Artykuły

Najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeń na życie dla osób po 50 roku życia

0

Nikt nie żyje wiecznie. I to jest ponury fakt życia, że im jesteś starszy, tym większe szanse na śmierć w danym dniu.

Koszty i dostępność ubezpieczenia na życie odzwierciedlają tę rzeczywistość. Starsi dorośli-nawet jeśli są w dobrym zdrowiu — są mniej prawdopodobne, aby kwalifikować się do hojnego ubezpieczenia na życie i są wszyscy, ale pewni płacenia więcej za wspomnianą ochronę niż młodsi wnioskodawcy.

Na szczęście firmy ubezpieczeniowe na życie nie zamykają drzwi po osiągnięciu określonego wieku. Wiele z najlepszych firm ubezpieczeń na życie wokół oferują pokrycie osób kupujących ubezpieczenia na życie również do ich złote lata. W tym miejscu oceniamy najlepszych ubezpieczycieli na życie dla osób uprawnionych do członkostwa w AARP — czyli osób dorosłych w wieku 50 lat i starszych.

Najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeń na życie dla osób po 50 roku życia

Są to najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeń na życie dla osób powyżej 50 roku życia. Każdy robi co najmniej jedną rzecz naprawdę dobrze, niezależnie od tego, czy zapewnia niedrogą ochronę bez ryzyka odrzucenia z powodu problemów zdrowotnych, oferuje wysokie limity pokrycia dla ubezpieczających o wysokiej wartości netto, czy zapewnia wiele rodzajów ubezpieczeń na życie starszym ludziom.

Rekomendacje doradcy giełdowego Motley Fool mają średni zwrot na poziomie 618%. Za 79 $(lub tylko 1,52 $tygodniowo) dołącz do ponad 1 miliona członków i nie przegap ich nadchodzących wyborów giełdowych. 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy. Zarejestruj Się Teraz

Najlepszy ogólny wybór tutaj oferuje największą wartość dla największej liczby potencjalnych wnioskodawców, którzy potrzebują ubezpieczenia na życie, naszym zdaniem.

Najlepszy ogólnie: Mutual of Omaha

Mutual of Omaha jest najlepszą firmą ubezpieczeniową na życie dla osób starszych. Jest to częściowo spowodowane elastyczną polisą ubezpieczeniową na całe życie, która jest gwarantowana, co oznacza, że nie wymaga badania lekarskiego i nie odrzuci cię ze względów zdrowotnych. Jest to ważne dla starszych Amerykanów, którzy są bardziej narażeni na problemy zdrowotne związane z wiekiem.

Mutual of Omaha ’ s guaranteed issue policy jest otwarty dla wnioskodawców w wieku do 85 lat w większości stanów. Zasiłek śmierci waha się do $25,000 i stawki pozostają na poziomie tak długo, jak polityka jest w życie. Co najważniejsze, Polityka buduje wartość gotówkową w czasie, co oznacza, że możesz pożyczyć od niej, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Mutual of Omaha oferuje inne rodzaje polis dla starszych wnioskodawców, w tym level term i Cabrio term (które można przekształcić w stałą polisę po okresie oczekiwania). Mutual of Omaha przyjmuje podania o dożywocie od osób w wieku do 80 lat — niezwykle późno na tego typu relacje.

Dodatkowe funkcje:

 • Odnów swoją polisę do 95 roku życia, chociaż składki wzrosną
 • Gwarantowany zakres emisji oferuje natychmiastowy zwrot wszystkich opłaconych składek plus 10%, jeśli umrzesz z przyczyn naturalnych w ciągu pierwszych dwóch lat
 • Dostępni kierowcy obejmują dochód z tytułu niepełnosprawności i ochronę przed bezrobociem (rezygnacja ze składki, gdy jesteś bezrobotny)
 • Uzyskaj termin tak długo, jak 30 lat, nawet jeśli złożysz wniosek po ukończeniu 50 lat

Najlepsze dla gwarantowanego ubezpieczenia na życie: AIG Direct

AIG Direct to najlepsza firma ubezpieczeniowa na życie dla starszych Amerykanów poszukujących gwarantowanego ubezpieczenia, które nie zmieni się ani nie wygaśnie z powodów zdrowotnych i zapewnia ochronę przed nieznanym. 

Najlepszą rzeczą w AIG Direct jest niezwykle solidna oferta living benefits. Są to opcjonalni zawodnicy, którzy zwiększają potencjalną wartość polisy, jeśli spełnione są określone warunkizanim umrzesz.

Dwa w szczególności warto zwrócić uwagę na starszych ubezpieczających:

 • Zasiłek z tytułu przyspieszonej śmierci (accelerated death benefit rider) wart do 50% Twojego zasiłku z tytułu śmierci. Zasiłek ten rozpoczyna się, jeśli zdiagnozowano u ciebie kwalifikującą się nieuleczalną chorobę, taką jak rak lub ALS.
 • Przewlekłej choroby, która zapewnia niższą, zmienną wypłatę-pobraną z zasiłku pogrzebowego – na pokrycie kosztów związanych z poważną chorobą, która wpływa na zdolność do samodzielnej opieki. 

Dodatkowe funkcje:

 • Gwarantowany zakres emisji jest dostępny dla wnioskodawców do 80 roku życia w większości stanów
 • Pokrycie wynosi aż $25,000
 • Nie wymaga papierowych formularzy ani rozmów telefonicznych — złóż wniosek w całości online 

Najlepszy na brak badania lekarskiego: Haven Life

Wspierany przez MassMutual, Haven Life jest liderem w zakresie ubezpieczenia na życie bez egzaminu dla osób starszych. Możesz uzyskać do $500,000 w zakresie pokrycia życia tutaj przez Haven Simple, uproszczony produkt problemowy, który obejmuje kilka pytań medycznych, ale nie wymaga inwazyjnego egzaminu. 

Haven Simple jest dostępny dla wnioskodawców do 55 roku życia i jest dostępny w wybranym okresie od pięciu do 20 lat. Minimalna kwota zasiłku wynosi 25 000 dolarów. 

Dodatkowe funkcje:

 • Aplikacja All-online bez papierowych formularzy
 • Anuluj bez składki należnej w okresie niezobowiązującego wyglądu
 • Zasiłek z tytułu przyspieszonej śmierci Dostępny dla osób z kwalifikującymi się nieuleczalnymi chorobami
 • Skorzystaj z polisy Haven Life Plus, aby uzyskać takie korzyści, jak bezpłatne subskrypcje aplikacji fitness i bezpiecznego magazynu cyfrowego na ważne dokumenty, a także zniżki na usługi w lokalizacjach CVs MinuteClinic

Najlepszy dla wysokich limitów pokrycia: John Hancock

John Hancock jest jedną z niewielu firm ubezpieczeniowych na tej liście, która nie oferuje gwarantowanego pokrycia emisji. Ale to właściwie błogosławieństwo w przebraniu dla starszych wnioskodawców, którzy zamiast kwalifikować się do term polisy ubezpieczenia na życie z niezwykle wysokie limity ubezpieczenia tutaj.

John Hancock ’ s term life death benefits start at $ 750,000 and range all the way up to $ 65 million — way more than most competitors offer. Jeśli wolisz stałe życie, możesz zamiast tego znaleźć indeksowane uniwersalne życie, zmienne uniwersalne życie i standardowe uniwersalne życie, również ze stosunkowo wysokimi limitami pokrycia.

Dodatkowe funkcje:

 • Ogólnie przystępne składki, nawet dla osób starszych
 • Dostęp do John Hancock Vitality, opcjonalnego programu nagród wellness, który oferuje cenne zniżki na sprzęt rekreacyjny, Podróże, sprzęt do noszenia i wiele innych 
 • Do 25% zniżki na ubezpieczenie na życie z Vitality
 • Wybierz regulowany zasiłek śmierci, który możesz zwiększyć lub zmniejszyć zgodnie z wymaganiami życia

Best for Accelerated Death Benefit: Transamerica

Transamerica to najlepsza firma ubezpieczeniowa na życie dla 50-latków – i ludzi znacznie starszych-poszukujących hojnych świadczeń życiowych. 

Produkt Financial Foundation Index Universal Life (FFIUL) Transamerica jest otwarty dla wnioskodawców w wieku do 85 lat, chociaż składki rosną gwałtownie z wiekiem. Ze świadczeniami na wypadek śmierci sięgającymi nawet 500 000 USD, FFIUL jest jedną z najbardziej hojnych opcji ubezpieczenia na życie dla osób starszych, kropka-i jest jeszcze bardziej hojny dzięki opcjonalnemu przyspieszonemu świadczeniu na wypadek śmierci, które pozwala ubiegać się o całe świadczenie na wypadek śmierci w ciągu życia w przypadku kwalifikującej się diagnozy terminalnej.

FFIUL oferuje opcjonalny składnik wartości pieniężnej jako cóż, to dobry potencjalny magazyn płynności na emeryturze. 

Dodatkowe funkcje:

 • FFIUL ma gwarantowaną minimalną stopę procentową dla składnika wartości gotówkowej
 • Zakwalifikuj się do końcowego ubezpieczenia wydatków bez egzaminu do $50,000 z ostatecznym Portfolio wydatków Transamerica
 • Dostępne są również polisy na okres i całe życie

Najlepsze w przystępnej cenie: New York Life (AARP)

New York Life jest wyłącznym partnerem ubezpieczeniowym AARP. To samo powinno być wotum zaufania dla ubezpieczyciela. Jeśli ktoś wie, co jest najlepsze dla osób powyżej 50 roku życia, jest to ogromna organizacja wspierająca, która istnieje dla ich wyłącznej korzyści.

Po części dzięki współpracy z AARP, New York Life oferuje niedrogie składki na gwarantowanych polisach emisji do $25,000-wystarczająco, aby pokryć ostateczne wydatki większości ludzi, a następnie niektóre. Oferuje również dwa inne niedrogie, niższe rodzaje ubezpieczeń na życie dla osób starszych:

 • Poziom zasiłku okres życia, który zapewnia do $100,000 w zakresie ubezpieczenia do wieku 80, ze składkami, które mogą wzrosnąć w czasie
 • Poziom premium permanent life, który zapewnia do $50,000 w zakresie ubezpieczenia na czas nieokreślony bez konieczności badania lekarskiego

Dodatkowe funkcje:

 • Najwyższa możliwa ocena siły finansowej od AM Best: A++ (Superior)
 • Ubezpieczenie zaczyna się od $10,000 dla poziomu zasiłku okres życia
 • Fakultatywny zasiłek bytowy w przypadku chorób terminalnych i przewlekłych

Metodologia: jak wybieramy najlepsze ubezpieczenie na życie dla osób po 50 roku życia

Korzystamy z kilku ważnych czynników, aby ocenić najlepsze ubezpieczenie na życie dla osób w wieku 50 lat i starszych. Każdy czynnik odnosi się w jakiś sposób do doświadczenia ubezpieczającego na życie.

Dostępne Zasiłki Pogrzebowe (Kwota Ubezpieczenia)

Ubezpieczyciele Zwykle skąpią starszych wnioskodawców. W przypadku ubezpieczenia na życie odzwierciedla to wyższe prawdopodobieństwo śmierci ubezpieczającego w okresie obowiązywania polisy. W przypadku ubezpieczenia na całe życie, które zazwyczaj nie wygasa z powodu wieku, odzwierciedla to fakt, że starsi ubezpieczający średnio nie płacą składek tak długo, jak młodsi ubezpieczający.

Najlepsze Towarzystwa Ubezpieczeń na życie dla osób starszych oferują polisy ze stosunkowo wysokimi świadczeniami na wypadek śmierci. Ich gwarantowane Zasady emisji mają ponadprzeciętne wypłaty – $50,000 lub nawet $100,000 — a ich polisy na życie są znacznie wyższe. Jest to ważne dla ubezpieczających, którzy nadal mają znaczne zadłużenie lub spodziewane przyszłe wydatki na emeryturę, być może w związku z późniejszym zakupem domu lub tworzeniem rodziny.

Dostępne Typy Zasad

Bardziej powszechne jest ubieganie się starszych wnioskodawców o polisy gwarantowane o niższych korzyściach. Czasami sprzedawane jako” ostateczne wydatki ” polityki, są one zwykle wystarczające na pokrycie kosztów pogrzebu i pochówku, ale nie wiele więcej. 

Miłą rzeczą w gwarantowanym pokryciu emisji jest brak ubezpieczenia medycznego — nie można odmówić ze względów zdrowotnych. I ten rodzaj polisy zwykle pozostaje w mocy przez czas nieokreślony, tak długo, jak płacisz składki. 

Ale niektórzy starsi wnioskodawcy ubezpieczenia na życie mają wyższe potrzeby ubezpieczenia na życie. Dlatego preferujemy firmy oferujące szereg opcji ubezpieczenia na życie na czas określony i stały, w tym ubezpieczenie na czas określony i uniwersalne ubezpieczenie na życie, od osób po pięćdziesiątce, po sześćdziesiątce, a nawet po latach.

Wymagania Wiekowe

Większość zakładów ubezpieczeń na życie pozwala osobom w wieku 60 lat ubiegać się or zakres czasowy, ale często tylko na krótsze terminy-10, 15 lub 20 lat najwyżej. Po ukończeniu 65 roku życia bardziej prawdopodobne jest, że kwalifikujesz się do mniejszej polityki gwarantowanej emisji, chociaż kilku wybranych dostawców oferuje ochronę czasową osobom po oficjalnym wieku emerytalnym.

Wszystko inne jest równe, preferujemy ubezpieczycieli, którzy oferują ochronę czasową osobom w wieku powyżej 65 lat i gwarantowane polisy dla osób w wieku do 80 lat.

Ubezpieczenie medyczne i wymagania egzaminacyjne

Chociaż nie jest to niemożliwe, termin ubezpieczenia na życie bez badania lekarskiego (ubezpieczenie na życie bez egzaminu) jest trudniejsze dla osób starszych do znalezienia. Szukamy i preferujemy firmy, które oferują produkty bez egzaminów dla ludzi kwalifikujących się do AARP.

W przeciwnym razie, jeśli wolisz zrezygnować z badania lekarskiego ubezpieczenia na życie, najlepszym rozwiązaniem jest gwarancja pokrycia problemu. Aplikacje z gwarantowanymi problemami nie mają pytań zdrowotnych i w ogóle nie biorą pod uwagę swojego stanu zdrowia. 

Policy Riders i Dodatki

Polisy i dodatki są szczególnie ważne dla starszych ubezpieczających. Na przykład, jeśli obawiasz się przewlekłej lub nieuleczalnej choroby, która spowoduje obciążenie finansowe dla Ciebie i Twoich bliskich, zanim przejdziesz dalej, upewnij się, że Twój przewoźnik oferuje hojne świadczenie przyspieszone śmierć.

Niektórzy ubezpieczyciele, tacy jak John Hancock, idą jeszcze dalej i oferują szereg korzyści zdrowotnych za niewielką opłatą lub bez dodatkowych kosztów. Korzyści te – na przykład bezpłatne subskrypcje aplikacji terapeutycznych i obniżone lub bezpłatne urządzenia do noszenia – mogą być warte setki dolarów każdego roku. Możesz wyjść do przodu, jeśli jesteś w stanie używać ich konsekwentnie.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące ubezpieczeń na życie dla osób powyżej 50 roku życia

Masz pytania dotyczące kwalifikowania się do ubezpieczenia na życie jako starsza osoba dorosła. Mamy odpowiedzi.

Czy Można Uzyskać Terminowe Ubezpieczenie Na Życie Powyżej 50?

Tak. Jednym z wielu powszechnych nieporozumień na temat ubezpieczenia na życie jest to, że jest on dostępny tylko dla młodych ludzi.

Większość terminowych ubezpieczycieli na życie przyjmuje wnioski od osób w wieku 50 lat. niektórzy akceptują również wnioski od osób w wieku 60 lat. Często maksymalny wiek do zastosowania wynosi 64 lub 65 lat.

Niektórzy ubezpieczyciele ograniczają jednak długość okresu dla starszych wnioskodawców. Jeśli masz więcej niż 50 lat, możesz nie kwalifikować się do 30-letniego okresu, ale prawdopodobnie będziesz w stanie znaleźć 10 – lub 20-letni okres, który pasuje do Twoich potrzeb.

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie dla osób powyżej 50 roku życia?

Więcej niż to kosztuje dla osób poniżej 50.roku życia. 

Niefortunnym faktem o ubezpieczeniu na życie jest to, że staje się droższe w miarę starzenia się. Dlatego opłaca się — dosłownie-ubiegać się o ubezpieczenie na życie wcześniej w życiu. 

Nawet jeśli jesteś w wielkim zdrowiu i masz nieograniczoną energię, jesteś bardziej ryzykowny, aby ubezpieczyć się w wieku 50 lat niż w wieku 30 lub 40 lat. Masz mniej lat na opłacenie składek do stałej polisy ubezpieczeniowej na życie przed śmiercią, i jesteś bardziej narażony na śmierć, gdy Twoja polisa na życie pozostaje w mocy.

Nadal możesz znaleźć ubezpieczenie na życie, które pasuje do Twojego budżetu w wieku 50 lat i więcej. Ale być może będziesz musiał pójść na kompromis z krótszym terminem lub niższym zyskiem na śmierć.

Ile Ubezpieczenia Na Życie Może Uzyskać Osoba Powyżej 50 Roku Życia?

To zależy od ubezpieczyciela. Jeśli jesteś w stanie zdać ubezpieczenie medyczne — w tym badanie lekarskie — i Twoja historia zdrowia i kwestionariusze stylu życia nie wzbudzają czerwonych flag, prawdopodobnie możesz kwalifikować się do zasiłku pogrzebowego o dobrej wielkości po ukończeniu 50.roku życia. 

The czynnikiem ograniczającym może być twoja zdolność do zapłacenia za to. Im wyższy zasiłek pogrzebowy i im dłuższy termin, tym wyższa będzie Twoja premia. A te składki wzrosną z poziomu bazowego, który jest już podwyższony ze względu na twój wiek. Więc nawet jeśli chcesz 1 milion dolarów w zasięgu, możesz znaleźć się wyceniony z polisy większej niż $500,000.

Jaki jest maksymalny wiek, aby uzyskać ubezpieczenie na życie?

Zależy to również od ubezpieczyciela. Wiele firm ubezpieczeniowych zapewnia gwarantowane ubezpieczenia na życie dla osób powyżej 80 roku życia, przy czym 85 jest powszechnym maksymalnym wiekiem do zastosowania. Ale jest to możliwe, aby znaleźć pokrycie nawet później w grze. 

Po prostu nie oczekuj hojnego zasiłku na śmierć-większość gwarantowanych zasad emisji wynosi $ 25,000 lub $50,000 w zasięgu. Mają pokryć Twoje ostateczne wydatki i być może uregulować małe długi, zamiast zapewnić bieżące dochody dla Twoich ocalałych.

Jak wybrać najlepszą polisę ubezpieczeniową na życie, gdy masz 50 lat lub więcej

Wybór najlepszej polisy ubezpieczeniowej na życie dla Twoich potrzeb jest szczególnie ważny, gdy zbliżasz się do swoich złotych lat. W tym wieku, masz tylko tyle szans, aby zrobić to dobrze.

Zacznij od rozważenia celu polisy. 

Czy po prostu upewniasz się, że twoja śmierć nie jest natychmiastowym obciążeniem finansowym dla Twoich ocalałych? W takim przypadku wystarcza ostateczna Polityka wydatków z niewielką zasiłkiem pogrzebowym. Ostateczne ubezpieczenie kosztów jest zwykle gwarantowanym problemem, co oznacza, że wniosek nie może zostać odrzucony z powodów zdrowotnych.

Chcesz zapewnić dochód lub zrekompensować bieżące wydatki swoim bliskim po zdaniu? W takim przypadku możesz potrzebować bardziej hojnej polisy z wyższym zyskiem na śmierć. Aby utrzymać składki w ryzach, prawdopodobnie będzie to polisa terminowa-może 15-lub 20-letni okres, w zależności od tego, ile ryzyka jest skłonny podjąć twój ubezpieczyciel i ile masz lat, gdy składasz wniosek.

Następnie rozważ inne czynniki w naszej powyższej metodologii, takie jak dostępność żywych korzyści i jeźdźców, takich jak przypadkowa śmierć. Zastanów się również, czy twój wiek sprawia, że nie kwalifikujesz się do rodzaju polisy, którą chcesz. 

Przeszukaj dokładnie i możesz znaleźć polisę na życie w prawie każdym wieku. Może to nie jest dokładnie to, na co liczyłeś, ale na pewno będzie lepsze niż brak pokrycia w ogóle. 

Najlepsze mobilne plany Hot Spot Wi-Fi dla Twoich przenośnych potrzeb danych

Poprzedni wpis

Czym jest Momentum Trading i jak działa ta strategia?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły