Artykuły

8 Najlepsze Promocje I Oferty Kont Bankowych Dla Firm

0

Większość najlepszych promocji kont bankowych na rynku obecnie zaspokaja wyłącznie konsumentów. Rzeczywiście, wiele najlepszych banków internetowych w Stanach Zjednoczonych wydaje się faworyzować posiadaczy kont osobistych, a nie właścicieli firm.

Ale nie wszystkie banki dają właścicielom firm krótki shrift. Jeśli jesteś właścicielem małej firmy, solopreneurem lub freelancerem, musisz tylko wiedzieć, gdzie szukać, aby znaleźć potencjalnie lukratywne premie na konta kredytowe i konta bankowe oraz możliwości polecania.

Niech ta lista poprowadzi cię do przyjaznych przedsiębiorcom banków i SKOK-ów.

Najlepsze Bonusy Na Konta Bankowe Dla Firm (Listopad 2021)

To są najlepsze promocje banków biznesowych w tym miesiącu. O ile nie zaznaczono inaczej, wszystkie są dostępne dla firm każdej wielkości, w tym jednoosobowych właścicieli i freelancerów bez formalnej rejestracji.

Jednak rachunki biznesowe i oszczędnościowe nakładają minimalne wymagania dotyczące salda, miesięczne opłaty za utrzymanie i inne wymagania lub ograniczenia, które mogą mieć wpływ na ich przydatność.

I wszystkie konta muszą być otwarte i w dobrej kondycji, gdy bonus jest wypłacany.

1. Chase Business Complete Banking (Chase Business Complete Checking) – Bonus 300 $

Bardzo atrakcyjna oferta czeka na ciekawych przedsiębiorców Chase, w tym jednoosobowych właścicieli nowych W Chase Business Complete Banking: $300 dla nowych Chase Business Complete sprawdzanie klientów, którzy otwierają konto online lub osobiście i wykonują czynności kwalifikacyjne. Ta oferta jest ważna do stycznia 2019 r. 20, 2022.

Nie jest trudno zakwalifikować się do tej szansy. Wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć nowe konto Chase Business Complete Checking z kwalifikującymi się aktywnościami (opisane pod powyższym linkiem).

Nie jest wymagany minimalny depozyt otwarcia. Gdy konto czekowe Chase business zostanie otwarte, będziesz mieć wiele sposobów na odstąpienie od miesięcznej opłaty za Usługę w wysokości 15 USD.

Chase ma bankomaty i oddziały w następujących stanach: AZ, CA, CO, CT, DE, FL, GA, HI, ID, IL, IN, KY, LA, MA, MI, NV, NJ, NY, OH, OK, OR, TX, ut, WA, WV, WI. Ta oferta jest dostępna online w całym kraju, z wyjątkiem mieszkańców AK, HI I Puerto Rico.

APLIKUJ TERAZ

2. Axos Bank Basic Business Checking-Bonus Gotówkowy 100 $

Otwórz nowe konto czekowe Axos Bank Basic Business przed datą zakończenia oferty, używając kodu promocyjnego „EARN100”, aby otrzymać bonus powitalny w wysokości 100 USD. Oto jak to działa:

 • Złóż wniosek o nowe konto czekowe Axos Bank Basic Business przed datą zakończenia oferty z minimalnym depozytem otwierającym w wysokości 1000 USD.
 • Utrzymuj średnie dzienne saldo w wysokości co najmniej $5,000 w ciągu pierwszych trzech miesięcy (tylko nowe fundusze).
 • Otrzymasz bonus w wysokości 100 $na nowe konto czekowe w ciągu pięciu dni roboczych od daty trzeciego cyklu wyciągu.

Jest to naprawdę bezpłatne konto czekowe dla firm z dużymi korzyściami dla posiadaczy kont.

Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą recenzję Banku Axos.

Dowiedz Się Więcej

3. Brex Cash-do 50 000 punktów bonusowych

Otwórz nowe konto gotówkowe Brex i wydaj $3,500 na zakupy w ciągu 30 dni, aby zdobyć 30,000 punktów bonusowych. Możesz też wydać $ 9,000 na zakupy w ciągu 30 dni, aby zdobyć 50,000 punktów bonusowych — wszystko zależy od Ciebie.

Jest to prawdziwie bezpłatne konto biznesowe, które zarabia cash back na kwalifikujących się zakupach. Możesz więc spodziewać się żadnych opłat za konto lub minimalnych wymagań dotyczących dziennego salda, hojnego stałego programu nagród i dodatkowych korzyści o wartości 150 000 USD.

Learn Więcej

* Brex Treasury LLC nie jest bankiem; Brex Cash nie jest kontem bankowym.

4. NorthOne Business Banking (Konto Depozytowe NorthOne)

Otwórz nowe konto bankowości biznesowej NorthOne (konto depozytowe NorthOne), aby skorzystać z ograniczonej możliwości bonusu dostępnej wyłącznie dla czytelników Money Crashers: jeden miesiąc bezpłatnej bankowości biznesowej.

To wartość 10 USD-zwyczajowa miesięczna opłata serwisowa dla klientów bankowości biznesowej. Aby otrzymać bonus, po prostu otwórz swoje konto, korzystając z linku powyżej lub poniżej.

Oferta wygasa 26 kwietnia 2022 roku. Jest on ważny tylko dla nowych klientów, którzy nie zostali zatwierdzeni do konta depozytowego NorthOne w ciągu ostatnich 48 miesięcy. Zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta nie ma zastosowania do innych opłat, które NorthOne może pobierać, takich jak debet, opłaty za niewystarczające środki i opłaty za przelewy bankowe.

Dowiedz Się Więcej

5. Huntington Unlimited Plus Business Checking- $ 750 Bonus Cash

Do 7 marca 2022 r. możesz zdobyć bonus o wartości 750 $po otwarciu nowego konta biznesowego Huntington Bank Unlimited Plus i zakończeniu działań kwalifikacyjnych. Oto jak to działa:

 • Otwórz nowe konto czekowe Unlimited Plus Business od listopada. 1 i 7 marca 2022 roku
 • Dokonaj skumulowanych nowych depozytów pieniężnych w wysokości co najmniej 20 000 USD w ciągu 60 dni od otwarcia konta
 • Utrzymuj konto otwarte przez minimum 90 dni

Po zakończeniu tych kwalifikujących się działań powinieneś otrzymać bonus w wysokości 750 $na swoje konto w ciągu 14 dni roboczych.

Idąc naprzód, ciesz się tymi wspaniałymi nieograniczonymi korzyściami sprawdzania biznesu:

 • Nieograniczone transakcje§ i do $25,000 w gotówce lub depozytach walutowych miesięcznie w oddziale lub w bankomacie bez opłat; $ 0.30 opłata za każde $100 po
 • Rezygnacja z miesięcznej opłaty za utrzymanie z 50 000 USD w połączonych saldach relacji depozytowych (w przeciwnym razie 40 USD / miesiąc)#
 • Twój wybór dwóch dodatkowych usług bonusowych, takich jak do 25 zwracanych pozycji depozytowych miesięcznie i dwa bezpłatne przychodzące przewody krajowe

APLIKUJ TERAZ

Ujawnianie informacji:

o aby kwalifikować się do bonusu gotówkowego w wysokości 750 USD, klient biznesowy musi otworzyć nowe konto Huntington Business Checking 100, Unlimited Business, Unlimited Plus Business, Business Analyzed, Business Non Profit Analyzed lub Business Non Profit Interest Checking account do 7 marca 2022 r., a następnie dokonać minimalnej skumulowanej nowej wpłaty na nowe konto czekowe w wysokości co najmniej 20 000 USD w ciągu 60 dni od otwarcia konta.
o „nowe pieniądze” definiuje się jako pieniądze, które nie są obecnie wpłacane na żadne konto
(z wyjątkiem maturing business CDs). Konto musi utrzymywać status otwarty przez co najmniej 90 dni
przed kwalifikuje się do wypłaty bonusu. Wszystkie nowe konta podlegające zatwierdzeniu otwarcia konta
konwersje na koncie nie kwalifikują się. Na konta zostanie naliczona opłata za wcześniejsze zamknięcie konta
zamknięte w ciągu 180 dni od otwarcia.

o Twój $ 750 bonus zostanie zdeponowany na nowym koncie czekowym w ciągu 14 dni od spełnienia
powyżej wymagań. Twoje firmowe konto czekowe musi pozostać w stanie otwartym, aby otrzymać
bonus.
o ta oferta jest dostępna tylko dla nowych klientów biznesowych. Wszystkie istniejące firmy Huntington
sprawdzanie klientów, w tym tych, których rachunki biznesowe zostały zamknięte w ciągu ostatnich sześciu
miesięcy, nie kwalifikują się. Fundusze publiczne / rządowe dolary bankowe i brokerzy nie kwalifikują się do
tjego oferta.
o bonus gotówkowy nie liczy się do wymaganego depozytu. Z tej oferty nie można korzystać w
połączenie z każdą inną ofertą. Dla celów podatkowych bonus zostanie zgłoszony na formularzu IRS
1099-INT za rok, w którym otrzymujesz bonus. Huntington zastrzega sobie prawo do ograniczenia
indywidualny właściciel firmy z wieloma firmami do jednego konta-motywacja prezentowa na
rolling 12-miesięczny okres we wszystkich relacjach konta depozytowego.

§”Transakcja” jesty kombinacja opłaconych czeków, biletów depozytowych, wpłaconych czeków (z wyjątkiem tych, które przetwarzasz za pomocą zdalnego skanera depozytów), przychodzących debetów i kredytów ACH, zakupów kartą debetową i transakcji płatności rachunków dokonanych za pośrednictwem usługi płatniczej Online Huntington.

# Firma może uniknąć miesięcznej opłaty za konserwację sprawdzania ($20.00 dla nieograniczonego sprawdzania firmy i $40.000 dla nieograniczonego Plus sprawdzania firmy) dla dowolnego okresu wyciągu na tym koncie kontrolnym gdy firma utrzymuje łączne saldo relacji depozytu w wysokości co najmniej $10,000 dla nieograniczonego konta biznesowego i $50,000 dla nieograniczonego konta biznesowego Plus w połączeniu depozytów przechowywanych bezpośrednio przez nas. Kwalifikujące się depozyty to takie konto czekowe i wszelkie inne konta czekowe, konta na rynku pieniężnym, konta oszczędnościowe lub certyfikaty depozytowe (CD) należące do firmy, ale depozyty należące do oddzielnych podmiotów prawnych(nawet tych, które dzielą ein lub PIN) nie są kwalifikowane. Obliczamy łączne saldo depozytów w relacji każdego miesiąca, dodając średnie dzienne saldo wszystkich kwalifikujących się sald kont depozytowych firmy za odpowiedni okres wyciągu. Obliczamy średnie saldo dzienne, sumując salda na Koncie Użytkownika z końca każdego dnia w stosownym okresie rozliczeniowym i dzieląc tę kwotę przez liczbę dni w tym okresie. Jednak w przypadku nowych lub zamkniętych kont liczymy tylko liczbę dni, w których konto było otwarte w danym okresie rozliczeniowym, w celu określenia średniego dziennego salda.

6. Huntington Unlimited Business Checking – $ 400 Bonus Cash

Teraz do 7 marca 2022 r.możesz zdobyć bonus o wartości 400$, gdy otworzysz nowe konto czekowe Huntington Bank Unlimited Business i wykonasz czynności kwalifikacyjne. Oto jak to działa:

 • Otwórz nowe nieograniczone konto czekowe dla firm w okresie od listopada do listopada. 1 i 7 marca 2022 roku
 • Dokonaj skumulowanych nowych depozytów pieniężnych w wysokości co najmniej 5 000 USD w ciągu 60 dni od otwarcia konta
 • Utrzymuj konto otwarte przez minimum 90 dni

Po zakończeniu tych kwalifikujących się działań powinieneś otrzymać bonus w wysokości 400 $na swoje konto w ciągu 14 dni roboczych.

Idąc naprzód, ciesz się tymi wspaniałymi nieograniczonymi korzyściami w zakresie sprawdzania biznesu:

 • Nieograniczone transakcje§ i do $10,000 w gotówce lub depozytach walutowych miesięcznie w oddziale lub w bankomacie bez opłat; $ 0.30 opłata za każde $100 po
 • Rezygnacja z miesięcznej opłaty za utrzymanie z 10 000 USD w połączonych saldach relacji depozytowych (w przeciwnym razie 20 USD / miesiąc)#
 • Wybór jednej dodatkowej usługi bonusowej, takiej jak dwa przychodzące przelewy krajowe miesięcznie

APLIKUJ TERAZ

Ujawnianie informacji:

o aby kwalifikować się do premii gotówkowej w wysokości 400 USD, klient biznesowy musi otworzyć nowy Huntington Business Checking 100, nieograniczony biznes, nieograniczony Plus Biznes, analizowany biznes, analizowany biznes Non Profit lub biznes Non Profit Intkonto czekowe erest do marca 7, 2022 następnie dokonaj minimalnej skumulowanej nowej wpłaty na nowe konto czekowe w wysokości co najmniej $5,000 w ciągu 60 dni od otwarcia konta.
o „nowe pieniądze” definiuje się jako pieniądze, które nie są obecnie wpłacane na żadne konto
(z wyjątkiem maturing business CDs). Konto musi utrzymywać status otwarty przez co najmniej 90 dni
przed kwalifikuje się do wypłaty bonusu. Wszystkie nowe konta podlegające zatwierdzeniu otwarcia konta
konwersje na koncie nie kwalifikują się. Na konta zostanie naliczona opłata za wcześniejsze zamknięcie konta
zamknięte w ciągu 180 dni od otwarcia.

o Twój $ 400 bonus zostanie zdeponowany na nowym koncie czekowym w ciągu 14 dni od spełnienia
powyżej wymagań. Twoje firmowe konto czekowe musi pozostać w stanie otwartym, aby otrzymać
bonus.
o ta oferta jest dostępna tylko dla nowych klientów biznesowych. Wszystkie istniejące firmy Huntington
sprawdzanie klientów, w tym tych, których rachunki biznesowe zostały zamknięte w ciągu ostatnich sześciu
miesięcy, nie kwalifikują się. Fundusze publiczne / rządowe dolary bankowe i brokerzy nie kwalifikują się do
ta oferta.
o bonus gotówkowy nie liczy się do wymaganego depozytu. Z tej oferty nie można korzystać w
połączenie z każdą inną ofertą. Dla celów podatkowych bonus zostanie zgłoszony na formularzu IRS
1099-INT za rok, w którym otrzymujesz bonus. Huntington zastrzega sobie prawo do ograniczenia
indywidualny właściciel firmy z wieloma firmami do jednego konta-motywacja prezentowa na
rolling 12-miesięczny okres we wszystkich relacjach konta depozytowego.

§”Transakcja” jesty kombinacja opłaconych czeków, biletów depozytowych, wpłaconych czeków (z wyjątkiem tych, które przetwarzasz za pomocą zdalnego skanera depozytów), przychodzących debetów i kredytów ACH, zakupów kartą debetową i transakcji płatności rachunków dokonanych za pośrednictwem usługi płatniczej Online Huntington.

# Firma może uniknąć miesięcznej opłaty za konserwację sprawdzania ($20.00 dla nieograniczonego sprawdzania firmy i $40.000 dla nieograniczonego Plus sprawdzania firmy) dla dowolnego okresu wyciągu na tym koncie kontrolnym gdy firma utrzymuje łączne saldo relacji depozytu w wysokości co najmniej $10,000 dla nieograniczonego konta biznesowego i $50,000 dla nieograniczonego konta biznesowego Plus w połączeniu depozytów przechowywanych bezpośrednio przez nas. Kwalifikujące się depozyty to takie konto czekowe i wszelkie inne konta czekowe, konta na rynku pieniężnym, konta oszczędnościowe lub certyfikaty depozytowe (CD) należące do firmy, ale depozyty należące do oddzielnych podmiotów prawnych(nawet tych, które dzielą ein lub PIN) nie są kwalifikowane. Obliczamy łączne saldo depozytów w relacji każdego miesiąca, dodając średnie dzienne saldo wszystkich kwalifikujących się sald kont depozytowych firmy za odpowiedni okres wyciągu. Obliczamy średnie saldo dzienne, sumując salda na Koncie Użytkownika z końca każdego dnia w stosownym okresie rozliczeniowym i dzieląc tę kwotę przez liczbę dni w tym okresie. Jednak w przypadku nowych lub zamkniętych kont liczymy tylko liczbę dni, w których konto było otwarte w danym okresie rozliczeniowym, w celu określenia średniego dziennego salda.

7. Huntington Business Checking 100 – $100 Bonus Cash

Przez ograniczony czas skorzystaj z tej okazji, aby zdobyć bonus w wysokości 100$, gdy otworzysz konto Huntington Bank Business Checking 100 i wykonasz czynności kwalifikacyjne. Oto jak to działa:

 • Otwórz nowe konto Business Checking 100 w okresie od listopada do listopada. 1 i 7 marca 2022 roku
 • Dokonuj skumulowanych nowych depozytów pieniężnych w wysokości co najmniej 2000 USD w ciągu 60 dni od otwarcia konta
 • Utrzymuj konto otwarte przez minimum 90 dni

Wykonaj te kwalifikujące się czynności, a otrzymasz bonus w wysokości 100 $na swoje konto w ciągu 14 dni roboczych.

Idąc naprzód, ciesz się tymi wspaniałymi korzyściami biznesowymi 100:

 • 100 transakcji miesięcznych§
 • Wpłata do $ 5,000 w gotówce lub walucie miesięcznie w oddziale lub w bankomacie#
 • Bezpłatna 120-dniowa wersja próbna narzędzia oszustwa: Odwrócona wypłata dodatnia
 • Brak miesięcznej opłaty za utrzymanie

APLIKUJ TERAZ

Ujawnianie informacji:

o aby kwalifikować się do bonusu gotówkowego w wysokości 100 USD, klient biznesowy musi otworzyć nowe konto Huntington Business Checking 100, Unlimited Business, Unlimited Plus Business, Business Analyzed, Business Non Profit Analyzed lub Business Non Profit Interest Checking account do 7 marca 2022 r., a następnie dokonać minimalnej skumulowanej nowej wpłaty na nowe konto czekowe w wysokości co najmniej 2000 USD w ciągu 60 dni od otwarcia konta.
o „nowe pieniądze” definiuje się jako pieniądze, które nie są obecnie wpłacane na żadne konto
(z wyjątkiem maturing business CDs). Konto musi utrzymywać status otwarty przez co najmniej 90 dni
przed kwalifikuje się do wypłaty bonusu. Wszystkie nowe konta podlegające zatwierdzeniu otwarcia konta
konwersje na koncie nie kwalifikują się. Na konta zostanie naliczona opłata za wcześniejsze zamknięcie konta
zamknięte w ciągu 180 dni od otwarcia.

o Twój $ 100 bonus zostanie zdeponowany na nowym koncie czekowym w ciągu 14 dni od spełnienia
powyżej wymagań. Twoje firmowe konto czekowe musi pozostać w stanie otwartym, aby otrzymać
bonus.
o ta oferta jest dostępna tylko dla nowych klientów biznesowych. Wszystkie istniejące firmy Huntington
sprawdzanie klientów, w tym tych, których rachunki biznesowe zostały zamknięte w ciągu ostatnich sześciu
miesięcy, nie kwalifikują się. Fundusze publiczne / rządowe dolary bankowe i brokerzy nie kwalifikują się do
ta oferta.
o bonus gotówkowy nie liczy się do wymaganego depozytu. Z tej oferty nie można korzystać w
połączenie z każdą inną ofertą. Dla celów podatkowych bonus zostanie zgłoszony na formularzu IRS
1099-INT za rok, w którym otrzymujesz bonus. Huntington zastrzega sobie prawo do ograniczenia
indywidualny właściciel firmy z wieloma firmami do jednego konta-motywacja prezentowa na
rolling 12-miesięczny okres we wszystkich relacjach konta depozytowego.

§”Transakcja” jesty kombinacja opłaconych czeków, biletów depozytowych, wpłaconych czeków (z wyjątkiem tych, które przetwarzasz za pomocą zdalnego skanera depozytów), przychodzących debetów i kredytów ACH, zakupów kartą debetową i transakcji płatności rachunków dokonanych za pośrednictwem usługi płatniczej Online Huntington.

#Wpłać do $ 5,000 w gotówce lub walucie miesięcznie w oddziale lub w bankomacie bez żadnych opłat; $ 0.30 opłata za każde $ 100 po.

8. PNC Bank Business Checking-do $ 500 Cash Bonus

Otwórz kwalifikujący się nowy rachunek bankowy PNC business checking (Business Checking lub Business Checking Plus) do grudnia. 31, 2021, za możliwość zarobienia 200 dolarów bonusu gotówkowego. Oto jak działa oferta bonusowa:

 • Otwórz kwalifikujące się konto do grudnia 2012 r. 31, 2021.
 • Utrzymuj średnie saldo cyklu (saldo konta) w wysokości 5 000 USD lub więcej dla każdego z pierwszych trzech cykli wyciągu.
 • Komw ciągu pierwszych trzech cykli wyciągów należy wykonać co najmniej 20 kwalifikujących się transakcji kartą debetową.

Po zakończeniu działań kwalifikacyjnych otrzymasz 200 $ bonusu gotówkowego na swoje konto w ciągu 90 dni.

Zobacz odpowiednie strony aplikacji dla Business Checking i Business Checking Plus, aby uzyskać więcej informacji na temat unikania miesięcznych opłat serwisowych.

Alternatywnie, Otwórz nowy plan Treasury Enterprise lub rachunek sprawdzający Business Analysis do grudnia. 31, 2021, za możliwość zarobienia 500 dolarów bonusu. Wszystko, co musisz zrobić, to utrzymać Minimalne średnie saldo $30,000 przez pierwsze trzy cykle wyciągu, a otrzymasz bonus.

Oferty te są dostępne na terenie całego kraju. Ogranicz jedną ofertę na klienta.

APLIKUJ TERAZ

Ostatnie Słowo

Większość wymienionych tutaj banków nie obsługuje wyłącznie właścicieli małych firm.

Oferują również konta konsumenckie – w niektórych przypadkach hojne i ekspansywne linie, które obejmują bezpłatne konta czekowe, konta czekowe z nagrodami, płyty CD z ponadprzeciętnymi stawkami, konta na rynku pieniężnym i konta oszczędnościowe o wysokiej wydajności, które mogą po prostu utrzymać fundusz awaryjny na bieżąco z inflacją.

Inne oferują cash-back karty kredytowe, wśród innych rodzajów nagród obciążonych wydatków pomoce dla osób fizycznych.

To ma znaczenie. W końcu każdy właściciel firmy jest też osobą-osobą z osobistymi potrzebami zarządzania pieniędzmi. Oznacza to, że każdy właściciel firmy potrzebuje osobistego konta czekowego, między innymi kluczowych relacji bankowych.

Jeśli chcesz, aby ta relacja obejmowała ten sam bank, który wybierzesz dla swoich potrzeb bankowych, być może jedna z tych promocji przypieczętuje transakcję.

10 najlepszych akcji farmaceutycznych do kupienia w 2021 roku

Poprzedni wpis

28 Najlepszych Promocji i Ofert Na Nowe Konto Bankowe

Następny wpis

Mogą Ci się spodobać

Komentarzy

More in Artykuły