Artykuły

9 najlepszych firm ubezpieczeniowych Podróże – 2021 (dla podróżnych z USA)

0
9 najlepszych firm ubezpieczeniowych Podróże - 2021 (dla podróżnych z USA)

Słyszałeś powiedzenie: „miej nadzieję na najlepsze; przygotuj się na najgorsze.”Niezależnie od tego, co czujesz do samego wyrażenia, prawdopodobnie jesteś gotów przyznać, że nadzieja na najlepsze podczas przygotowywania się na najgorsze jest praktyką dźwięku. Wszystko, co jest wymagane, aby złamać najbardziej skrupulatnie ułożony plan, to jedno nieoczekiwane zdarzenie poza Twoją kontrolą.

Takie zdarzenia są szczególnie uciążliwe dla podróżnych. W drodze, z dala od domu, pojedyncza burza, strajk lub zdarzenie medyczne mogą wystarczyć, aby zrujnować podróż — niszcząc tysiące dolarów w niezrealizowanej, bezzwrotnej wartości.

Dla podróżnych nie posiadających ubezpieczenia podróżnego. Podróżni, którzy inwestują w to niezbędne przed podróżą, cieszą się spokojem, który towarzyszy im wiedza, że mają prawo do odszkodowania, jeśli plany pójdą na boki-przynajmniej w wielu przypadkach.

Najlepsze firmy ubezpieczeniowe dla podróżujących z USA

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, ile wydasz na ubezpieczenie następnej wielkiej podróży — i ile możesz zaoszczędzić — jest uzyskanie ofert od wielu przewoźników.

Większość tutejszych firm zarządza polisami ochrony podróży ubezpieczycieli zewnętrznych, z których niektóre są dobrze znane z własnych praw. O ile nie zaznaczono inaczej, wszyscy ci dostawcy ułatwiają uzyskiwanie kwotowań Polis, porównywanie opcji i zakup ubezpieczenia online, nigdy nie rozmawiając z ludzkim agentem.

Nie wszystkie plany są dostępne we wszystkich stanach, więc przed zakupem ubezpieczenia sprawdź szczegóły planu dla konkretnej lokalizacji.

1. Koczownicy Świata

 • A. M. Best financial Strength Rating: A+ (Superior-Ogólnopolskie Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych)
 • Idealne dla: podróżnych wysokiego ryzyka w odległych lokalizacjach i krajach bez odpowiedniej opieki medycznej

World Nomads oferuje dwa opłacalne poziomy polityki dla podróżników z USA: Standard i Explorer. Wspierane przez giant Nationwide Mutual Insurance Company z siedzibą w Ohio, obie polisy obejmują szereg standardowych ubezpieczeń, w tym:

 • Anulowanie i przerwanie podróży
 • Opóźnienie podróży
 • Ubezpieczenie medyczne w nagłych wypadkach (w przypadku zagranicznych miejsc, w których nie obowiązuje ubezpieczenie zdrowotne w USA)
 • Ewakuacja i repatriacja w nagłych wypadkach medycznych
 • Uszkodzenie lub utrata bagażu
 • Opóźnienie bagażu (tylko podróż wylotowa)
 • Ubezpieczenie wypadkowe w podróży (przypadkowa śmierć i rozczłonkowanie)
 • Usługi w zakresie pomocy w sytuacjach awaryjnych i innych niż nagłe
 • Ubezpieczenie wynajmu samochodu (ubezpieczenie od kolizji i uszkodzeń)

Większość ubezpieczeń Explorer jest wyższa niż odpowiednie ubezpieczenia standardowe i odpowiednio ma wyższe składki. Ale oba mają szczególnie obfite ubezpieczenie od ewakuacji i repatriacji — to kluczowy atut dla podróżnych wysokiego ryzyka w odległych miejscach.

World Nomads wyróżnia się również procesem roszczeniowym, który można łatwo wykonać z niemal dowolnego miejsca z dostępem do Internetu. Jest to znacząca przewaga nad staromodnymi dostawcami legacy, które mogą utrudniać zgłaszanie roszczeń z drogi.

2. AXA

 • A. M. Best financial Strength Rating: a (Excellent – United States Fire Insurance), A+ (Superior-Nationwide Mutual Insurance Company)
 • Idealne dla: entuzjastów sportów przygodowych; podróżników przewidujących zmiany planów w ostatniej chwili

W rankingu nr 1 global insurance brand w 2017 roku przez Interbrand, AXA jest legalnym ubezpieczycielem podróżnym wspieranym przez dwa stabilne finansowo underwriters, United States Fire Insurance i Nationwide Mutual Insurance Company.

AXA oferuje trzy różne poziomy planu ze standardowymi dodatkami, takimi jak przerwanie i anulowanie podróży, utrata i opóźnienie bagażu oraz ewakuacja medyczna w nagłych wypadkach. Obfity w uber Plan Platinum i plan Gold w średniej cenie oferują również ewakuację medyczną bez nagłego wypadku, co jest miłą opcją, aby mieć ją w tylnej kieszeni. Podobnie jest z opcją Anuluj z dowolnego powodu, która zwraca 75% bezzwrotnych kosztów podróży posiadaczy planu Platinum, jeśli anulują nie więcej niż 14 dni od rezerwacji.

AXA naprawdę świeci dla poszukiwaczy przygód. Plan Platinum obejmuje wiele ubezpieczeń związanych z aktywnością, w tym hojne ubezpieczenie na wynajem sprzętu sportowego i odszkodowanie za utracone dni gry w golfa i jazdy na nartach.

Proces reklamacji firmy AXA nie jest tak usprawniony jak w przypadku nomadów na świecie, ale AXA oferuje przynajmniej opcję odbioru połączeń dla podróżnych spoza USA.

3.  iTravelInsured (IMG)

 • A. M. Best financial Strength Rating: a (Excellent-United States Fire Insurance)
 • Świetne dla: odkrywców Dziczy; międzynarodowych gości w Stanach Zjednoczonych

Wspierany przez globalnego przewoźnika img, iTravelInsured oferuje trzy hojne plany z niezwykle wysokimi limitami pokrycia przerw i odwołań podróży, ewakuacji medycznej i uszkodzeń samochodu.

Plany o wyższej cenie obejmują opcjonalne — i potencjalnie cenne-ubezpieczenia, takie jak:

 • Anuluj z dowolnego powodu pokrycie
 • Wcześniejsze zwolnienia warunkowe, co może oznaczać różnicę między przyjętym i odrzuconym roszczeniem
 • Zakres poszukiwań i ratownictwa, który jest niezbędny dla poszukiwaczy przygód.

IMG oferuje oddzielne ubezpieczenia medyczne i międzynarodowe. Plany te są idealne dla podróżnych, którzy planują:

 • Angażuj się w działania wysokiego ryzyka podczas pobytu za granicą
 • Mieć problemy medyczne (z istniejącym stanem lub bez niego), które mogą sprawić, że opieka medyczna będzie konieczna podczas pobytu za granicą
 • Spędzaj długie okresy za granicą, być może studiując na obcym uniwersytecie lub podejmując tymczasową pracę w innym kraju

IMG zarządza również planami ubezpieczenia odwiedzających dla obywateli spoza USA, w tym posiadaczy zielonej karty, podróżujących na ziemię amerykańską.

4. Seven Corners

 • A. M. Best Financial Strength Rating: A (doskonała-Lloyd ’ s of London)
 • Idealne dla: podróżników poszukujących rekompensaty za utracone dni rekreacyjne; podróżników do krajów niestabilnych politycznie

Pakiety ubezpieczenia podróżnego Seven Corners oferują różne poziomy ochrony dla typowych ubezpieczeń, takich jak:

 • Przerwanie i anulowanie podróży
 • Opieka medyczna w nagłych wypadkach (w tym ewakuacja medyczna)
 • Zgubiony lub skradziony bagaż
 • Przypadkowa śmierć i rozczłonkowanie

Jednym dość typowym pokryciem, którego tu brakuje, jest ubezpieczenie od utraty i uszkodzenia samochodu. Zamiast tego jest to opcjonalne na wszystkich poziomach planu.

Wiele innych opcji jest również opcjonalnych, w tym kilka potencjalnie wartościowych dodatków. Plany o wyższej cenie zawierają opcjonalne anulowanie z dowolnego powodu, anulowanie związane z pracą i pokrycie ewakuacji politycznej-idealne dla osób podróżujących do niestabilnych części świata. Podróżujący przygodą mogą skorzystać z utraconych dni rekreacyjnych.

Seven Corners oferuje inne rodzaje podróży i obsługi odwiedzających, w tym tylko międzynarodowe plany Medyczne, plany studenckie dla studentów podróżujących za granicę, visitor plans (inbound USA-markowe plany dla turystów do USA), i frequent traveler plany, które są płatne rocznie. Większość typów planów ma łatwy proces składania wniosków online.

5. Travelex

 • A. M. Ocena najlepszej siły finansowej: a++ (Superior-Berkshire Hathaway), a (Excellent-TransAmerica)
 • Idealne dla: wybór pokrycia a la carte

Travelex oferuje ponadprzeciętne menu planów ubezpieczenia podróżnego, w tym tanie produkty, takie jak ubezpieczenie lotu. Jest to ratownik niskiego ryzyka dla wycieczek do niedrogich krajów, takich jak Panama i Kostaryka, gdzie najbardziej kosztowne bezzwrotne koszty prawdopodobnie będzie lot tam iz powrotem.

Podstawowy plan Travelex jest wystarczający dla większości podróżujących świadomych kosztów, którzy nie przewidują dużych wydatków medycznych i nie dbają o opcję dobrowolnego anulowania. Bardziej obfity plan Select oferuje konfigurowalny zakres, w tym zakres wynajmu samochodu i Anulowanie z dowolnego powodu, co może spodobać się podróżnym za wyższe dolary. Produkty bez ubezpieczenia obejmują międzynarodowe prawa jazdy i szybką dostawę paszportów.

Travelex ułatwia złożenie wniosku online, chociaż może być konieczne skontaktowanie się z personelem, aby zakończyć proces.

6. John Hancock

 • A. M. Best Financial Strength Rating: a (Excellent-Starr Indemnity & Liability Company)
 • Idealne dla: podróżujących ze specjalnymi potrzebami medycznymi

John Hancock współpracuje z Seven Corners, aby zarządzać trzema różnymi planami ubezpieczenia podróżnego. Sprzedawane oddzielnie od własnych planów Seven Corners i produkowane przez innego ubezpieczyciela, produkty Hancock są szczególnie hojne w zakresie ewakuacji medycznej i repatriacji.

W przeciwnym razie jego pokrycie jest dość standardowe, z pewnymi mile widzianymi korzyściami, w tym zwrotem opłat za zmianę biletów lotniczych i pokryciem za ataki terrorystyczne. Ubezpieczenie wynajmu samochodu i Anulowanie z dowolnego powodu są opcjonalne we wszystkich punktach cenowych.

7. Allianz Travel

 • A. M. Ocena najlepszej siły finansowej: a (doskonała – BCS Insurance Company), a- (doskonała – BCS Insurance Company)
 • Doskonały do: podstawowego, Ekonomicznego pokrycia podróży o niskim ryzyku

Allianz Travel oferuje wiele planów dla osób podróżujących jedno – i wieloosobowo. Ten ostatni jest duży nacisk tutaj, z Allianz ’ s alltrips roczne pakiety ubezpieczeń turystycznych w ciężkiej rotacji na swojej stronie internetowej-i konkurencyjne ceny z konkurencyjnych planów wielu podróży rocznych.

AllTrips mogą być dostosowane do każdego członka gospodarstwa domowego, nawet jeśli nie podróżują razem — idealne dla par, które podróżują w celach biznesowych osobno, na przykład.

Ubezpieczenia dla swoich głównych planów jedno – i wielozadaniowych są dość standardowe, ale Allianz oferuje kilka tanich specjalistycznych produktów, które mogą spodobać się określonym typom podróżnych. Na przykład, Rental Car Damage Protector opiera się na hojnej polisie dotyczącej utraty i uszkodzenia samochodu, z niewielkimi dodatkowymi ubezpieczeniami na wypadek przerwania podróży oraz utraty i uszkodzenia bagażu.

8. Generali Global Assistance

 • A. M. Best Financial Strength Rating: Not rated; niektóre spółki zależne Generali są w rankingu a (Excellent)
 • Idealne dla: podróżnych, którzy mogą potrzebować anulować lub przerwać podróż z powodów medycznych

Generali Global Assistance oferuje trzy przystępne cenowo plany z dużymi korzyściami z przerwania podróży i anulowania — do 175% kosztów związanych z przerwaniem podróży i 100% kosztów pokrycie kosztów anulowania podróży. Pomoc w nagłych wypadkach i korzyści transportowe są również silne. Inne pokrywy są po skąpej stronie. Ale 10-dniowy okres bezpłatnego wyglądu to miły dodatek dla potencjalnych ubezpieczających, którzy chcą zachować otwarte opcje.

Ogólnie Rzecz Biorąc, Generali jest doskonałym wyborem dla osób, które zajmują się przede wszystkim zwrotem bezzwrotnych kosztów przelotu, rezerwacji hotelu, wycieczki i rejsu lub tych, którzy mają do czynienia z kosztowną ewakuacją medyczną lub związaną z bezpieczeństwem.

Generali ma system składania wniosków online, który wydaje się dość łatwy w użyciu. Jednak w procesie istnieje element ludzki, który może utrudnić ukończenie procesu w odległych lokalizacjach bez niezawodnej lub niedrogiej usługi komórkowej.

9. Travel Guard (AIG)

 • Ocena najlepszej siły finansowej: a (doskonała-AIG)
 • Idealne dla: podstawowych planów ochrony, z których niektóre nie są dostępne online

Wspierany przez międzynarodowego giganta finansowego AIG, Travel Guard oferuje trzy konkurencyjne cenowo plany dostępne do zakupu online: Essential, Preferred i Deluxe. Essential jest idealny do tańszych podróży, które nie wymagają dodatków, takich jak pokrycie ewakuacyjne z wysokim limitem, podczas gdy Deluxe jest odpowiedni do dłuższych podróży i osób o szczególnych problemach.

Jeśli Twój Pakiet nie zawiera wszystkiego, czego oczekiwałeś, pamiętaj, że Travel Guard oferuje również szereg opcjonalnych osłon. Najważniejsze z nich to korzyść z zakwaterowania dla ubezpieczających Preferowanych i luksusowych podróżujących poza USA oraz wcześniejsze zrzeczenie się stanu zdrowia, które może zapewnić pokrycie problemów medycznych, których inni ubezpieczyciele mogą nie pokryć.

Porównywarka Ubezpieczeń Turystycznych

Przytłoczony liczbą legalnych ubezpieczycieli turystycznych? Rozważ użycie tych narzędzi porównawczych, aby szybko znaleźć najlepszych dostawców dla swoich potrzeb i budżetu.

1. TravelInsurance.com

Obsługiwane przez DigiVentures Holdings, licencjonowane biuro ubezpieczeń turystycznych, TravelInsurance.com Agregaty polisa cytaty z około tuzina dostawców zarządzania polisami dla USA krajowych i międzynarodowych podróżnych. Każde wyszukiwanie zwraca łatwe do porównania zestawienie opcji polityki, z wyraźnie zarysowanymi cenami, pokryciami i limitami.

Gdy znajdziesz polisę, która Ci się spodoba, możesz zakończyć proces zakupu poprzez TravelInsurance.com i otrzymuj aktywną politykę e — mailem-nie ma potrzeby przechodzenia do witryny innej firmy.

2. Centrum Ubezpieczeń Turystycznych

Travel Insurance Center agreguje cytaty od około 15 dostawców partnerskich, z których większość zapewnia ogólne ubezpieczenie podróży podróżnym z USA. Kilka z nich, takich jak Medjet Assist, oferuje bardziej wyspecjalizowane — i potencjalnie bardziej kosztowne-produkty obejmujące główne wydatki medyczne i zagrożenia bezpieczeństwa.

Jeśli nie jesteś gotowy, aby przeprowadzić pełną wycenę za pośrednictwem Travel Insurance Center, przejdź do stron planów dostosowanych do kategorii, aby porównać promowane plany od najwyżej ocenianych dostawców. Jeden obejmuje na przykład ubezpieczenie ochrony przed podróżą. Po wybraniu planu możesz go dostosować za pośrednictwem portalu internetowego dostawcy.

3. InsureMyTrip

InsureMyTrip ma jedną z najszerszych baz danych dostawców w branży — w sumie około dwóch tuzinów. Nie wszyscy dostawcy działają we wszystkich stanach, a jakość ochrony i roszczeń może się znacznie różnić, dlatego przed rozliczeniem się z polisy znalezionej tutaj należy przeprowadzić dodatkową analizę due diligence za pośrednictwem innych źródeł. Mimo to większość dostawców, którzy wykonali nasze list są w bazie danych InsureMyTrip.

4. Aardy.com

Aardy.com jest wonky mały agregator ubezpieczeń turystycznych z około 30 różnych dostawców w swojej bazie danych. Po wprowadzeniu podstawowych informacji o kosztach podróży i podróżujących, wyszukiwarka ofert wymaga kliknięcia linku W automatycznie wygenerowanej wiadomości e-mail, aby powrócić do strony wyników. Prawdopodobnie jest to środek bezpieczeństwa utrudniający złośliwy ruch, ale mimo to jest irytujący.

Wyniki sprawiają, że wysiłek jest opłacalny. Są one wyraźnie zorganizowane według ceny, z wystarczającą ilością szczegółów na temat pokryć do świadomej oceny. Aardy przekazuje 10% swoich wpływów na cele charytatywne, ale jego ceny nie wydają się być wyższe niż konkurentów.

5. SquareMouth

SquareMouth oferuje dwa tuziny ubezpieczycieli turystycznych, w tym większość z najlepszych wymienionych tutaj firm. Jego interfejs quote-finder jest łatwy w użyciu. Być może ze względu na głębię wyboru, SquareMouth miał najlepszą cenę dowolnego agregatora, który recenzowałem, chociaż ograniczyłem mój test do jednego, stosunkowo podstawowego wyszukiwania.

Ostatnie Słowo

Wiele kart kredytowych ma bezpłatne zabezpieczenia podróżne, które mogą być wystarczająco solidne, aby pokryć nieoczekiwane koszty podróży. Ale jeśli nie jesteś w stanie zakwalifikować się do takiej karty kredytowej lub po prostu nie lubisz używać kart kredytowych do płacenia za Podróże , prawdopodobnie powinieneś wykupić ubezpieczenie podróży od jednego z wymienionych tutaj dostawców za każdym razem, gdy lecisz.

Możesz wykupić ubezpieczenie podróżne na jedną podróż (jedną podróż) lub na rok. Ta ostatnia jest ogólnie lepszą ofertą dla osób często podróżujących, które nie chcą kupować indywidualnych Polis przed każdą podróżą. Pokrycie może być dostosowane do podróży biznesowych, rekreacyjnych lub wielozadaniowych. Składki z polisy na ogół rosną wraz z całkowitym kosztem podróży, wielkością imprezy i wiekiem ubezpieczonego. Niektóre miejsca docelowe mogą wymagać droższego zasięgu.

O ile nie kupisz ubezpieczenia Anuluj z jakiegokolwiek powodu (Cfar), które pozwala anulować podróż z częściowym zwrotem kosztów bez powoływania się na objęty ubezpieczeniem powód, nie powinieneś oczekiwać, że Twoja polisa ubezpieczenia podróżnego pokryje wszystkie możliwe zagrożenia związane z podróżą.

Ale nie chodzi tylko o pokrycie — mam nadzieję, że nigdy nie będziesz musiał składać roszczeń. Chodzi o spokój ducha. W końcu, niezależnie od tego, czy podróżujesz służbowo, czy dla przyjemności, ostatnią rzeczą, o którą chcesz się martwić, jest to, ile będzie cię kosztować przegapienie drugiego połączenia lub spędzenie dwóch nocy bez torby.

10 wskazówek jak poprawić ocenę kredytową

Poprzedni wpis

Co to jest leniwy portfel i jak go zbudować dla moich inwestycji?

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły