Artykuły

9 najlepszych internetowych brokerów giełdowych i platform transakcyjnych dla początkujących

0
9 najlepszych internetowych brokerów giełdowych i platform transakcyjnych dla początkujących
9 najlepszych internetowych brokerów giełdowych i platform transakcyjnych dla początkujących

Nie posiadasz żadnych papierów wartościowych, takich jak akcje lub obligacje? Spodziewaj się o wiele trudniejszego czasu oszczędzania na emeryturę-lub budowania bogactwa w ogóle.

Z czasem zapasy powracają średnio o około 10% rocznie. Pozostając w gotówce, Twoje pieniądze tracą średnio około 3% wartości rocznie do inflacji.

Niezależnie od tego, czy jesteś studentem o wartości poniżej 1000 USD, czy pracującym DOROSŁYM, który po prostu nie wziął udziału w otwarciu konta maklerskiego i rozpoczęciu inwestowania, nie ma lepszego czasu niż teraźniejszość, aby zacząć nadrabiać zaległości.

Najlepsi brokerzy giełdowi online i platformy transakcyjne dla początkujących

Dostajesz, że potrzebujesz portfela inwestycyjnego, który obejmuje akcje i ewentualnie obligacje. Ale gdzie należy otworzyć konto?

Wybierz jednego z tych brokerów jako niedrogą, zaokrągloną opcję dla początkujących inwestorów i zacznij budować prawdziwe bogactwo.

1. Charles Schwab

Najlepszy Dobrze Zaokrąglony Dom Maklerski

 • Konto Minimum: $0
 • Opłaty: brak prowizji; Brak opłaty za Robo-doradcę tylko dla cyfrowych; 30 USD miesięcznie plus jednorazowa opłata konfiguracyjna 300 USD dla ludzkiego doradcy hybrydowego; Brak opłaty za otwarcie konta dla wspólnych kont, takich jak opodatkowane konta maklerskie i IRAs.

Charles Schwab jest moim głównym brokerem. Nie ma w tym nic złego.

Schwab był pionierem trendu eliminowania prowizji. Wielu innych brokerów internetowych niechętnie podążyło za tym, ale Schwab był pierwszym, który przestał pobierać od klientów opłatę za każdym razem, gdy kupili lub sprzedali zabezpieczenie.

Oferuje każdy typ konta, o który możesz poprosić, w tym IRAs, Roth IRAs, ESA i HSA. Podobnie, oferuje również każdy rodzaj bezpieczeństwa, w tym handel opcjami, transakcje futures i tysiące funduszy inwestycyjnych bez prowizji lub opłaty za obciążenie.

Szczególnie podoba mi się robo-advisor, który jest darmowy, jeśli zainwestujesz konto minimum $5,000. Wykorzystuje własne fundusze indeksowe Schwab, które charakteryzują się wyjątkowo niskimi wskaźnikami kosztów i zapewniają szeroką ekspozycję na rynek akcji.

Najważniejsze informacje:

 • Brak prowizji: Kupuj i sprzedawaj papiery wartościowe bez opłaty transakcyjnej.
 • Darmowy robo-doradca: wielu robo-doradców pobiera opłaty za swoje usługi; Schwab nie, chociaż wymaga minimalnej inwestycji w wysokości 5000 USD.
 • Szerokie możliwości konta: otwórz praktycznie każde konto uprzywilejowane podatkowo w Schwab.
 • Oprogramowanie handlowe: dla aktywnych handlowców Schwab oferuje bezpłatne oprogramowanie handlowe o nazwie StreetSmart Edge.

Platforma internetowa Schwab oferuje szczegółowe badania dotyczące akcji i funduszy, chociaż może być nieco przytłaczająca dla początkujących inwestorów. Ale jako dobrze zaokrąglony Dom Maklerski Schwab jest trudny do pokonania.

2. TD Ameritrade

Najlepsze dla Traderów dnia

 • Konto Minimum: $0
 • Opłaty: brak prowizji; 0,3% prowizji od Robo-doradcy; Brak opłaty za otwarcie konta dla rachunków wspólnych, takich jak opodatkowane rachunki maklerskie i IRAs.

TD Ameritrade stanowi solidnego konkurenta dla Schwab, z podobnie dobrze zaokrągloną platformą. Podobnie jak Schwab, oferuje wiele różnych typów kont, w tym IRAs i ESA. I pozwala handlować wszystkimi tymi samymi rodzajami Papierów Wartościowych, w tym akcjami, obligacjami, funduszami giełdowymi (ETF), funduszami inwestycyjnymi, opcjami i kontraktami terminowymi. Wśród funduszy inwestycyjnych oferuje ponad 4100 funduszy bez opłaty transakcyjnej.

Nowi inwestorzy szczególnie doceniają obsługę klienta TD Ameritrade. Oferuje 24/7 wsparcie klienta przez telefon, e-mail, wiadomość tekstową i Facebook messenger. Oferuje nawet wsparcie za pośrednictwem wiadomości na Twitterze i Amazon Alexa.</ p>

Bardziej aktywni inwestorzy doceniają renomowane narzędzia handlu akcjami TD Ameritrade. Firma należy do najlepszych platform transakcyjnych na rynku, wykraczając poza transakcje giełdowe i ETF, oferując transakcje opcyjne i kontrakty futures.

TD Ameritrade oferuje usługę robo-doradcy, ale nie jest ona szczególnie elastyczna, a firma pobiera opłatę doradczą w wysokości 0,3%. Jeśli automatyczne inwestowanie za pośrednictwem robo-doradcy Cię interesuje, rozważ darmowe alternatywy, takie jak Schwab, SoFi Invest lub Ally Invest, gdy zaczniesz inwestować.

Zobacz naszą recenzję TD Ameritrade, aby uzyskać więcej informacji i miej oko na promocje rejestracji nowego konta TD Ameritrade, które często oferują znaczne korzyści.

Najważniejsze informacje:

 • Brak prowizji: nie można kłócić się z darmowymi.
 • Zbudowany przede wszystkim dla traderów: silna, elastyczna strona internetowa, aplikacja mobilna i platforma oprogramowania o nazwie thinkorswim.
 • Rozbudowane opcje kont: podobnie jak Schwab, możesz otworzyć większość typów kont w TD Ameritrade.
 • Silna Obsługa klienta: TD Ameritrade oferuje lepszą obsługę klienta niż większość brokerów, zwłaszcza „rabaty” brokerów internetowych.

3. Wierność

Najlepsze dla inwestorów funduszy, którzy chcą zminimalizować opłaty

 • Konto Minimum: $0
 • Opłaty: brak prowizji; 0% do 0,35% prowizji robo-doradcy; Brak opłaty za otwarcie konta dla kont wspólnych.

Podobnie jak wszystkie najlepsze brokery online, Fidelity nie pobiera prowizji. Ale to dopiero początek tego, jak oszczędzają pieniądze inwestorów.

Wierność szczególnie świeci w oferowaniu funduszy ETF bez żadnych wskaźników kosztów w ogóle. Nawet najbardziej ewangeliczni brokerzy, tacy jak Schwab i Vanguard, nie mogą domagać się tego samego.

Mają na celu podobną przystępność w przypadku funduszy inwestycyjnych, oferując ponad 3,700 bez opłat transakcyjnych.

Chociaż Fidelity oferuje robo-doradcę, nie są z tego znani. Usługa jest bezpłatna dla sald kont poniżej 10 000 USD, a następnie kosztuje 3 USD miesięcznie, dopóki saldo nie przekroczy 50 000 USD, a następnie pobiera opłatę za zarządzanie 0,35%.

Najważniejsze informacje:

 • Darmowe lub tanie fundusze: nie znam żadnej innej usługi oferującej fundusze ETF bez stosunku kosztów, a Fidelity oferuje wiele funduszy inwestycyjnych bez opłat transakcyjnych.
 • Obsługa klienta: Fidelity cieszy się dobrą reputacją w zakresie obsługi klienta.
 • Edukacja: Fidelity oferuje bogactwo bezpłatnych zasobów edukacyjnych dla inwestorów na wszystkich poziomach zaawansowania.

Aby uzyskać więcej szczegółów, przeczytaj, jak Fidelity porównuje się do Robinhood (więcej o nich wkrótce).

4. SoFi Invest

Best Free Human Hybrid Robo-Advisor, Najlepszy Broker dla krypto

 • Konto Minimum: $5
 • Opłaty: brak prowizji; Brak opłaty za Robo-doradcę; Brak opłaty za otwarcie konta; opłata za Wyciąg papierowy w wysokości 5 USD(której możesz uniknąć, przechodząc bez papieru).

SoFi Invest, jako Destruktor Doliny Krzemowej, prowadzi działalność nieco inaczej. Internetowy Dom Maklerski nie pobiera prowizji ani opłat rocznych, a nawet oferuje bezpłatne doradztwo zawodowe. Szczególnie podoba mi się to, że SoFi Invest oferuje usługę robo-doradcy za darmo przy minimalnym depozycie w wysokości tylko 5 USD. Obejmuje również dostęp do ludzkich doradców inwestycyjnych z robo-advisory-zazwyczaj kosztowną funkcją premium.

To czyni SoFi Invest wyjątkowym wśród najlepszych robo-doradców na rynku.

SoFi pozwala również inwestorom na zakup ułamkowych akcji, inną rzadką cechą. Oznacza to, że możesz kupić części akcji, jeśli cena pojedynczej akcji jest wyższa niż możesz sobie pozwolić.

Intrygującely, oferuje również dostęp do zakupu kilku kryptowalut bezpośrednio z domu maklerskiego, zamiast przechodzenia przez potencjalnie ryzykowną wymianę kryptowalut. Obecnie bardzo niewielu brokerów oferuje tę usługę.

Ale nie oferuje niektórych podstawowych produktów finansowych, takich jak obligacje i fundusze inwestycyjne, co pozostawia to niewykonalne dla wielu inwestorów, zwłaszcza starszych i bardziej tradycyjnie myślących inwestorów.

Najważniejsze informacje:

 • Free Human hybrid robo-advisor: nie znam żadnych innych robo-doradców, którzy oferują porady inwestycyjne od żywego człowieka za darmo w ramach ich usługi robo-advisor.
 • Ułamkowe akcje: kupuj części pojedynczej akcji, a nie całe akcje.
 • Kryptowaluty: Kupuj i sprzedawaj kryptowaluty bezpośrednio za pośrednictwem Domu Maklerskiego.

Przeczytaj naszą recenzję SoFi Invest, aby uzyskać więcej informacji.

5. Merrill Edge

Najlepsze do integracji bankowości tradycyjnej i inwestycyjnej

 • Konto Minimum: $0
 • Opłaty: brak prowizji; 0,45% robo-advisor fee lub 0,85% human hybrid advisor fee; Brak opłaty za otwarcie konta dla kont wspólnych.

Bank of America kupił firmę maklerską Merrill Lynch w 2008 roku i od tego czasu dołożył wszelkich starań, aby zintegrować swoje tradycyjne ramię bankowe z przejętym brokerem inwestycyjnym, który zmienił nazwę Merrill Edge.

Klienci mogą uzyskać dostęp do wszystkich swoich kont bankowych za pomocą jednego logowania, błyskawicznie przesyłać pieniądze między kontami i przeglądać wszystkie swoje aktywa finansowe w jednym miejscu. Bliźniacze banki oferują również programy nagród dla klientów, które wielu uważa za kuszące.

Merrill Edge dobrze służy również traderom dziennym, dzięki solidnej platformie badawczej i handlowej. Świadomi społecznie inwestorzy doceniają również swoje narzędzie do tworzenia pomysłów, które może pomóc im znaleźć atrakcyjne aktywa, takie jak inwestycje środowiskowe, społeczne i governance (ESG).

Po prostu nie oczekuj bardziej zaawansowanych, „destrukcyjnych” dzwonków i gwizdków, takich jak kryptowaluty lub inwestowanie w akcje ułamkowe. Merrill Edge oferuje robo-doradcę, ale nie jest z tego znany, a opłaty są stosunkowo wysokie. Kiedy dwie starsze, ugruntowane firmy pobierają się, na ogół nie produkują potomstwa zakłócającego przemysł.

Najważniejsze informacje:

 • Bezproblemowa integracja między bankowością tradycyjną i inwestycyjną: jeden login, wszystkie konta; plus Dostępne nagrody bankowe.
 • Doskonałe narzędzia badawcze: zarówno inwestorzy, jak i inwestorzy długoterminowi będą cieszyć się przeglądarkami akcji Merrill Edge i innymi funkcjami badawczymi.
 • Edukacja: Merrill Edge produkuje nie tylko artykuły, ale także podcast, filmy, webinaria, darmowe narzędzia, takie jak kalkulatory i wirtualne wydarzenia NA ŻYWO.

6. Robinhood

Najlepsze dla mobilnych handlowców

 • Konto Minimum: $0
 • Opłaty: brak prowizji; Brak opłaty za otwarcie konta dla kont wspólnych.

Aplikacja mobilna Robinhood jest tak łatwa w użyciu, że niektórzy bardziej paternalistyczni prawodawcy oskarżyli ją o „grywalizację” handlu dziennego i inwestowania.

Dom Maklerski oferuje akcje bez prowizji, fundusze ETF i opcje. Szczególnie podoba mi się to, że Robinhood oferuje ułamkowe inwestowanie akcji. Ale gdzie Robinhood wyróżnia się w oferowaniu kryptowalut — otworzyłem nawet konto maklerskie z Robinhood specjalnie do spekulowania kryptowalutami. To powiedziawszy, rywal SoFi Invest wyprzedził Robinhooda w liczbie dostępnych monet.

Na tym jednak kończą się papiery robinhooda. Nie oferuje funduszy inwestycyjnych ani obligacji, zdejmując je ze stołu dla wielu inwestorów. Ani Robinhood nie oferuje żadnych innych rodzajów kont poza podatkowymi kontami maklerskimi-bez emerytur lub rachunków oszczędnościowych i bez usługi robo-doradcy.

Zobacz naszą recenzję Robinhood więcej szczegółów i miej oko na nowe konto Robinhood ’ s sign-up bonus oferty.

Najważniejsze informacje:

 • Prosty, intuicyjny interfejs i aplikacja mobilna: Robinhood zachowuje swój interfejs internetowy i aplikację mobilną niezwykle prosty i czysty, co doceniło wielu nowych inwestorów.
 • Kryptowaluty: Robinhood oferuje obecnie siedem kryptowalut, z obietnicą kolejnych.
 • Ułamkowe akcje: kupuj części akcji, jeśli nie chcesz kupować pełnej akcji.

7. Żołędzie

Najlepsze połączenie automatycznych Oszczędności z automatycznym inwestowaniem

 • Konto Minimum: $0
 • Opłaty: 3 USD miesięcznie dla większości funkcji, 5 USD miesięcznie dla dodanych kont UGMA / UTMA.

Jeśli chcesz całkowicie zautomatyzować zarówno swoje oszczędności, jak i inwestycje za jednym zamachem, sprawdź Acorns. Tworzy dla Ciebie konto czekowe i daje Ci kartę debetową. Podczas dokonywania zakupów, zaokrągla koszt do następnego dolara i przenosi różnicę na konto maklerskie lub IRA. Automatyzując swoje oszczędności, pomaga zwiększyć stopę oszczędności, aby szybciej odłożyć pieniądze.

Jego robo-doradca wkracza do automatycznego inwestowania pieniędzy za Ciebie w oparciu o wybraną strategię inwestycyjną. Chociaż nie oferuje wielu opcji, opcje te są łatwe do zrozumienia i działają dla większości inwestorów. Acorns rozszerzył swoje opcje również w ciągu ostatnich kilku lat, a teraz oferuje UGMAs i UTMAs dla oszczędności na studiach, wraz z opcjami inwestycyjnymi ESG.

Pamiętaj, że żołędzie robią jedną rzecz dobrze i tylko jedną: automatyzację. Jeśli chcesz mieć jakąkolwiek kontrolę nad tym, w co inwestujesz, lub chcesz mieć konto inne niż konto maklerskie lub IRA, poszukaj gdzie indziej.

Żołędzie pobierają opłaty za swoje usługi, ale niewiele, a ceny wahają się od 3 do 5 USD miesięcznie. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą recenzję żołędzi.

Najważniejsze informacje:

 • Automatyczne oszczędzanie: żołędzie zaokrągla zakupy kartą debetową do najbliższego dolara i odkłada różnicę dla ciebie.
 • Zintegrowany robo-doradca: po zapisaniu, Acorns inwestuje pieniądze za Ciebie w oparciu o Twoje preferencje.
 • Prostota: Acorns nie stara się być wszystkim dla wszystkich, a jego zautomatyzowane usługi są proste i wolne od użycia rąk.

8. Stash

Najlepsze połączenie automatyzacji z elastycznością

 • Konto Minimum: $0
 • Opłaty: $1 do $9 miesięcznie; wyższe niż średnia wskaźniki wydatków ETF

Zamiast inwestować pieniądze za Ciebie jak robo-doradca, Stash zaleca alokację aktywów i EFTs na podstawie kwestionariusza oceny. Następnie inwestujesz na własną rękę, stosując te zalecenia tak dużo lub tak mało, jak uważasz za stosowne.

Stash pokazuje rekomendowane przez nich fundusze ETF, krótkie podsumowanie tego, dlaczego polecają ten portfel, pasek wizualizacji oznaczający poziom ryzyka, wskaźniki kosztów każdego funduszu ETF oraz symbole symboli i ostatnią cenę. Oferują one ponad 1,800 ETF i akcje-nic do pisania domu o, ale nie źle też, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że pozwalają one inwestowanie akcji ułamkowych.

Oprócz konta maklerskiego Stash oferuje konto bankowe z kartą debetową, opcjami konta emerytalnego, a nawet opcjami konta powierniczego (UGMA/UTMA) dla nieletnich. Jako fajną funkcję Stash oferuje automated savings znany jako auto-Stash z połączonego konta czekowego na konto maklerskie, zaokrąglając zakupy i przenosząc różnicę dla Ciebie.

Opłaty Stash od $1 do $9 miesięcznie, a ich fundusze ETF pobierają wyższe niż średnia współczynniki wydatków. Niestety, oferują tylko akcje i fundusze ETF, bez funduszy inwestycyjnych, obligacji lub innych papierów wartościowych.

Najważniejsze informacje:

 • Porady, które możesz elastycznie przyjmować: otrzymujesz fachową poradę inwestycyjną, ale możesz zarządzać własnymi wyborami inwestycyjnymi.
 • Zintegrowana tradycyjna automatyzacja bankowości i oszczędności: podobnie jak Acorns, Stash oferuje konto czekowe z automatycznie zaokrąglanymi oszczędnościami.
 • Ułamkowe akcje: Kupuj i sprzedawaj ułamkowe akcje akcji, jeśli nie chcesz kupić pełnej akcji.

9. Ellevest

Best Women-Oriented Robo-Advisor

 • Konto Minimum: $0
 • Opłaty: $1 do $ 9 miesięcznie

Zapowiadany jako robo-doradca zbudowany specjalnie dla kobiet, Ellevest robi pewne rzeczy dobrze, ale ma swoje ograniczenia. Jako robo-doradca tworzy plan inwestycyjny na podstawie osobistych celów finansowych i zarządza nimi w czasie na podstawie profilu inwestora. Nie oferuje tradycyjnego domu maklerskiego, w którym inwestujesz ręcznie. Ellevest oferuje Konta Emerytalne z wyższym cenowo członkostwem, a jego portfele inwestycyjne obejmują zarówno akcje, jak i obligacje.

W swoich materiałach marketingowych robo-advisor i money membership mówi, że bierze pod uwagę wyjątkowe potrzeby finansowe kobiet dzięki swoim rekomendacjom finansowym. Członkowie i osoby niebędące członkami mogą również kupować sesje jeden-na-jeden z doradcami finansowymi i trenerami wykonawczy, aby uzyskać bardziej szczegółowe porady, a wyższe poziomy członkostwa wiążą się z wyższymi zniżkami od ceny detalicznej.

Oprócz swojej flagowej usługi robo-advisor, Ellevest oferuje teraz również bankowość internetową, opcję automatyzacji oszczędności podobną do żołędzi poprzez zaokrąglanie zakupów, brak opłat bankomatowych i bogactwo modułów nauki online. Plany zaczynają się od $1 miesięcznie.

Najważniejsze informacje:

 • Projekt zorientowany na kobiety: firma twierdzi, że zaspokaja specyficzne potrzeby kobiet w zakresie planowania finansowego — wiadomości, które przemawiają do wielu kobiet.
 • Edukacja i coaching: Ellevest szczyci się kształceniem kobiet w zakresie umiejętności finansowych.
 • Zintegrowana tradycyjna automatyzacja bankowości i oszczędności: podobnie jak Acorns i Stash, Ellevest oferuje teraz podobne usługi w zakresie rachunków czekowych i automatyczne oszczędzanie poprzez zaokrąglanie zakupów.

Ostatnie Słowo

Jeśli dopiero zaczynasz inwestować w akcje, zacznij od robo-doradcy. Masz kilka silnych darmowych i tanich opcji do wyboru i możesz zacząć inwestować z niewielką wiedzą lub umiejętnościami. Automatyzacja pozostawia Ci swobodę inwestowania wolnego czasu gdzie indziej, zamiast uczenia się, jak wybrać akcje lub ustawić idealną alokację aktywów.

Rozważ rozpoczęcie od IRA lub Roth IRA, jeśli obecnie nie masz planu emerytalnego. Równie dobrze możesz zaoszczędzić trochę pieniędzy na podatkach, gdy oszczędzasz pieniądze.

Im młodsi zaczniesz inwestować, tym bardziej możesz oprzeć się na komponowaniu, aby wykonać dla ciebie ciężkie podnoszenie. Aby osiągnąć milion dolarów w ciągu 10 lat, trzeba zainwestować 5467 dolarów miesięcznie z 8% zwrotem. Aby osiągnąć 1 milion dolarów w ciągu 40 lat, potrzeba tylko 287 dolarów miesięcznie – różnica w dolarach około 20 razy, aby uwzględnić różnicę czasu Tylko 4 razy.

Zacznij inwestować już teraz. Ciesz się prawdziwym bogactwem później.

Ile wydać na prezenty sezonie świątecznym 2021?

Poprzedni wpis

7 tipów na zakupy online, aby zaoszczędzić pieniądze

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły