Artykuły

Best Online raty Loans for Bad Credit

0

Każdy aspiruje do dobrego uznania. Ale nie wszyscy mają tyle szczęścia, przynajmniej nie w tej chwili.

Bad credit może uderzyć z dowolnej liczby powodów: przytłaczające obciążenia zadłużenia, nieodebrane płatności, wykluczenia, bankructwa. Często ma więcej niż jedną przyczynę, co sprawia, że proces odbudowy kredytu jest jeszcze trudniejszy.

Tymczasem życie rzadko czeka, aż twój kredyt się poprawi. Na szczęście, jeśli chcesz teraz pożyczyć pieniądze — być może w celu konsolidacji wysoko oprocentowanego długu lub radzenia sobie z nieoczekiwanymi wydatkami-masz opcje. Wielu kredytodawców online oferuje pożyczki ratalne dla kredytobiorców z ograniczonym lub słabym kredytem.

Best Online raty Loans for Bad Credit

Są to najlepsze raty online dostawców pożyczek dla kredytobiorców z upośledzeniem kredytu. Niektóre pojawiają się na naszej liście najlepszych prywatnych firm pożyczkowych ogólnie, podczas gdy inne zaspokajają głównie lub wyłącznie kredytobiorców subprime. 

Każdy z tych dostawców robi co najmniej jedną rzecz naprawdę dobrze, czy to obsługując kredytobiorców poszukujących większych pożyczek lub zapewniając szybkie finansowanie. Nasz najlepszy wybór wyróżnia się w kilku obszarach i oferuje najlepszą ogólną wartość dla typowego kredytobiorcy.

Najlepszy Ogólnie: Earnest

Earnest jest naszym najlepszym dostawcą pożyczek osobistych przede wszystkim dlatego, że jest to pośrednik kredytowy. Oznacza to, że współpracuje bezpośrednio z innymi osobistymi firmami pożyczkowymi, aby dopasować cię do opcji Pożyczki Ratalnej online.

Innymi słowy, Earnest sprawia, że bardziej prawdopodobne jest, że znajdziesz korzystne stawki i warunki kredytu ratalnego online-nawet jeśli twój kredyt jest osłabiony. 

Korzyści Earnest obejmują:

 • Pożycz do $100,000, chociaż większość kredytobiorców ze złym kredytem nie kwalifikuje się do tak wysokich kwot kredytu
 • Szeroka gama kredytodawców oferujących konkurencyjne stopy procentowe
 • Możliwość pożyczki bez opłat początkowych, choć niektórzy kredytobiorcy nie kwalifikują się
 • Opcja dla czynników pozakredytowych, takich jak stopa oszczędności i poziom wykształcenia

Najlepszy dla kredytobiorców z ograniczonym lub bez kredytu: szczudła

Stilt jest przeznaczony dla określonej grupy kredytobiorców w ramach większej kategorii „subprime”: osób z ograniczoną historią kredytową lub bez niej. Dotyczy to obywateli USA bez banku i stałych mieszkańców, a także niedawnych imigrantów z kontami bankowymi w USA, w tym ludzi tutaj na wizach pracowniczych. 

Stilt ’ s underwriting proces stawia czynniki niekredytowe na pierwszym miejscu. Jeśli nie masz Scoring kredytowy, nadal można zakwalifikować się do kredytu w oparciu o swoje zachowania finansowe, takie jak stopa oszczędności i potencjał zarabiania.

Dodatkowe funkcje:

 • Kwota pożyczki do $35,000
 • Okres kredytowania do 12 miesięcy i do 36 miesięcy
 • Konkurencyjne stawki dla kredytobiorców z ograniczonym kredytem
 • Niskie opłaty

Najlepsze dla konsolidacji zadłużenia: Upgrade

Upgrade to elastyczne rozwiązanie kredytowe, które oferuje zarówno pożyczki osobiste, jak i niezabezpieczoną osobistą linię kredytową. 

Chociaż linie kredytowe działają również w celu redukcji zadłużenia kart kredytowych, kredyt konsolidacyjny firmy Upgrade jest specjalnie zaprojektowany do tego celu. Oferuje:

 • Kwoty pożyczki do $50,000, chociaż kredytobiorcy z bad credit może kwalifikować się do mniej
 • Konkurencyjne stopy procentowe
 • Możliwość otrzymywania wpływów z kredytu na kontrolowanym przez Ciebie koncie lub bezpośredniego spłacenia wierzycieli

Najlepsze dla większych kwot kredytu: Upstart

Upstart jest brokerem kredytowym z zrelaksowanym procesem gwarantowaniaT jest odpowiedni dla niektórych wnioskodawców o obniżonej zdolności kredytowej-zdefiniowanej jako minimalna ocena kredytowa poniżej 600 w skali FICO. Upstart bierze pod uwagę czynniki niekredytowe, takie jak poziom wykształcenia i historia pracy. Chociaż stopy procentowe Upstart są zasadniczo konkurencyjne, opłaty za inicjowanie mogą wynosić nawet 8%.

Dodatkowe funkcje:

 • Pożycz do 50 000 USD, chociaż kredytobiorcy z niską oceną kredytową mogą otrzymywać niższe oferty
 • Okres spłaty do 60 miesięcy
 • Brak kar przedpłaty
 • Finansowanie już w następnym dniu roboczym w niektórych przypadkach

Najlepsze dla kredytów zabezpieczonych: OneMain Financial

OneMain Financial jest jednym z niewielu pożyczkodawców Online dla bad credit, który oferuje zabezpieczone pożyczki-pożyczki gwarantowane przez aktywa kredytobiorcy, znane jako zabezpieczenie. Najczęstszym rodzajem zabezpieczenia dla Jednegłównych pożyczek finansowych jest tytuł do pojazdu, takiego jak samochód lub motocykl.

Dodatkowe funkcje:

 • Pożycz do 20 000 $
 • Okres kredytowania do 60 miesięcy
 • Specjaliści z branży pożyczkowej oferują lepszą obsługę klienta niż niektórzy konkurenci

Najlepsze dla szybkiego finansowania: Avant

Avant finansuje pożyczki osobiste w zaledwie 24 godziny i ma minimalny wynik kredytowy poniżej 600. Te dwa punkty sprzedaży sprawiają, że najlepszym wyborem dla kredytobiorców z bad oceny kredytowej, którzy potrzebują pieniędzy szybko.

Dodatkowe funkcje:

 • Pożycz do $35,000, jeśli Twoja aplikacja kwalifikuje się
 • Karta kredytowa credit builder oferuje limity wydatków do 1000 USD (wymagany osobny wniosek)
 • Złagodzone standardy gwarantowania, które uwzględniają szereg czynników niekredytowych-wnioskodawcy z uczciwym lub obniżonym kredytem mogą nadal uzyskać zatwierdzenie
 • Avant w pewnych okolicznościach wybacza opłatę za zwłokę

Metodologia: jak wybieramy najlepsze raty kredytów dla Bad Credit

Używamy tych kluczowych czynników, aby wybrać najlepszych kredytodawców dla osób z bad credit. Każdy w jakiś sposób odnosi się do doświadczenia kredytobiorcy.

Wielkość Pożyczki

Niektórzy bad – credit pożyczkodawcy specjalizują się w mniejszych pożyczek. Inne mają szerszy zakres dopuszczalnych kwot pożyczek.

Chociaż rzadko zdarza się, że osoby o słabych kredytach kwalifikują się do dużych pożyczek (powiedzmy powyżej 50 000 USD), faworyzujemy kredytodawców, którzy udzielają małych i średnich pożyczek kredytobiorcom subprime.

Stopy Procentowe

Osobisty biznes pożyczkowy jest konkurencyjny, więc stopy procentowe, które widzisz w swoich ofertach kredytowych, nie będą się zbytnio różnić od pożyczkodawcy do pożyczkodawcy. 

To powiedziawszy, niektórzy kredytodawcy są znani z golenia punktu procentowego lub dwóch od stopy bieżącej. Ci, którzy robią to bez płacenia dodatkowych opłat, wychodzą z naszej oceny. 

Pamiętaj tylko, że Kredytodawcy często odliczają opłaty od początkowej kwoty pożyczki przed dystrybucją wpływów. Zwiększa to efektywny koszt kredytu, dlatego prawdziwa roczna stopa procentowa (APR) jest często wyższa niż reklamowana stopa procentowa.

Opłaty Za Pożyczkę

Bad – credit opłaty pożyczki wydają się być wyższe niż opłaty na pożyczki dla osób z doskonałą kredytu. Ale opłaty różnią się nieco od pożyczkodawcy do pożyczkodawcy, więc naprawdę opłaca się rozejrzeć. 

Opłata początkowa jest największą opłatą, którą możesz zapłacić za pożyczkę osobistą. Poszukaj kredytodawców, którzy oferują niskie opłaty początkowe lub całkowicie zrzekają się ich. Te i inne opłaty za pożyczkę są wyraźnie wymienione w ujawnieniach pożyczek, które otrzymujesz, gdy składasz wniosek.

Cel Pożyczki

Większość kredytodawców pozwala na korzystanie z Niezabezpieczonej pożyczki proceeds na wszystko. Kredyt można wykorzystać na:

Niektórzy kredytodawcy są mniej hojni. Ograniczają one wykorzystanie przez kredytobiorców osobistych wpływów z pożyczek. Najczęściej oznacza to, że wymagają one od kredytobiorców umieścić wpływy z kredytu w kierunku wysokiego oprocentowania zadłużenia karty kredytowej. Mogą nawet spłacić te długi bezpośrednio, aby kredytobiorcy nie mieli możliwości korzystania z funduszy według własnego uznania.

Wszystko inne jest równe, wolimy mniej restrykcyjne kredytodawców. To powiedziawszy, jeśli twoim głównym celem jest spłata zadłużenia z wysoko oprocentowaną kartą kredytową, a restrykcyjny pożyczkodawca jest najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb, za wszelką cenę postępuj.

Proces składania wniosków i gwarantowania

Każdy pożyczkodawca ma inne podejście do zarządzania aplikacjami kredytobiorców i ich ubezpieczania. Wśród najważniejszych kwestii dla kredytobiorców są:

 • Czy kredytodawca przeprowadza kontrolę kredytową w trakcie procesu-większość robi, ale kilka zastępuje inne kryteria, aby nie karać kredytobiorców z ograniczonym lub nieistniejącym kredytem
 • Model sprzedaży — czy proces składania wniosku jest w dużej mierze zautomatyzowany, czy kredytobiorca musi mieć do czynienia z kredytobiorcą, który może być nachalny?
 • W jaki sposób kredytobiorca składa dokumentację dochodów, aktywów i innych informacji wymaganych przez kredytodawcę

Szybkość Finansowania

Online personal loans zazwyczaj fundusz w ciągu kilku dni roboczych, ale kiedy dni, a nawet godziny znaczenia, opłaca się iść z pożyczkodawcą, który dostaje pracę szybko. Najszybsi kredytodawcy oferują finansowanie następnego dnia lub nawet tego samego dnia po zamknięciu pożyczki.

Online raty Loans for Bad Credit-FAQs

Masz pytania dotyczące online raty pożyczki dla osób z bad credit. Mamy Twoje odpowiedzi.

Co To jest kredyt ratalny?

Kredyt ratalny ma ustaloną kwotę główną (kwotę pożyczki), termin (okres spłaty) i harmonogram rat (harmonogram spłaty pożyczki, Zwykle miesięczny). Większość kredytów ratalnych ma również stałe stopy procentowe i stałe miesięczne płatności. Wpływy z kredytu przybywają w formie ryczałtu po zamknięciu pożyczki.

Typowe przykłady pożyczek ratalnych obejmują niezabezpieczone pożyczki osobiste, kredyty samochodowe i kredyty hipoteczne (kredyty mieszkaniowe). 

Kredyt ratalny różni się od linii kredytowej, innego głównego rodzaju produktu kredytu konsumenckiego. 

Linie kredytowe są bardziej elastyczne niż kredyty ratalne. Kredytobiorcy mogą pobierać tak mało lub tak dużo, jak chcą, aż do maksymalnej dopuszczalnej kwoty kredytu (limitu kredytowego) i chociaż muszą dokonywać płatności miesięcznych, minimalna kwota płatności jest zwykle niższa niż kredyt ratalny. Ale dokonanie tylko minimalnej płatności wydłuża wypłatę i zwiększa całkowity koszt odsetek.

Typowe przykłady linii kredytowych obejmują karty kredytowe i domowe linie kredytowe.

Jak uzyskać kredyt ratalny?

Nasz przewodnik po uzyskaniu pożyczki osobistej wyjaśnia kroki. Jest w tym coś więcej, ale sedno sprawy:

 • Po pierwsze, dowiedz się, ile możesz sobie pozwolić na płacenie każdego miesiąca. Oblicz miesięczną płatność za pomocą szacunkowych kwot pożyczki, stóp procentowych i warunków pożyczki.
 • Sprawdź swoją ocenę kredytową, aby lepiej zrozumieć, w jaki sposób kredytodawcy będą przeglądać aplikację i prawdopodobną stopę procentową.
 • Uzyskaj prequalified z jednym lub więcej osobistych dostawców pożyczek.
 • Porównaj oferty kredytów, mam nadzieję, że z wielu kredytodawców.
 • Zbierz dokumenty aplikacyjne i złóż wniosek o pożyczkę.
 • Zamknij pożyczkę po pomyślnym zakończeniu ubezpieczenia.

Ile Kosztuje Installment Loans for Bad Credit Cost?

Jeśli masz słaby kredyt, będziesz płacić wyższe stopy procentowe i prawdopodobnie wyższe opłaty niż kredytobiorcy z dobrym lub doskonałym kredytem. To fakt. 

Twoja rzeczywista stopa procentowa zależy od wielu czynników:

 • Twoje dochody i aktywa
 • Twoja ocena kredytowa – istnieją gradienty nawet w ogólnej kategorii kredytów „subprime”
 • Proces ubezpieczania kredytodawcy, który może nie być przejrzysty
 • Ile pożyczasz

Czy Bad-Credit Loans Payday Loans?

Bad-credit raty pożyczki nie są payday pożyczki. Payday loans są również dostępne dla osób ze złym kredytem lub bez kredytu, ale mają krótsze warunki i wyższe koszty niż Online raty pożyczki. W przeciwieństwie do pożyczek ratalnych, zazwyczaj przewracają się, chyba że są spłacane w całości, łącząc odsetki i opłaty.

Kredytobiorcy Payday loan często znajdują się w pułapce cykli wysoko oprocentowanego długu. Cykle te mogą być trudne do przerwania bez drastycznych środków, takich jak ogłoszenie upadłości. Więc najlepiej unikać ich całkowicie. Jeśli chcesz wypełnić krótką lukę do następnej wypłaty, zamiast tego poszukaj tańszych aplikacji z wypłatą.

Czy istnieją alternatywy dla Online Loans for Bad Credit?

Jeśli chcesz pożyczyć więcej niż pozwala na to preferowana aplikacja paycheck advance, rozważ bezpieczną kartę kredytową. 

Większość zabezpieczonych kart kredytowych wymaga depozytu zabezpieczającego z góry po zatwierdzeniu, ale gdy to zrobisz, masz elastyczność, aby pożyczyć do limitu kredytowego i spłacić saldo w czasie. Zabezpieczone karty kredytowe mają wysokie stopy procentowe w porównaniu z niezabezpieczonymi kartami kredytowymi, ale są zasadniczo porównywalne z kredytami ratalnymi z tytułu złych kredytów.

W przeciwnym razie możesz użyć zaliczki gotówkowej z karty kredytowej, pożyczyć pieniądze nieformalnie (od rodziny lub przyjaciół), szukać źródeł pomocy w nagłych wypadkach, które mogą, ale nie muszą, wymagać spłaty, lub uruchomić kampanię crowdfundingową.

Jak wybrać najlepszy kredyt ratalny online dla Bad Credit

Stoimy za wszystkimi pożyczkodawcami z tej listy. Ale nie możemy osobiście wybrać najlepszego pożyczkodawcy dla Twoich konkretnych potrzeb.

Na szczęście jest to łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Jeśli szukasz, aby zakwalifikować się do osobistej pożyczki bez wielkiego kredytu, skupić się na następujących:

 • Stopa Procentowa. Oprocentowanie kredytu ma duży wpływ na jego całkowity koszt. Gdy Wszystko inne pozostaje stałe, niższa stopa procentowa oznacza niższy koszt kredytu. Pamiętaj, że opłaty odliczone od wpływów z kredytu, takie jak opłaty za rozpoczęcie, zwiększają roczną stopę procentową (APR) powyżej reklamowanej stopy procentowej.
 • Płatność Miesięczna. Jeśli uważasz, że nie stać Cię na miesięczną spłatę kredytu, zmniejsz kwotę główną lub odkładaj całkowicie wniosek. To, że Twój pożyczkodawca myśli, że sobie z tym poradzisz, nie znaczy, że to dobry pomysł.
 • Opłaty Za Pożyczkę. Bad-credit pożyczki często niosą wysokie opłaty. Upewnij się, że rozumiesz rzeczywisty koszt kredytu, a nie tylko stopę procentową. I unikaj pożyczek z karami przedpłaty.
 • Okres Kredytowania. Wydłużenie okresu kredytowania obniża miesięczną płatność, ale zwiększa całkowite odsetki naliczane przez cały okres kredytowania.

Na czym polega pogłębiona luka podatkowa?

Poprzedni wpis

16 Smart Money posuwa się teraz do 2022

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły