaną jako Schwab Intelligent Portfolio. Usługa wykorzystuje zaawansowany algorytm do budowania, monitorowania i równoważenia portfela, działając jako zautomatyzowany doradca inwestycyjny.  

Wszystko, co musisz zrobić, to zarejestrować się i odpowiedzieć na szybki kwestionariusz dotyczący Twoich celów inwestycyjnych. Następnie Inteligentne Portfele stworzą dla ciebie najlepszy kierunek działania, określając, ile pieniędzy powinieneś inwestować miesięcznie i dbając o alokację aktywów. 

Jeśli brakuje Ci wkładu lub potrzebujesz wykorzystać swoje inwestycje, to nic nie szkodzi; Inteligentne Portfele poprowadzą cię przez wprowadzanie korekt, które pomogą Ci pozostać na dobrej drodze. 

Inteligentne Portfele Premium

Chcesz mieć połączenie robo-doradcy i dobrze wyszkolonego człowieka pracującego w Twoim imieniu? Schwab Intelligent PORTFOLIO Premium jest stworzone dla Ciebie. Otrzymasz wszystkie korzyści z usług robo-doradczych wraz z dostępem do prawdziwego certyfikowanego planisty finansowego. 

Jeśli chcesz przejść na premium, zapłacisz jednorazową opłatę za konfigurację portfela w wysokości 300 USD i miesięczną opłatę doradczą w wysokości 30 USD. 

Badania I Edukacja

Wszyscy klienci Schwab uzyskują dostęp do najbardziej solidnych zasobów badawczych i edukacyjnych dostępnych obecnie na rynku. Firma wie, że jej sukces zależy od Twojego sukcesu i zainwestowała ogromne ilości czasu i pieniędzy w narzędzia, które pomogą Ci zapewnić edukację i szkolenia, których potrzebujesz. 

Artykuły i filmy firmy obejmują szeroki zakres tematów i mają na celu przekształcenie początkującego w eksperta, jednocześnie dając ekspertom coś, na co mogą się doczekać. 

Oprócz solidnej platformy edukacyjnej, będziesz mieć również dostęp do dogłębnych narzędzi badawczych. Schwab nie tylko udostępnia swoje własne badania swoim inwestorom i traderom, ale także oferuje opinie analityków od stron trzecich, takich jak Morningstar i Reuters. 

Duża sieć oddziałów fizycznych

Miło jest móc wejść do fizycznego oddziału i porozmawiać z człowiekiem twarzą w twarz o tym, co dzieje się na twoim koncie i Twoich celach. Ze Schwabem możesz. Obecnie istnieje ponad 300 oddziałów fizycznych zlokalizowanych w całych Stanach Zjednoczonych. 

Zalety Charles Schwab

Charles Schwab stał się jednym z wiodących brokerów na świecie z kilku powodów. Do największych korzyści płynących z usług firmy należą:

  • Handel Bez Prowizji. Dlaczego chcesz płacić prowizje handlowe, jeśli nie musisz? Wolny od prowizji handel akcjami i funduszami ETF firmy Schwab jest ogromną atrakcją dla społeczności inwestującej. 
  • Wysokiej Jakości Narzędzia Handlowe. Niezależnie od tego, czy inwestujesz, Czy handlujesz, na jednej z pięciu platform transakcyjnych Schwab znajdziesz narzędzia, których potrzebujesz, aby znaleźć i wykorzystać możliwości na giełdzie. Ciesz się najlepszymi w swojej klasie przeglądarkami akcji, wskaźnikami handlowymi, możliwościami tworzenia wykresów i podstawowymi narzędziami analitycznymi. 
  • Dostosuj Swoje Podejście Przy Niewielkiej Pracy. Korzystając z inteligentnych portfeli Schwab, będziesz w stanie dostosować swoje podejście do zarabiania pieniędzy na rynku bez udziału w trudnym zadaniu polegającym na wyszukiwaniu i analizowaniu możliwości jeden po drugim. 
  • Zobacz Cały Obraz Finansowy. Bez względu na to, z jakiej platformy korzystasz, będziesz mógł połączyć konta zewnętrzne, aby zobaczyć całą financial picture, nie tylko to, co dzieje się na twoim koncie Maklerskim. 

Wady Charles Schwab

Każda róża ma swoje ciernie, a Schwab nie jest inny. Niektóre wady pracy z tym brokerem obejmują:

  • Stopy Marży. Jeśli jesteś zainteresowany handlem na marży, możesz poszukać gdzie indziej. Stopy marży firmy są wysokie. 
  • Nie Forex. Inwestorzy walutowi będą rozczarowani, gdy odkryją, że na platformie nie ma możliwości forex. 
  • Ograniczona Kryptowaluta. Nie będziesz mógł kupować i sprzedawać kryptowalut bezpośrednio ani usuwać swoich zasobów kryptowalut z platformy. Zamiast tego dostęp do aktywów kryptograficznych jest dostępny tylko za pośrednictwem ETF opartych na kryptowalutach i funduszy inwestycyjnych. 

Jak Układa Się Charles Schwab

Charles Schwab jest wyraźnie jednym z najlepszych brokerów online dzisiaj, ale jak to stos wobec innego lidera? Oto krótkie spojrzenie na Schwab vs. Fidelity:

Charles Schwab Inwestycje Fidelity
Handel Bez Prowizji Brak prowizji od amerykańskich akcji i funduszy ETF, a także wybranych międzynarodowych transakcji. Brak prowizji od amerykańskich akcji i funduszy ETF. 
Robo-Doradztwo Dostępne dla wszystkich kont bez minimalnego salda.  Dostępne dla wszystkich kont bez minimalnego salda. 
Usługi Doradztwa Personalnego Dostęp do certyfikowanego planera finansowego za jednorazową opłatą w wysokości 300 USD i pozostałą opłatą w wysokości 30 USD miesięcznie. Osobista indywidualna porada dostępna z minimalnym Saldem w wysokości 25 000 USD za opłatą 0,50%. 
Stopy Marży Od 6,575% do 8,325%.  Od 4% do 8,325%. 

Ostatnie Słowo

Charles Schwab jest wieloletnim brokerem z historią świadczenia najwyższej jakości usług dla swoich klientów. Niezależnie od tego, czy jesteś aktywnym inwestorem, czy pasywnym inwestorem, platformy transakcyjne oferowane przez Schwab z pewnością zaspokoją Twoje potrzeby. 

Podczas gdy ludzie zainteresowani handlem na rynku forex i kryptowalutami mogą chcieć szukać gdzie indziej, ci, którzy szukają taniego dostępu do bardziej tradycyjnych aktywów dla poszczególnych inwestycji, handlu lub oszczędzania na emeryturze, skorzystają znacznie dzięki współpracy ze Schwab. 

Czy powinieneś oszczędzać na edukację swojego dziecka Na studiach lub na emeryturze?

Poprzedni wpis

Bitcoin kontra złoto – która inwestycja jest dla ciebie lepsza?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły