Artykuły

Capital One Shopping Review-łatwy sposób na zaoszczędzenie pieniędzy podczas zakupów Online

0

Zakupy online to już skuteczny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ponieważ łatwiej jest porównywać ceny i szukać sprzedaży niż osobiście podróżować do wielu sklepów. Dodatkowo, Jeśli korzystasz z różnych rozszerzeń przeglądarki zakupów online, możesz jeszcze bardziej uprościć swoje życie i zapewnić znalezienie najlepszych ofert.

Capital One Shopping to jedno z najpopularniejszych rozszerzeń przeglądarki zakupów, z milionami użytkowników. Jeśli chcesz bez wysiłku zaoszczędzić pieniądze i znaleźć niższe ceny podczas zakupów online, Capital One Shopping jest koniecznością-Pobierz.

Dawniej znany jako Wikibuy, Capital One Shopping to porównywarka zakupów i kuponów. Ma na celu zaoszczędzenie użytkownikom pieniędzy, wykorzystując porównanie cen, kody kuponów i oferty lojalnościowe, aby pomóc użytkownikom znaleźć lepsze oferty.

Zakupy Capital One są bezpłatne, a rozpoczęcie pracy zajmuje tylko kilka minut. Użytkownicy tworzą konto online, łącząc swoje konto na Facebooku lub rejestrując się na www.capitaloneshopping.com z adresem e-mail. Gdy już posiadasz konto, jesteś gotowy, aby zaoszczędzić pieniądze online na rzeczach, które i tak kupisz-i zdobyć bezpłatne karty upominkowe na przyszłe zakupy.

Capital One Shopping Browser Extension 

Capital One Shopping to rozszerzenie dla przeglądarek internetowych Google Chrome, Microsoft Edge, Mozilla Firefox i Safari.  Jest to najprostszy sposób na wykorzystanie Capital One Shopping, aby znaleźć oszczędności online.

Gdy robisz zakupy online, zakupy Capital One przeszukują sieć, aby znaleźć lepsze ceny. Gdy oglądasz produkt na stronie internetowej takiej jak Amazon, Capital One Shopping automatycznie powiadamia Cię, jeśli znajdzie alternatywnego sprzedawcę z niższą ceną. Rozszerzenie ma wyskakujące powiadomienie, które wysyła pingi o niższych cenach Amazon lub innych sprzedawcach oferujących lepsze oferty.

Zamiast tracić cenny czas na przeglądanie wielu stron internetowych w poszukiwaniu ofert, narzędzie do porównywania cen Capital One Shopping pozwala robić zakupy z pewnością siebie i wiedzą, że nie zostaniesz oszukany przy konkretnym zakupie.

Capital One Shopping ma dane w ponad 30 000 amerykańskich sklepach, w tym w sklepach internetowych, takich jak: 

Z danymi cenowymi dostępnymi dla tak wielu sprzedawców detalicznych, prawdopodobnie znajdziesz lepszą ofertę w zakupach Capital One. Możesz mieć pewność, że Capital One Shopping poleca tylko renomowanych, bezpiecznych sprzedawców.

Automatycznie Zastosuj kupony przy kasie

Capital One Shopping jest podobny do darmowych rozszerzeń przeglądarki, takich jak Honey, ponieważ dotyczy również dostępnych kuponów przy kasie. Wykorzystując ogromną bazę członków, Capital One Shopping może wykryć kupony, które działają dla określonych sprzedawców i zapewnić członkom, którzy robią zakupy u tych sprzedawców, korzystanie z tych samych kodów.

Kupony nie zawsze działają, ale nadal jest to niewielki sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i czasu, ponieważ nie musisz samodzielnie szukać kodów kuponów.

Między funkcją porównywania cen i automatycznymi kuponami, możesz użyć Capital One Shopping, aby znaleźć najlepsze oferty online, a nawet zdobyć potencjalne rabaty.

Dodaj kartę kredytową cash-back do swojej procedury zakupów, a zaoszczędzisz jeszcze więcej pieniędzy za każdym razem, gdy robisz zakupy online.

Alerty O Spadku Cen

Jeśli nie znajdziesz oferty i nie jesteś zadowolony z aktualnej ceny konkretnego produktu, możesz dodać ten produkt do listy zakupów Capital One. Gdy produkt znajdzie się na liście obserwowanych, otrzymasz powiadomienia, jeśli cena spadnie lub jeśli Capital One Shopping znajdzie lepszą ofertę.

Jest to niezwykle prosty sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Użyj rozszerzenia zakupy Capital One podczas zakupów online, aby dodać produkt do listy obserwowanych. Możesz śledzić swoją listę obserwowanych lub usunąć istniejące produkty za pośrednictwem witryny zakupów Capital One.

Ochrona Cen 

Po przejęciu Paribusu Capital One Shopping zwiększyło ochronę cenową. Aby uzyskać ochronę cenową, po prostu połącz skrzynkę e-mail, z której otrzymujesz e-paragony, ze swoim kontem zakupowym Capital One. 

Stamtąd Capital One Shopping skanuje e-maile z paragonami, aby wyszukać ostatnie spadki cen produktów, które niedawno kupiłeś. Jeśli Twoje poprzednie zakupy online kwalifikują się do ochrony cen, Capital One Shopping files zgłasza roszczenia w Twoim imieniu, aby uzyskać zwrot pieniędzy.

Jest to podobne do ochrony cen kart kredytowych, a gdy połączysz swój e-mail z kontem zakupowym Capital One, uruchomi się automatycznie. Ochrona cen Capital One Shopping nie zawsze działa, ale jest to kolejny automatyczny sposób, w jaki Capital One Shopping pomaga oszczędzać online.

Wyszukiwanie Produktów

Możesz użyć funkcji wyszukiwania produktów w witrynie Capital One Shopping lub skanować kody kreskowe za pomocą aplikacji, gdy jesteś w sklepie.

Podczas wyszukiwania produktu za pomocą tej funkcji Capital One Shopping wyświetla listę stron internetowych, na których można go kupić. Capital One Shopping pokazuje również sprzedaż i czynniki w kosztach wysyłki i podatkach, aby podkreślić najniższą cenę w swojej bazie danych. Funkcja wyszukiwania produktów uwzględnia również wszelkie kupony i kody promocyjne, jeśli są dostępne.

Funkcja wyszukiwania produktów to najprostszy sposób na rozpoczęcie zakupów online, jeśli wiesz dokładnie, czego szukasz. Skanowanie kodu kreskowego produktu za pomocą aplikacji mobilnej pomaga również odkryć, czy lepiej jest robić zakupy online,czy odwiedzać innego sprzedawcę.

Historia Cen

Capital One Shopping wyświetla również historię cen produktów z danymi do roku. Jest to przydatne do określenia, czy sprzedaż jest naprawdę sprzedażą i czy można oczekiwać, że cena będzie nadal spadać, czy jest to właściwy czas na zakup. 

Capital One Shopping nie wymaga oceny, ale jeśli aktualna cena jest znacznie wyższa niż średnia roczna, dobrym pomysłem może być poczekanie na lepszą ofertę.

Zdobądź Darmowe Karty Podarunkowe

Możesz zdobyć darmowe karty upominkowe, robiąc zakupy u określonych partnerów handlowych Capital One.

Jeśli robisz zakupy online u Partnerów Handlowych Capital One Shopping, zdobywasz kredyty Capital One Shopping. Jest to podobne do Rakuten, który płaci ci gotówkę PayPal, lub platformy Honey Gold reward, która oferuje karty upominkowe jako zachętę. Capital One Shopping zmienia swoje oferty lojalnościowe, ale często można znaleźć głównych sprzedawców, takich jak Walmart, wraz z dziesiątkami innych sklepów.

Istnieje kilka sposobów zarabiania kredytów zakupowych Capital One. Gdy robisz zakupy online, rozszerzenie przeglądarki powiadamia Cię, czy twój zakup kwalifikuje się do otrzymania nagród. Alternatywnie możesz przeglądać witrynę Capital One Shopping, aby znaleźć polecane oferty i popularne oferty, aby znaleźć oferty nagród. Oferty często się zmieniają, więc warto sprawdzać za każdym razem, gdy robisz zakupy.

Kredyty Capital One Shopping można wymienić na bezpłatne elektroniczne karty upominkowe. Aby uzyskać dostęp do nagród zakupowych Capital One, przejdź do sekcji realizacji na stronie internetowej. Nagrody za karty podarunkowe zaczynają się od 5 USD, a popularni sprzedawcy obejmują:

 • Amazonka
 • Best Buy
 • eBay
 • Kohl ’ s
 • Lowe ’ s
 • Macy ’ s
 • i > Nike

 • Sephora
 • Walmart

Kompletne Oferty Lokalne

Zakupy online u konkretnych partnerów to główny sposób na zdobycie kredytów zakupowych Capital One. Możesz również skorzystać z lokalnych ofert zakupów, aby zdobyć kredyty, oferując większą elastyczność w oszczędzaniu online lub w sklepie.

Oferty lokalne to unikalne oferty dostępne tylko w Twoim kodzie pocztowym. Aby skorzystać z oferty lokalnej, należy wykonać tylko trzy kroki:

 1. Połącz kartę. Połącz kwalifikującą się kartę kredytową lub debetową z kontem zakupowym Capital One. Musisz kupować lokalne oferty za pomocą powiązanej karty, aby otrzymać kredyty zakupowe Capital One.
 2. Znajdź Oferty. Sprawdź online lub za pośrednictwem aplikacji zakupowej Capital One, aby znaleźć lokalne oferty. Oferty podają ile kredytów są warte.
 3. Zdobywaj Nagrody. Zarabiaj kredyty zakupowe Capital One po zakupie oferty lokalnej i zapłaceniu kartą powiązaną.

Wiele ofert lokalnych płaci od 2% do 4% z powrotem w kredytach zakupowych. Są doskonałym sposobem na wspieranie lokalnych firm, jednocześnie zdobywając znaczące nagrody.

Wiele zalet sprawia, że Capital One Shopping jest jednym z najpopularniejszych rozszerzeń przeglądarki zakupów.

1. Całkowicie Za Darmo

Korzystanie z zakupów Capital One wymaga tylko konta na Facebooku lub adresu e-mail. Nie ma żadnych ukrytych opłat członkowskich ani funkcji premium, które musisz zapłacić, aby z nich korzystać.

2. Automatyczny I Prosty

Jednym z najprostszych sposobów na maksymalizację oszczędności jest automatyzacja niektórych zachowań oszczędnościowych. Dzięki Capital One Shopping możesz mieć pewność, że automatycznie znalazłeś świetną ofertę podczas zakupów.

Szukanie kodów kuponów lub ofert kredytów lojalnościowych wymaga czasu. Capital One Shopping automatyzuje cały ten proces, a dopóki dodajesz rozszerzenie, praca jest poza Twoją kontrolą. Możesz korzystać z funkcji, takich jak lokalne oferty lub dane historii cen, aby kopać głębiej, ale w istocie zakupy Capital One są automatycznym narzędziem Oszczędzania.

3. Zaawansowana Funkcja Wyszukiwania Produktów

Rozszerzenie zakupy Capital One działa najlepiej, gdy przeglądasz internet i nie jesteś pewien, co chcesz kupić. Jednak funkcja wyszukiwania produktów jest niezwykle potężna, gdy wiesz dokładnie, jaki produkt chcesz.

Funkcja wyszukiwania produktów pomaga znaleźć lepsze ceny, jednocześnie biorąc pod uwagę czas wysyłki i koszt. W przypadku produktów o wysokiej wartości, takich jak urządzenia i elektronika, dla których rozbieżność cen między detalistami może być szersza niż tanie zakupy, Ta funkcja może zaoszczędzić przyzwoitą kwotę pieniędzy, o ile pamiętaj, aby użyć narzędzia przed zakupami.

4. Wiele sposobów zapisywania

Capital One Shopping to solidna platforma, która ma coś dla każdego kupującego. Jeśli chcesz automatyczne oszczędności, kody kuponów i funkcja porównywania cen to wszystko, czego potrzebujesz. W przeciwieństwie do tego, jeśli chcesz zmaksymalizować swoje oszczędności, zakupy za pośrednictwem Partnerów Handlowych Capital One lub kupowanie lokalnych ofert to proste sposoby na zdobycie darmowych kart upominkowych.

5. Łatwo Dostępny

Rozszerzenie zakupy Capital One jest dostępne w kilku przeglądarkach, a także w aplikacji na urządzenia z systemem Android i iOS (rozszerzenie nie jest dostępne za pośrednictwem aplikacji). Każdy, kto robi zakupy u amerykańskich sprzedawców detalicznych, może z łatwością korzystać z zakupów Capital One.

Chociaż Capital One Shopping to wszechstronna platforma zakupowa, która jest łatwa w użyciu i w większości automatyczna, nadal istnieje kilka wad:

1. USA-tylko

W przeciwieństwie do innych rozszerzeń zakupów, takich jak Honey lub Rakuten, które działają w kilku krajach, Capital One Shopping działa tylko flub sklepy internetowe w USA jest to znaczna wada dla użytkowników spoza USA lub ktokolwiek mieszkający w USA zakupy na arenie międzynarodowej.

2. Wymóg Udostępniania Danych

Według Capital One Shopping, Capital One Shopping gromadzi następujące dane od użytkowników:

 • Informacje E-Mail. Capital One Shopping może zbierać informacje o nadawcy, odbiorcy, dacie i temacie wiadomości e-mail ze skrzynki odbiorczej. Capital One Shopping gromadzi również informacje o transakcjach, rezerwacjach podróży i kwitach zakupu. Capital One Shopping zbiera tylko informacje z wiadomości e-mail, które automatyczny system wykrywa jako pochodzące od sprzedawców detalicznych lub sprzedawców internetowych.
 • Informacje O Zakupach. Dzięki rozszerzeniu Capital One Shopping gromadzi dane na przeglądanych stronach produktów, informacje o cenach, dane Historii zakupów i różne używane kupony.
 • Dane Osobowe. Rejestrując się na zakupy Capital One, podajesz Capital One podstawowe dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres, adres rozliczeniowy i adres wysyłki oraz informacje o karcie kredytowej, jeśli podłączysz kartę.

Musisz czuć się komfortowo z rezygnacją z danych użytkownika podczas korzystania z usługi takiej jak Capital One Shopping. Według Capital One, Capital One Shopping nie udostępnia Twoich danych osobowych swoim partnerom ani żadnym innym partnerom, więc nie ma potrzeby rezygnacji. Jednak nadal oznacza to, że Capital One przechowuje Twoje informacje na swoich serwerach.

3. Niższe ceny czasami mają haczyk

Capital One Shopping dokłada starań, aby uwzględnić czas wysyłki przy znalezieniu lepszych ofert. Jednak Platforma czasami poleca produkty o znacznie dłuższym czasie wysyłki niż Jeśli po prostu kupiłeś to, co chciałeś przez Amazon Prime lub od bezpośredniego sprzedawcy.

Aby zmaksymalizować swoje oszczędności dzięki zakupom Capital One, podaruj sobie mnóstwo możliwości odbioru paczek. Ta platforma nie jest odpowiednia do zakupów w ostatniej chwili.

Ostatnie Słowo

Capital One Shopping to automatyczny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy podczas zakupów online. Funkcja porównywania cen i obszerna baza kuponów ułatwiają kupującym znalezienie lepszych ofert i łatwych oszczędności przy zakupie od internetowych sprzedawców w USA. Dodatkowo, zarabianie darmowych kart upominkowych na zakupy to miły sposób na zarabianie na zakupy.

Pamiętaj tylko: Capital One Shopping to tylko JEDEN program oszczędzający pieniądze, który powinieneś mieć w swoim zestawie narzędzi. Inne aplikacje nagradzające, takie jak Ibotta i Fetch Rewards, są również przydatne do oszczędzania pieniędzy, jeśli głównie robisz zakupy w sklepie. I, należy również trzymać się miesięcznego budżetu, nawet jeśli jesteś wyłudzanie oferty, aby upewnić się, że na bieżąco z finansów osobistych.

Capital One Shopping rekompensuje nam, gdy otrzymasz rozszerzenie Capital One Shopping za pomocą podanych przez nas linków.

Jak korzystać z konta oszczędności zdrowotnych (HSA) do inwestowania emerytalnego

Poprzedni wpis

eSmart Tax Review-Tanie składanie podatków i przygotowanie deklaracji Online

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły