Artykuły

8 najlepszych kart kredytowych, które oferują Status hotelu Elite Night za darmo

0

Jeśli jesteś w podróży więcej dni niż w domu i masz tendencję do pobytu w tych samych sieciach hotelowych (zwanych również „rodzinami”) podczas podróży, być może masz już hotelową kartę kredytową lub dwie w portfelu.

To, czy przynosi korzyści, na które zasługujesz, to kolejne pytanie.

Wiele kart kredytowych hoteli pod wspólną marką-kart, których korzyści są ograniczone do konkretnych rodzin gościnnych-przyznaje bezpłatny lub mocno zdyskontowany status elite. Mniejsza liczba kart kredytowych Premium Travel rewards również, wraz z garstką elitarnych kart kredytowych dla małych firm.

Wybór odpowiedniej karty kredytowej Elite Status

Nie wszystkie korzyści ze statusu elitarnego są jednakowe. Odpowiednia karta z odpowiednimi korzyściami ze statusu elite może zmniejszyć roczne wydatki na zakwaterowanie o czterocyfrową sumę, więcej niż potrącenie nawet największych rocznych opłat.

Niewłaściwa karta, dla kontrastu, może niewiele zrobić, ale zebrać kurz w szufladzie biurka, po cichu zbierając roczną opłatę, którą zgodziłeś się zapłacić bez dobrego powodu.

Różnica między” dobrym „a” złym ” zależy częściowo od specyfiki samego świadczenia: mnożnika punktów bazowych, dodatku na ulepszenie pokoju i wartości innych korzyści, takich jak elastyczna kasa.

Zależy to również od twoich nawyków i wzorców podróży: jak często podróżujesz, gdzie, w jakich punktach cenowych, a także od preferowanych rodzin gościnnych i programów lojalnościowych hoteli.

Najlepsze karty kredytowe dla statusu Elite w hotelach i kurortach

Ta lista zawiera najlepsze karty kredytowe dla hoteli o statusie elite w głównych markach hotelowych i sieciach resortowych. Reprezentowanych jest tu kilka głównych rodzin gościnnych. Te, które nie są nie mają co-markowe Karty kredytowe z wystarczająco hojne korzyści elite night. Pomimo pominięć, istnieje bardzo duża szansa, że znajdziesz kartę i korzyści statusowe dostosowane do twoich wzorców podróży i preferencji.

O ile nie zaznaczono inaczej, status przedłuża się do końca roku kalendarzowego następującego po roku, w którym został zarobiony. Na przykład status uzyskany 31 lipca 1 roku rozciąga się do 31 grudnia 2 roku.

1. Platinum Card® Od American Express

Bezpłatny Status Hilton Honors Gold i status Marriott Bonvoy Gold ELITE (wymagana rejestracja i Obowiązują Warunki)

Dowiedz Się Więcej

Platinum Card® od American Express jest jedną z niewielu kart kredytowych ogólnego przeznaczenia travel rewards z korzyściami ze statusu Hotel elite, o których warto wspomnieć.

W rzeczywistości Platinum Card ma dla członków karty dwie korzyści związane ze statusem Hotel elite: bezpłatny Status Hilton Honors Gold i status Marriott Bonvoy Gold ELITE. Aby uzyskać tę korzyść, wymagana jest rejestracja i obowiązują warunki.

Status Gold Hilton Honors wymaga zwykle 20 płatnych pobytów w ciągu roku, 40 płatnych noclegów w ciągu roku lub 75 000 punktów bazowych zdobytych w ciągu roku.

Status Bonvoy Gold ELITE wymaga zwykle 25 kwalifikujących się noclegów w roku, w tym noclegów redemption. Aby uzyskać te świadczenia, wymagana jest rejestracja.

Posiadacze złotego statusu Hilton Honors mogą korzystać z wybranych przywilejów, takich jak:

 • 80% doładowania punktów programu Hilton Honors na kwalifikujących się płatnych pobytach
 • Bezpłatne ulepszenia pokoi, gdy są dostępne, do typu Executive
 • Bezpłatne śniadanie przy każdym pobycie
 • Nieograniczone bonusy Milestone

Wybierz Marriott Bonvoy Gold ELITE status korzyści obejmują:

 • A 25% boost do bazy bonvoy Point zarobki na kwalifikowanych płatnych pobytach
 • Do 500 punktów bonusowych jako prezent powitalny przy każdym pobycie
 • Elastyczne terminy realizacji zamówień
 • Brak daty blackout dla bonvoy punktów redemptions
 • Bezpłatne ulepszenia pokoju, gdy są dostępne (warunki różnią się w zależności od obiektu)

Karta Amex Platinum Card ma kilka dodatkowych zalet, na które warto zwrócić uwagę:

 • Oferta powitalna: Zdobądź 100 000 punktów bonusowych Membership Rewards, jeśli wydasz co najmniej 6 000 USD w ciągu sześciu miesięcy od otwarcia konta. Dodatkowo, zdobądź 10 punktów za 1 $wydane na kwalifikujące się zakupy w restauracjach na całym świecie, a gdy robisz małe zakupy w USA w ciągu pierwszych sześciu miesięcy, Twoje konto jest otwarte (do 25 000 USD w łącznych zakupach).
 • Zdobywanie nagród: zdobądź 5 punktów Membership Rewards za 1 $wydane na loty zarezerwowane bezpośrednio przez linie lotnicze lub American Express Travel. Zdobądź 5 punktów za 1 USD wydane na hotele opłacone z góry za pośrednictwem American Express Travel. Wszystkie inne kwalifikujące się zakupy zarabiają nieograniczony 1 punkt za każdy wydany 1$.
 • Wymieniaj nagrody: wymieniaj na szeroką gamę przedmiotów w portalu nagród członkostwa American Express. Najlepsze wartości wykupu Zwykle naliczane są w przypadku podróży zarezerwowanych bezpośrednio przez American Express Travel. Inne opcje obejmują kredyty na oświadczenie, karty upominkowe i towary ogólne.
 • Wprowadzenie APR: brak.
 • Kluczowe opłaty: roczna opłata wynosi 695 USD. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną. Zobacz stronę stawki i opłaty.
 • Inne zalety: Amex Platinum ma zbyt wiele dodatkowych zalet, by je wymienić. Dodatkowe korzyści hotelowe obejmują kredyt Hotelowy w wysokości 100 USD w obiektach z kolekcji exclusive Hotel Collection, korzyści wyceniane średnio na 550 USD za pobyt w obiektach z kolekcji Luxury Hotels and Resorts Collection, roczną opłatę lotniczą w wysokości 200 USD w wybranej linii lotniczej (wymagana rejestracja), bezpłatny dostęp do ponad 1200 Saloników lotniskowych na całym świecie (wymagana rejestracja) i do 200 USD w kredytach Uber rocznie (wymagana rejestracja).

Zobacz naszą recenzję American Express Platinum Card, Aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak możesz się o nią ubiegać tutaj.

Dowiedz Się Więcej

2. Karta Marriott Bonvoy Brilliant ™ American Express®

Bezpłatny Status Marriott Bonvoy Gold ELITE

Dowiedz Się Więcej

Karta Marriott Bonvoy Brilliant ™ American Express® jest jedną z najlepszych kart kredytowych na rynku. Status złotej elity to tylko jedna z wielu korzyści.

Posiadacze kart Bonvoy Brilliant co roku otrzymują bezpłatny status Marriott Bonvoy Gold ELITE i kwalifikują się do otrzymania statusu Platinum Elite z kwotą 75 000 USD w dowolnym roku kalendarzowym. Status Platinum Elite zazwyczaj wymaga 50 kwalifikujących się noclegów (w tym noclegów redemption) W roku kalendarzowym.

Wybierz korzyści obejmują:

 • Bonus 50% od zarobków w punktach bazowych
 • Bezpłatne ulepszenia pokoi, w tym wybrane apartamenty
 • Bezpłatny dostęp do salonu hotelowego, jeśli jest dostępny
 • Super elastyczne późne wymeldowanie (do 16: 00)

Oto, co jeszcze otrzymasz z Bonvoy Brilliant card:

 • Oferta powitalna: Zdobądź 75 000 punktów bonusowych Marriott Bonvoy po użyciu nowej karty, aby dokonać 3 000 USD w kwalifikujących się zakupach w ciągu pierwszych 3 miesięcy członkostwa w karcie. Dodatkowo, Zarabiaj do 200 dolarów w kredytach na wyciągu na kwalifikujących się zakupach w amerykańskich restauracjach w ciągu pierwszych 6 miesięcy członkostwa kartą. Mogą obowiązywać opłaty uzdrowiskowe. Obowiązują warunki.
 • Zdobywanie nagród: Zdobądź 6 punktów Bonvoy za 1 $ wydany w częścizamawiam hotele Marriott Bonvoy. Zdobądź 3 punkty za 1 $ wydane na Amerykańskie restauracje i loty zarezerwowane bezpośrednio przez linie lotnicze. Zdobądź 2 punkty za 1 $wydane na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy.
 • Wymienianie nagród: najlepszym sposobem na wymianę punktów Bonvoy jest wykupienie bezpłatnych noclegów w uczestniczących hotelach i ośrodkach. Wymagania dotyczące realizacji bezpłatnych noclegów z nagrodami zaczynają się od 7500 punktów dla obiektów kategorii 1 przyjaznych dla budżetu i rosną do 85 000 punktów w drogich obiektach kategorii 8. Jako posiadacz karty nigdy nie będziesz musiał się martwić o daty zaciemnienia.
 • Wprowadzenie APR: brak.
 • Kluczowe opłaty: roczna opłata wynosi 450 USD. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną. Zobacz stronę stawki i opłaty.
 • Inne korzyści: dodatkowe korzyści obejmują 300 USD kredytu na wyciągu Marriott Bonvoy każdego roku za kwalifikujące się zakupy w uczestniczących hotelach, jedną nagrodę za bezpłatny nocleg rocznie w uczestniczących obiektach Bonvoy po rocznicy założenia konta, bezpłatny dostęp do salonu airport lounge w ponad 1000 lokalizacjach na całym świecie (wymagana rejestracja) oraz 100 USD kredytu na nieruchomości Marriott Bonvoy w uczestniczących obiektach.

Zobacz naszą recenzję karty Marriott Bonvoy Brilliant™ American Express®, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak możesz się o nią ubiegać tutaj.

Dowiedz Się Więcej

3. Karta Kredytowa Marriott Bonvoy Boundless ® Od Chase

Automatyczny status Silver Elite; Status Gold ELITE z 35 000 USD wydanymi w roku kalendarzowym

APLIKUJ TERAZ

Karta Kredytowa Marriott Bonvoy Boundless® nadaje posiadaczom kart bezpłatny status Silver Elite. Posiadacze kart, którym uda się wydać co najmniej 35 000 USD w roku kalendarzowym, kwalifikują się do otrzymania statusu Gold Elite bez wymaganego pobytu nocnego lub wymagań dotyczących punktów bazowych.

Status Silver Elite wymaga zwykle 10 płatnych pobytów nocnych. Wybrane korzyści obejmują:

 • Bonus 10% od punktów bazowych zdobytych za kwalifikujące się pobyty Bonvoy
 • Dedykowane linie rezerwacji
 • Priorytet późne wymeldowanie
 • Brak daty blackout dla redemptions
 • Darmowe Wi-Fi, jeśli dostępne
 • Ekskluzywne stawki członkowskie przy płatnych pobytach Bonvoy

Oto, czego można się spodziewać po bezgranicznej karcie:

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź 3 bezpłatne noclegi (każda noc o wartości do 50 000 punktów) po zakupach objętych promocją i 10x łącznych punktów za zakupy w kwalifikujących się kategoriach.
 • Zdobywanie nagród: Zdobądź do 17 punktów Bonvoy za każdy 1 $wydany w uczestniczących hotelach Marriott Bonvoy. Zdobądź 2x punkty za 1 $wydane na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy.
 • Wymieniaj nagrody: wymieniaj na bezpłatne noclegi bez dat zaciemnienia w uczestniczących hotelach i ośrodkach, zaczynając od 7500 punktów w obiektach kategorii 1, a kończąc na 85 000 punktów w drogich obiektach kategorii 8. Umorzenia przy pomocy środków pieniężnych mogą wymagać mniejszej liczby punktów.
 • Wprowadzenie APR: brak.
 • Kluczowe opłaty: roczna opłata wynosi 95 USD. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną. Zobacz stronę stawki i opłaty.
 • Inne korzyści: ciesz się darmową nocą nagród każdego roku po rocznicy założenia konta.

Zobacz naszą recenzję karty Marriott Bonvoy Boundless, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się, jak ubiegać się o tę kartę tutaj.

APLIKUJ TERAZ

4. Karta Kredytowa Marriott Bonvoy Bold®

15 kredytów Elite Night rocznie (wystarczy, aby zakwalifikować się do statusu Silver Elite)

APLIKUJ TERAZ

Karta Kredytowa Marriott Bonvoy Bold ® zapewnia posiadaczom kart 15 bezpłatnych kredytów elite night w dobrym stanie w każdym roku kalendarzowym. To więcej niż wystarczy aby zakwalifikować się do statusu srebrnej elity. Zdobądź 10 dodatkowych kredytów Elite night dzięki pobytom płatnym lub premiowym, a zdobędziesz złoty status Elite.

Bez rocznej opłaty za członkostwo w programie Bonvoy Bold, elitarny status Bonvoy Bold to ogromna wartość. Oto, czego można się spodziewać po tej karcie:

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź 30 000 punktów bonusowych, jeśli wydasz co najmniej 1000 $NA kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy członkostwa w karcie.
 • Zdobywanie nagród: Zdobądź do 14 punktów za 1 $wydane na zakupy w uczestniczących hotelach i ośrodkach Marriott Bonvoy. Zdobądź 2x punkty za 1 $wydane na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy podróży. Zdobądź 1x punkt za 1 $wydane na wszystkie kwalifikujące się zakupy bez podróży.
 • Wymieniaj nagrody: wymieniaj na bezpłatne noclegi bez przerw w dostępie do Internetu w kwalifikujących się hotelach i ośrodkach Bonvoy. Umorzenia zaczynają się od 7500 punktów dla nieruchomości kategorii 1 i rosną do 85 000 punktów dla nieruchomości kategorii 8. Umorzenia przy pomocy środków pieniężnych mogą wymagać mniejszej liczby punktów.
 • Wprowadzenie APR: brak.
 • Kluczowe opłaty: nie ma opłaty rocznej ani opłaty za transakcję zagraniczną.
 • Inne korzyści: Bonvoy Bold oferuje szereg bezpłatnych zabezpieczeń podróżnych i korzyści z ubezpieczenia podróżnego, w tym zwrot kosztów opóźnienia podróży, zwrot kosztów opóźnienia bagażu i zwrot utraconego bagażu.

Dowiedz się, jak ubiegać się o tę kartę tutaj.

APLIKUJ TERAZ

5. Świat karty kredytowej Hyatt

Gratis World of Hyatt Discoverist Status

APLIKUJ TERAZ

Karta Kredytowa World of Hyatt obiecuje posiadaczom kart bezpłatny Status World of Hyatt Discoverist.

Status odkrywcy zwykle wymaga, aby członkowie World of Hyatt wykonali jedną z następujących czynności w roku kalendarzowym:

 • Ukończ 10 kwalifikujących się noclegów w obiektach uczestniczących w programie
 • Zdobądź 25 000 punktów bazowych za kwalifikujące się pobyty
 • Zorganizuj trzy spotkania kwalifikacyjne lub wydarzenia w uczestniczących obiektach Hyatt

Wybrane korzyści Discoverist obejmują:

 • Bonus 10% od punktów bazowych zdobytych na kwalifikujących się pobytach w hotelu Hyatt
 • Zwolnienia z opłaty za pobyt w ośrodku w przypadku noclegów z nagrodami
 • Elastyczne terminy realizacji zamówień
 • Punkty bonusowe za rezerwacje u wybranych partnerów turystycznych, w tym American Airlines i Avis

Oto, czego można się spodziewać po świecie karty kredytowej Hyatt:

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź do 60 000 punktów bonusowych w ciągu pierwszych sześciu miesięcy członkostwa w kartach. To dwuczęściowy bonus. Po pierwsze, zdobędziesz 30 000 punktów po wydaniu 3000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Po drugie, możesz zdobyć do dodatkowych 30 000 punktów, zdobywając 2 punkty bonusowe za 1 $wydane na kwalifikujące się zakupy, które zwykle zdobywają 1 punkt bonusowy, do łącznej kwoty 15 000 $w zakupach. Pełny bonus jest wart do 12 bezpłatnych noclegów w uczestniczących hotelach Hyatt.
 • Zdobywanie nagród: Zdobądź nieograniczone 4 punkty bonusowe za 1 $ wydane w obiektach Hyatt biorących udział w promocji. Zdobądź nieograniczone 2 punkty bonusowe za 1 USD wydane na zakupy w restauracjach, U lokalnych dostawców transportu i dojazdów do pracy, na członkostwo w fitness i siłowni oraz bezpośrednio u linii lotniczych. Zdobądź nieograniczony 1 punkt bonusowy za każdy 1 $wydany na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy.
 • Wymienianie nagród: najlepszym sposobem na wymianę zgromadzonych punktów Hyatt jest wykupienie noclegów premiowych w obiektach Hyatt uczestniczących w programie. Nagrody za nocleg zaczynają się od 5000 punktów za pokoje standardowe w tanich hotelach kategorii 1 i kończą się 30 000 punktów za pokoje standardowe w drogich hotelach kategorii 7. Cash-assisted umorzenia mogą wymagać mniejszej liczby punktów.
 • Wprowadzenie APR: brak.
 • Kluczowe opłaty: jest opłata roczna w wysokości 95 USD. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną.
 • Inne korzyści: zgarnij do dwóch bezpłatnych noclegów premiowych, jeśli pozostaniesz posiadaczem karty w dobrej kondycji: jedną noc premiową po rocznicy założenia konta i drugą w dowolnym roku, gdy wydasz 15 000 lub więcej USD na kwalifikujące się zakupy. Obie noce z nagrodami są ważne w obiektach kategorii od 1 do 4.

Więcej informacji można znaleźć w naszym przeglądzie karty kredytowej World of Hyatt. Dowiedz się, jak ubiegać się o tę kartę tutaj.

APLIKUJ TERAZ

6. IHG ® Rewards Club Premier Card

Bezpłatny status IHG Rewards Club Platinum Elite

APLIKUJ TERAZ

Karta IHG ® Rewards Club Premier posiada bezpłatny status Platinum Elite w rodzinnym programie lojalnościowym Rewards Club.

Status Platinum Elite zwykle wymaga 40 kwalifikowanych noclegów lub 40 000 punktów bazowych zdobytych w roku kalendarzowym. Wybrane korzyści obejmują:

 • 50% podwyżki do punktów bazowych zdobytych na pobytach kwalifikacyjnych
 • Do statusu elite zaliczają się noce z nagrodami, punkty oraz wymiany gotówkowe i pakiety punktów bonusowych
 • Brak daty zaciemnienia dla nocy nagród
 • Możliwość zdobywania punktów bonusowych u dostawców partnerskich, w tym Hertz
 • Bezpłatne ulepszenia pokoju, jeśli są dostępne
 • Kredyt spa w wysokości 30 USD za pobyt, jeśli jest dostępny

Oto, czego można się spodziewać po karcie kredytowej IHG Rewards Club Premier:

 • Bonus rejestracyjny: Zdobądź 125 000 punktów bonusowych, gdy wydasz 3 000 lub więcej $na kwalifikujące się zakupy podczas pierwszych trzech miesięcy członkostwa w karcie.
 • Zdobywanie nagród: Zdobądź 10 punktów IHG Rewards za 1 $wydane na zakupy w hotelach Intercontinental Hotel Group, a także 15 punktów podstawowych za 1 $wydane na zakupy IHG jako posiadacz statusu Platinum Elite. Zdobądź 2 punkty za 1 $wydane na zakupy w sklepach spożywczych, restauracjach i stacjach benzynowych. Zdobądź 1 punkt za 1 $wydane na zakupy w każdym innym miejscu.
 • Wymienianie nagród: najlepszym sposobem na wymianę jest otrzymanie noclegów premiowych w uczestniczących obiektach IHG, począwszy od 10 000 punktów w pokojach standardowych w obiektach o najniższym poziomie, a skończywszy na 60 000 w pokojach standardowych w obiektach o najwyższym poziomie. Umorzenia przy pomocy środków pieniężnych mogą wymagać mniejszej liczby punktów. Możesz również przekazywać punkty partnerom lotniczym uczestniczącym w programie, zazwyczaj w stosunku 5 do 1.
 • Wprowadzenie APR: brak.
 • Kluczowe opłaty: roczna opłata wynosi 89 USD. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną.
 • Inne korzyści: Zdobądź 10 000 punktów bonusowych, gdy wydasz 20 000 lub więcej $kartą w roku kalendarzowym. Ciesz się jedną darmową nocą nagród każdego roku Twoje konto pozostaje w dobrej kondycji. Jeśli zarezerwujesz pobyt premiowy na cztery kolejne noce lub dłużej, otrzymasz czwartą noc gratis.

Zobacz naszą recenzję karty IHG Rewards Club Premier, aby uzyskać więcej informacji. Dowiedz się, jak ubiegać się o tę kartę tutaj.

APLIKUJ TERAZ

7. Karta Hilton Honors American Express

Automatycznie uzyskaj status Hilton Honors Silver

Dowiedz Się Więcej

Karta Hilton Honors American Express automatycznie kwalifikuje posiadaczy kart do statusu Hilton Honors Silver (obowiązują warunki). Korzyści obejmują:

 • 15% bonusu za wszystkie punkty podstawowe programu Hilton Honors zdobyte podczas pobytu w hotelu Hilton
 • Bezpłatna piąta noc przy pobytach na pięć nocy lub dłużej
 • Bezpłatny dostęp do centrum fitness w uczestniczących obiektach

A kiedy wydasz co najmniej $20,000 w ciągu roku, będziesz automatyczniekwalifikują się do otrzymania statusu Hilton Honors Gold (obowiązują warunki), którego korzyści obejmują:

 • Bonus 80% od wszystkich zarobków w punktach bazowych
 • Bezpłatne ulepszenia pokoju, jeśli są dostępne

Program lojalnościowy karty Hilton Honors American Express też nie ma co kichać. Zarabiaj:

 • 7 punktów programu Hilton Honors za 1 USD wydane na kwalifikujące się pobyty hotelowe w ramach sieci Hilton
 • 5 punktów za 1 USD wydane na zakupy w supermarketach, stacjach benzynowych i drogeriach
 • 3 punkty za 1 $ wydane na wszystkie inne kwalifikujące się zakupy

Wymień swoje punkty programu Hilton Honors na pobyty hotelowe i nie tylko. Obowiązują warunki.

 • Oferta Powitalna. Zdobądź 80 000 punktów Honors, jeśli wydasz co najmniej 1000 usd na zakupy na karcie w ciągu trzech miesięcy od otwarcia konta. Dodatkowo możesz zdobyć 50 000 dodatkowych punktów bonusowych po wydaniu w sumie 5 000 $na zakupy w pierwszych 6 miesiącach członkostwa w karcie.
 • Zdobywanie Nagród. Ta karta ma trzypoziomowy program nagród. Zdobądź 7 punktów programu Hilton Honors za każde 1 USD wydane w hotelach Hilton i 5 punktów za 1 USD wydane w supermarkecie, stacji benzynowej i drogerii. Zdobądź 3 punkty za 1 $ wydane na wszystko inne. Dodatkowo, zdobądź 500 punktów bonusowych za pobyt po użyciu karty do rezerwacji hotelu online, a następnie zapłacić za pokój po przyjeździe.
 • Odbieranie Nagród. Wymień na nocleg premiowy w obiektach kategorii 1 za zaledwie 5000 punktów lub użyj punktów + pieniędzy, aby szybciej zdobyć bezpłatne noclegi w pokoju. Jeśli chcesz wymienić na inną formę podróży, przenieś zgromadzone punkty do uczestniczących w programie lotniczych programów lojalnościowych. Obowiązują warunki.
 • Kluczowe Opłaty. Nie ma opłaty rocznej ani opłaty za transakcję zagraniczną. Zobacz stronę stawki i opłaty karty.

Więcej informacji można znaleźć w naszej recenzji karty American Express Hilton Honors. Dowiedz się więcej o tej karcie i dowiedz się, jak możesz się o nią ubiegać tutaj.

Dowiedz Się Więcej

8. Wizytówka Hilton Honors American Express

Automatyczny bezpłatny status Gold; Uaktualnij do statusu Diamond po 40 000 USD w kwalifikujących się zakupach w ciągu roku

APLIKUJ TERAZ

Karta Hilton Honors American Express Business przyznaje automatyczny i bezpłatny status Gold wszystkim posiadaczom kart w dobrej kondycji. Ci, którzy wydadzą co najmniej 40 000 USD na kwalifikujące się zakupy w ciągu roku, otrzymają bezpłatne uaktualnienie do statusu Diamond do końca następnego roku.

Ta karta ma również świetny program nagród:

 • Wszystkie kwalifikujące się zakupy dokonane bezpośrednio w hotelach i ośrodkach sieci Hilton zdobywają 12 punktów programu Hilton Honors za każdy wydany 1 USD.
 • Select business purchases zdobądź 6 punktów Honors za każdy wydany 1 USD, w tym ZAKUPY na stacjach benzynowych, zakupy przesyłek w USA i zakupy komunikacji bezprzewodowej dokonywane bezpośrednio u dostawców.
 • Select partner travel purchases zdobądź również 6 punktów za każdy wydany 1 USD, w tym za loty zarezerwowane bezpośrednio przez linie lotnicze lub Amex Travel oraz za zakupy dokonane bezpośrednio w wypożyczalniach samochodów.
 • Zakupy w restauracjach amerykańskich zarabiają 6 punktów za wydany 1$.
 • Wszystkie inne kwalifikujące się zakupy zdobywają 3 punkty za wydany 1$.

Ta karta ma również doskonałą ofertę powitalną w ograniczonym czasie.

 • Oferta powitalna: Zdobądź do 180 000 punktów bonusowych programu Hilton Honors jako nowy członek karty. Po pierwsze, zdobądź 130 000 punktów Honors po wydaniu 2000 usd na kartę w ciągu 3 miesięcy od otwarcia konta. Po drugie, możesz zdobyć dodatkowe 50 000 punktów bonusowych po wydaniu łącznie 10 000 $na swoją kartęw ciągu pierwszych 6 miesięcy Twoje konto jest otwarte.
 • Kluczowe opłaty: roczna opłata wynosi 95 USD. Nie ma opłaty za transakcję zagraniczną. Zaliczki gotówkowe kosztują więcej $5 lub 3%. Spóźnione i zwrócone płatności kosztują do $39.
 • Wprowadzenie APR: brak.
 • Apr regularne: zmienna Apr regularne dla zakupów waha się od 15,74% do 24,74% APR, w zależności od dominujących stóp procentowych i osobistej zdolności kredytowej. Aby uzyskać informacje o stawkach i opłatach karty Hilton Honors American Express, odwiedź tę stronę z stawkami i opłatami.
 • Inne korzyści: ciesz się jedną darmową nagrodą za nocleg weekendowy po wydaniu 15 000 USD na kartę w roku kalendarzowym, a następnie kolejną nagrodą za nocleg weekendowy, gdy wydasz dodatkowe 45 000 USD na kartę w tym samym roku kalendarzowym (za całkowite roczne wydatki w wysokości 60 000 USD). Ponadto skorzystaj z 10 bezpłatnych wizyt w Salonikach uczestniczących w programie z Priority Pass Select (wymagana rejestracja).

Więcej informacji można znaleźć w naszym przeglądzie wizytówek Hilton Honors American Express. Dowiedz się, jak ubiegać się o tę kartę tutaj.

APLIKUJ TERAZ

Aby zapoznać się ze stawkami i opłatami karty Hilton Honors American Express Business, odwiedź tę stronę strona o stawkach i opłatach.

Ostatnie Słowo

Ta lista zawiera Dzisiejsze najlepsze karty kredytowe dla hoteli i ośrodków turystycznych o statusie elite w hotelach i kurortach na całym świecie. Ale często podróżujący wiedzą lepiej niż większość, że przestrzeń karty kredytowej podróży jest w ciągłym ruchu. Bonusy, promocje i bonusy karty przychodzą i odchodzą i przychodzą ponownie.

Jeśli spodziewasz się wrócić na rynek kart kredytowych podróży raczej wcześniej niż później, zrób sobie przysługę i sprawdź tutaj przed złożeniem wniosku. Możesz być zaskoczony tym, co się zmieniło i co — jeśli w ogóle-pozostaje takie samo w przypadku najlepszych kart kredytowych hotelowych na rynku.

Aby uzyskać informacje o stawkach i opłatach Platinum Card® od American Express, odwiedź tę stronę strona o stawkach i opłatach.

Aby uzyskać informacje o stawkach i opłatach za kartę Marriott Bonvoy Brilliant ™ American Express®, odwiedź tę stronę strona o stawkach i opłatach.

Aby zapoznać się ze stawkami i opłatami karty Hilton Honors American Express, odwiedź tę stronę strona o stawkach i opłatach.

Aby zapoznać się ze stawkami i opłatami karty Hilton Honors American Express Business, odwiedź tę stronę strona o stawkach i opłatach.

8 zdalnych ofert pracy, które płacą najlepiej

Poprzedni wpis

11 Najlepszych Kart Kredytowych Travel Rewards

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły