Artykuły

8 Najlepsze Tanie Plany Telefonów Komórkowych, Które Pozwolą Ci Zaoszczędzić Pieniądze

0

Szukasz bardziej niezawodnego sposobu na zmniejszenie rachunku za telefon komórkowy? To może być czas na zmianę operatora.

Na szczęście tanie plany telefonów komórkowych obfitują. Plany przedpłacone zazwyczaj kosztują mniej niż plany Miesięczne, zwłaszcza jeśli zużycie jest niskie. Niektóre z nich działają jako spółki zależne ” Wielkiej Trójki „-Verizon, AT&T i T — Mobile-lub korzystają z sieci tych firm jako” wirtualni operatorzy sieci mobilnych ” (MVNO).

Czytaj dalej na naszej liście najlepszych tanich planów telefonów komórkowych na rynku dzisiaj.

Najlepsze Tanie Telefony Komórkowe

Są to najlepsze tanie plany telefonów komórkowych dostępne teraz.

Każdy z nich wyróżnia się jedną konkretną rzeczą, niezależnie od tego, czy oferuje korzystne ceny dla osób, które chcą zapłacić za 6 lub 12 miesięcy usługi z wyprzedzeniem, czy utrzymuje podróżujących w odległych lokalizacjach. Nasz najlepszy wybór, T-Mobile Connect, oferuje idealne połączenie rozsądnych cen, nieograniczonej liczby rozmów i tekstów, obfitych danych i wartości dodanej, takich jak bezpłatny smartfon po rejestracji.

Najlepszy Ogólnie: T-Mobile Connect

T-Mobile Connect ma dwa wiodące plany przedpłacone już od $ 15 / miesiąc. Plan podstawowy $15 / mo zapewnia nieograniczoną rozmowę i tekst oraz dane 2.5 GB, podczas gdy plan premium $ 25 / mo utrzymuje nieograniczoną rozmowę i tekst oraz dodaje dane 3GB (dla łącznej liczby 5.5 GB każdego miesiąca). A jeśli potrzebujesz jeszcze więcej danych, uaktualnij do T-Mobile po prostu Prepaid, aby znaleźć bogate w dane plany już od $40/miesiąc.

Dodatkowe funkcje:

 • Dodatek data pass dostępny do zakupu, jeśli przeprowadzisz miesięczny przydział
 • Roczna aktualizacja danych o 500 MB rocznie do 2025 r.
 • Zakup 150 dolarów po prostu prepaid kredyt, aby uzyskać bezpłatny smartfon

Aktualne ceny i funkcje planu można znaleźć na stronie plany T-Mobile Connect.

Najlepsze funkcje o wartości dodanej: Metro By T-Mobile

Metro By T-Mobilejest to były MetroPCS, znana nazwa dla doświadczonych konsumentów przedpłaconych bezprzewodowych. Ta usługa, będąca obecnie spółką zależną T-Mobile, wyróżnia się niezwykle szeroką ofertą funkcji i usług o wartości dodanej:

 • Telefon 5G za jedyne $9.99 po dodaniu nowej linii
 • $200 od najnowszego iPhone ’ a z nową linią telefoniczną na nieograniczonym planie
 • Darmowy kwalifikujący się tablet po dodaniu linii tabletu do planu nieograniczonego
 • Wyłączny dostęp do biletów na rotacyjny skład pokazów i festiwali A-list

Aktualne ceny i funkcje planu można znaleźć na stronie plany Metro By T-Mobile.

Najlepsza prędkość sieci danych: US Mobile

Cena planu US Mobile nie różni się zbytnio od ceny Party Pay firmy Visible, chociaż jego bardziej standardowa struktura planu w stylu rodzinnym ma więcej ciągów. Prawdziwa różnica w US Mobile polega na prędkościach danych 5G, które-według bezstronnych testów prędkości innych firm-są najlepsze w swojej klasie. Aby podkreślić, US Mobile dubs swoją usługę 5g „prędkość Warp 5G”.

Dodatkowe funkcje:

 • Nieograniczone plany transmisji danych zawierają wybrane dodatki, takie jak Netflix, Disney+, Spotify i PS Plus
 • Bezpłatne plany transmisji danych w roamingu międzynarodowym z nieograniczoną liczbą danych w wybranych krajach, w tym w Wielkiej Brytanii i Niemczech
 • Obsługa klienta 24/7

Aktualne ceny i funkcje planu można znaleźć na stronie plany US Mobile.

Najlepsze dla nieograniczonych danych: widoczne

Visiblehas jeden z najtańszych nieograniczonych planów transmisji danych dowolnego operatora komórkowego, prepadowód osobisty lub inny.

Sekretem jest unikalna funkcja zakupów społecznościowych o nazwie Party Pay, w której ty i tylu przyjaciół i członków rodziny, ilu chcesz, możesz połączyć swoją siłę nabywczą, aby zapłacić za widoczną usługę.

Wartość Party Pay wynosi maksymalnie dla grup czteroosobowych lub więcej; członkowie płacą $25 / mo / line, w porównaniu z $40/mo/line dla klientów jednopartyjnych. Co ważne, Party Pay nie oznacza udostępniania danych, minut ani niczego innego — w przeciwieństwie do grupowego ubezpieczenia zdrowotnego, jest to po prostu sposób na wykorzystanie zakupów masowych dla indywidualnych oszczędności.

Dodatkowe funkcje:

 • Sieć Verizon 5G
 • Nieograniczone rozmowy, tekst i dane
 • Darmowy hotspot WiFi i połączenia na kompatybilnych urządzeniach
 • Połączenie za darmo do Kanady, Meksyku, Portoryko i Wysp Dziewiczych Stanów Zjednoczonych

Aktualne ceny i funkcje planu znajdują się na stronie planu Visible.

Najlepsze dla wielomiesięcznych rabatów: Mint Mobile

Mint Mobile to popularny MVNO działający w sieci T-Mobile. Chociaż ma wiele do zaoferowania, cechą wyróżniającą jest hojna struktura cenowa, która nagradza klientów gotowych zapłacić za dłuższe Warunki usługi z góry.

Każdy nowy Klient Mint Mobile dostaje 3 miesiące za darmo, gdy zarejestruje się na 6 miesięcy początkowej usługi, niezależnie od wyboru planu. Tak więc podstawowy plan 4GB ($15/mo) kosztuje $45 za 6 miesięcy zamiast $90; nieograniczony plan danych kosztuje $90 za 6 miesięcy zamiast $180.

Haczyk polega na tym, że po odnowieniu planu Cena planu wzrośnie — chyba że zobowiązujesz się do zakupu kolejnej usługi z wyprzedzeniem 12 miesięcy.

Dodatkowe funkcje:

 • Darmowy hotspot WiFi 5G z planem unlimited
 • Darmowa karta SIM 3 w 1 (nie jest standardem u wielu innych operatorów)
 • WiFi SMS i rozmowy bez dodatkowych opłat
 • Połączenie za darmo do Kanady i Meksyku

Aktualne ceny i funkcje planu można znaleźć na stronie plany Mint Mobile.

Najlepsze dla użytkowników innych niż smartfony: Consumer Cellular

Consumer Cellularis jest jednym z niewielu przewoźników zniżkowych, którzy nadal reklamują plan bez danych. Za jedyne $15 / mo, ten plan jest wielkim hitem. Dorzuć wielokrotnie nagradzaną obsługę klienta i niezwykle niezawodny zasięg w całym kraju, to najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto nie ma smartfona.

Dodatkowe funkcje:

 • Nieograniczone rozmowy / plany tekstowe z przydziałami danych zaczynają się od $20 / mo dla danych 1GB
 • Nieograniczona rozmowa / tekst / dane za $55 / mo
 • Bezpłatny dostęp 5G, jeśli jest dostępny
 • Zniżka usługi pomocy drogowej ($3 / mo) z podpisem Motor Club Pomoc drogowa, usługa Allstate

Aktualne ceny i funkcje planu można znaleźć na stronie plany Consumer Cellular.

Najlepsze dla osób często podróżujących: Google Fi

Google Fihas najszerszy Międzynarodowy talk, tekst, i data limit któregokolwiek z dostawców na tej liście.

Jego plany $ 50 / mo Unlimited Plus obejmują linie 3 bez dodatkowych kosztów i bezpłatne nieograniczone dane w ponad 200 krajach na całym świecie, dzięki czemu jest idealny dla użytkowników, którzy regularnie spędzają czas za granicą. Elastyczny plan $ 17 / mo oferuje bezpłatną nieograniczoną rozmowę i tekst w krajach 200, więc jest to najbardziej opłacalny wybór dla użytkowników, którzy nie używają wielu danych za granicą.

Dodatkowe funkcje:

 • Szybkie Hotspot tethering z elastycznym i nieograniczonym plusem
 • Nieograniczona ilość danych w USA, Kanadzie i Meksyku dzięki planowi Unlimited
 • 100 GB przestrzeni dyskowej Google One w chmurze z nieograniczonym plusem

Aby uzyskać aktualne ceny i funkcje planu, zobacz pl Google Fistrona ans

Najlepsze dla połączeń międzynarodowych: Ultra Mobile

Plany Ultra Mobile nie są szczególnie konkurencyjne, jeśli chodzi o uprawnienia do rozmów, tekstów i danych w USA. Ale naprawdę świecą dla użytkowników z USA, którzy często wykonują połączenia międzynarodowe. Wszystkie plany pochodzą z:

 • Darmowy tekst globalny
 • Bezpłatne nielimitowane połączenia do ponad 80 krajów
 • Darmowe rozmowy WiFi i SMS-y
 • Darmowa karta SIM 3 w 1

Jedna dodatkowa cecha, na którą warto zwrócić uwagę: znaczne rabaty z góry na plany długoterminowe. W zależności od planu możesz zaoszczędzić do 33% miesięcznie, płacąc z góry za plan 12-miesięczny.

Aktualne ceny i funkcje planu można znaleźć na stronie plany Ultra Mobile.

Metodologia: jak wybieramy najlepsze plany telefonów komórkowych

Używamy 7 kluczowych wskaźników do oceny operatorów bezprzewodowych i planów telefonów komórkowych. Każdy z nich wpływa na wrażenia użytkownika, czy to obiektywnie (jak koszt lub zasięg sieci, jakie są), czy subiektywnie(jak plan i opcje sprzętowe, co do których rozsądni ludzie mogą się nie zgodzić).

Cennik

Te tanie przewoźnicy komórkowi wszyscy porównują się korzystnie z planami głównych przewoźników, jeśli chodzi o ceny. Jednak żadne struktury cenowe dwóch przewoźników budżetowych nie są takie same.

Aby zrozumieć prawdziwą wartość planu lub jego brak, musisz zrozumieć rzeczywiste koszty, które możesz ponieść jako użytkownik. Zależy to od tego, ile rozmawiasz, piszesz i surfujesz po Internecie, a także od tego, ile Twój operator płaci za te działania.

Zasięg i niezawodność sieci

Ważne jest, aby mieć sieć, która zapewnia pokrycie w obszarach, w których spędzasz najwięcej czasu. Sieć Verizon była najsilniejsza w badaniu 2019 przeprowadzonym przez RootMetrics, ale nie warto płacić za to więcej, jeśli twoje terytorium domowe jest równie dobrze pokryte przez innego przewoźnika.Sprawdź mapy zasięgu, a także zapytaj sąsiadów, jak dobry jest ich odbiór z dostawcami, z których korzystają.

Jeśli spędzasz większość czasu w gęsto zaludnionych obszarach, które należą do parasola Wi-Fi, możliwe, że możesz sobie poradzić tylko z Wi-Fi i nie musisz się martwić o zasięg danych sieci. Z drugiej strony, jeśli dużo podróżujesz, elastyczna sieć Google Fi oferuje dobry sposób, aby upewnić się, że jesteś objęty, gdziekolwiek jesteś.

Szybkość Sieci

Sieć, z której korzystasz, nie tylko określa twój obszar zasięgu. Wpływa również na prędkość wysyłania i pobierania.

W zależności od lokalizacji, prędkość 4G LTE i/lub 5G ma największe znaczenie przy przesyłaniu, więc jeśli poświęcasz dużo czasu na przesyłanie, dostęp do sieci 4G LTE lub 5G powinien być dla ciebie priorytetem. Z drugiej strony, jeśli używasz telefonu głównie do rozmów i SMS-ów, prawdopodobnie możesz poradzić sobie z 3G lub nawet wolniejszymi prędkościami.

W tym momencie najbardziej zaludnione obszary Stanów Zjednoczonych mają niezawodny zasięg 4G LTE. A najwięksi przewoźnicy szybko wdrażają zasięg 5G w dużej części kraju, z korzyścią zarówno dla swoich bezpośrednich klientów, jak i klientów przewoźników zniżkowych, którzy korzystają z ich sieci. To powiedziawszy, jeśli mieszkasz w odizolowanym obszarze z dala od jakiegokolwiek znaczącego centrum populacji, domyślna prędkość danych może wynosić 3G.

Opcje Planu

Nie wszyscy przewoźnicy mają plany. Dla tych, którzy to robią, najważniejsze względy dla potencjalnych użytkowników obejmują:

 • Ile danych można wykorzystać miesięcznie
 • Ile darmowych rozmów i SMS-ów dostajesz co miesiąc
 • Ile to koszty dodania linii (i jak dodanie linii wpływa na całkowity koszt planu miesięcznego)

Wykorzystanie Danych

Jeśli twój telefon jest naprawdę przeznaczony tylko do sytuacji awaryjnych, możesz skorzystać z planu bare-bones, który oferuje ograniczoną liczbę minut i niewielkie lub żadne wykorzystanie danych. Jeśli robisz dużo połączeń i SMS-ów, ale trochę surfowania w Internecie, należy zdecydować się na plan z nieograniczoną rozmowy i tekstu, ale nie martwić się zbytnio o limity danych.

Natomiast jeśli spędzasz dużo czasu słuchając muzyki lub oglądając wideo w telefonie, najlepszym planem jest ten, który daje najwięcej danych w najlepszej cenie. Kalkulator wykorzystania danych firmy AT & T pomoże Ci dowiedzieć się, ile Danych potrzebujesz w swoim planie.

Opcje Sprzętowe

Jeśli masz serce nastawione na konkretny telefon komórkowy lub jeśli jesteś mocno przywiązany do telefonu, który masz teraz, potrzebujesz operatora, który obsługuje ten telefon. Jeśli jednak chcesz zmienić telefon, aby uzyskać najniższą miesięczną stawkę, otwiera to szerszy zakres tanich opcji.

Połączenia międzynarodowe i zasięg

Jeśli często wykonujesz połączenia z przyjaciółmi za granicą, potrzebujesz planu, który obejmuje połączenia międzynarodowe.

Jeśli często spędzasz czas za granicą, ważne jest, aby wybrać dostawcę, który zapewni Ci łączność, gdy jesteś poza krajem. Oznacza to, że potrzebujesz zasięgu 4G LTE, obecnego światowego standardu.

Musisz również upewnić się, że telefon, którego używasz, jest zgodny z konkretnymi częstotliwościami używanymi w krajach, które odwiedzasz najczęściej.

Zostań ekspertem od operatorów bezprzewodowych: odpowiedzi na pytania dotyczące planu telefonu komórkowego

Masz pytania dotyczące tanich planów telefonów komórkowych. Mamy odpowiedzi.

Dlaczego Tanie Plany Telefonów Komórkowych Kosztują Mniej Niż Głównych Przewoźników, Takich Jak Verizon?

To zależy od planu. Ogólnie rzecz biorąc, niskie marki mają niższe koszty ogólne niż marki, które co roku wydają miliony na reklamę i obsługę witryn detalicznych, i mogą przekazać oszczędności klientom.

To wyjaśnia tylko część różnicy. Poza tym niektórzy przewoźnicy na tej liście mocno się reklamują i mają wiele witryn sklepowych.

Większa część odpowiedzi dotyczy tego, jak te nośniki traktują podstawowe produkty, które oferują: dane, rozmowy i teksty.

Plany Prepaid i pay-as-you-go zasadniczo racjonują te produkty. Dzięki temu klienci, którzy nie używają swoich telefonów, mogą utrzymać niskie koszty, płacąc tylko za to, z czego korzystają.

Tymczasem operatorzy wirtualnych sieci komórkowych (MVNO) tworzą swoje „wirtualne sieci”, kupując i odsprzedając minuty i dane od trzech głównych operatorów. Ich plany oferują większą elastyczność i, w wielu przypadkach, niższe koszty. Minusem jest to, że nie oferują one taką samą niezawodną obsługę klienta, jak wiodących dostawców — kolejny czynnik wyższych kosztów tych dostawców.

Które tanie telefony komórkowe mają najlepszy zasięg?

Wszyscy tani operatorzy komórkowi na tej liście mają niezawodny zasięg komórkowy w Stanach Zjednoczonych. Zasięg danych jest znacznie bardziej zmienny i zależy w dużej mierze od zasięgu sieci 4G LTE i 5G, do których operator ma dostęp.

Szybkość wdrożenia 5g jest taka, że wszelkie ostateczne odpowiedzi na temat „kto ma najlepszy zasięg 5G” stają się niemal natychmiast przestarzałe. Dla użytkowników takich jak Ty oznacza to, że w dowolnym momencie będziesz chciał porównać zakres danych przewoźników rabatowych w twoim obszarze geograficznym m> – nie na powiększonej mapie Stanów Zjednoczonych. To najlepszy sposób, aby znaleźć przewoźnika, któremu możesz zaufać, aby utrzymać cię online bez oszukiwania Cię.

Jak wybrać najlepszy tani Plan telefoniczny?

Zdecyduj, które funkcje i możliwości są dla Ciebie najważniejsze, a następnie wybierz przewoźnika, który zaznacza jak najwięcej pól w rozsądnej cenie. Skorzystaj z naszych kluczowych wskaźników planu telefonu komórkowego, aby cię poprowadzić:

 • Zasięg i niezawodność sieci
 • Szybkość sieci
 • Opcje planowania i koszt dodawania linii
 • Limit wykorzystania danych
 • Opcje sprzętowe
 • Połączenia międzynarodowe i zasięg zagraniczny
 • Ogólna cena i wartość

Czy Te Plany Działają Z Odblokowanymi Telefonami?

Tak. W rzeczywistości niektórzy przewoźnicy rabatowi wymagają, aby przynieść odblokowany telefon do Związku. Jest to tak samo konieczność technologiczna, jak Wszystko inne — jeśli Twój operator działa w sieci T-Mobile, nie możesz się spodziewać, że będzie działał z telefonem z blokadą Verizon.

Ciekawe Fakty O Usługach Komórkowych

 • Inżynier Martin Cooper wykonał pierwszy telefon komórkowy w 1973 roku przy użyciu niekomercyjnej sieci prototypowej. Telefony komórkowe nie będą dostępne dla ogółu społeczeństwa przez kolejną dekadę.
 • Ameritech ’ s Advanced Mobile Phone System (AMPS), pierwsza na świecie komercyjna sieć komórkowa, zadebiutowała 13 października 1983 roku. Prezydent Ameritech Bob Barnett zaznaczył tę okazję telefonem do wnuka Alexandra Grahama Bella.
 • Telefony komórkowe mogły wysyłać i odbierać wiadomości tekstowe już w 1991 roku, kiedy powstała pierwsza na świecie sieć 2G z obsługą SMS. Ale praktyka ta nie spodobała się konsumentom aż do przełomu wieków.
 • Pierwsze plany telefonii komórkowej prepaid pojawiły się w Internecie na początku do połowy lat 90. XX wieku. w niektórych krajach, takich jak Irlandia, usługa telefonii komórkowej prepaid jest obecnie bardziej popularna i lubiana niż usługa płatna miesięcznie.

Przewijasz Zillow? Oto na co zwrócić uwagę

Poprzedni wpis

10 Najlepszych Firm Ubezpieczeniowych Dla Zwierząt Domowych

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły