Artykuły

8 zdalnych ofert pracy, które płacą najlepiej

0

Praca zdalna to koncepcja, która jest popularna od czasu, gdy pojawiła się technologia, która ją obsługuje. Odsetek pracowników, którzy wykonywali przynajmniej część swoich zadań zdalnie, stale wzrastał z czasem. Narzędzia do wideokonferencji i współpracy osiągnęły stan, w którym można wykonywać wiele zadań bez wchodzenia do biura. Jeśli jesteś zainteresowany pracą w domu (lub na plaży!), tutaj znajdują się informacje na temat pracy zdalnej i zdalnych zadań, które mogą Cię zainteresować.

Powstanie pracy zdalnej

National Telecommunications and Information Administration poinformował, że około 51 milionów Amerykanów zgłosiło korzystanie z Internetu do pracy zdalnej w 2019 roku. To była prawie jedna trzecia ogólnej liczby zatrudnionych Amerykanów. Pandemia COVID-19 z pewnością spowodowała wzrost tej liczby w 2020 r., ponieważ wielu pracodawców całkowicie zamknęło swoje biura.

Ponieważ przedsiębiorstwa i gospodarka zaczynają powracać do formy, wielu pracowników odkrywa, że lubią pracę zdalną i nie chcą wracać do biura. Pracodawcy i pracownicy negocjują teraz, jak będzie wyglądać przyszłość pracy biurowej. Niektórzy pracodawcy wymagają od wszystkich pracowników powrotu do osobistego biura. Inni mają podejście hybrydowe, a niektórzy pracodawcy zdecydowali się przejść na całkowicie zdalną siłę roboczą.

8 zdalnych ofert pracy, które płacą najlepiej

Jeśli jesteś zainteresowany pracą zdalną, oto kilka zdalnych zadań, które dobrze płacą:

  • Web Developer – Wielu inżynierów oprogramowania pracuje zdalnie od kilku lat.
  • Architekt – Większość pracy architekta odbywa się w jego biurze, a wiele spotkań z klientami może odbywać się za pomocą wideokonferencji.
  • Data Entry Clerk – Wiele firm zleca wprowadzanie danych pracownikom zdalnym.
  • Biuro Podróży – Biuro podróży to kolejna praca, która od jakiegoś czasu pracuje zdalnie. Jeśli kochasz podróże, co może być lepszego niż pomaganie innym podróżować, gdy siedzisz na plaży?
  • Wirtualny Asystent – Wirtualni asystenci lub VAs pomagają freelancerom, blogerom i innym osobom samozatrudnionym, pozwalając im skupić się na rzeczach, które są podstawą ich działalności.
  • Transcriptionist – Istnieje kilka dziedzin transkrypcji audio, w tym prawne, medyczne i napisy wideo.
  • Mobile Developer – Podobnie jak większość programistów, programiści aplikacji mobilnych często mogą pracować zdalnie.
  • Financial Accountant – Księgowość to kolejna dziedzina, w której coraz więcej osób zaczyna pracować zdalnie. Oprogramowanie księgowe oparte na chmurze sprawia, że jest to coraz bardziej powszechne.

To tylko mała próbka zadań, które można wykonać zdalnie. Jeśli nie szukasz pracy w branży usługowej lub detalicznej, możesz wykonać prawie każdą pracę zdalnie, o ile znajdziesz pracodawcę gotowego do pracy z Tobą.

Wyzwania związane z pracą zdalną

Chociaż praca zdalna ma wiele zalet, praca zdalna nie jest pozbawiona wyzwań. Interakcja społeczna może być trudniejsza do zdobycia, w zależności od struktury firmy. Jeśli Twoja firma nadal koncentruje się w jednym miejscu geograficznym, łatwiej jest nadal spotykać się z ludźmi z pracy. Kiedy twój zespół jest rozproszony po całym świecie, o wiele trudniej jest mieć szczęśliwą godzinę po pracy.

Kolejnym wyzwaniem jest praca zdalna, jeśli twój zespół jest podzielony na pracowników zdalnych i biurowych. Jeśli jesteś working zdalnie ale wielu twoich kolegów jest razem w biurze, może być trudno poczuć się częścią zespołu. Wyobraź sobie scenariusz, w którym masz spotkanie zespołu, aby porozmawiać o ważnym projekcie zespołu. Włączasz się do spotkania i uczestniczysz normalnie, ale po rozłączeniu dyskusja jest kontynuowana w sali konferencyjnej. W takim przypadku możesz przegapić ważne zmiany w projekcie.

Żadne z tych lub innych wyzwań związanych z pracą zdalną nie jest niemożliwe do przezwyciężenia, ale wymaga zmiany sposobu myślenia pracowników i firm, które są przyzwyczajone do życia biurowego.

Jak uzyskać Kwalifikacje do pracy zdalnej

Podczas gdy będziesz chciał się upewnić, że masz Kwalifikacje do każdej pracy, do której zmierzasz, istnieją również kwalifikacje, których pracodawcy będą szukać w dowolnym zdalnym stanowisku. Istnieje kilka wyzwań związanych z pracą zdalną, a firmy będą szukać kandydatów, którzy mogą sprostać tym wyzwaniom.

Tak więc oprócz umiejętności technicznych lub twardych, będziesz chciał również pracować nad swoimi umiejętnościami miękkimi. Ważne umiejętności miękkie, które należy rozwijać i prezentować w pracy zdalnej, obejmują komunikację, organizację i elastyczność. Dzięki pracownikom i kolegom z zespołu w różnych lokalizacjach na całym świecie realizacja zadań wymaga więcej komunikacji niż tylko nakłonienie wszystkich w sali konferencyjnej do pracy nad wyzwaniami. Pamiętaj, aby pokazać te umiejętności podczas rozmowy kwalifikacyjnej do pracy zdalnej.

The Bottom Line

Jeśli jesteś jednym z milionów pracowników, którzy po raz pierwszy posmakowali w pełni zdalnej pracy w ciągu ostatnich dwóch lat i nigdy nie chcesz wrócić do biura, masz szczęście. Istnieje mnóstwo miejsc pracy, w których łatwo jest pracować zdalnie. Znajdź więc pracę odpowiednią dla siebie, szlifuj swoje umiejętności i znajdź wymarzoną pracę.

Powiązane

Zapisz się na Mint już dziś

Od budżetów i rachunków po bezpłatną ocenę kredytową i nie tylko, będziesz
odkryj bezproblemowy sposób, aby być na bieżąco.

Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie

Dan Miller (86 Postów)

Dan Miller jest niezależnym pisarzem i założycielem PointsWithACrew.com, strona, która pomaga rodzinom podróżować za darmo / tanio. Jego główna baza znajduje się w Cincinnati, ale stara się podróżować po świecie jak najwięcej ze swoją żoną i sześciorgiem dzieci.

Linki

7 najlepszych kart kredytowych

Poprzedni wpis

8 najlepszych kart kredytowych, które oferują Status hotelu Elite Night za darmo

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły