Artykuły

9 aplikacji ułatwiających spłatę kredytów studenckich

0

Kredyt studencki może być ogromnym obciążeniem, które może zająć dziesięciolecia, aby spłacić. Z drugiej strony, jeśli szukasz sposobu na szybszą spłatę kredytów studenckich, jest do tego aplikacja.

W rzeczywistości istnieją dziesiątki aplikacji. Obejmują one programy, które pomagają Ci budżetować, oszczędzać, inwestować i opracowywać strategie, aby jak najszybciej pozbyć się zadłużenia z kredytu studenckiego. Najtrudniej jest wybrać, który najlepiej pasuje do Twojego stylu życia i celów.

Aplikacje ułatwiające spłatę kredytów studenckich

Nasz wybór dla najlepszej ogólnej aplikacji spłaty kredytu studenckiego, Debt Payoff Planner, pomaga stworzyć najlepszą strategię szybkiego pozbycia się zadłużenia kredytu studenckiego. Dodatkowo jego grafika pomoże Ci utrzymać się na dobrej drodze, pokazując postępy w wypłatach i nagradzając Cię wskaźnikami pokazującymi wygrane zwycięstwa.  

Inne aplikacje na tej liście świecą na robienie jednej lub dwóch kluczowych rzeczy naprawdę dobrze, jak zarabianie gotówki z powrotem na codziennych zakupach, przekierowując resztę na dodatkowe raty kredytów lub pomagając budżetować ogólne Finanse. 

Rekomendacje doradcy giełdowego Motley Fool mają średni zwrot na poziomie 618%. Za 79 $(lub tylko 1,52 $tygodniowo) dołącz do ponad 1 miliona członków i nie przegap ich nadchodzących wyborów giełdowych. 30-dniowa Gwarancja Zwrotu pieniędzy. Zarejestruj Się Teraz

Na szczęście nie musisz ograniczać się tylko do jednego.  Na przykład aplikacja do mikroinwestowania, aplikacja cash-back i aplikacja do strategii zadłużenia mogą odegrać rolę w ogólnym planie spłaty kredytu studenckiego. Jakie aplikacje wybierzesz? 

Najlepszy Ogólnie: Planer Spłaty Zadłużenia

 • Koszt: bezpłatny dla wersji podstawowej; wersja premium zaczyna się od $ 1 miesięcznie
 • Platformy: iOS, Android 

Planer spłaty zadłużenia jest dla tych, którzy są gotowi wymyślić najlepszą strategię, aby pozbyć się swoich pożyczek tak szybko, jak to możliwe. Chociaż możesz użyć aplikacji do spłacenia wszelkiego rodzaju długu – od kredytów samochodowych po Karty kredytowe-zawiera kategorię kredytów studenckich. 

Po dodaniu wszystkich pożyczek do aplikacji możesz porównać strategie spłaty zadłużenia. Metoda debt snowball priorytetyzuje spłatę kredytu z NAJNIŻSZYM Saldem, podczas gdy lawina zadłużenia priorytetyzuje pożyczkę o najwyższym oprocentowaniu. Lub wybierz niestandardowy plan. Możesz również zobaczyć wpływ dodawania dodatkowych płatności (Metoda płatka śniegu długu).  

Aktualizacja do wersji Pro zapewnia bardziej szczegółowe szablony Planowania, plany do wydruku, przypomnienia o płatnościach i dostęp do Internetu. Ale każda wersja daje zaskarżalny plan, aby utrzymać motywację, aby wyjść z długu wcześniej niż później, dlatego ta aplikacja jest naszym najlepszym wyborem. 

Najlepsze dla posiadaczy kont 529:

 • Koszt: Bezpłatny
 • Platformy: iOS, Android, Safari, Chrome, Internet Explorer, Microsoft Edge i Firefox

Chociaż bardziej znany jako aplikacja oszczędności uczelni, Upromise jest równie odpowiedni dla tych, którzy chcą spłacić swój dług studencki po ukończeniu studiów. Aplikacja na smartfony i rozszerzenie przeglądarki działają jak każde inne narzędzie rabatowe, dzięki czemu możesz zarabiać cash back na codziennych zakupach.  

Ale opcje nie kończą się na tym. Możesz również zarobić rabaty na zakupy w sklepie i online. A jeśli połączysz kartę debetową lub kredytową, możesz otrzymać zwrot gotówki za posiłki w restauracjach. 

Zarabiaj jeszcze więcej dzięki Upromise Mastercard. Po prostu spłacaj saldo co miesiąc, aby uniknąć negowania Nagród cash-back z odsetkami z karty kredytowej.

Po osiągnięciu minimalnego progu 50 USD możesz przenieść swój rabaty na konto czekowe lub oszczędnościowe lub połączone konto oszczędnościowe 529 college. Możesz wykorzystać do $10,000 z 529 oszczędności na spłatę kredytów studenckich.

Najlepsze na zakupy Online: EvoShare

 • Koszt: $29.99 Rocznie, ale EvoShare często prowadzi promocje, takie jak 24 miesiące za darmo 
 • Platformy: iOS, Android, Safari, Chrome, Internet Explorer, Microsoft Edge i Firefox

EvoShare to rozszerzenie przeglądarki i aplikacja na smartfony, która zapewnia do 30% zwrotu gotówki za zakupy online i rezerwacje podróży. Dodatkowo możesz mieć mikro-oszczędności, małe kwoty do wyboru, odejmowane codziennie z połączonego konta bankowego. 

Oprócz wysokiego odsetka cash back, EvoShare jest wyjątkowy, że można zdecydować się na gotówkę wypłacane bezpośrednio w kierunku kredytów studenckich. To pomaga uniknąć pokusy, aby go wydać.  

W niektórych lokalizacjach, głównie w Kalifornii, możesz nawet zarobić cash back offline za pomocą połączonej karty debetowej lub kredytowej.

Najlepszy do stosowania mikro-oszczędności: zmieniony

 • Koszt: $3 miesięcznie
 • Platformy: iOS, Android

Każda kwota, którą można zapłacić powyżej minimalnej płatności, nawet jeśli jest to tylko kilka dolarów, może przejść długą drogę w kierunku spłacania kredytów studenckich wcześnie i drastycznie zmniejszając kwotę odsetek, które narosły. 

Zmieniona aplikacja pomaga to zrobić, korzystając z mikro-Oszczędzania. Śledzi codzienne zakupy na dowolnych połączonych kartach kredytowych lub debetowych i zaokrągla każdą transakcję do najbliższego dolara. 

Różnica przechodzi na Twoje zmienione konto, aby zaoszczędzić na dodatkowych spłatach kredytu studenckiego. Gdy saldo osiągnie $50, pieniądze automatycznie trafiają do pożyczki studenckiej, którą wyznaczasz.  

Dodatkowe korzyści obejmują możliwość wysyłania większych depozytów do pożyczek, gdy masz trochę wolnej gotówki oraz możliwość zarejestrowania się znajomych lub rodziny i wysłania reszty na twoje pożyczki. Aplikacja pozwala również śledzić swoje postępy. Możesz zobaczyć, ile zaoszczędziłeś na odsetkach i jak szybko będziesz wolny od długów.

Jedynym zastrzeżeniem jest to, że ta aplikacja działa najlepiej dla tych, którzy dokonują wielu transakcji kartą kredytową lub debetową każdego miesiąca. Musisz mieć wystarczającą ilość wolnych transakcji zmiany każdego miesiąca na pokrycie $3 miesięcznej opłaty i nadal zrobić wgniecenie w obciążenia długu.

 • Koszt: $2.99 miesięcznie dla wersji podstawowej (obejmuje jeden cel zadłużenia), $4.99 miesięcznie dla wersji premium (pozwala spłacić pięć długów)
 • Platformy: iOS, Android

Podobnie jak zmienione, Qoins pozwala również zaokrąglić zakupy do najbliższego dolara i wysłać różnicę do kredytów studenckich. W przeciwieństwie do zmian, nie ma minimalnego progu do osiągnięcia, zanim płatności trafią do wyznaczonych pożyczek. Zamiast tego wysyłają płatności raz w miesiącu. 

Istnieje również kilka innych sposobów spłaty kredytów:

 • Spłacaj swoje pożyczki poprzez potrącenia płac.
 • Regularnie pobieraj wybraną kwotę z konta czekowego.
 • Skorzystaj z funkcji inteligentnych oszczędności, która automatycznie określa, ile wypłacić każdego miesiąca w oparciu o budżet i jak szybko chcesz spłacić kredyty studenckie.
 • Skorzystaj z przedpłaconej karty Qoins, aby zdobyć nagrody cash-back za wypłatę pożyczki u uczestniczących w programie sprzedawców. 

Wszystkie te sposoby automatyzacji oszczędności oznacza, że można umieścić dodatkowe pieniądze na kredyt studencki bez konieczności myślenia o tym.

Najlepsze dla maksymalizacji przepływów pieniężnych: cyfra

 • Koszt: 5 $ miesięcznie tylko dla oszczędności; $9.99 miesięcznie na budżetowanie, oszczędzanie i inwestowanie (pierwsze 30 dni za darmo; zaoszczędź 20%, płacąc rocznie)
 • Platformy: iOS, Android

Digit to uniwersalna aplikacja do zarządzania finansami osobistymi. Ale w przeciwieństwie do innych aplikacji do budżetowania, które wymagają od Ciebie całej pracy, Digit tworzy budżet za Ciebie, analizując Twoje dochody i wzorce wydatków. Łączy się również z Twoim kontem bankowym, aby odłożyć pieniądze na rachunki, gdzie ich nie dotkniesz.

Następnie informuje, ile pozostało ci do przeznaczyć na cele finansowe i bezpiecznie wydać. Automatyzuje nawet twoje oszczędności zgodnie z parametrami ustawionymi, aby pomóc ci osiągnąć swoje cele. 

Możesz więc ustawić spłatę kredytów studenckich jako cel, a Digit pomoże Ci to osiągnąć, umieszczając plan spłaty kredytu studenckiego w całkowitym obrazie Twoich finansów osobistych.   

Najlepszy do monitorowania kredytów: Mint

 • Koszt: bezpłatnie z reklamą w aplikacji
 • Platformy: iOS, Android

Mint to kolejna aplikacja, która pomoże Ci zarządzać wszystkimi finansami osobistymi w jednym miejscu, w tym kredytami studenckimi. Podobnie jak w przypadku innych aplikacji do budżetowania, można go używać do tworzenia budżetu i automatycznego śledzenia wydatków, co jest pomocne w opracowaniu strategii spłaty. 

Wyróżnia się jednak z tłumu aplikacji do budżetowania, ponieważ pozwala wyświetlić wszystkie konta bankowe, Karty kredytowe, konta inwestycyjne i pożyczki na jednym pulpicie nawigacyjnym w aplikacji. I można mieć stały oko na swój wynik kredytowy, który powinien poprawić jak budować historię płatności na czas. 

Jako bonus, Mint jest własnością Intuit, twórców TurboTax. Jeśli złożysz podatki za pomocą TurboTax, możesz łatwo zaimportować dane z Mint, aby ułatwić składanie podatków. 

Najlepsze dla Bill Pay: Quicken

 • Koszt: $35.99 – $105.99 rocznie
 • Platformy: iOS, Android, macOS i Windows

Podobnie jak Mint, Quicken pozwala zarządzać wszystkimi kontami finansowymi za pomocą jednej aplikacji, w tym kontami bankowymi, zadłużeniem kart kredytowych, inwestycjami i pożyczkami. Quicken zawiera również narzędzie do planowania redukcji zadłużenia, które pomoże Ci opracować strategię spłacania kredytów studenckich.   

Jedną z rzeczy, która pomaga Quicken wyróżniać się, jest to, że pozwala łatwo przesyłać pieniądze między kontami i płacić rachunki bezpośrednio w aplikacji. Jeśli masz wiele kont z różnymi pożyczkodawcami, ułatwia to zarządzanie kredytami studenckimi. 

Dodatkowo Quicken ma wersję na komputer, która synchronizuje się z aplikacją mobilną. Możesz więc łatwo przełączać się między nimi, jeśli wolisz pracować na większym ekranie, gdy nie jesteś w podróży.

Najlepsze dla bilansowania spłaty zadłużenia i inwestowania: Fidelity Spire

 • Koszt: Bezpłatny
 • Platformy: iOS, Android

Aplikacja Fidelity Spire łączy narzędzia inwestycyjne z celami oszczędnościowymi i zasobami edukacji finansowej. Umożliwia użytkownikom tworzenie celów, takich jak spłata kredytów studenckich i śledzenie ich celów w aplikacji. 

W międzyczasie aplikacja daje również użytkownikom dostęp do zestawu narzędzi, w tym Narzędzia długu studenckiego Fidelity, które oferuje wskazówki dotyczące spłacania długu. 

Dodatkowo aplikacja pozwala inwestować w akcje i fundusze giełdowe bezpośrednio za pośrednictwem aplikacji za jedyne $1. Wielu kredytobiorców studenckich odkłada oszczędności na emeryturę, spłacając swoje kredyty. Ale tracą lata narastającego zainteresowania, potencjalnie tracąc setki tysięcy dolarów w inwestycjach. Więc parowanie micro – inwestowanie ze spłatą długu jest przydatną funkcją.

Przegląd rozszerzeń przeglądarki Honey – automatyczne kupony na zakupy Online

Poprzedni wpis

1040.com Recenzja-Łatwe Rozliczanie Podatku Online

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły